Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) #71562240 válasza helltp (#63998) üzenetére


#71562240
törölt tag

Igen, a Marshall eléggé mindenevő, de legjobban akusztikus zenéken mutatja meg a közvetlenségét, talán az akusztikus jazz-ek állnak legjobban neki. Tesztelésnél érdemes figyelembevenni, hogy akkor kezd el igazán a saját hangján szólni, amikor már mintegy tíz perce a fülön van, mert akkor tapad rá optimálisan a szivacs, a megfelelő távolságba (közelségbe) hozva a membránt, és a hermetikusan zárt térben jól kontrollálva a membránmozgást, egyúttal létrehozva a sajátosan tömör terét. Tehát akkor érdemes következtetéseket levonni, amikor már erősen rácuppant a fülre. Mivel láthatólag hosszútávú hallgatással is vizsgálgattad, jól ráéreztél a karakterére. Még egy kicsit járatódni fog a következő néhány hétben, és akkor egy picit mélyebbre fog menni (de még mindig nem eléggé), és a magasak informativitása még érezhetően nőni fog úgy, hogy azért továbbra is középsávorientált marad.

(#64002) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sziasztok!

Valaki volt mar a debrecen fejhallgatoplazaban? Tudok ott is fejeseket hallgatni Az AT 700X, 990z, 900x erdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#64003) jim bcs válasza Recon666 (#64002) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ha van kiállított darab belőlük akkor igen, hívd fel őket telefonon.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#64004) Recon666 válasza jim bcs (#64003) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Koszi, ugy lesz. :R

(#64005) emiki6


emiki6
veterán

Huh, gyerekek, kicsit hangoltam még ezen a Fostexen és zsír lett! :C
Ha úgy érzem kész, akkor Ribizly, Soul, Kromatika, ti biztos meg kell hallgassátok. :K
Lehet nem adom el. :))

This, in the end, is the ultimate test of a modification: how happy it makes you

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64006) Dorien válasza emiki6 (#64005) üzenetére


Dorien
veterán

Magyarul már nem annyira fos(tex)? :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#64007) fericske válasza emiki6 (#64005) üzenetére


fericske
addikt

Abban a fejesben van potenciál, nem hiába moddolják fel háromszoros árkategóriába is.
Ha van benned vállalkozókedv akkor még átkábelezed belül, kívül az egészet valami jóféle rézzel (fejből típusokat nem tudok, de van Kolompár itt elég :D aki vágja a témát), aztán vigyorogsz mint egy jóllakott napközis.

(#64008) Elektrosokk válasza emiki6 (#64005) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ez jó buli lesz! :DD :C akkor már értjük miért voltál ennyire inaktív! :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#64009) ribizly válasza emiki6 (#64005) üzenetére


ribizly
veterán

Mit tettél vele? :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64010) emiki6 válasza fericske (#64007) üzenetére


emiki6
veterán

Ha van benned vállalkozókedv
Nincs! Haggyá! :DDD
Nem akarok túlzásokba esni, nem olyan jó moddolni, csak a vége jó. De ezt tudja mindenki, aki egy fostex méretű fejesre rá kell hogy passzírozza a varrott élű 1540 párnákat... újra... meg újra... meg újra... :N
Potenciál az van bőven, a lehetőségek tárháza meg végtelen, de rengeteg idő egy igazán jó kombináció összerakása. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64011) Spíler


Spíler
őstag

Hétvégi útravaló. :)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64012) Khelben


Khelben
nagyúr

Jóreggelt. Valaki halotta már a Focal Listent és a Sony MDR1000X-et is? Nem tudok dönteni a kettő között. A Sony megérné a különbözetet az extra tudás miatt, de kérdés, hogy hangban milyen lehet. Akár a Focalhoz, akár a HyperX Cloudhoz képest érdekelne. Ja és nem sürgetésképp, de ma délelőtt kellene döntenem :)

[ Szerkesztve ]

(#64013) ribizly válasza Khelben (#64012) üzenetére


ribizly
veterán

Háááát. Talán a HyperX Cloud-hoz képest jobb valamivel. Amennyiben nem kapcsolod be a zajszűrést, mert akkor bizony mélysúlyos lesz. :)
Egyébként ha ki tudod használni a zajszűrést (utazás, iroda, ...), akkor mindenképpen a Sony-ra érdemes menni. A Focal Listent nem hallottam.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64014) #71562240 válasza Khelben (#64012) üzenetére


#71562240
törölt tag

A Focal józanabb, szikárabb, hangszerszerűbb, igazabb, direktebb, a Sonynak nagyobb a hangja, populárisabb, mélykiemeltebb, tompább, puhább (mosottabb). Természetesen vezetékesként, zajcsökkentés nélkül mondom a Sonyt.

