Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Üdv.. ilyen kritériumokkal mit tudnátok ajánlani? :)
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? leginkább utcán
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? zeneallgatás,megjegyezném hogy relatív jóminőségű(320kbps) mp3 vagy loseless minőségű formátum lejátszással
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20-23.000 a legfelső plafon
4.) Új vagy használt? kizárólag új
5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural ez nyakatekert fogalom volt számomra, kicsit utána kellett járnom :DDD
6.) Zárt vagy nyitott? Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Hi-Fi minőségű hangzást várnék el
8.) Honnan vásárolnál? a tervek szerint budapestre mennék fel vásárolni,sajnos a jelenlegi lakhelyemen nem igen van bő választék, elsődlegesen a Media Markt-ot céloztam meg, de han valakinek jobb ajánlata nem utasítom el
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? LG V20 H990DS(ESS Sabre ES9218 H-Fi QuadDAC 24bit/192kHz)
Annyit még hozzátennék még hogy Sony, Maxell, Phillips és hasonló féléket ha lehet zárjuk ki :)
Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#63002) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok, egy furcsa kérdésem lenne!

Shure SRH440 tulaj vagyok. Kezd repedezni az amúgy sem a világ legkényelmesebb műbőr párnája.
Szertnék ilyen plüss szerű (nem tudom pontosan mi erre a terminus-technicus) párnákat.
Olvastam olyat is (thomann.de), hogy a 840esé vagy a 940-esé jóval kényelmesebb és rámegy a 440-re. Ahogy nézem azok is bőr / műbőr párnák, esetleg ezzel van valakinek tapasztalata? Valóban jobb?
Tudnátok esetleg olyan forrást ajánlani (ebay pl.) ahol megbízható jó minőségű párnákat lehet találni fülesekhez?

Köszi :R
B

(#63003) emiki6 válasza superecneB (#63002) üzenetére


emiki6
veterán

840 párna elvileg jó hozzá és kényelmesebb, a 940 párnát én nem tenném rá. HPAEC840-ként keress rá. Ha magyarországról is jó, akkor
http://www.eurhythmics.hu
ők a Shure magyarországi forgalmazója.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63004) krx21 válasza emiki6 (#63003) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem fog máshogy szólni???

(#63005) dani0113


dani0113
senior tag

Srácok!

Adott egy Kingston HyperX CloudX Gaming Headset (Silver) HX-HSCL-SR fejhallgató ami akciós csak ma a konzolvilágnál 19k,az új ára 25k és van egy Kingston HyperX CloudX Gaming Headset (Silver) HX-HSCX-SR/EM aminek az új ára 32k. A kérdés az,hogy az első fejhallgató is jó Xboxhoz? Mert most PS4 "osztályon" vagy beakciózva. A másik kérdés pedig az,hogy ez a névben való eltérő típus jelölés mit takar,hogy az egyik 7ezerrel drágább mint a másik ? Elvileg mindkettő Cloud X... Jó lenne ma választ kapni erre, mert csak ma akció. Köszönöm előre is! :R :R :R

iPhone 13 Pro 128GB

(#63006) Fitzgerald válasza superecneB (#63002) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A 940-nek plüss párnája van nem bőr, sokkal kényelmesebb mint bármelyik pleather. Fostexemen az van.

(#63007) milkabrams válasza milkabrams (#62999) üzenetére


milkabrams
őstag

Ahogy látom így sincs választási lehetőség, így a Custom Studio lesz.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#63008) emiki6 válasza krx21 (#63004) üzenetére


emiki6
veterán

Valószínűleg de. Én nem próbáltam, de még régebben azt ajánlották itt a topikban, hogy aki 440-et vesz, az vegyen rá egy 840 párnát, mert kényelmesebb lesz, esetleg a basszus is több lesz. (vissza kéne keresni, de most nem fogok :D)

Fitzgerald: A fostexre jó a 940, mert az egy mélyben gazdag fejes, ahol a nyitott párnával is van mély. a 440-ben úgy tudom kevesebb a mély, mint a 840-ben és a 840 már egy kicsit nyitott párnával se szól jól, gondolom a 440-nél is hasonló lehet.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63009) djg


djg
aktív tag

szerk: bocsi, asszem rossz helyre írtam

[ Szerkesztve ]

(#63010) krx21 válasza emiki6 (#63008) üzenetére


krx21
nagyúr

Műbőr helyett, plüss akkor szerintem csökken a basszus...

