Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) Zin


Zin
senior tag

FPS game a cél.BF,Warzone stb.Mik az opciok ki mit ajánl?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#89002) Exodius válasza Zin (#89001) üzenetére


Exodius
őstag

Rossz buliba jöttél, bátyja! Gamer fejes topikban várnak téged. :D

(#89003) leafface


leafface
újonc

Sziasztok!

Olyan fül-/fejhallgatót szeretnék venni, ami egyrészt zenehallgatáshoz elég jó minőségű, másrészt nem árt neki az izzadás (vagy mert izzadásálló, vagy mert nem érintkezik vele).
E két kritérium számít. Szobabiciklizéshez használnám, így nincs igényem arra, hogy vezeték nélküli legyen, és nem fog leesni a fejemről. Elsősorban fejhallgatót (circumaural) keresnék, aminek a fülpárnája izzadásálló (esetleg mosható, tisztítható, könnyen cserélhető).

(A sportfülhallgatók számomra nem fontos adottságokkal is rendelkeznek, és a hangminőségük nem a legjobb.)

Az összefoglalóban lévő kérdések:
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Szobabiciklin.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatásra.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
100.000,-. (Alsó határ: 15.000,-)
Ha a kb 40-50 ezres fülesek minőségét eléri, már bőven elégedett vagyok.
4.) Új vagy használt?

Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Mindkettő érdekel.
6.) Zárt vagy nyitott?
Mindkettő érdekel.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Elsősorban összetett, bonyolult elektronikus zenét fogok vele hallgatni.
8.) Honnan vásárolnál?
Elsősorban Magyarországról, de EU-n belül.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Audio interfész (Focusrite Scarlet Solo Gen3).

Köszönöm a segítséget!

(#89004) Zin válasza Exodius (#89002) üzenetére


Zin
senior tag

Barcelonai rawe partyba vagyok még 😅😅

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#89005) schawo válasza fattyu (#88999) üzenetére


schawo
titán

Érdekes :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#89006) Sinesol válasza David75 (#88991) üzenetére


Sinesol
veterán

Én inkabb a K712 felé hajlanék, a HD600 is igen jó, viszont mélytartomanyban elég vekonyka, plusz metalra sem mindennel jo, chillhopnal meg melyhiany lehet gond. Ha Sennheiser, akkor inkabb HD650.

Magni 3 biztosan kelleni fog a K712 mellé, a Sennheiser kevesbe igenyli az erőt, de oda is jó választas.

[ Szerkesztve ]

(#89007) Ba cy lus válasza Sinesol (#89006) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Messzi van az a vékonytól. Vékony mondjuk egy AKG K501 mélye.

(#89008) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Ha már metál, kicsit nosztalgiáztam extrém metálból:

Kataklysm - The Awakener
Kataklysm - Shadows and Dust (itt már sajnos másik "énekes" van)
Krisiun - Murderer
Carpathian Forest - It's Darker Than You Think
Emperor - Towards The Pantheon
Emperor - Cosmic Keys To My Creations And Times
Emperor - With Strength I Burn
Mayhem - De Mysteriis Dom Sathanas
Mayhem - Freezing Moon
Dimmu Borgir - Alt Lys Er Svunnet Hen
(Ezt az egész albumot felvették újra, de szerintem azzal elég más lett a hangulata. Az eredeti albumot imádom elejétől a végéig. Kazettán hallgattam rongyosra, később CD-n.)
Immortal - The Sun No Longer Rises
Burzum - Lost Wisdom

[ Szerkesztve ]

(#89009) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok,

barátnőm meglepett karácsonyra egy JBL tune 500-al mivel tudta, hogy fejhallgatót akarok igaz valamivel komolyabbra gondoltam :D , de nagyon meglepett a kicsi JBL az ajánlóban javasoljátok a hd2000-t hát attól lényegesebben jobb nincs mindenre rátelepedő méy a hd2000-hez képest mintha felgyorsitották volna a zenét, jobb a tere meg kellemes hallgatni nem bántó :) Aki ilyen árkategoriába keres fejhallgatot bátran ajánlom könnyedebb zenékre nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#89010) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na használgatva az Oneodio Studio Pro-50-et egyre jobban szól fura de olyan mintha hangosabb is lenne már a basszusok nagyon jók,azért vissza emlékszek mikor vettem is jó volt de nem ennyire :) öröm vele zenét hallgatni,játszani már az sl150-et elő sem veszem.Csak egy a fura de isten igazán nem zavaró,hogy kizárja a hangokat de mégsem annyira szóval azért behallatszódnak a külső hangok nem az a nagyon totális a zaj zárása de nem zavar a dolog.Na meg a nagyobb fülem nem fér bele teljesen a párnákba :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#89011) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Brainwavzéktől rendelt valaki mostanában párnát? Nem volt gond? Szállítás mennyi idő?