(#64015) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Kereken egy éve használom a Superlux HD681 EVO-t (ti ajánlottátok akkor is) nagy megelégedéssel. Sajnos úgy néz ki apám elörökli tőlem (össze raktam neki egy gépet, az egyetlen kérése az volt hogy a fülhallgatót vihesse), így magamnak újat akarok venni. Az összeg amit rá áldozok kb ugyan annyi mint a tavaly volt, vagyis max 15000. A kérdésem az, hogy tavaly óta változott valami, vagy még mindig a HD681 EVO a menő ebben a kategóriában? Meg voltam vele elégedve, hangzása számomra tökéletes volt. Persze nem vagyok tapasztalt a témában, szóval hagyom hogy ti mondjátok meg mi a jó nekem (tavaly se csalódtam bennetek :C )

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Kizárólag bent, nem lesz mozgatva

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás 50%, Film 30%, Játék 20%

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15000

4.) Új vagy használt?
Új

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural-t kényelmesebbnek tartom, de nincs preferenciám e tekintetben. Inkább jól szóljon.

6.) Zárt vagy nyitott?
Mindenképpen zárt vagy félzárt.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Kissé mély-orientált jön be nekem. Nagyon zavar az üres kopogó basszus, vagy a pincehang (remélem értitek mire gondolok).

8.) Honnan vásárolnál?
Online ahol kapok. EU-n kívülről is jöhet ha áfástól s mindenestől is megéri.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Xonar DG van jelenleg.

Még csak annyit, hogy örülnék ha cserélhető lenne a kábele. Superluxnak is cseréltem a kábelét egy mikrofonos kábellel (játékhoz közbe kell a mikrofon), jó lenne ugyan azt a kábelt használni az újjal is.

Előre is köszi!

(#64016) #56474624 válasza kuntics (#63949) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, számításba vetted-e, hogy esetleg a két füled között is lehet különbség? Nálam is másképp szól, ha megcserélem a két oldalt, de ha aztán még a fejhallgatón is fordítok egyet, akkor már nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#64017) emiki6 válasza #56474624 (#64016) üzenetére


emiki6
veterán

Én ezt úgy szoktam"tesztelni, hogy megfordítom magamon a fejest és foobarban megcserélem a csatornákat. :K Ha a fejessel van gond, azt csak észreveszem így.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64018) Khelben válasza ribizly (#64013) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, nekem is ez a "talán" a bajom. Ennyi pénzért már valami olyat várnék, hogy felteszem a Cloud után és elégedetten csettintek, hogy "ez igen, ez tényleg egy másik világ". De akkor ezek szerint a köztük lévő különbség nem ekkora, hanem csak egy "talán"?

(#64019) #56474624 válasza emiki6 (#64017) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én is erről írtam. :) Pl. ennél (azaz nem pont ennél, csak ennél a zenénél) a jobb fülemmel élesebbnek hallom a hegedűket, a bal fülemmel meg a csellókat és bőgőt hallom definiáltabbnak, tisztábbnak.

(#64020) emiki6 válasza #56474624 (#64019) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, értem, csak nem volt egyértelmű, hogy mit és hogy fordítasz... :DDD
Nekem pl volt attól imbalance-om, hogy a két oldalon a vattát nem szigorúan hasonlóan raktam. Szedhettem szét és akkor már jobban figyeltem a vatta berakására, hogy a lehető legegyformább legyen.
Ez amúgy a stereo hangzás lényege, hogy a különböző oldalakon mást hallasz és néha megtévesztő tud lenni, van hogy felmerül bennem, hogy vagy máshogy hallok vagy a fejessel van baj, aztán nem. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64021) ribizly válasza Khelben (#64018) üzenetére


ribizly
veterán

Az a gond, hogy az eddig általam próbált zajszűrős megoldás (QC25, QC35, MDR-1000X) nem nagyon csapott oda hangban. Sőt! Az egyetlen ami viszont tényleg nagyon jó ezekben az az aktív zajszűrés. Az nagyon kellemes, de csak azért nem vennék ilyet. Amire nagyon kíváncsi lennék az a Sennheiser-nek a hasonló megoldása, mert ott a hangot is egészen jónak írják.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64022) Khelben válasza ribizly (#64021) üzenetére