(#63011) Bukk900 válasza st3v3np3t3r (#63001) üzenetére


Bukk900
őstag

Kingston hyperx cloud, a 60ohm-jával passzol a V20-hoz.

(#63012) emiki6 válasza krx21 (#63010) üzenetére


emiki6
veterán

Igen, azért is nem ajánlom a plüsst. :N
A 440-en okkal van zárt párna, így én zártat tennék rá, mint a 840-é.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63013) Dorien


Dorien
veterán

Ha valaki jó zárt fejest keres:

AKG K551 (22k) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63014) engine88


engine88
aktív tag

Udv
50.000res hatar korul keresek wireless fejhallgatot zenehallgatasra.
Sennheiser HD 4.50-esnel van jobb otletetek?

Basszus es kenyelem szamit, es teljesen olelje korbe a fulem.
Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

(#63015) milkabrams


milkabrams
őstag

Shure srh 940 vagy beyerdynamic custom studio 80 ohm?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#63016) Dorien válasza milkabrams (#63015) üzenetére


Dorien
veterán

Én inkább a Beyerre szavazok, ha kényelmes, tartós, masszív fejest akarsz. Az SRH940 hangja elég megosztó és ott a szokásos pántrepedés, ami sokaknál előjött. Mondjuk ha utcán is használod, akkor én inkább a lejjebb linkelt AKG K551-et ajánlanám, az teljesen kulturáltan néz ki a fejen. Ezért az árért ajándék. Viszont ez is mikrofonos 4 pines jack-kel van szerelve, Apple cuccokhoz tervezték.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#63017) milkabrams válasza Dorien (#63016) üzenetére


milkabrams
őstag

Akkor marad a beyer.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#63018) conexke


conexke
tag

Sziasztok ismerosom nem tudja eldonteni 5000.ftert milyen fejhallgatot vegyen nem ismeri ph-t igy ram maradt a kerdese legyen fonott a babele csak ennyit ker Elöre is köszi :R

(#63019) superecneB válasza emiki6 (#63012) üzenetére


superecneB
őstag

Köszönöm a tanácsot!
A 840-nek miben más a párnája, hogy kényelmesebb? Puhább? Esetleg a bőrözése más?

(#63020) emiki6 válasza superecneB (#63019) üzenetére


emiki6
veterán

Úgy emlékszem puhább, igen. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63021) n0k0m_


n0k0m_
tag

Barátnőmnek keresek fejhallgatót, mert vásároltam magamnak egy Cloud II-t és neki is kell valami jobb miután belehallgatott. Így a kiinduló pont a Cloud 2-höz hasonló hangminőség/hangzás/kényelem(!) lenne, de neki megfelel jack-es, mikrofon nélküli stereo fejhallgató is. Jó lenne vásárlás előtt kipróbálni, így ami media markt-ban kapható (Szeged környékén kipróbálható) az méginkább érdekel (keretet a webshopos, nem az ottani árra értve).

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene. Vegyes stílus, de jelenleg inkább "lágy" metál.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10-20 ezer Ft
4.) Új vagy használt?
Hajlok az új felé, használt garanciával jöhet szóba
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Kiegyensúlyozott
8.) Honnan vásárolnál?
Magyar webshop/amazon.de
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Képlékeny még, de a Cloud 2-őt Jack-en keresztül az alaplapi elfogadhatóan kihajtotta.

(#63023) Recon666 válasza Maui-Landy (#63022) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Maradva Audio Technica vonalon az A500x-et megnézném a helyedben vagyis meghallgatnám, egyel ezelőtti A500-am van irtó kéynelmes szinte észrevehetetlen órákig, és a hangja is ott van azért, de hallgasd meg valahol ha megtudod, árban egy szinten vannak.

[ Szerkesztve ]

(#63024) Spíler válasza n0k0m_ (#63021) üzenetére


Spíler
őstag

és (#63022) Maui-Landy

a Pioneer SE-Ms5T-t kellene kipróbálnotok,hátha...

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#63025) emiki6 válasza Maui-Landy (#63022) üzenetére


emiki6
veterán

Nem akarod csökkenteni a szorítóerőt, tágítással?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63026) sas55 válasza n0k0m_ (#63021) üzenetére


sas55
aktív tag

Ha tetszik neki, akkor cloud 1-et is nézhetek amazonon 20k-ból megvan

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#63027) Tin válasza Maui-Landy (#63022) üzenetére


Tin
veterán

hajlítsd meg kicsit a fém pántot, de fontos, hogy csak a fém pántot, a műanyagot ne, mert eltörhet. B opció, hogy egy éjszakára felrakod pár könyvre, ami szélesebb, mint a fejed, attól tágulni fog, azaz lazulni a szorítás. plusz, puhul idővel a szivacs is, amitől még csökken a szorítás.