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89012) Mathiask válasza Gzula[HUN] (#89011) üzenetére


Mathiask
senior tag

kb 1 hónapja rendeltem. Nem volt gond. Emlékeim szerint hamar megjött talán héten belül.

(#89013) :AMF: válasza Gzula[HUN] (#89011) üzenetére


:AMF:
senior tag

A decemberi rendelésem (bw oval hybrid) Angliából jött Dpd-vel (Amazon raktárból), 5 nap alatt itt volt.

(#89014) schawo válasza :AMF: (#89013) üzenetére


schawo
titán

Hát ezaz. Gondolom a kérdés arra vonatkozott, hogy január óta nincs-e gond.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#89015) Gzula[HUN] válasza schawo (#89014) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Köszönöm a válaszokat. Igazából csak az érdekelt, hogy mennyire megbízható az oldal. 15 -20 euró körül nincs jelentősége az ÁFÁ-nak, max 1 pár párnát rendelnék majd idővel.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89016) :AMF: válasza schawo (#89014) üzenetére


:AMF:
senior tag

Előtte kétszer rendeltem tőlük, mindkettő Hong Kong-ból jött. Csak a decemberit küldték UK-ból. Nem igazán tudni mikor honnan küldik.

Gzula[HUN]: megbízható oldal (tracking number-t is kapsz), rendelj nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#89017) verybigboy válasza Pityu. (#89010) üzenetére


verybigboy
senior tag

Szuper :)

Gondolom Neked is ATOM kényelmes??? A hangja is tetszik ... most már csak kérdés mivel hajtod? Annyit lehet még tenni a siker (mégnagyobb siker) érdekében, hogy olyan DAC-ot teszel alá, mi egy picit magasba húz ... nálam a loxjie D10 hajtja mind a Philips-et, mind az Oneodio Studio Pro-50-et és csudijó.

Amúgy azért ebben az egyre jobb megítélésben az is benne van, hogy a fülünk hozzászokik és ezt a hangot keresi, s egy idő után már azt gondoljuk (míg jobbat nem hallunk) hogy megérkeztünk.

A lényeg hogy tetszik Neked is, ez ami számít, s az hogy örömöd legyen benne, hallgatni a zenéidet :)

(#89018) Pityu. válasza verybigboy (#89017) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kényelmes bár mikor néha játszok pár óra alatt azért kicsit meg tud fájdulni a fülem alatta.Mindennel hajtom laptop,telefon,pc anno vettem erősítőt de azt nagyon elő sem veszem mert ezt minden ki tudja hajtani az említett cuccokból nem úgy mint pl előtte a lewitzet.Anno az erősítőt rádugtam az sl150-re is nem sok változást hozott itt az oneodio-nál is szerintem hangerőt bár még nem teszteltem ki bár így is elég már a hangereje ez is okozhat már károsodást,még mondjuk az erősítő kicsit rá rakhat a basszusra is de az is van elég meg bele is nyúlhatok kicsit equalizerrel is.Tegnap fekve meghallgattam egy zenét le voltam hidalva a hangtól :) Amúgy anno egy FiiO E10K Olympus2 dac-ot vettem.
Én most már nem fogok venni fejhallgatót szóval nekem ez a legjobb,amúgy meg mindennél van jobb ha úgy nézzük de akkor meg az örök cserélgetés költekezés vár az emberre,nekem ez is tökéletes.Olyan ez mint a csajozás van egy fullos nőd egy idő múlva van több más fullosabb nő de most állandóan cserélgetni csak azért mert elméletileg van jobb hülyeség.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#89019) wexford881 válasza leafface (#89003) üzenetére


wexford881
csendes tag

-Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm
Zárt, plüss párnás, mosható és cserélhető.
Esetleg, még megemlíteném a DT990 Pro-t is viszont az már nehezebben hajtható, nem tudom hogy a Scarlet Solo elég-e neki.