Khelben
nagyúr

Te mit ajánlanál zajszűrés nélkül, vezetékes változatban 50k-ig, ami a Cloudhoz képest észrevehető előrelépést jelentene? A Cloudból kicsit hiányzik a tér és olyan zenéknél, ahol sok hangszer szól, hajlamos összemosódni a hang. És mindezt spotify meghajtással telefonról/laptopról. Vagy ilyen forrással felesleges jobbat venni?
A QC35-öt hallgattam edigitalban vezetékkel, demó anyaggal és valahogy egészen más térérzetet adott, nem csak jobbra-balra, hanem mélységben is. Na a Cloud ilyet nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#64023) Bodz válasza Khelben (#64012) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A Focal egy jobb hangú fejhallgató. Kész, pont. A Sony csak azért drágább, mert bt, van érintéses vezérlés (amire viszont panaszkodnak a tulajok általában), stb.
Természetesen normális forrás nem árt majd idővel. :) De még nélküle is jobb a Listen, mint a Cloud.

(#64015) J.Cs.: Ha elégedett vagy vele, akkor lehet megint 681 Evo. Főleg ha meglévő kábeled is használni szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#64024) emiki6 válasza Khelben (#64022) üzenetére


emiki6
veterán

Kíváncsi vagyok én is, hogy van e fejes 50 alatt egész jó térrel és imaging-el. Nálam most van 2, az egyik 65 volt (+moddolás és ez most zseniális ilyen téren. Néha nem csak hallom, érzem honnan jön a hang. :)) ), a másik (majdnem ilyen jó) 75. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64025) Bodz válasza emiki6 (#64024) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Zártra gondolsz ugye? Most éppen 50 alatt van a Focal Listen, amiről mekegek egy ideje. De olcsóbban is akad ilyen, pl. Brainwavz HM5.

[ Szerkesztve ]

(#64026) emiki6 válasza Bodz (#64025) üzenetére


emiki6
veterán

A HM5? :Y Jó lenne egyszer meghallgatni már, annyira sokat hallani ... a párnáiról. :DDD
Akkor gondolom a kollégának a Focal listen a jó irány. :K

Szerk: Amúgy ez a fostex mostmár egész jó forrástesztelésre, telefonról hajtva nagyon kaka. :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64027) kuntics válasza #56474624 (#64016) üzenetére


kuntics
aktív tag

volt ilyen gondolatom,forgattam is eleget a fejhallgatót. viszont az űj kábel megérkezéséig nem nagyon tudom próbálgatni.(foobarban egyébként hogy lehet az oldalakat megcserélni?)

(#64028) #56474624 válasza emiki6 (#64020) üzenetére


#56474624
törölt tag

Látod, mindenben van valami pozitívum, én legalább már a füleim különbözősége miatt nem kell izguljak néhány éve. :DDD
Sőt, ha esetleg másképp is szól a két oldal, elintézhetem annyival, hogy különböző fülekhez különböző oldalak dukálnak. :C

(#64027) kuntics:

CTRL+P --> Playback --> DSP Manager --> Reverse Stereo Channels

[ Szerkesztve ]

(#64029) Bodz válasza emiki6 (#64026) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nincs túl izgalmas hangja a HM5-nek, nem is nagyon szeretem, de annak pont megfelel, amit írtál. Jó fejes. Amúgy nem túl drága, bátran bepróbálhatod. :D Két kábel, két pár párna is van hozzá, ami örömteli.

[ Szerkesztve ]

(#64030) fericske válasza Bodz (#64029) üzenetére


fericske
addikt

Ha már HM5, akkor említést kell tenni a Fischer Audio-ról, illetve az FA-003 fejesről aminek a mintájára készültek a Brainwavz és Lindy fejesek olcsóbban, és gyengébb anyagokból kívül, belül.
Fischer fejhallgatót még nem hallottam, csak Kennertonokat, abból viszont sokat, és mind bejött.
A Fischer prémium részlege a Kennerton.
Az új Fischer palettán eléggé érdekesnek (jó vételnek?) tűnnek az 50 dollár körüli fejesek. Infó kevés van róluk a neten, de az FA-006 és FA-010 buruzgálja a kisagyamat.....
$45-től ingyenes a szállítás bárhova.