(#63028) n0k0m_ válasza sas55 (#63026) üzenetére


n0k0m_
tag

Annak lehet hinni, hogy a Cloud 2 és az 1 hangzásban megegyezik és csak a 7.1 usb-s egységben és a mikrofonban tér el?

(#63029) sas55 válasza n0k0m_ (#63028) üzenetére


sas55
aktív tag

Nem veszel észre különbséget.(nekem nem sikerült a dobozban lévő körítés volt más)

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#63030) ribizly válasza n0k0m_ (#63028) üzenetére


ribizly
veterán

Elvileg ugyanaz a fejes, csak a kiegészítők mások.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#63031) #56474624


#56474624
törölt tag

Volt alkalmam most összevetni a DT770-t a K550-nel, bár igazából a párnák küzdelme volt ez. A DT770-t az olcsó kínai (6-800 Ft-os) műbőr párnával és a gyári, EDT770S műbőrpárnával (6-7000 Ft) hallgattam, a referencia a K550 volt. Hát hihetetlen, de most, hogy így a K550-hez viszonyítottam, egyértelmű, hogy az olcsó kínai műbőr párnával kiegyenlítettebb a hang, azzal sokkal, de sokkal közelebb áll az AKG karakteréhez, mint a gyári műbőrrel. Ha lesz időm, majd még a Superlux HD330-on is tesztelem, hogy ott melyik párna hoz közelebbi eredményt.

(#63032) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ki hogy vagytok vele, de amióta vettem egy kicsit komolyabb hifit, nem szívesen használom annyira a fejhallgatót, annak ellenére, hogy az is jól szól... :((( :D

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#63033) #56474624 válasza korpicschess (#63032) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát igen, a hangdoboz természetesebb a fülnek, testnek. Bár a K550-et most sokat hallgatom, mert még új.

Meg megint az opampokkal játszadoztam, most LME49860 van bent. Kezd már szép kis gyűjteményem lenni opampokból. :DDD

(#63034) korpicschess válasza #56474624 (#63033) üzenetére


korpicschess
veterán

Fejesben én megállapodok a DT880-nal, ez nagyon bejott az izlesemnek. Anno K551-et nagyon szerettem, de ezt sokkal jobbnak érzem.
Már várom a Brainwavz sheepskint rá... :)

Szóval késznek tekintem az összeállítást. Dragonfly-nál jobb DAC jöhetne esetleg, de értelmes áron, pici méretben ennél se tudok jobbat.
Hifihez, ha költözök, akkor meg lehet egy DAC-os, hálózati sztereo erősítőt nézek, így már kicsit okafogyott is lenne mást keresni.
Csak nem tudom, hogy a Dragonfly-t vagy az LG Hifi Plust adjam el, DF a szivemhez nőtt, az LG a telefon miatt néha kapóra jön.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#63035) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Fejhallgatómat baleset érte, így vásárlás előtt állok ismét.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Csak itthon!
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főként zenehallgatásra kell.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Maximum 20 ezret szánnék rá!
4.) Új vagy használt?
Csak új jöhet szóba!
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural-t szeretnék.
6.) Zárt vagy nyitott?
Nem tudom melyik lenne a jobb döntés!
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Normális, inkább mély orientált hangzást szeretnék!
8.) Honnan vásárolnál?
Internetről, lehetőleg itthoni oldalról.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
1 Sound Blaster audigy 5 rx hangkártya és 1 SMSL SAP-8 erősítő lenne az alapja!

Szeretném, ha lenne rajta mikrofon is!

Ha a kritériumoknak nincs megfelelő fejhallgató ebben az árkategóriában, akkor tudunk 1 kicsit nyújtózkodni!

Köszönöm :R

(#63036) prime77


prime77
aktív tag

Srácok!

Könyörgöm segítsetek!
Létezik tarkópántos vezeték nélküli headset?
Olyan mint a Logitech H760 ,csak ezt már nem kapni sehol.
Tehát a lényeg ,hogy tarkópántos ,és vezeték nélküli legyen a mikrofonos fejhallgató.
Kérlek írjatok már ilyen típust ha létezik.
Én nem nagyon találok a neten.
Előre is nagyon szépen köszönöm! :R

(#63037) Samtya válasza prime77 (#63036) üzenetére


Samtya
senior tag

Ezeket találtam: Arctic, ismeretlenek: [link] [link]
Sennheiser MM 100 lett volna még, de a fejhallgatóplázában tegnapelőtt kifutott, azért rákereshetsz.
Vezetékesben könnyebb találni, pl Creative HS-420.

