Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) contaxg


contaxg
veterán

Mindenkit szeretettel várunk!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#48052) tamasc


tamasc
csendes tag

Sziasztok,

1.) open-space, emberi beszédtől zajos munkahelyen szinte napi 8 órában,
2.) zenehallgatásra,
3.) kb 8-15e forintért
4.) új,
5.) circumaural,
6.) zárt,
8.) megbízható helyről beszerzett
9.) fejhallgatót keresnék, integrált hangkártyáról meghajtva.

Eddig Pioneer SE-M290-ből fogyasztottam el vagy négyet, teljesen meg voltam vele elégedve (sajna van egy gyenge pontja, ahol mindegyik eltört). Ez kb. a 8-10e forintos kategória volt, de sajnos már nem gyártják. Az utód-terméknek nagyon kicsi a szivacs-vastagsága, hozzáér a fülkagylóhoz a belső szivacsrész, ami egy idő után fájdalmas tud lenni.

Csak vezetékes megoldások érdekelnek, a hosszú kábel (>1.5m) nem lenne rossz, de nem elvárás.
Ami nekem még fontos az az, hogy a szivacs borítása textil legyen a műanyag-szerűség helyett. Kényelmesebb érintésűnek, és jobban fejre simulóbbnak tűnik.
A dobozhangú fülesek nagyon nem jönnek be, szeretem, ha megdörren a mély, de azért szépen elválasztódnak a hangszerek, nem csak egy torz mély katyvasz az egész.
Media marktban a Sennheiser HD 419-et próbáltam, ami bejött (kb. 15e webshopokon), de az A**a Computers ügyfélszolgálata azt mondta, hogy kifutó termék, úh. nem is lesz már belőle.
Szóval valami ilyesmit keresnék, ha esetleg valakinek lenne valami ötlete, előre is köszi!

(#48053) tamasc válasza tamasc (#48052) üzenetére


tamasc
csendes tag

Bocsi, már nem tudom szerkeszteni az előzőt. Az utód, ami nem jött be a Pioneer SE-M390.

(#48054) Samtya válasza tamasc (#48052) üzenetére


Samtya
senior tag

Mall.hu-n van HD419, onnan nem jó?

(#48055) enterlaci válasza Bodz (#48029) üzenetére


enterlaci
senior tag

Hello! :D

A Takstar HD2000-ről a lépnék tovább. Az anyagminőséggel nincs különösebb bajom, kényelmes is számomra, pedig erős közepes-nagy fejméretem van. Ennek a mélyei egy picit kevesek számomra, illetve a részletessége is. Szóval több érzelem, hangszer, hang jöhetne még..
Otthon hallgatok zenét pl. MJ, Mike Oldfield, Daft Punk, Kraftwerk, Chris Rea, Diana Krall csak párat említve. Anyagilag 20-30 közé kéne mennem. Windows10-DAC lenne egyenlőre a forrás. :R

..mások ötletének is örülök.. :)

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#48056) #45378816


#45378816
törölt tag

Sziasztok, érdeklődnék, hogy Playstation4-hez ez a fejhallgató szerintetek megfelelne?
Minden ps4-es funkciót ellátna, mint a "gagyi" mono headset? :)

[link]

(#48057) schawo válasza contaxg (#48051) üzenetére


schawo
titán

:R

Hogy a kereső is kidobja:

Tavaszi fejhallgatós találkozó

Helyszín:
1107 Budapest
Fogadó utca 3.
földszinti bemutatóterem
Ideje 2016. április 10. 10-16 óra között

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#48058) schawo válasza #45378816 (#48056) üzenetére


schawo
titán


Nem fülhallgató, nem
headset, nem gamer, hanem
sima FEJhallgató!

egyéb gamer, mikrofonos fejhallgatót keresel, kattints ide.

