Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Golota válasza lugosi (#48993) üzenetére


Golota
aktív tag

Majd számolj be. A Grado azért megosztó fejes, de senkit nem hagy hidegen, az tuti. Majd olvass vissza... :)

(#49002) Samtya válasza motown5l (#49000) üzenetére


Samtya
senior tag

Közben rájöttem, hogy nem lesz jó adapterrel sem. Adaléknak annyit, hogy itt van egy leírás, ahol megpróbálták átforrasztani az ellenállásokat, de azokból is többféle kombináció van, tehát nem lesz olyan, hogy mindeféle készülékkel fog működni. :(
Az meg jó kérdés, hogy a gyártók miért nem tudnak egyféle szabvány szerint termelni...

[ Szerkesztve ]

(#49003) darvinya válasza Samtya (#49002) üzenetére


darvinya
titán

Szabvány van(OMTP, CTIA), de abban foglalt feldolgozás és kivitelezés gyártói jog.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49004) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Érdeklődnék hogy az alábbi fejhallgatók közül melyik ajánlott, esetleg van-e ezeken kívül ami hasonló árkategóriában van de jobb? Mindenképpen Bluetooth fejhallgató kellene lehetőleg fület körülölelő. Köszi. :R

Bluedio T3 Plus

Bluedio R2

(#49005) jzola válasza guftabi96 (#48926) üzenetére


jzola
tag

Ha már kábelről volt szó.
Került a lakásba egy porszivorobot napokban. na most ez a "jószág" előszeretettel megeszi a kábeleimet :(
Nekem a cuccaim kb. ágymagasságban vannak előfordul hogy kábel földre kerül.
Van egyébként valami kulturált kábel tartó vagy ilyesmi? vagy láttatok már jó megoldást kábelekre?
(Fejhallgató tartóm van szép fa :) még innen forumról szereztem )

"De nyelvelnek, zsibongnak, ûznek S nekihajtanak önvesztükre Mindig új hitnek, dalnak, tûznek."

(#49006) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

"Szóba jöhetnek viszont a topikban a kábelre szerelt mikrofonnal ellátott fejhallgatók" alapon írnék ide. Ilyesmit kerestem már régóta, de a telefongyártók hivatalos termékei eléggé el vannak szállva ár terén szerintem. Az Aqua kínálatában ezt találtam:

https://www.aqua.hu/jvc-ha-s360-fejhallgato-fekete-30mm-neodymium-magnesosszecsukhato-kivitel-151181.html

Tisztában vagyok az árával, nem várok csodát ennyi pénzért, de telefonon lenne használva (bár FLAC formátumból), illetve egy SB Audigy hangkártyával gépről. Ennyiért megérheti?

De részletezve a topicnyitót:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon és az utcán (tömegközelekedésen) is vegyesen.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Rock/Metal illetve klasszikus zene (tudom, a legjobb párosítás...). Néha játék.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10 000 forint körül, de elég igénytelen vagyok ilyen téren, a hangkártyám (Creative SB Audigy), meg az utca sem az igazi zenehallgatós hely, nem biztos, hogy érezném a különbséget pl. a fenti 6 000 forintos és egy 20 000-res között. Mikrofonost szeretnék.

4.) Új vagy használt?
Új, legalább 2 év garanciával.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural... gondolom.

6.) Zárt vagy nyitott?
A zárt szimpatikusabb, talán tömegközlekedésen többet használnám, illetve este, amikor is fontosabb lenne, hogy ne szűrödjön ki. (Igen, tudom, hogy ennek ellenére egy nyitottat linkeltem fent).

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Semmi különös nincs, csak ne torzítson nagyon durván. (Nem az olcsóbb fejhallgatók "alap" torzítására gondolok, hanem amikor serceg-zörög-kattog... nem tudom másképp kifejezni, remélem érthető :-) )

8.) Honnan vásárolnál?
Itthon, ahol megadják a 2 év garanciát.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Creative SB Audigy hangkártya van a gépemben, illetve telefonról szólna FLAC/MP3 vegyesen. Többnyire FLAC, de pár felvételt lehetetlen benne megszerezni.

