Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50971) Kicsimix válasza MaCS_70 (#50968) üzenetére


Kicsimix
őstag

Megmondom őszintén nem olvastam utána másoknak mi a baja. Nem mondom, hogy nem láttam már jobb wifi jel erősséget de gyakorlatban nálam egy 100nm lakásban több 15cm-es vasbeton fal mellett kb 10 eszközt normálisan kiszolgál a lakás közepén elhelyezve. Ebben van UHD tv is. Ha nem arra görcsöl rá az ember, hogy most egy csík hiányzik a wifi jelből hanem használja akkor semmi problémát nem fog felfedezni. Nem tudom ki mekkora lakásban él de szerintem felesleges elvárni, hogy +20 méterrel odébb is ugyan olyan jó legyen minden ha nem vagyunk ott : ) Csak mert jó nézni, hogy még egy csík van a wifi jelen. A sebesség rendben van ez a lényeg. Ha naponta 50 gigát kéne áttolnom wifin akkor megértem ,hogy ez probléma de 10 másodpercen már nem fog semmi múlni.. "szerintem"

Viszont az SRM rendszer tudása valamint a hozzá írt letisztult alkalmazások az androidos és Iphoneos kliensprogramok, hogy minden mindenhol szuperül működik és magyar nyelvű ez kárpótol mindenért.
Nemsoká pedig jön az SRM 1.1 is.

Amúgy volt itt egy kis magyar szösszenet is róla. Vásárlás előtt ezt olvastam én is. Aztán felülmúlta az elvárásaimat.
Ha valami konkrétabb kérdés van nyugodtan..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.