Bocs, de ez itt a hifibuzik gyűjtőhelye.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#48059) Tim82 válasza schawo (#48057) üzenetére


Tim82
nagyúr

Majd a Fostex T20v1-et ne feledd elhozni a találkozóra. :R

Volt azóta alkalmad hallgatózni vele?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48060) #45378816 válasza schawo (#48058) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oks, köszi azért... :U

(#48061) schawo válasza Tim82 (#48059) üzenetére


schawo
titán

Igen, igen. Hallgattam, és hozom. A elég egyenletes a hangja, a közepei talán lehetnének kicsit tisztábbak. Persze nem tudom, hogy mennyibe kerül, nem tudom, melyik kategóriához kell hasonlítani. De jól hallgatható, nincs semmi zavaró a hangjában, kellemes planáros hangja van puha magasakkal. Az alja vékony kicsit talán. A Mytekem erősítője eléggé szereti a planárokat. Egy vodkaboy-féle csövesről nagyot szólna. Próbáltad már vele?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#48062) Tim82 válasza schawo (#48061) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem volt alkalmam rá még. :N

A múltkor emlegetett Digidesign cuccról és a Presenter 2-ről igen, utóbbival nem jó kombináció.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48063) gyerecske


gyerecske
senior tag

GRADO SR325IS mennyire használható ki külön fejes erősítő nélkül?

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#48064) Assdak


Assdak
őstag

Sziasztok,

N90Q -val van valakinek tapasztalata?

(#48065) Bodz válasza enterlaci (#48055) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nyitott, félnyitott is mehet?

(#48063) gyerecske: Ha ez is a világos, harapós Grado hangzás képviselője, akkor szerintem nem ártana hozzá valami sötétebb és/vagy nyugodtabb hangú erősítő.

[ Szerkesztve ]

(#48066) ReFleXx válasza lowzor (#48037) üzenetére


ReFleXx
addikt

Tegnap vettem 1 cloud-t, a műbőr párnákkal próbáltam elsőre, az volt rajta gyárilag. Az előző fejhallgatóhoz képest nagyon sok volt a basszus, még lentebb is vettem a hangkari EQ-jával, ma felraktam próbából a plüsspárnákat és kb 10edére csökkent a basszus, rengeteget számít hogy melyik párna van fenn, a műbörrel sokkal zártabb., fülvédő beépített hangszórókkal fíling.
Szerintem marad a plüss párna, mert komfortosabbnak tünik, EQ-be meg adtam neki egy kicsit az alsó freqi szegmensben. Zenére nagyon jól szól, próbáltam többféle stílussal, játékra még szokni kell ezt a másfajta hangzást.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48067) enterlaci válasza Bodz (#48065) üzenetére


enterlaci
senior tag

Nem nagyon szeretném zavarni a körülöttem lévőket - szóval talán félnyitott. Érdekelne!

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#48068) gyerecske válasza Bodz (#48065) üzenetére


gyerecske
senior tag

Egyelőre Marantz 6008-al használnám, jövő héten megyek meghallgatni pár fülest.Így "hallatlanban" a Grado tűnik szimpatikusnak.Lehet hogy maradok SR125I-nél, még nem tudom szól e annyival szebben az SR325IS amennyivel drágább.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#48069) demerion


demerion
tag

Sziasztok!
Tesómnak keresek fejhallgatót a következő szempontok alapján:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás (rock, metal), játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~15000 Ft
4.) Új vagy használt?
Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Nyitott is lehet, a DTX710-em használta egy ideig, nem volt vele baja.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
nagyobb tér előny, ne legyen nagyon mélytúlsúlyos
8.) Honnan vásárolnál?
-
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Laptop integrált hangkártyája, pontos típust nem tudtam előtúrni hirtelen.

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#48070) sting2 válasza .DLL (#48036) üzenetére


sting2
addikt

Nagyon kösz a sok , sok tanácsot, Zártat szeretne már...
Belátta!

A sokat emlegetettek közül az abszolút szimpik :
ATH M30 - 40X
Pro 80

Más nem nagyon jut eszembe max. 30K-ig.
Bár, valami "nagyobb kagylós" is jöhetne.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#48071) sting2 válasza gyerecske (#48068) üzenetére


sting2
addikt

Malac 6ezresek" inkább ilyen Sennheiser HD 555 és társai karakterű fejesekkel szimpatizál.
Na meg nem is érdemes komolyabbat kötni rá.
Elég világos, sziszegős, levegős a fejes tudása.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#48072) dnsgaby


dnsgaby
csendes tag

Szeretnék egy fejhallgatót venni!
Videó vágással foglalkozom és zártat szeretnék mert nem szeretném zavarni a környezetemet munka közben . Zenei stílusok minden fajtáját hallgatom és 20 e. forintig mennék.
Előre is köszönöm :R

Adobe Premiere

(#48073) Nestor16 válasza demerion (#48069) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szia.

