Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) jippa


jippa
aktív tag

Könyörgök, hogy valaki vegye ezt meg előlem!

Nekem már van egy belőle.

Ez itt

- NOS
- Orthodynamic
- YH-1 oroszul
- Atom gyors
- Bármelyik mai 25eFt-os kínai szutykot 5ször körbefutja hangban
- Kettő már gyorsan el is ment belőle.

Estig várok :D

Üdv:

jippa

(#24002) Bodz válasza jippa (#24001) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Aztán úgy mégis milyen hangja van? :) Elsősorban a karaktetére lennék kíváncsi.

(#24003) korpicschess válasza jippa (#24001) üzenetére


korpicschess
veterán

Hű de csúnya szegény. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24004) contaxg válasza jippa (#24001) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem ez ukrán

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#24005) Bodz válasza Bodz (#24002) üzenetére


Bodz
Topikgazda

"karaktetére"
Jaj, grr, szóval karakterére. :B

(#24006) jippa


jippa
aktív tag

link

ez a smela változat

Kievem is van, kettő is, az gyengébb

minden szó igaz a linkelt jellemzéséből

a hovatartozás egy érdekes kérdés :)

de igaz, Ukrajnában gyártották

[ Szerkesztve ]

(#24007) Bodz válasza jippa (#24006) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Köszi. :)

(#24008) jippa


jippa
aktív tag

Jó helyre került. Örülök neki.

Nem fogod megbánni.

Üdv:

jippa

(#24009) Bodz válasza jippa (#24008) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Lebuktam...
A magasaktól kicsit félek mondjuk. :)

(#24010) matyi94


matyi94
senior tag

Sziasztok Urak! A minap mondta edesapam, hogy egy ismerosunk joval az avx-es ar alatt tudna kesziteni fejhallgato allvanyokat sorozatgyartasban is akar egyedi feliratozassal. Amennyiben lenne ra igeny szerintem ide kuldjon mindenki kepeket arrol, hogy milyet szeretne. Ugy gondoltam, hogy kozosen kivalasztanank egy format es abbol rendelhetnenk tobbet, ugy lenne a legolcsobb. A mintat ha jol emlekszem barmilyet ra tudnak egetni lezerrel. En a kovetkezo dizajnra gondoltam:

Nektek mi a velemenyetek errol?
En mindenkeppen csinaltatok egy ilyet magamnak, szoval ha erre lenne igeny megtekinthetitek a prototipust is.

Legyen szép napod!

(#24011) Ear001 válasza matyi94 (#24010) üzenetére


Ear001
addikt

Nekem ez tetszik.

(#24012) okezsoke válasza okezsoke (#23984) üzenetére


okezsoke
tag

Hatalmas pirospont az Árkádia hangszernek. :C

Bebuktak egy 662B beszer árat, mert nekem nem volt jó a termék, pedig mindössze annyi "hibáztak", hogy egy nyitottat adtak próbálni és nem tudtam, hogy az zárt ennyire kényelmetlen lesz.

Kicserélték nekem egy 681B-re és boldogság.

Ezért úgy gondolom bármit érdemes náluk venni és megérdemlik itt az elismerést a hozzáállást illetően, és támogatom őket ezzel a bejegyzéssel. :K

Köszi a figyelmet. :)

(#24013) szentkuti


szentkuti
újonc

Sziasztok,egy jó minőségű mikrofonos fejhallgató vásárlásához kérnék ötleteket,tanácsokat,tapasztalatokat.
Az ár 10e körül,zene és rádió hallgatásához.
Mindenképpen zárt és circumaural legyen!

(#24014) .DLL válasza szentkuti (#24013) üzenetére


.DLL
veterán

- Superlux HMD-660

(P.H.)

(#24015) Dorien válasza szentkuti (#24013) üzenetére


Dorien
veterán

Mikrofon nélkül - Invotone HD2000 - 7k újan
Mikrofonnal - Superlux HMD 660E - 9k használtan

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24016) szentkuti válasza .DLL (#24014) üzenetére


szentkuti
újonc

kösz,megpróbálom...

