Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) -Skylake- válasza Moho.Jojo (#86000) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nem poénból mondta.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#86002) ROBERTOH válasza Samtya (#85997) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Sajnos itt nincs készleten :/
Azért köszi!

ez a kedvenc aláírásom

(#86003) Samtya válasza ROBERTOH (#86002) üzenetére


Samtya
senior tag

Ja, bocs, nem figyeltem a készletet. Nem gondoltam, hogy az egyik legelterjedtebb típushoz nincs neki.

Moho.Jojo: nem tetszik a kinézete? Akkor adj valami támpontot.

(#86004) Sinesol válasza Moho.Jojo (#85991) üzenetére


Sinesol
veterán

DT770 80ohm, AKG K371

[ Szerkesztve ]

(#86005) Greg204538 válasza Samtya (#85999) üzenetére


Greg204538
tag

Köszi, én is ezt találtam megfelelőnek. Iszonyatos volt leszedni a gyűrűt amire a párna "válla" Kapaszkodik. Végül szerencsésen egyik műanyag szegecs forma bolha sem tört bele :CÖregedtem egy keveset a feszegetés alatt. Hova menjen rendelés a párnára, van bevett hely, discount esetleg? Ezer hála :R

[ Szerkesztve ]

(#86006) Samtya válasza Greg204538 (#86005) üzenetére


Samtya
senior tag

A Brainwavz párnának viszont úgy látom nincs válla, mert öntapadós. Tehát direktben tudod a fejhallgatóra vagy a tartógyűrűre ráragasztani. Ez meg csak úgy jó, ha kellően szigetel a ragasztásnál, különben szökni fog basszus.
Szerintem közvetlenül tőlük lehet rendelni, Amazonon még drágább. Discountot a többi topikozó hátha tud, én nem figyeltem.

(#86007) Tirith válasza Greg204538 (#86005) üzenetére


Tirith
tag

A Brainwavz saját honlapján még mindig tart a 30%-os nyári leértékelés, de a NEWSLETTER10%OFF kóddal még 10%-ot le tudsz belőle faragni. Arra viszont számíts, hogy helyileg onnan fogják küldeni a csomagot, ahol éppen készleten van amit rendelsz. Én kétszer rendeltem tőlük, első alkalommal az Egyesül-Királyságból küldték és 4 nap alatt ideért a fülpárna, a második alkalommal viszont Dél-Koreából postázták. Az jó 2,5 hétig tartott.

(#86008) Greg204538 válasza Tirith (#86007) üzenetére


Greg204538
tag

Sebaj, csak jöjjön - 5 $ shipping az semmi. Remélem jól szól majd :B
Köszi a kupont! :R

(#86009) Sveppir


Sveppir
csendes tag

Sziasztok! Van egy ESI maya22-esem és annyit szeretnék megtudni hogy vehetek e hozzá egy 240 ohm-os beyerdynamic-ot vagy csak a 80 ohm-os lesz jó abba?

(#86010) gubabela válasza Greg204538 (#86008) üzenetére


gubabela
senior tag

Asszony takstarjához (pro80) is brainwavz párna lett, nagyon meg van vele elègedve, sokkal jobb, kènyelmesebb mint a gyári( amúgy is cserès volt mert foszlott már)

(#86012) Gzula[HUN] válasza Sveppir (#86009) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

[link]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86013) OPiiPO válasza Moho.Jojo (#86000) üzenetére


OPiiPO
addikt

Konkrétabban esetleg :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#86014) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a fejhallgató tippeket végül a DT240 mellett döntöttem mivel többet lenne kábellel használva mint nélküle így jobbnak tűnt mint a Pioneer. :)

Bejáratás mennyire eget verően fontos?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86015) Popsipumpa


Popsipumpa
csendes tag

Sziasztok. Szeretném a fülhallgatómat lecserélni egy jó fejhallgatóra. Hangzásban mély vagy kiegyensúlyozottat szeretnék, főleg rock zenére, circumaural, hogy zárt vagy nyitott azt még nem tudom. Utcán munkába és onnan haza menet használnám telóról. Gondoltam 10-20K között rááldoznék erre. Kinéztem magamnak egy Sennheiser HD 300-at. Mennyire lenne jó ez nekem erre a célra ? Van valakinek ilyenje ? A válaszokat előre is köszönöm :)

(#86016) Sinesol válasza Micsurin (#86014) üzenetére


Sinesol
veterán

Minimális változás előfordulhat, de gyökeresen nem lesz más a fejes. Nem kell különösebben túlmisztifikálni a dolgot, csak használd és közben bejáratódik.