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#49007) Samtya válasza Marvinyo (#49006) üzenetére


Samtya
senior tag

Szia!
Amit linkeltél az egy JVC HA-S360. Akárhogy nézem, ennek normál vezetéke van, nem mikrofonos. Ezen kívül nem circumaural, hanem supra és nem nyitott, hanem zárt.
10000 Ft alatt csak a Maxell Retro DJ II-t tudom említeni mikrofonosként, de az is supra.
Az aprón van kevés garanciás Sony MDR-10RC, ez is supra.
Ha olyat sikerülne találnod amin a mikrofonon kívül még vezérlőgombok is vannak, akkor lép életbe a feletted kitárgyalt probléma. Nem mindegy, hogy androidra vagy iPhone-ra dugod.
Felmerül még az is, hogy a SB Audigy szereti-e a telefonos TRRS csatlakozót.

(#49008) rookie8906


rookie8906
csendes tag

Sziasztok.
Utcára szeretnék fejhallgatót,telóval hallgatnám.
Hd471 meg urbanite xl-t néztem 30körül.
Melyik a jobb választás,ha ugyanannyiba kerülnek?
Hangminőség,kényelem,stb szempontjából?
Köszi.
Üdv

(#49009) Sonja


Sonja
veterán

Z Review - HifiMan HE-350 (MassDrop Exclusive)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#49010) Marvinyo válasza Samtya (#49007) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Szia!

Elnézést, rossz link maradt a vágólapon, ezt akartam linkelni:
JVC HA-SR225

Bár ez is nyitott és supra (amennyire én meg tudom ítélni), de valószínűsítem, hogy akkor én eddig is suprákat használtam, csak a leírás alapján tűnt circumauralnak (Panasonic RP-HTF295, illetve egy Creative Gaming HS-800-am volt, előbbi működik, de az árának megfelelő gagyi hangja van (mondjuk én anno 2000 forintért vettem, nem akciósan a teszkóban, nem tudom miért listázzák 5-8 ezerért a webshopok), gondoltam ideje cserélni, utóbbi belső csatlakozótört, javítása sokba kerülne elvileg...) :-)

"Nem mindegy, hogy androidra vagy iPhone-ra dugod."
Windows Phonera leginkább. De igyekeztem utánanézni, és több külföldi GSM bolt kínálatában találtam, pl.:
LINK
Persze ettől függetlenül lehet átverés, talán ki tudom próbálni valamelyik nagyobb üzletben.

"Felmerül még az is, hogy a SB Audigy szereti-e a telefonos TRRS csatlakozót."
Ez mit takar? Hogy lehet egyáltalán nem ad hangot, vagy csak a mikrofon része nem lesz használható? Utóbbi egyáltalán nem zavar, van különálló mikrofonom.

[ Szerkesztve ]

(#49011) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Helló,

Valaki esetleg tud olyan helyet, ahol 85mm-es szivacsot lehet kapni?
Esetleg olyan valakit, aki megtudja ragasztani a kifordult belső részt?
Ha van ilyen és budapesti, vagy közeli, akkor jöhet a száma privátba.

Előre is köszi.

Üdv,
Attila

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#49012) Samtya válasza Marvinyo (#49010) üzenetére


Samtya
senior tag

A Pana és a Creative már inkább cicumnak tűnik. A JVC-k nem hiszem, hogy sokkal jobban szólnak, de ki kellene próbálni. Azt is, hogy a telefonhoz jó-e. Az SB Audigy-n ha külön van fejhallgató kimenet és mikrofon bemenet, akkor adapter kell, keresek képet róla.
Ilyenre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#49013) starflo


starflo
csendes tag

Sziasztok!

A páromnak szeretnék fejhallgatót venni, ebben szeretném a segítségeteket kérni.
Sennheiser márkára gondoltam, mert a füleseikkel meg vagyok elégedve nagyon.
De bármilyen egyéb, strapabíró, jó hangzású fejhallgató érdekelne.

Leginkább számítógépen játszásra és utcára zenehallgatásra használná, tehát mindenképpen vezetékes érdekelne. Zenéből a populárisabb, inkább kicsit elektronikusabb zenéket kedveli.
A kialakítása mindenképp zárt legyen, és circumaural.
Árban 15.000 Ft, max. 20.000 Ft körül gondolkodom.