(#24017) szentkuti válasza Dorien (#24015) üzenetére


szentkuti
újonc

használtat nem igazán szeretnék,bár ez egész jónak tűnik... :)

(#24018) Imifej válasza korpicschess (#23992) üzenetére


Imifej
senior tag

Igazából nem tudom mi volt a gond, valószínűleg máshogy képzeltem el egy hi-fi fejhallgató, és egy minőségi erősítő párosításából létrejövő hangképet. Tudom nem lehet olyan, mint amikor hangfalakon élvezed a zenét, de akkor is valami olyat vártam, mintha belecsöppennék egy koncert kellős közepébe. De nem olyan volt! Majd megszokom.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#24019) korpicschess válasza Imifej (#24018) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért nagyban függ a felvételtől. Esetleg próbáld ki élő zenével. Ha mész talira, akkor ott kipróbálhatod a nyílt verziót, aminek nagyobb a tere, például.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24020) Imifej válasza korpicschess (#24019) üzenetére


Imifej
senior tag

Vehettem volna a nyitottat is, de éjszakai zenéléshez nálam kilőve sajnos.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#24021) Dorien válasza szentkuti (#24017) üzenetére


Dorien
veterán

Újonnan 15k, akkor inkább az Invotone + egy csíptetős mikrofon.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24022) szentkuti válasza Dorien (#24021) üzenetére


szentkuti
újonc

15 még belefér... :K

(#24023) szentkuti


szentkuti
újonc

csatlakozás: jack vagy usb?

(#24024) ambatenator


ambatenator
csendes tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék venni egy kényelmes fejhallgatót. Az ajánlottak közül az Audio-Technica ATH-M30 eléggé tetszik (bár nem néztem végig mindet), de láttam olcsóbban Audio-Technica ATH-M20 nevűt is. Mennyi lehet a minőségi különbség köztük? Esetleg ajánlanátok mást is tapasztalatok alapján?
Integrált hangkártyám van (7.1 CH HD Audio (Realtek ALC892 Audio Codec))
FPS-játékok miatt kellene főleg, hogy ne zavarjam a hanghatásokkal a körülöttem lévőket.

(#24025) Dorien válasza szentkuti (#24023) üzenetére


Dorien
veterán

Jack, az USB-s vackok felejtősek...

ambatenator:
Neked is az Invotone HD2000-est tudom javasolni. Kifejezetten kényelmes fejes és nagyon kellemes kiegyenlített hangja van enyhe V karakterrel.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24026) Arenastag


Arenastag
csendes tag

Sziasztok!

Fejhallgatót szeretnék mindennapi, átlagos zenehallgatásra. Szétnéztem az aprón, szerintetek melyik lehet jó választás?
JVC HA-S500-B
Sony MDR-V55 Extra Bass
Sennheiser HD 239
AKG K514 MKII

(#24027) contaxg válasza ambatenator (#24024) üzenetére


contaxg
veterán

Az M20 az beszédre jobb az M30 pedig házimozizni, TV-ni, talán gépezni jó. MIndkét fejes gyakorlatilag megszűnt és lett helyettük az M20x és az M30x. Azokat nézegettném inkább...

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#24028) gelbelex válasza Arenastag (#24026) üzenetére


gelbelex
őstag

Ezek közül az 514-est hallgattam, de a K512 MKII hangja nekem jobban tetszett, az 514-es magasai sziszegősnek tűntek.
És még felírnám a vásárlás előtt meghallgatandók listájára a Beyer DTX710-et is (Pólus MM-ben van).

[ Szerkesztve ]

(#24029) BlueLight


BlueLight
csendes tag

Sziasztok!
Utcai használatra szeretnék telefonhoz supraaural fejhallgatót vásárolni. Eddig ez volt a cél: [link]
Milyen alternatívák léteznek, ha ezt vesszük alapul minőség és ár tekintetében? Köszi!

(#24030) matyi94 válasza BlueLight (#24029) üzenetére


matyi94
senior tag

Allitolag ey egy nagyon jo fejhalgato, szoval ha normalis aron meg tudod venni, marhajo vetel! Amit en meg batran ajanlok az beyer dt 1350. Hasznaltan ebayen vagy head-fin eleg nyomott aron mennek, de a hangjuk szerintem eszmeletlen jo a kis merethez kepest. A 80ohm ne tevesszen meg, nagyon konnyen hajthato.

Legyen szép napod!

(#24031) Bodz válasza Arenastag (#24026) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ezek közül az S500 a legjobb füles, ha kedveled a lendületes, "fun" hangot, igaz nem a legkényelmesebb. És ezt tényleg nem azért mondom, mert én árulom. :N

(#24032) .DLL válasza Bodz (#24031) üzenetére


.DLL
veterán

Általában árulod, vagy csak egyet?

(P.H.)

(#24033) Bodz válasza .DLL (#24032) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Csak ezt az egyet.

(#24034) ambatenator válasza Dorien (#24025) üzenetére


ambatenator
csendes tag

Köszönöm a választ!