Használd egészséggel, ja és ha van időd ird le a véleményedet róla, szívesen olvassuk a beszámolókat. :R

[ Szerkesztve ]

(#86017) Micsurin válasza Sinesol (#86016) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oké köszi akkor csak használom aztán majd rendezi ő magát! 1-2 napig használom és leírom a tapasztalatokat. :K

Összeszerelésre tényleg patent, meglepő ennyi pénzért főleg a gamer fejesek után amik szintén 30k körül ropognak recsegnek!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86018) Sinesol


Sinesol
veterán

Tipp, ha épp nem lenne mit hallgatni: [link]
Legendás az utsó 4-5 perc, ezzel jól be lehet járatni bármit. :K

[ Szerkesztve ]

(#86019) Micsurin válasza Sinesol (#86018) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi hallgatom majd! :R
Kapott eddig Floridat és Escape the Fate-et is. :DDD Nagyon kellemes kiegyenlített a hangképe enyhe többlettel lefelé.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86020) Krissz80 válasza Bodz (#85994) üzenetére


Krissz80
senior tag

Köszi,

És ezt esetleg érdemes fejhallgató kábelnek is használni mondjuk tuning céljából?

(#86021) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hali!

Tudtok olyan helyet itthon, ahonnan eredeti Beyer alkatrészeket lehet rendelni?

A T50RP MK3-ról leszedtem a bőr fejpántot, mert már idegesített, hogy 2 különböző helyen is felfeslett, megbomlott.
A Beyer DT770/990-nek ugye cserélhető a pántja, rá is tettem próbaképpen a DT770 pántját, tökéletesen illeszkedik. Utángyártott cuccokat találtam, de mindenképpen eredetit keresek, mert ezek az utángyártott szarok hajlamosak a gyors biodegradálódásra.

[ Szerkesztve ]

(#86022) Sonja válasza Fitzgerald (#86021) üzenetére


Sonja
veterán

BaSys a hivatalos Beyer magyarországi forgalmazó, kérdezd meg tőlük, hogy lehet-e náluk kapni.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#86023) Fitzgerald válasza Sonja (#86022) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Köszi! :R

(#86024) contaxg válasza Fitzgerald (#86023) üzenetére


contaxg
veterán

A gyári termék kódok alapján érdeklődj mert lehet, hogy olyan kollégával fogsz beszélni aki nem ismeri a fejhallgató alkatrészeket. Elképzelhető hogy nem lesz raktáron a keresett termék, ilyenkor pár hét mire beszerzik.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#86025) akkójóva


akkójóva
tag

Sziasztok!

Hifiman he4xx-hez milyen csere kábelt ajánlanátok? A gyári sajnos tönkre ment (ugrál a balance ha megmozdul a kábel akár minimálisan is), 3.5mm-es, jó lenne 5-10.000 Ft-ból megúszni. A lényeg igazából, hogy ne legyen rosszabb, mint a gyári. :DDD

(#86026) Dorien válasza akkójóva (#86025) üzenetére


Dorien
veterán

2 x 3.5mm (új HE4XX verzióhoz): [link] [link]
2 x 2,5mm (régi HE4XX verzióhoz): [link] [link] [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86027) dave118


dave118
senior tag

Sziasztok
P20 erősítőnek állítólag acélosabb a szimmetrikus kimenete, mint a sima jack. Szerintetek van értelme átalakítóval próbálkozni? DT860-al használom, ami ugye nem szimmetrikus.

... Ami ami, az az.

(#86028) Zoliee válasza dave118 (#86027) üzenetére


Zoliee
senior tag

Olyan átalakító nincs. (hazavágnád vele szimmetrikus kimenetet) A fordítottja létezik/kapható.

(#86029) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Helló!

Pioneer SE-MS5T-m van körülbelül 3 éve. Elég extrém használatnak volt kitéve. Napi 8 óra zenehallgatás, buszon, utcán, asztaligépnél heti 25-50 óra gaming.
a műbőr bprítás kezd leperegni és a jobb oldala most elkezdett recsegni. Úgy fülhallgatóban gondolkozom. 16.000 Forintért szeretnék legalább ilyen minőségű hangzást. Jó lenne ha lenne rajta értékelhető mikrofon. De nem muszáj.
1. Csak szobában.
2. 50% Gaming és 50% zene
3. 17.000-20.000Ft
4. Új
5. Circumaural
6. Zárt
7. Ha van háttérzaja
8. Budapesti boltok személyesen.
9. MSI B350 Pro-vd plus hangkártyája.

(#86030) dave118 válasza Zoliee (#86028) üzenetére


dave118
senior tag

Értem, tehát mindenképp szimmetrikus fejes kellene ehhez a művelethez. Átalakítással meg nem szeretnék kókányolni a 860-nál.
Köszi!

