Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75287) tr00p3r válasza TeeJay (#75274) üzenetére


tr00p3r
őstag

Én tegnap vettem (át) az AC65P-t. 24,990.- az eDigital-nál. Mára már 32e!!!! :F :Y iPon meg tényleg 22,997

Bekapcsoltam, csak a teszt kedvéért. Beraktam a ugyanoda ahol a UPC fehér routere áll(t). Párhuzamosan "ment" a két eszköz. Megnéztem csak kíváncsiságból Wifi Analyzer app-al telefonon keresztül a jeleket. Nem csináltam screenshotot, mert gondoltam, hogy úgy sem reprezentatív a "teszt", de az látszott, hogy a két eszköz 2,4 Ghz, alap gyári beállítások mellett, kb fej fej mellett van (ha jól rémlik kb -40 dB körül), 5 GHz-nél azonban az ASUS -40-en maradt, a UPC meg -50dB-re "ugrott". :U Mégegyszer mondom, hogy egyik router sem lett állítgatva, az ASUS dobozból ki és bedug, semmi frisstés, még a webfelületét sem néztem meg, az UPC szintén úgy áll ott mióta bekötötték. Rá sem kötöttem a netet az AC65P-re, mert igazából nem volt időm vele foglalkozni. Csak tapasztalatom oszottam meg, nem akarok levonni semmilyen követketetést, csak feltűnt a különbség.

Biztos kérek majd segítséget a helyes beállításhoz / finom tuningoláshoz amikor eljön az ideje, de nekem munka miatt jó lenne, ha az egész házat lefedné. 90 nm kb, 70-es évek eleji, tégla családi ház. Nincsen páncelterem minőségű fal. Kábelen lesz rajta Android TV, XBOX, erősítő. WiFi-n meg 2 telefon (worst case 4-5 telefon ha a gyerekeim jönnek), 1 tablet, és 2 esetleg 3 laptop. Mostanában sűrűn dolgozom otthoról és stabil net alapvető szükséglet. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.