Előre is köszönöm az esetleges segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#49014) Tin válasza starflo (#49013) üzenetére


Tin
veterán

kingston hyperx cloud (1-es változat)

[ Szerkesztve ]

(#49015) Marvinyo válasza Samtya (#49012) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Értem. Mi a helyzet az SR50X illetve MR60X-el? Nem JVC manias vagyok, csak mikrofonost nem igazán találok más gyártótól ilyen áron.

Az MR60X nekem első látásra az ajánlottak között szereplő JVC HA-M55X mikrofonos/gombnyomós verziójának tűnik.

Igen, ezek drágábbak már 10 000-nél de belátni készülök, hogy ennyiért nem kapok használhatót ami mikrofonos is. Szóval legyen 15 000 körüli a maximális összeg, maximum spórolok rá még 1-2 hónapig.

Linkek:
MR60X gyártó oldala
MR60X Aqua

SR50X gyártó oldala
SR50X Aqua

[ Szerkesztve ]

(#49016) Samtya válasza Marvinyo (#49015) üzenetére


Samtya
senior tag

Azt tisztázzuk először, hogy mindenképpen vezetékbe beépített mikrofonos kell-e?
Ha csak időnként vagy számítógéphez kell a mikrofon, akkor azt kiválthatod külön vezetékre csiptethetővel.
A Zalman ZM-MIC1 az egyik ajánlott, jobb hangja van mint a beépítetteknek. Ha ez megfelelne, akkor lehetne a fórumtagok által már kipróbált fejhallgatókat ajánlani. Pl. HA-RX700 vagy 900 a JVC-től de vannak más márkák is.
Egyébként én a HA-MR60X-el próbálkoznák a mikrofonosból, mert annak már szimpi a mérete és a párnázata. Meg kellene hallgatnod valahol, én még nem próbáltam ezeket a tipusokat.

(#49017) Marvinyo válasza Samtya (#49016) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

"Azt tisztázzuk először, hogy mindenképpen vezetékbe beépített mikrofonos kell-e?
Ha csak időnként vagy számítógéphez kell a mikrofon, akkor azt kiválthatod külön vezetékre csiptethetővel."

Elnézést, akkor tisztázok mindent.
A lényeg röviden:
Számítógéphez kerestem fejhallgatót (mikrofonnal rendelkezem külön), de a telefonhoz is régóta szeretnék "fejhallgató jellegű" headsetet, mert a sima "fülhallgatós" verziót nem bírja igazán a fülem. A sima kialakítású kiesik illetve a tömegközelekedésen nem mindig hallani híváskor a másik felet, az "agybadugóstól" megfájdul a fülem, és telefonálok eleget sajnos ahhoz, hogy ne akarjam kézben tartani folyton... de ez mindegy, egyéni szocprobléma. :-D

Ezért gondoltam arra, hogy ha már vennem kell újat, akkor szétnézek, hátha van már olcsóbban is fejhallgatós headset a telefonhoz (Microsoft 640 XL), mert a Nokia 30-40 ezer fölött árulja, annyit pedig az a cucc nem ér.
Ekkor futottam össze a másodikként linkelt JVC-vel, ~10 ezerért. De megnézve a topicnyitót kétségek támadtak bennem, nehogy 10 ezerért valami katasztrófát kapjak, illetve nem voltam benne biztos, hogy a számítógéphez is jó lesz-e.

Tehát még rövidebben:
Egy fejhallgatót szeretnék, mikrofonnal, amit a telefonhoz tudok headsetként használni, de tudjam a számítógéphez is használni, ott az se gond ha csak a fejhallgató részét, külön mikrofonom van.

Elnézést a kis kavarodásért, valóban lehettem volna egyérteműbb mit szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#49018) Greg204538 válasza starflo (#49013) üzenetére


Greg204538
tag

Szia, itt az aprók közt van egy sennheiser px200II. Kicsi, könnyű, zárt (utcára és popra optimális), összehajtható, sokkal többet tud, mint amennyit mutat. Sztem az ára baráti. Érdemes tokban tartani. Ja, fekete ez a darab, fiúnak tökéletes, én venném, ha nem lenne fejesem.

