Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50305) Nuada herceg válasza kali (#50304) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm szépen a több, mint kielégítő választ! :)
A 100 mbit feletti sebességet wifi kapcsolatra értettem, azt szeretném elérni. Főleg mivel az én gépem (is) wifivel csatlakozik a hálózathoz. :DDD Egy másik pc van vezetékkel csatlakoztatva, de az alig van használva. Az én gépem viszont szinte mindig megy, ha nem munkában vagyok.
Írok pár wifi ellenoldalt is. Bár igazából ez a fejlesztés a saját érdekemből történik.
Telefonok például Samsung S5, S6, HTC M8, Alcatel Idol 3. Van 2 laptop, sajnos a típusukat nem tudom, de az egyik 2 éves Lenovo. Gondolom az el lehet látva komolyabb wifi vevővel.
Én gy usb stick-el csatlakozom. TL-WN727N De nyilván hajlandó vagyok erre is áldozni, lecserélni egy jobbra, ha ezen múlna a dolog.
A routerre szánt összeg 20 körül lenne, persze ha most plusz 4 ezerrel több lenne egy "mérhetően" jobb, akkor azt választanám. Az asus amit ajánlottál itt korábban, RT-N18U szimpatikusnak tűnik. Ennek van a dual channeles változata, ami 5 ghz-n működik, 24 ezer körüli áron. Ha azzal jobb sebességet tudnék elérni, akkor azt választanám.
Szóval így nagy vonalakban ennyi. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, a válaszodat! :R
Már nem érzem annyira inkompetensnek magam ebben a témában. :)

Értem a csíziót.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.