(#64031) Bodz válasza fericske (#64030) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A Yoga gyártja mindenkinek.
A Fischer csak vásárol több helyről is. Nem igazán nevezhető gyártónak.
FA-006-ról írtam pár éve, aszem Renkforce akármi néven. Tán ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#64032) emiki6 válasza Bodz (#64029) üzenetére


emiki6
veterán

Haha, no. :D
Ha valamit veszek, az max korpicschess t50rp mk2-je lesz és várom ölbetett kézzel, hogy a Mod House Audio csináljon egy Argon mod kit-et. :))

Szerk: amire van esély, mert a modhouse atyja azt írta, hogy talán egyszer, talán fog csinálni mod kitet. Vagy elköltök 60$ postára és megcsinálja nekem 60$-ért. :P

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64033) fericske válasza Bodz (#64031) üzenetére


fericske
addikt

Igaz, de a Fischer belenyúl, tuningolja még, nem a stock Yoga-t árulja, mint a Denon sem a stock Foster-t pl.

Elolvastam az itteni FA-006-okat és már nem buruzgálja :D

[ Szerkesztve ]

(#64034) kacsa7


kacsa7
őstag

Sziasztok!

Elsősorban filmezéshez szeretnék venni egy fejhallgatót. Nincs lehetőség házimozi rendszerre, így a TV hangszórói helyett így próbálnám kicsit élvezetesebbé tenni a mozizást. Első körben a TV fejhallgató kimenetét használnám, esetleg egy fejhallgató erősítővel kiegészítve, ha szükséges. 40eFt-ig hajlandó vagyok a fejhallgatóra áldozni, akár használt is szóba jöhet. Kérdés, mennyit érdemes ilyen célra fordítani. Milyen füles az, ami ilyen felhasználásra javasolt?

Megfordult a fejemben, hogy a későbbiekben esetleg vennék egy olyan DAC-ot, amin van optikai bemenet (a TV-n ilyen kimenet van), ha ezzel lehetne a hangon javítani. Androidos a TV, nem tudom az USB esetleg ilyenkor játszik-e.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#64035) emiki6 válasza emiki6 (#64032) üzenetére


emiki6
veterán

Nem, benéztem, ha elküldöm nekik akkor postával 200$ az átalakítás+párna, szóval nem veszem meg az mk2-jét, mert 300$-t már nem ér egy argon, kivéve ha lesz mod kit.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64036) Bukk900 válasza kacsa7 (#64034) üzenetére


Bukk900
őstag

Szia! Lehet nyitott, ami kihallatszik?
Pl. Pioneer SE-A1000, ha még tudnak beszerezni... [link] Kényelmes, jó hangú és 6m vezetéke van a tv-ig.
A tv fejes kimenetétől viszont ne várj sokat, oda kell majd dac/amp!

(#64037) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Beyer 910-hez hasonló hangot keresek, de olcsóbban, és rövidebb kábellel, mit ajánlanátok?

(#64038) Khelben válasza Bodz (#64025) üzenetére


Khelben
nagyúr

Megrendeltem a Focal Listen-t, majd beszámolok. :)

(#64039) Peppo


Peppo
őstag

Üdv!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon, és elég sokat.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, zene, film vegyesen.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50000 körül. De ha nagyon jó ajánlatot kapok, feljebb is mehetek.

4.) Új vagy használt?
Csakis új.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural.

6.) Zárt vagy nyitott?
Inkább zárt.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
A klasszikustól a tüc-tücig bármit meghallgatok, és játékra is sokat lesz használva, szóval boldoguljon mindennel! :) A jó basszus nem árt.

8.) Honnan vásárolnál?
Hazai bolt.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
ASUS STRIX RAID DLX kártyáról lesz hajtva.

Előre is köszi!

És BUÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#64040) emiki6 válasza Peppo (#64039) üzenetére


emiki6
veterán

Beyerdynamic DT770 Pro, mondjuk 80 Ohm-os.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64041) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Most, hogy mar epitem a NAD ala a jobb erositot, a felkesz cuccal elkezdtem kiprobalni a regi fejeseimet is.
Egy tipus okozott meglepetest, de nagyot; egy regi ACME fejes.
Pont ugy nez ki, mint a CD-850, de mivel sehol nincs rairva tipusszam, igy nem allitom biztosra, hogy pont ez.

Noss, annak idejen ezt skype-ozasra vettem munkaba. Erre nagyjabol meg is felelt eddig is, zenere neha kiprobaltam, de meg 300 ora utan is borzalmas dobozhangja volt. Azota csak beszedre hasznaltam, es mar ezer ora felett van biztosan.

Es lass csodat, elkezdett jobban szolni. A melyei meg most is bugnak, lagyak, de mar nem dobozhanguak, a magasai megjottek, es kisumultak, a kozepe is egyenesebb lett. Meg mindig egy low-end fejes, mert semmit sem csinal igazan jol, de legalabb mar nem is szol rosszul, es ez szerintem eleg jo egy 3000 Ft-os fejestol.