[ Szerkesztve ]

(#49019) darvinya válasza Marvinyo (#49017) üzenetére


darvinya
titán

Nekem RX300-am van és kiengyelítet hangú, nincs benne túlzó mély és magas.
Ezen a vonalon ugrás teljesítményben RX500 és RX900.(RX700 egy töltelék)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49020) 1 vevő válasza Greg204538 (#49018) üzenetére


1 vevő
csendes tag

tkpen NEM válasz...csak nemtomhogy kell sima hsz-t írni :((

tehát: segítséget kérnék értőktől: mi a tapasztalat~vélemény az "ASUS CERBERUS " fejhallgatóról??

/ a ~60-s drivere keltette fel az érdeklődésemet../

köszönöm.

(#49021) .DLL válasza Marvinyo (#49017) üzenetére


.DLL
veterán

Teljesen érthető, és valós igények :K ha a fülhallgatós headset nem játszik, akkor marad a fejes.
Ezeket a JVC-ket még nem hallottam, de Maxell Retro DJ 2-t igen, ami ebben az árban van, az szódával elmegy (vagy egy felessel :D ) de tény, hogy nem is rossz azért, csak az 1 hangja szerintem jobb, azon viszon nincs mikrofon.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49022) fattyu válasza 1 vevő (#49020) üzenetére


fattyu
veterán

jobb felső sarokban elég szemkiverős méretben van ám odaíva piktogramokkal meg minden

Nem fülhallgató, nem headset, nem gamer, hanem sima FEJhallgató!

szerk: a gomb mellett amit megnyomtál ( válasz ) egy centivel balra... UJ

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#49023) darvinya válasza 1 vevő (#49020) üzenetére


darvinya
titán

„Új” link

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#49024) Marvinyo válasza darvinya (#49019) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Köszönöm az ajánlást, de egyik sem mikrofonos.

(#49021) .DLL:
Köszönöm, szerintem ez lesz. Bár előbb találnom kéne egy boltot, ahol ki lehet próbálni, mindenhol csak nagykerről hoznák.
De lehet mégis próbát teszek az egyik JVC-vel (SR50X vagy MR60X), hátha a boltban okosabbak, vagy engedik kipróbálni. Nem szeretném úgy megvenni, hogy nem láttam a saját szememmel, hogy működik a telefonnal. :-)

[ Szerkesztve ]

(#49025) Samtya válasza Marvinyo (#49024) üzenetére


Samtya
senior tag

Tudom garanciaigényed is van, de van itt a hardveraprón egy Magnat LZR580 S, én ezt venném. Boltból kipróbálva az MR60X-et, jófogásról használtan pedig a legolcsóbb (5000 Ft) Sony MDR-XB450AP-t.
A RetroDJ2 a MediaMarktban gyakran van, kibontott is.

[ Szerkesztve ]

(#49026) Hack3er


Hack3er
őstag

Létezik olyan zárt fejhallgató aminek nagyon jó a passzív zajszűrése és jól szól és szemüvegeseknek is kényelmes és nem több százezer forint és nem kell mellé többszáz ezer forintos erősítő?

Tudom, hogy sok az elvárás, de hátha :)

szerk: még valami, kb lineáris hangázsa legyen.

[ Szerkesztve ]

(#49027) Tomdriver válasza Hack3er (#49026) üzenetére


Tomdriver
őstag

Persze, pl. DT770Pro 32 vagy 80 ohmos változat. Én is szemüvegben használom, nagyon kényelmes és jól szűri a zajt. :)

(#49028) Samtya válasza Hack3er (#49026) üzenetére


Samtya
senior tag

Brainwavz HM5

(#49029) Hack3er


Hack3er
őstag

A Sony MDR-1R-nek milyen lehet a passzív zajszűrése? (tudom, van zajszűrős változata is)

(#49030) Samtya válasza Hack3er (#49029) üzenetére


Samtya
senior tag

1-től 10-ig terjedő skálán olyan 7 körül, esetleg 8. Jobban szigetel, mint a CAL vagy a Superlux EVO.

(#49031) Bodz válasza Hack3er (#49026) üzenetére


Bodz
Topikgazda

NAD Viso HP50.
De szemüveggel passz.