(#63038) #37391872


#37391872
törölt tag

Üdvözlök mindenkit!

Olvasgattam a topikot, sok okosság van benne. Hááát, ha pénzem lenne, tudnék választani... De nincs annyi!

Nos: rászántam maga egy AKG K701-re. Tudom! Erősítő kell alá. Volt már Sennheiser HD600-am, de szűkös idők miatt potom árért el kótya-vetyéltem! A mai napig sajnálom, de a munkanélküliség (anno 25 évvel ezelőtt) nagy úr.

Nos, tehát AKG K701. Nem tudom, csak sejtem, milyen a hangja. Volt a fülemen egy korabeli K340-es elektrosztatikus-dinamikus fejhallgató. Van egy digitális is- Sennheiser RS170. Igen jól szól!

A kérdésem igen egyszerű! Egy Marantz PM66SE végfok kimenete elég-e a K701 tisztességes meghajtásához? Feltételezem, hogy a CD 67-MK II SE fejhallgató kimenete nem lesz elég.

(#63039) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos megjött a pionner ms5t

most, hogy hallgatom az van bennem -tisztában vagyok vele, hogy bejáratós stb- hogy kevésnek érzem a mélytartományt benne

a kép szép tiszta, magas közép helyén van stb. stb. -persze nem vagyok szakértő

kérdésem:

ez inkább meghajtás oldalról javítandó: fejhallgató erősítővel
vagy
másik fejes való nekem, ami picit mélyebbe húz? -persze nem olyanra gondolok aminél csak a dübörgést hallom, meg nem is azt, hogy masszírozzon.... gondolom ez kivitelezhető lenne, de akkor a többi tartomány rovására menne :F

vagy pl. előhozható ez a "masszírozós" érzés, csak nem ebben a kategóriában? vagy az már végletekig káros lenne a fülnek? nem erre törekszem csak kíváncsi lennék egy olyan karakterre is, hogy mennyire illene a fülemhez :)

próbáltam kíváncsiságból a laptopon az eq-k előre beállított értékeit, és az ami "mély"-ként szerepel, na az pop számoknál kb. fél hangerőig megfelelőbb, mint az alap normál 0-0-0-0 beállítások (ezt pl szeretem is így hagyni, mivel az autómban sincsen semmiféle ilyen olyan kiemelés, sem loud ami elferdítheti a hangokat amiket megálmodott a készítő)

de pl amikor basszusosabb -ha mondhatom így- zenéket hallgatok, akkor viszont már éppen egy picit érzem kevésnek

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#63040) s4tch válasza zsolt19900 (#63039) üzenetére


s4tch
veterán

Masszírozós érzést csak hangfaltól kaphatsz. A fej-/fülhallgatók csak a füledet stimulálják, nem mozog az a légtömeg, ami egy hangfal esetében, így a füleden kívül sehol máshol nem fogod érezni a zenét.

Egyébként még nem hallottam ezt a fejest, de az itteni mérés alapján ez egy kimondottan mélykiemelt fejhallgató lehet. Vagy a forrásod nem tudja kihajtani, vagy neked tényleg egy basszusbomba kell.

(#63041) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Na kicsi utánaolvasás után erről milyen véleménnyen lennétek?
PIONEER SE-M531 32ohm,100dB,7Hz-40kHz,1.5W,Fully-Enclosed Dynamic

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#63042) Gabesz_23


Gabesz_23
tag

Valaki esetleg hallotta már ezt a fejest? symphonized wraith 2.0
Amazonon sok jót írnak róla.