Én is nemrég kerestem hasonló paraméterekkel rendelkező fülest és a Superlux HD681 EVO-t ajánlották. Szerintem neked is ezt ajánlják. Kielégíti ezeket a feltételeket.
Edigitalban már 2 hete megrendeltem, de még mindig beszerzésre vár, lehet máshol kellett volna venni, de nincs túl sok választék. A musiker-rel nehéz lenne gariztatni, mert külföldi székhelyű. Még a hangszerdiszkont árulja, ők pedig győri székhelyűek. Sajnos több lehetőségről nem tudok.

Üdv, Dávid

(#48074) Nestor16


Nestor16
senior tag

Nekem is lenne azért egy kérdésem.
A Superlux HD330-nál mit jelent az a 150 ohm, illetve hogy nehéz meghajtani? Bocsi, de nem volt lehetőségem az ilyen dolgokat megtapasztalni, majd a találkozón. :B
Szóval pl egy sima hangkártyáról vagy telóról nem is lehet hallgatni? Túl halk lesz?
Mivel lehet meghajtani, milyen (minimum) erősítő kéne hozzá?

Üdv, Dávid

(#48075) lowzor válasza ReFleXx (#48066) üzenetére


lowzor
veterán

Köszi a tapasztalatot, így nyugodtabban fogom megvenni. :)
Webshopból vetted?
Nomono-ról megvenném, de sajna ott csak Cloud 2 van...

(#48076) ReFleXx válasza lowzor (#48075) üzenetére


ReFleXx
addikt

Neten rendeltem, 14napom van eldönteni hogy marad vagy visszaviszem, ha jövöhet vegeig megszokom marad :) 21k-ert vettem 13kerbe. Nem gondolom hogy a cloud 2 megerne a felarat.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48077) lowzor válasza ReFleXx (#48076) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, a 2 nagyon nem éri meg. :N
Én itt néztem ki: [link]
Szerintem a fekete itt van a legjobb áron, a hely is korrektnek tűnik, aztán kitudja.
Visszaküldeni max akkor fogom, ha bontott lesz a csomagolás, vagy nem lesz jobb, mint a Sennheiser HD 205-öm (amit kétlek). :)

[ Szerkesztve ]

(#48078) ReFleXx válasza lowzor (#48077) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ott vettem en is , feketebe. Van mar jobb aron is , de ott legalabb raktaron van, nem kell 1-2 napot varni es 2 év garit adnak nem 1-et.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#48079) #16820480 válasza sting2 (#48070) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van fehér K545 az edigitalnál 40 ezerért, az szerintem nagyon jó elektronikusra, ha esetleg picit meg tudja növelni a keretet. Amúgy meg valóban amiket ítál, azok lehetnek.

(#48080) contaxg válasza schawo (#48057) üzenetére


contaxg
veterán

:R :R :Y :Y :R :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#48081) s4tch válasza contaxg (#48051) üzenetére


s4tch
veterán

:C Kár, hogy hosszú hétvégére megyünk családdal, a közelben sem leszek... :( Na majd ősszel.

(#48082) Valdien


Valdien
csendes tag

Hali!

Mostani T-Mobileos ajándék TDK fejesem meghalt, így venni szeretnék egy olyat, ami működik is.
Preferenciák:
Főleg utazáshoz (vonaton, utcán) használnám.
Ezért zárt legyen (értelemszerűen).
Lehetőleg új.
Circumaural (kicsi a fejem és a fülem is. :D )
Általában ilyen chill zenét hallgatok (indierock)
Samsung Galaxy Tab S-ről megy a muzsika.
Árban: max. 25.000 legyen.

Köszi bárkinek, aki foglalkozik velem. ^^

(#48083) EQMontoya válasza Valdien (#48082) üzenetére


EQMontoya
veterán

Itt szemezgess, a megfelelő árkategóriában.
Természetesen a megfelelő szempontok figyelembevételével, tehát célszerű könnyebben hajtható fekest keresned.

Same rules apply!

(#48084) Bodz válasza enterlaci (#48067) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igazából mindegy, hogy nyitottnak vagy félnyitottnak nevezi a gyártó, akár utóbbi többet is kiengedhet.
M30X/M40X esetleg?

(#48073) Nestor16: Itt is lehet kapni.

(#48074) Nestor16: Régen volt Xonar DG-m meg HD330-am is. Elég nehezen boldogult vele valamiért.
Azért bármelyik normálisabb hangkártya (Strix Soar, Z pl.), hordozható dac/amp megfelelő lehet.