(#49032) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Lassacskán kezdi megadni magát az idősödő Maxell Retro DJ-m, a sok hurcolászástól elrepedt sajnos. Hangjával egészen meg voltam/vagyok elégedve, ennek ellenére most rászánnék egy kicsit komolyabb összeget is egy új fejhallgatóra.

Elég sokat filmezek, sorozatok, illetve zenét is mindig a fejhallgatón hallgatom. Néha-néha van egy kis játék is, de az nem annyira hangsúlyos. Ennek ellenére jó lenne olyan fejhallgató, amin van mikrofon is. Mikrofonnak jelenleg egy Trust Starzz-ot használok, és nem igazán vagyok megelégedve vele...baromi halk (mondjuk nem ártana egy normális hangkártya sem).

Egy Kingston HyperX Cloud jó választás lehet a leírt felhasználási kör mellé? Vagy inkább csak akkor ajánlott ha a játéké a nagyobb szerep? Zenéhez, filmhez milyen?

Köszönöm a segítséget előre is! :R

(#49033) Keeperv85 válasza bajaki (#49032) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Én már nem játszom jó ideje gép híján, így amióta megvan a HyperX, szinte csak zene illetve filmezés miatt használtam. Nem tolakodó egyik hangtartománya sem, de picit mélyre orientált. Csodát nem kell tőle várni, de a hangzása az a tipikusan "pont elég". Sajnos az anyagminősége kevésbé... A kábele és a pántja nem fog túl hosszú élettartamig boldogítani. Mindkét esetben aftermarket megoldás után kell nézni. A fejpánt befogó fül cseredarabja alsó hangon 5k/egység. Mivel relatív egyedi kábele van, ott is hasonló jókat lehet várni...

(#49034) Bodz válasza Keeperv85 (#49033) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Hany HyperX-et hasznaltal el?

(#49035) .DLL válasza Keeperv85 (#49033) üzenetére


.DLL
veterán

A kábele amúgy nem levehető, innentől ha cserélni kell akkor kb. mindegy milyen "egyedi" kábele volt, bármilyen normális minőségű jó. De lehet hogy te hibás darabot fogtál ki, ami persze előfordulhat mással is, de sokan vettek és nem sok panasz érkezett rá.

bajaki (#49032): Hangben előrelépés a Retro DJ-hez képest, árát, éri, de ha igazán jót szeretnél, akkor Beyer DT770 Pro, akár használtan is, mert bírják, vagy vintage (régi) DT770, de ha nem feltétel hogy zárt legyen akkor vannak más lehetőségek is, Takstar Hi2050 és alteregói, ATH AD500X, használtan DT990, jó állapotú AKG Sextett ha találsz, stb.

(P.H.)

(#49036) Sonja


Sonja
veterán

Superlux HD662B és Superlux HD681B fejhallgató teszt - AV-Online

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#49037) .DLL válasza Sonja (#49036) üzenetére


.DLL
veterán

Asszem kihagyom :DDD

(P.H.)

(#49038) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

681Evo helyett tudtok ajanlani hasonlo, de zart fulest? van ilyen emberi aron? irodaba kene :) kicsit hangos kifele a 681. egyebkent elegedett vagyok vele

tehat zart legyen, kenyelmes hosszu tavon, nem kell hordozhatonak lennie, a 681 evo hangzasa teljesen megfelel, a pluss parnat is imadom benne,
hp probookrol van hajtva

[ Szerkesztve ]

(#49039) .DLL válasza eastsider (#49038) üzenetére


.DLL
veterán

Adná magát a HD662 Evo, de itthon még nemnagyon lehet kapni.
Maxell Pro Studio HP6000,
AKG K72, AKG K92,
HyperX Cloud I.,
ATH M30X.

(P.H.)

(#49040) Bukk900 válasza eastsider (#49038) üzenetére


Bukk900
őstag

Plüss párnás Takstar [link], olcsóbban AKG [link] ? De egy árkategóriát írhatnál.