Konkretan a CAL-nal jobban szeretem a hangjat jelen allapotaban, mert annak a hibai jobban zavarnak a legtobb zenenel, mint ennek a rengeteg hianyossaga. Valahogy a zene jobban atjon, mivel itt minden egyforman gyenge, a CAL pedig sok szempontbol sokkal jobb, de vannak zavaro hibai, amik elterelik a figyelmemet a zenerol.

Tanulsag: vannak olyan olcso fejesek, amik 1000 ora utan hasznalhatova valnak, ha addig szet nem esnek. :D
+ az is leszurheto, hogy vannak emberek, akiknel jobban bejon egy olcso fejes nagy hibak nelkul, mint egy sokkal jobb fejes, aminek vannak hibai a jo tulajdonsagai mellett.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#64042) Peppo válasza emiki6 (#64040) üzenetére


Peppo
őstag

Köszönöm!

Alighanem ő lesz a befutó. Még külsőleg is tetszik.

Egyébként 80-asnál nagyobbat már nem bírna ez a kártya?

(#64043) emiki6 válasza Bici (#64041) üzenetére


emiki6
veterán

Én ma próbáltam összehasonlítani 3 fejest, melyhez 2 Y jack kábelt vettem igénybe. Hallgatom a tök más fejeseket és oly kevés a különbség, meg mindnek dobozhangja volt, pedig nem az a kategória egyik sem. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy ezek az Y-ok hulladékok és hihetetlen mértékben lerontják a hangot.
Csak belegondolok, hogy valahol valaki egy pocsék lejátszón, rossz kábelekkel, csatlakozókkal, egy kétezer forintos fülhallgatóval 128 kbps-es mp3-at hallgat és élvezi! :DDD

Peppo: Nem tudom, de az ilyen kártyáktól nem várunk el sokat. ohm-onként eltér a kábel és a párna, asszem a plüss párnás ajánlott, illetve én olyat vennék, amelyik nem spirálkábeles, a 80-as azt hiszem pont ilyen, de a 250-est is megfontolhatod.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64044) Bici válasza emiki6 (#64043) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem nem (csak) maga a kabel rontja le a hangot Y eseten, hanem a masik fejes impedanciaja is.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#64045) Spíler válasza Peppo (#64042) üzenetére


Spíler
őstag

A kártyád elvileg 600 Ohm-ig tud hajtani. A DT770/250-et nyugodtan be lehet vállalni,csak a spirál kábelt sokan nem bírják,gondolom azért kaptál 80 Ohm-os ajánlást.

Na ugye,emiki6 közben szerkesztett. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64046) szakibá... válasza emiki6 (#64043) üzenetére


szakibá...
senior tag

Próbáld ki, hogy az Y kábelen hallgatod az egyik fejhallgatót, a másikat pedig csak ki-be dugdosod az Y másik ágán. Ha változik a hang, akkor rájössz, hogy így nem lehet összehasonlítani, mert nem bírja az erősítőd. Ha mégsem változna a hang és a hangosság sem (csodálkoznék), akkor sem mérvadó a teszt, mert nem tudod egyformára állítani a hangerőt a két fülesen. Állatira be lehet csapódni, ha nem szólnak egyformán hangosan, pedig eltérő típusoknál ez borítékolható.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#64047) Peppo válasza Spíler (#64045) üzenetére


Peppo
őstag

Akkor már megkérdezem. :) Mi a baj a spirál kábellel?

(#64048) emiki6 válasza szakibá... (#64046) üzenetére


emiki6
veterán

Úgy vettem észre, a hangerő nem változott, de csak egy próbát tettem. A hangerővel nem lett volna baj. A kábel viszont biztosan hulladék.

Más: Üzbég OLX-ről vásárolt már valaki? :DDD

Peppo: Ha téged nem zavar, akkor nyugodtan vett a 350-est, én utálom. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#64049) Spíler válasza Peppo (#64047) üzenetére


Spíler
őstag

Részemről semmi.Nekem is van pár spirál kábeles fejesem,én bírom őket,van aki nem szereti a vastagságát,a súlyát,a váll résznél esetleg zavaró lehet.A DT770/250-nél ráadásul csak a váll alatt kezdődik a spirál rész.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#64050) Bodz válasza kacsa7 (#64034) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Nyitott, zárt?

Droidos tv-nél nagy esély van usb dac-ra. Ír erről valamit a használati útmutató? Ha nem, akkor marad a neten keresgélés, meg persze a próba.

(#64038) Khelben: :)

(#64043) emiki6: Kezdetnek javaslom egy 2 kimenetes fejhallgató erősítő beszerzését... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.