(#89020) wexford881


wexford881
csendes tag

Sziasztok
Úgy döntöttem hogy eladom a M30X-emet és vennék helyette valami mást.
A kényelmetlensége elviselhetetlen volt, a magas szorítóerő és a lapos párnájának köszönhetően. Plusz még a hangja sem a legjobb. Elektronikus zenére még elmegy de összességében nem tudtam megkedvelni a hangját.
20k lenne a keret és kényelem lenne a fő szempont, hangra meg elektronikus zenére lenne főként de elég vegyes a zenei ízlésem.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#89021) Gzula[HUN] válasza wexford881 (#89020) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

CAL!

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89022) s4tch válasza wexford881 (#89020) üzenetére


s4tch
veterán

Mi nem tetszett az M30x hangjában? Hallottál már olyan fejest, ami szerinted jól szólt?

(#89023) Peti1910


Peti1910
csendes tag

Sziasztok!
[link] Ezzel a fejhallgatóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? :))

(#89024) HF77


HF77
senior tag

üdv

egy [ilyen] cucc esetében kizárt, hogyha tévével kötöm össze a fejest, akkor a hangerőt a fejhallgatón belül tudjam valahogy fel-le állítani?! (remélem érthető voltam...)
köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#89025) Peti1910 válasza Peti1910 (#89023) üzenetére


Peti1910
csendes tag

Rossz topik, bocsi. :W

(#89026) Gzula[HUN] válasza s4tch (#89022) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Hallottál már M30X-et? Mi tetszik a hangjában?

Hogy ne csak kötekedőnek tűnjek. Normálisan meghajtva, alá való rendszerrel lehet, hogy meg találod vele a szinergiát, de vsz. ha ilyen rendszered van, akkor nem 15-20ezerért veszel fejest, legalábbis nem elsődlegesnek.

Telefonról pl. az M30X kifejezetten pocsékul szól, én nem is találtam olyan beállítást, amivel legalább közepesen jól szólna. Egyébként meg egy bass bomba volt subb bass nélkül. Nekem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89027) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#89026) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

... (bocs, de lejárt a szerk. idő)

Szóval én nem bánom, hogy nem azzal kezdtem a márkával való ismerkedést, mert nagyon nem illett bele az AT-ról kialakult képből. Telefonról nyekergés, vékonykás hang; alaplapiról meg dobhártya szaggató bass, de sub bass nélkül, a közepes hangok nuku. Még a fejem is megfájdult benne. Mondom ezt úgy, hogy alapban a mélyre vagy V-re hangolt fejesek jönnek be.

Mint, ahogy említettem, jó rendszerről szépen is szólhat akár (olyanon nem volt a nálam töltött fél nap alatt). Akkor meg a felhasznált anyagok minősége, mennyisége és szolgáltatások hiánya (pl. nem cserélhető vezeték), ami miatt nem javasolom. Akkor inkább egy M40X, teljesen más világ.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89028) wexford881 válasza s4tch (#89022) üzenetére


wexford881
csendes tag

Nehéz megfogalmazni, nem vagyok audiófíl.
Nekem olyan: mű, unalmas, lelketlen volt a hangja.
Lelketlen alatt azt értem, hogy egy bizonyos zenéknél nem jöttek át az érzelmek, olyan unalmas volt. Viszont mint mondtam, főként a kényelmetlensége zavart a legjobban, félóránál többet nem tudtam a fejemen tartani, mert annyira nyomta a fülem hogy már fájt. De lehet ez csak nekem ilyen, akinek lapos a füle annak jó lehet, illetve aki pont ilyen hangot keres. Nekem nem vált be, lehet valakinek ez tetszik ezért eladó.
Igazából az összes eddigi fejhallgatóm ami volt/van jobban szólt ennél: Takstar HD2000, Omnitronic SHP-600.

(#89029) wexford881 válasza Gzula[HUN] (#89021) üzenetére


wexford881
csendes tag

Igazából, ezzel szemezgettem, csak gondoltam bekérdezek.
Kényelemre milyen? Az lenne a fő szempont jelenleg.

(#89030) ferzoli válasza Gzula[HUN] (#89026) üzenetére


ferzoli
Ármester

Szerintem azért kérdezte, hogy a válaszok alapján tudjon mást javasolni. :)

Nekem M40x-em volt egy darabig, az használtan 15-20 körül nem rossz (igaz többszörös árú forrásról hallgattam). M50x nekem túl tömény basszusbomba volt. Mondjuk elektronikushoz lehet, hogy pont kiadja. :)
Ami szerintem nagyságrenddel jobb lenne ezeknél az a NAD HP50, de ez már árban is túlmutat és sajnos a kényelem nem erőssége, pedig pazar hang.