(#86029) kisvakond111: Még egy Pioneer nem játszhat? Vagy kipróbálnál mást is? Ebben az árkategóriában nem szokott jobb ajánlat lenni, ha mindenképp új kell.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#86031) Steve_Brown válasza dave118 (#86030) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Közben rájöttem, hogy csak a jobb oldalában van megtörve a kábel. Ez Pesten meglehet valahol csináltatni? Vagy akkor már vegyek újat?

(#86032) daehun


daehun
tag

Sennheiser HD 2.30-t próbált valaki? 8k-ért utcai/utazós fejesnek milyen lenne?

~10-15k-ért valami jobb alternatíva esetleg? Fontos hogy a basszus ne hiányozzon (de nem kell túltolni sem).

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#86034) Gzula[HUN] válasza daehun (#86032) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

- Pioneer MS5T (kicsit túllóg a kereten, de szerintem megéri)
- OneOdio Studio Pro 50 (van basszus) spanyol postával

(#86033) CME: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#86035) Samtya válasza #98320896 (#86033) üzenetére


Samtya
senior tag

(#86036) Samtya válasza Gzula[HUN] (#86034) üzenetére


Samtya
senior tag

A CME-nek küldött videóban inkább csak látványilag van tér.
A suppliers között viszont ott van CME, 6:18-nál. :P

(#86037) Toto77


Toto77
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Az utóbbi időben nem nagyon követtem a technikai fejlődést és az éppen aktuális trendeket.
Jelenleg egy ATH AVC500-at használok és ezt szeretném leváltani. Nincs vele baj, de mondjuk úgy, hogy szeretnék egyet előre lépni.
Szeretnélek megkérni benneteket, hogy bombázzatok meg ötletekkel, hogy milyen irányba nézelődjek, az alábbiak tudatában. :)

1. Csak itthon használnám
2. Kizárólag zenehallgatásra
3. Max. 60-70e HUF
4. Szeretnék újat, de a használt elől sem zárkózom el
5. Circumaural
6. Zárt
7. Örülnék a kiegyenlített hangzásvilágnak, de ha kissé mélybe húz az sem nagy gáz
8. Webshop vagy győri üzlet jöhet szóba leginkább
9. Laptop - FLAC, Deezer, netrádiók + xDuoo TA10 (nem a gyári csővel) + mindenféle Luxor és Hydrasound kábelek.

Segítségeteket előre is köszi!

Toto

(#86038) Samtya válasza Toto77 (#86037) üzenetére


Samtya
senior tag

Yamaha HPH-MT7, Sony MDR-1AM2, AKG K371.

(#86040) Toto77 válasza Samtya (#86038) üzenetére


Toto77
újonc

Köszi szépen. Szimpatikus a cserélhető kábel! :DD

(#86043) Sinesol válasza #98320896 (#86042) üzenetére


Sinesol
veterán

Az a K712 eléggé mindenesféle, ha van alatta normalis erösites. Amugy a Cobalt szerintem nagyon erosen limital, ki kellene probalni normalis erösitessel.

Esetleg a Hifiman Sundarat erdemes lehet kiprobalni, az is enyhen magasba huz, reszletes, plusz a tere is elég jo. Vagy ott van a Beyer DT1990, az hasonlo V karakter, mint a DT770, hangsulyos magaskiemeléssel, elvileg jo térrel.

(#86044) Eversmann válasza #98320896 (#86042) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Audio-Technika ATH-ADX5000? Csak az árát ne nézd meg :DDD

Amúgy nem tudom. Engem is érdekelne. De gondolom úgyis az lesz a válasz, hallgasd meg mind és dönts ;]

Life is better with a Titan

(#86045) Dorien válasza #98320896 (#86033) üzenetére


Dorien
veterán

Dr. Chesky's Sensational, Fantastic, and Simply Amazing Binaural Sound Show [link]

meg ez is jó: :) [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#86047) Elemííír válasza #98320896 (#86042) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

DT770 részletes??? Pont, h részlet hiányos. Kategóriájában nad hp50 vagy shure srh-840 sokkal részletesebbek, vagy az akg újabb zárt fejesei. HD58x még jobban.

(#86048) kromatika válasza #98320896 (#86042) üzenetére


kromatika
veterán

beyer dinamic amiron home :K

(#86049) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Milyen jack dugót ajánlanátok? Mire érdemes figyelni? Sajnos megtört a vezeték a csatinál.

(#86050) Exodius válasza gorje (#86049) üzenetére


Exodius
őstag

Neutrik és Amphenol szokott lenni a favorit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.