(#63043) emiki6 válasza zsolt19900 (#63039) üzenetére


emiki6
veterán

Külső dac+amp ból profitálhat szerintem. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#63044) zsolt19900 válasza emiki6 (#63043) üzenetére


zsolt19900
őstag

és s4tch

köszi köszi

pl ebből indultam ki
tudom nem lehet videóból hangot elemezni és tudom biztos pici "túloz" a Zsolti, de valahogy ezt a masszírt hiányoltam a Pioneerből, de most így hogy kikerestem a trekkeket, így meghallgatva a számokat már azt mondom, hogy normál a mélye mégis a Pionak :)

szóval valószínű, hogy a külső erősítő ami hiányzik, azzal biztosan megemberesedne a hang

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#63045) Samtya válasza zsolt19900 (#63039) üzenetére


Samtya
senior tag

"amit szeretek az a kiegyensúlyozott hangkép, szeretem a basszust is, de nem azt hogy elnyomja az egész mindenséget..."- idézet tőled, ezek alapján majdnem attól féltem, hogy még a Pioneer is túl mélyerős lesz. De ezekszerint - ahogy s4tch írja - neked basszusbomba kell. A kiegyensúlyozott hangképet kérők döntő többsége nem tolerálja a túlzott mélyeket, tehát mostmár kérdéses, hogy valójában mennyi kellene neked. :)
Meg az is kérdéses, hogy ezen az áron mi van amiben több a mély, de nem ilyen terjengős, mindent elnyomó típusú.
Miről hallgatod, valami cizelláltabb lejátszó program nem ártana, pl foobar2000, ebben van részletes EQ, a hagképet jobban belőhetnéd vele.

[ Szerkesztve ]

(#63046) #56474624 válasza s4tch (#63040) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez az oldal, nem tudom mennyire hiteles, itt a K550 például, szerintem nem sokan hallják így még azok közül sem, akiknek jól szigetel.
A DT770 pro 250 ohm, vagy a 80 ohm-os változat ezek szerint nem mélydúsabb a K550-nél, sőt... Ez semmiképp sem esik egybe a tapasztalatokkal. A K550 nálam jól szigetel, és kevesebb basszust ad, mint a DT770 premium edition, a premium edition meg a valóságban jóval kevesebb basszust ad a pro változatoknál. Szóval mindenképp érdekesek ezek a mérések. A K550 esetén legalábbis mindenképp.

Vagy itt a Sennheiser HD201. Évekig használtam, nagyon-nagyon nem így szólt. Annak még annyi mélye sincs, mint a K550-nek.

[ Szerkesztve ]

(#63047) zsolt19900 válasza Samtya (#63045) üzenetére


zsolt19900
őstag

aimp3-ról hallgatom most alc272 van a laptopomban, de "sajnos" a jelen állás nem mérvadó, mivel hdmi-tv és onnan jack lesz a hajtási lánc

ha most ez megkívánja a külső erősítőt, akkor megpróbálok rápróbálni egyet stb. stb. ha meg nem hozza az eredményt, akkor marad a régi fejesem aztán max visszatérek a dologra

azt bizton állíthatom, hogy olyan fejes nem az én világom, ami gamertutibrutálsorrund 8+8hangszórós stb., mivel volt egyik haveromnak és belehallgattam és nagyon nem fogott meg a dolog

tetszik a Pio, csak valahogy akkor hogy jobban fejezzem ki magam, volt nekem régen -sajnos feladta a harcot- agybadugós Sennheiserem.... ezüst és fekete S betűs, valami tök alap fajta, na ott egy Iaiduioval hallgattam a zenét, egy U2-vel na ott tetszettek a mélytartományok és minden más is :)

szóval ha így közelítjük meg, akkor nagyon-nagyon kivitelezhetetlen egy ilyen hangzás összehozása fejhallgatóval?

félre ne érts, értsetek autóban is utálom azt, hogy már 2 háztömbnyire hallani a rendszámtáblájáról, hogy jön :(( szóval semmi ilyesfélére nem vágyom, csak ha egy picit mélybehúzóbb vagy mélyorientáltabb lenne akkor szerintem az lenne a tuti....

de max azt csinálom, hogy itt a Piot kipróbálom egy erősítővel, elvileg lassan megjön a Supi hd660, amennyiben ez a kettő sem tetszik max. megnézek egy Evo681et és ha az sem akkor egyelőre feladom a dolgot :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#63048) #56474624 válasza #56474624 (#63046) üzenetére


#56474624
törölt tag

A HD201 linkje helyesen ez. Ha az ember rákeres google-ben a HD201 frekvenciamenetére, ott sokkal reálisabb eredmények vannak, nagyon-nagyon más az is, mint az előbbi oldal szerint.

(#63049) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sennheiser HD 558 ~55e Ft, a HD 559 ~25e Ft. Mi okozza ezt a nagy eltérést, nem az 559 az újabb / jobb modell?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#63050) forras2 válasza F-ECT$ (#63049) üzenetére


forras2
őstag

HD 559 eredeti ára 45 és 50 ezer ft között mozog, csak most több online boltban is akciós! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.