Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73982) PioDVD válasza vargalex (#73979) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz! Valóban ad mindkettőn. Viszont én tuti nem babráltam, sőt, most nem is találok név beállítási lehetőséget, lehet, volt szoftverfrissítés azóta.

Akkor ezen túlvagyok, már csak az Asus szivat: egyszer sikerült átkapcsolni router módba (egyébként nem, csak úgy tűnt), közben minimális állítási lehetőség volt. Módosítani nem tudtam, mert üres volt a lap. Reseteltem a modemet, újracsináltam, akkor sokkal több dolgot kért. De utána nem tudott belépni a UPC modembe, hiába adtam meg a nevet/jelszót. Módosítani megint nem lehetett. Újra reset, most egyáltalán nem lehet beállítani a repeatert, mert rögtön oda jutok, mint az előző 2 esetben a beállítás után. (üres lap)

Nincs valahol a routerhez normális leírás? Én csak a gyorsbeállítást találtam, abban semmi nincs.

Kali: igen, CB. De a múltkor tuti külön lehetett állítani, külön név megadással, most meg egyáltalán nem találok ilyet és mindkét sávon ad ugyanazon a néven. De ezzel így már elvagyok, az Asus most a gond.

Apropó, az ac57u-nál lehet 1 ssid-re rakni a 2 sávot? Vagy ha lehet is, érdemes külön inkább?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.