(#24035) contaxg válasza ambatenator (#24034) üzenetére


contaxg
veterán

Fejhallgatós találkozóra várunk mindenkit. :)
Névsorgyűjtés, ki mit hoz, ki mit szeretne meghallgatni: itt lehetséges.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#24036) theczar


theczar
csendes tag

Sziasztok!
Maxell Retro DJ-nek van ellenfele 5-8 ezer forint között?
Csak zenehallgatásra használnám,mikrofon nem kell,MP3-ról és telefonról menne zömmel,néha laptop.
Leginkább az elektronikus zenéket kedvelem illetve néha becsúszik 1-2 post metal/stoner/southern muzsika is :)

(#24037) .DLL válasza theczar (#24036) üzenetére


.DLL
veterán

Elektronikus zenére elég jó, de van még 1-2 fejes, pl. Invotone HD2000 és Superlux HD681, ezek kényelmesebbek is (utóbbi utazáshoz túl nagy és félnyitott)

(P.H.)

(#24038) Bodz válasza theczar (#24036) üzenetére


Bodz
Topikgazda

(#24039) theczar


theczar
csendes tag

Köszönöm!
Utazáshoz kellene leginkább,eléggé sokat ingázok,ezért fontos a kényelem /és hogy ne legyen batár/.
Vettem egy Sony M1HC-t,de amióta használom elkezdett fájni a fülem :/ Pedig előtte is in ear volt...
Az Inventone és Soundsation is jónak tűnik így elsőre, amint eladom a Sony-t megnézem őket :)
Ha még van 1-2 tippetek 8-10 ezer környékéről az is jöhet,ha megéri. Köszi még egyszer!

(#24040) theczar válasza theczar (#24039) üzenetére


theczar
csendes tag

sony mh1c-t,bocs

(#24041) SsPL711 válasza theczar (#24040) üzenetére


SsPL711
őstag

Sejtettük :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#24042) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Baratnomnek keresek fejhallgatot, talaltam most vegre egy AKG K514-et, jo aron. Ez megfelelo lehet 5k alatt? Elvileg a parnaja kemeny, meg nem rugalmas a pant, de egyebkent kepen maga az allapot hibatlan.
Mast nem talaltam ami ennyiert lenne, es ertelmes.
Ezek a hibak viselhetoek szerintem, ugye? Idovel gondolom minden ilyen lesz.

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24043) szekra


szekra
őstag

Sziasztok, nagyjából egy hete kértem tanácsot fejhallgató ügyben, elsősorban filmnézésre, otthon (utcára nem cipelném soha). A válaszokat utólag is köszönöm! E két füles mellett vacilálok: AKG K511 illetve Superlux HD681B. Még ma megvenném valamelyiket, ha nincs valami sokkal jobb ajánlat e kettőn kívül, ilyen árkategóriában. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#24044) korpicschess válasza korpicschess (#24042) üzenetére


korpicschess
veterán

Na vettem egyet 3500-ert.. :)
Esztetikailag nem 100, de hangilag igen, es egesz nagy. Nincs valami otletetek, hogy az ilyen műbőrt mivel lehet megpuhítani, felújítani? Bár nem fontos.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24045) Dorien válasza szekra (#24043) üzenetére


Dorien
veterán

Ugye a Slux 681B az félig nyitott, így otthonra természetesebb hangzást nyújt, leszámítva a sziszegését. Ha zárt kell, akkor az AKG K511 helyett még az Invotone HD2000-est ajánlanám. Ez hordozható is, utcára, tömegközlekedésre is jó választás.

korpicschess: 3500-ért mit akarsz? :)
Én annyiért vettem a Retro DJ-t anno.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24046) korpicschess válasza Dorien (#24045) üzenetére


korpicschess
veterán

Tudom-tudom, elég jó ennyiért szerintem. :) Csak érdekelne, hogy lehet-e valamivel javítani, mert a hangon is javítana szerintem, hogyha kicsit puhább lenne. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24047) fattyu válasza Dorien (#24045) üzenetére


fattyu
veterán

én ezt vettem ugyanennyiért :D öreg orthodynamic. meglássuk

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#24048) .DLL válasza fattyu (#24047) üzenetére


.DLL
veterán

Na elmész... :C

Reméljük pöpec lesz.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#24049) Dorien válasza fattyu (#24047) üzenetére


Dorien
veterán

Hangra biztos jó, ha túl tudod tenni magad a puritán kinézeten és az esetleges kényelmi problémán. :)

Én egyelőre megálltam 3 alsó kategóriás fejesnél (TS671, HD2000, 681 EVO) meg egy Fiio E10-nél. Legutóbbi befektetés egy 24" Samsung monitor volt 25k-ért - csodás képe van, örülök neki, mint majom a farkának. :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24050) Imifej


Imifej
senior tag

Bevallom, én sem tudtam megállni az első fejesnél. Pár évente beruházok egy kicsit modernebbre.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.