[ Szerkesztve ]

(#48085) enterlaci válasza Bodz (#48084) üzenetére


enterlaci
senior tag

Azóta ahogy visszaolvastam, nyitott/félnyitott amúgy is nehezebb dió mély hangokban.. Az M40X elsőre jobban tetszik, árban pedig a M30X :) látom sokat ajánljátok a párost, még böngészek a hsz-ek között is róluk, mert elsőre azt sem tudom hogyan viszonyul a mostani fejesem hangjához. Lehet az audinst hud-mini felé hajlok amúgy.

#48051 contaxg: Akkor mint zöldfülű is mehetek és szélesíthetném a tapasztalataim? :B

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#48086) Nissifer


Nissifer
tag

Kedves szomszédaim az agyamra mennek a folyamatos zajongásaikkal. Először olyan zajvédő vásárlására gondoltam, amit ipari felhasználására vagy lőtérre gyártanak. Azonban ezekben nem hallom a számítógép hangját. :Y . Fő szempontok a fejhallgató vásárlásakor:
+Nagyon kényelmes legyen hosszú távon, hatalmas lapát füleim vannak.
+Ha felveszem, akkor kuss legyen, csatlakoztatás nélkül se halljam a környezeti zajokat (lehetőleg 30-35 dB csillapítású legyen).
+ Kizárólag számítógéphez használom, filmnézés, youtube, játék.
+ Számítógép hangkártyája saját építésű hi-fi kategóriás erősítőhöz csatlakozik.
+ Nem vagyok audió buzi. Ha zenét hallgatok, akkor jazz, szimfónikus, ének, klasszikus, hárfa, hegedű, akuszikus, stb. Semleges vagy esetleg enyhén közép-magas orientált lehet. Nem rajongom az erőteljes basszusért.
+ Csakis új jöhet számításba. irtózom a használt cuccoktól az élősködő illetve a mikroorganizmus fóbiám miatt.
+ Circumaural legyen (kényelem miatt).
+ Jó felbontás és hatalmas tér érzékelés legyen lehetőleg.
+ A kiváló környezeti hang szigetelés miatt, gondolom csak zárt jöhet számításba.
+ Bátran vásárolok amazon-ról, ebay-ről is, ha ott kedvezőbb az ára, ám a magyarországi vásárlást preferálom.
+ A pénz nem számít, csak az a lényeg, hogy olcsó legyen! :D 10.000-20.000 Ft között illetve 20.000-30.000 Ft körül várok ajánlatokat.
Valami Takstar TS-671 -es kategóriára gondolnék első körben, csak zárt kivitelben. Bízom abban, hogy tudtok javasolni valamit.

(#48087) Chuck Norris válasza Valdien (#48082) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia ez az ST100 volt? Én legalábbis ilyent kaptam, igaz még ki sem bontottam.

(#48088) dgyuri0123 válasza Nissifer (#48086) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Erre vannak a "szervek".

Szólsz nekik, kijönnek és ha nem hagyják abba, legközelebb is kihívod és egy vaskos csekket is kapnak majd a szomszédok a feljelentés mellé. Hidd el kussolni fognak az 50-100 ezres csekk "beváltása" után. ;)

Bocs az OFF-ért mindenkitől....

"csak a zene van"

(#48089) Bodz válasza enterlaci (#48085) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha belefér a keretbe, akkor mindenképpen az M40X. Megkapod tőle, amire vágysz, több részlet, több mély.

(#48082) Valdien: Hangjával kapcsolatban valami igény?

[ Szerkesztve ]

(#48090) Receptor válasza Nissifer (#48086) üzenetére


Receptor
csendes tag

Szia!
Szerintem ennyi pénzért egy használt AKG K550-el járnál a legjobban. Nagyon kényelmes viselet, nagyon nagy párnákkal. zárt fejhallgatóhoz képest egész jó tere van és az általad hallgatott zenék jól hangzanak rajta.
(egy barátaomnak van ilyeneje, kb 1 órat hallgattam csak). Azért az általad keresett zajszurese nincs meg, de az aktív noise - cancelling nagyon zsebbe nyúlós.

[ Szerkesztve ]

(#48091) Receptor


Receptor
csendes tag

És sajnálom, most sikerült elolvasni, hogy használt nem jöhet szóba.
Elnézést mégegyszer.