(#89031) Gzula[HUN] válasza wexford881 (#89029) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem tudom, nem volt rajtam. Ami még idő közben eszembe jutott, a Takstar Pro82. Állítólag tök kényelmes Z tesztje alapján. Ha doboz nélkül rendeled, akkor kb. 23ezerre jön ki vámkezelési díjjal, ÁFÁ-val. (Ha szerencséd van, és nem akad meg a vámon akkor meg 15).

#89030ferzoli: 20ezer a keret. Annyiért egy jó állapotú használt M40X is jó választás, bár az se lesz kényelmesebb, mint az M30X.

"Szerintem azért kérdezte, hogy a válaszok alapján tudjon mást javasolni. :)"

Ha ennyire érezhető, hogy "magasról" kezdtem, akkor elnézést kérek. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89032) Sinesol válasza wexford881 (#89028) üzenetére


Sinesol
veterán

En az M40x-et probaltam ki, ugyanaz volt kb. az is.
Nagyon kenyelmetlen volt, a parna majdnem kicsi, plusz emellé még az anyaga sem jo. A hangja sem kellemes, a magas kicsit visitos, a mély hiaba kicsit kiemelt, nem telt, hanem olyan kopogos, kellemetlen.

Sokkal jobb a Cloud, vagy a Cal is fele annyiert.

[ Szerkesztve ]

(#89033) s4tch válasza Gzula[HUN] (#89031) üzenetére


s4tch
veterán

Kicsit kapufa volt... Szerintem (és ferzoli szerint is) egyértelmű volt, hogy a kolléga ízléséhez próbáltam közelebb kerülni. Nyilván hallottam az M30x-et, korrekt forrásról nem rossz az, de nem elektronikus zenére való.

Az Omnitronic és a Takstar is inkább enyhe V-k, a CAL! meg egy brutál mélybomba. Ezzel együtt én is a CAL! felé indulnék el, az elektronikus zene fekszik neki, kényelmes és könnyen hajtható.

(#89034) verybigboy válasza Gzula[HUN] (#89031) üzenetére


verybigboy
senior tag

Takstar Pro82 (is) itt figyel ... tényleg baromi kényelmes az is!

(#89035) Gzula[HUN] válasza s4tch (#89033) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Mindenki magából indul ki. Ebből is látszik, hogy rám fér még némi személyiség javulás. Idő múlásával egyre nehezebb, de erősen törekszem rá. :))

#89034verybigboy: Érdemes lenne kipróbálnom? Tudom, hogy alapban a kérdés hülyeség, de nagyjából megegyezik az ízlésünk, DAC/AMP ugyanaz, szóval azért nem alaptalan. (Magyarul, ha az X2HR-nél lájtosabb a hangzás, akkor inkább részemről felejtős, pedig szemezek vele.)

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89036) wexford881


wexford881
csendes tag

Szerintem teszek egy próbát a CAL!-al. Az M40X ugyanolyan kényelmetlennek tűnik, úgyhogy az felejtős. A Pro82 meg állítólag hangban nem olyan jó mint az elődje, illetve csak külföldről rendelhető.

(#89037) hubee válasza Gzula[HUN] (#89000) üzenetére


hubee
csendes tag

Köszi! Azt írja, hogy igen "Two replacement headphone pads for use with ATH-AD900X, ATH-AD700X, ATH-AD500X and ATH-ADG1 headphones" de out of stock :-/

(#89038) Redlight2


Redlight2
tag

Sziasztok!

A sok ajánlás miatt be fogok ruházni egy Oneodio Pro 50 -re. De emlellé kellene még egy vezetéknélküli is. De ebben nem tudok dönteni, ti melyiket és miért ajánlanátok? Oneodio Pro C vagy Pro M , esetleg A11 Super bass. Köszi a helpet.

(#89039) Gzula[HUN] válasza hubee (#89037) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Dekoni? Más (főleg olcsóbb) ötletem nincs. Kínait arra már nem raknék, a Brainwavz meg szerintem túl vastag lenne, és nagyon világosítana a hangzáson (távolabb lenne a füled, és kevesebb lenne a bass). Utóbbit a Pioneer SE-A1000-esen tapasztaltam.

Ui.: Esetleg Geekria?

#89038Redlight: A Pro-M a piros? Én azt rendelném, és raknám rá a Pro-50 párnáját (abban van a varázs). Az A10-A11 vonalat még nem ismerem, abból lehet, egy vezetékeset majd rendelek valamikor, de látatlanban hülyeséget nem akarok róla mondnai. Állítólag az is mélyre van hangolva (az A sorozat).