(#49041) eastsider válasza Bukk900 (#49040) üzenetére


eastsider
nagyúr

20k alatt gondoltam :)

(#49042) s4tch


s4tch
veterán

https://www.amazon.co.uk/Beyerdynamic-DT-860-Premium-Headphones/dp/B000Y0IPF8/

Beyer DT860, szállítással együtt 86 fontért. Itthoni ára ~55e. Sajnos ezt a konkrét típust nem ismerem, de a hasonló árfekvésű Beyerekből kiindulva akár egész jó vétel is lehet.

(#49043) gaborka8x8 válasza s4tch (#49042) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Nekem van DT 860-am. Sajnos nem ennyiért vettem.
A populárisabb hangzást kedvelőknek ezen áron feltétlen ajánlott.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#49044) eastsider válasza eastsider (#49041) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezek az AKG-k nagyon tetszenek egyebkent

(#49045) kurtzyx


kurtzyx
tag

Üdv!

1.) Otthoni használatra.
2.) Zene [rock, metal, jrock, jpop és társai, játékok, ez utóbbi okán [mikrofon közelben van elég erősen] nem árt ha nem hallatszik be.
3.) Szükség szerint, 100k talán. [Ettől függetlenül nem ebben a kategóriában nézelődtem / nézelődök de ezt majd lentebb.]
4.) Alapvetően új, mondjuk ha az earpadje jól bírja akkor a használttal sincs problémám.
5.) Circumaural.
6.) Ez itt a nagy kérdés. [Erről is majd lent.]
7.) Perpillanat egy Beyerdynamic custom one prot használok, abszolúte elvagyok a hangjával.
8.) muziker.hu, közvetlenül a gyártótól, használt esetén meg attól akinek van. :D
9.) Egy cambridge audio azur 540 v2-t használok erre a célra.

Amit eddig néztem:
DT 990, 880 és 770
A 990-ről találtam sound leak tesztet, ami közben mondjuk nem beszél a tesztelő cuz why not... de elég hangosnak tűnt. 880-ról valakinek esetleg van hasonló tapasztalata? A 770 meg zárt szóval sanszos, hogy nem zavar be.

Az oka, hogy ezt a 3-mat néztem az szimplán annyi, hogy a custom hangja tetszik, annyira nem üthetnek el tőle + van egy hozzájuk való [EDT770] earpad párom.. ha a customből indulok ki akkor szükség is lesz rájuk mert annak bizony szeret elszakadni. [A DTknél ez nem nagy gáz mert M.O.-n is lehet venni, a customhöz viszont még nem láttam egyszer sem itthon, úgyhogy marad a gyártótól vásárlás de az meg szállítással együtt marha drága, konkrétan hosszú távon olcsóbb egy új füles mint 4 havonta ragasztgatni / cserélni.]

(#49046) #16820480 válasza kurtzyx (#49045) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Custom One Pro az egyik legyszörnyűbb hangú Beyer, mosott, mélybe húzó hangja van. A DT széria sokkal tisztább nála. Meg amúgy ez a CA Azur is egy hangfalakhoz való erősítő, nem feltétlen lesz jó normális fejhallgatóval.

(#49047) Sonja


Sonja
veterán

Még csak most hozta a futár, szóval kb. 10 percet hallgattam, de wow! :Y Köszi Bodz az ajánlást, egyelőre elégedett vagyok vele, de nem kicsit! :C :R Remélem hosszabb távon is az leszek. :B ;)

Egyébként sokkal nehezebbre gondoltam, de elég könnyű kis fejes. A TS-671 fejhallgatómnál sokkal könnyebb. Most pedig következik a maratoni bejáratás. :D

Ui.: Külön köszönet illeti Rudolfot is (nomono) a segítségért, és a beszerzésért! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#49048) Keeperv85 válasza Bodz (#49034) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ismeretségi körben van még két fekete, illetve az enyém a harmadik, időrendileg a legrégebbi.

(#49049) contaxg válasza Sonja (#49047) üzenetére


contaxg
veterán

Használd egészséggel! :R :R
Nagyon izgultam,hogy minden rendben legyen! :B

(#49046) sheratan
A dolgok nincsenek kőbe vésve.
Az utolsó reinkarnációja már hallgathatónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#49050) #16820480 válasza contaxg (#49049) üzenetére


#16820480
törölt tag

A legutóbbi verzió alatt a Custom One Studiora gondolsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.