(#48092) Nissifer válasza dgyuri0123 (#48088) üzenetére


Nissifer
tag

Azon már túl vagyunk. Kijöttek, ám többszöri kérésem ellenére még jegyzőkönyvet sem vettek fel. :(

(#48093) Nissifer válasza Receptor (#48090) üzenetére


Nissifer
tag

Köszi az ajánlást. Aktív noise - cancelling nem kell. Utánanézek mennyiért adják az AKG K550-öst. Amikor próbáltad, mennyire zárta ki a külvilág zajait?

(#48094) dgyuri0123 válasza Nissifer (#48092) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ilyen országban élünk. :(

"csak a zene van"

(#48095) Varoz válasza Bodz (#47953) üzenetére


Varoz
őstag

Hanyagolom szerintem. Annyira nekem se jött át. :)
Viszont fejhallgatónak még beugrott a Shure SRH840 is. Próbáltam visszaolvasgatni, de rohadt bizonytalan lettem. :D
Leírás alapján tetszik a DT770 V karaktere, de volt aki azt írta, hogy a közepe kárára megy. Nem tudom ez mennyire észrevehető? Nyilván nem stúdióban dolgozok így nem kell a tökéletes hang, inkább csak a jó zene hallgatása, hogy élvezzem vele a zenét. :)
Plusz amit még hozzá vennék, hogy ezek filmre mennyire alkalmasak? Zene a fő irányvonal, de mindenes fejes lenne így nem lenne rossz, ha film, játék terén is jó lenne. :)

Bár egy biztos, hallgatva tudom majd igazán eldönteni, csak most szeretnék párat kilistázni és konkrétan azokat meghallgatni majd. Pesten hol tudom ezt legegyszerűbben megtenni? Jövőhéten utazok haza, így talán 4-én el tudnék jutni Pestre, csak jó lenne, ha egy adott körben lenne pár hely ahol megtudom hallgatni az eddig kinézetteket.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#48096) szakibá... válasza Nissifer (#48093) üzenetére


szakibá...
senior tag

Neked az úgynevezett "drummer" kategóriában kéne nézelődnöd.. Vagy csinálsz magadnak, ahogy én is. Veszel egy hallásvédő fültokot ( pl. Peltor) és egyszerően beleteszel egy klipszes fejhallgatót a fülakasztója nélkül ( pl. Koss KSC75, ami egy jó hangú darab). A fültok belső szivacsából persze ki kell venni, vagy faragni, hogy a füles beférjen, a vezetéket pedig a párna alatt a tokot kicsit megreszelve lehet kilógatni.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#48097) Nissifer válasza szakibá... (#48096) üzenetére


Nissifer
tag

Waoow! Erre nem is gondoltam! Hmm.. érdekes ötletnek tűnik. Hmm.. már csak attól vonzó, hogy diy project. Ezt még átgondolom. Thx a tippet! ;)

(#48098) flash-


flash-
veterán

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon, csendes szobában

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás(Rock, klasszikus)

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
kb. 50-70 ezer

4.) Új vagy használt?
új

5.) Circumaural vagy supraaural?
inkább Crcumaural

6.) Zárt vagy nyitott?
zárt

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
kiegyenlített hangzás, enyhe magas karakterisztikával.
ami zavar: az az erős mélyhang kiemelés,

8.) Honnan vásárolnál?
teljesen mindegy

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
ibasso dx50 DAP; Asus Xonar D1

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#48099) .DLL válasza flash- (#48098) üzenetére


.DLL
veterán

Ha csendes szobában használnád, akkor lehetne nyitott is akár, nem? Mindenesetre zártban, az említett műfajokra pl. a Shure SRH 840-et mondanám. Nyitottban pl. AKG K/Q701, Audiotechnica ATH AD700X, AD900X, japánból rendelve.

(P.H.)

(#48100) Tulku válasza Nissifer (#48097) üzenetére


Tulku
veterán

Én egy évig végeztem munkát egy gázturbina szomszédságában, rendre alatta....ott volt zaj.
A következő jött be: egy elég komoly hallásvédő fejes (ez nagyon rásimult a fülemre és a zaj nagy részét kioltotta) és ebbe belevezettem egy in-ear fülest, lehetőleg fül feletti elvezetésest ajánlok, és szivaccsal használd....garantálom hogy csak a zenét fogod hallani, mert egy olyan gázturbinánál ami napi egymillió m3 gázt eléget a szomszédaid sem lehetnek hangosabbak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.