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89040) Dave™ válasza Gzula[HUN] (#89039) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mire nem? Az AD500X-re? Kb. pont ugyanolyan az ADsorozatú kínai párna, mint a gyári. Nekem az R70X-en is az volt, meg az MSR7-esen is, teljesen jók.

(#89041) Gzula[HUN] válasza Dave™ (#89040) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

AD900X-re kell talán. Én nem vagyok alapban kínai párna ellenes, és ha tudsz a jó minőségű kínai párnához linket, én is megköszönöm, mert később nekem is jó lehet.

Szerintem nem EZ a fajta lesz, amire gondolsz, de ez spec pont rossz. Tudom, mert van ilyenből 1 pár.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89042) btraven válasza Ba cy lus (#89008) üzenetére


btraven
őstag

Ha már extrém metál..
van olyan fejhallgató 60ezer alatt ami jól vissza tudja adni [link] az 1:08-nál hallható mély effektet? Bass slam vagy mi ez?
Mikor beszélgettem az együttes tagjával ezt elfelejtettem megkérdezni :O

[ Szerkesztve ]

(#89043) leafface válasza wexford881 (#89019) üzenetére


leafface
újonc

Köszönöm a választ!

(#89044) kecstama válasza btraven (#89042) üzenetére


kecstama
tag

AD2000X-el robbanásnak hallatszik :D

(#89045) s4tch válasza leafface (#89043) üzenetére


s4tch
veterán

DT990 Pro inkább felejtős, nagyon megosztó a hangja. Egy kedves ismerősöm rendelt egyet, pár nap múlva küldte vissza, hozott helyette egy 880-at, az már tetszik neki.

A 770 meg zárt. Sportolás mellett nem fog szellőzni, bele fogsz izzadni.

Én megnézném az AT nyitott sorozatát is. Könnyű, szellős, hangra és tömegre is.

Bármit is választasz, tartalék szett párna legyen kéznél, hogy tudd őket felváltva használni.

(#89046) hubee válasza Gzula[HUN] (#89039) üzenetére


hubee
csendes tag

Köszi, szimpi darabok! Ad500x-re lesz amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#89047) Gzula[HUN] válasza hubee (#89046) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Még egy ilyen esetleg, ha szeretsz kísérletezni. Látszatra jó, és nem túl vastag. Hamarabb is megtalálhattam volna, akkor vsz. ezt rendelem az A1000-esre is.

#89042btraven: Szerintem mindennel is ocsmányul fog szólni az "effekt".

#89038Redlight2: Ez lemaradt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89048) wexford881 válasza s4tch (#89045) üzenetére


wexford881
csendes tag

A DT880-ban kevés a mély. Inkább akusztikus zenékre való, mint ahogy az AD szériás audio technikák is. Elektronikus zenékhez vékony lehet a hangja, sok magas kevés mély.
Még ajánlott lehet a Philips SHP9600, az nyitott, szövet párnás, vannak jó mélyei de elég megosztó, nem mindenkinek tetszik a hangja.
A Fidelio X2HR meg hiába nyitott állítólag nagyon melegít a párnája.

(#89049) Gzula[HUN] válasza wexford881 (#89048) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A 9600-asnak nem cserélhető a párnája, pontosabban ugyanolyan gáz módon, mint a 9500-ason. Ha "jól" sikerül levenni, akkor elpattannak a műanyag fogak. A 9500-ashoz már láttam neten 3d nyomtatott adaptert, ami ezt megkönnyítené, de ez szerintem itt nem opció.
A "megosztó" jelzőt azért kapta, mert a 9500-as "HD600-asra hajazó" hangzását várták tőle, és lett belőle egy "X2HR light".

Az X2HR meg nem melegít. A párnát fél mp alatt leszeded (szó szerint, vissza rakás kb. 2X ennyi idő), mosózsákban kimosod és kész. Ja, meg ruhatisztító hengerrel kiszeded belőle a szöszt, mert a mosás nem viszi ki mind.
Ellene szól, hogy a párna anyaga szöszmágnes, és nem találsz hozzá gyárit párnát. Én legalább is eddig nem találtam. Eddig EZ áll hozzá legközelebb.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#89050) Ba cy lus válasza wexford881 (#89048) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Igazából nem kevés a DT880 mélye, csak elektronikus zenefanoknak meg mélymániásoknak lehet kevés. Egyébként meglehetősen lineáris mélyátvitellel bír. Meg van némi magaskiemelése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.