Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 09:20:33

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38013) masoo válasza Multibit (#38012) üzenetére


masoo
tag

-----Hát 2 mobil szokott felmenni de nem állandóan, ezek dual band képes készülékek.
----Toshiba laptopban atheros ar9485wb-eg van, amennyire látom ez nem képes dualban működni, mellesleg vacakol a win7-8-8.1 el legalábbis szerintem, ez a problémám fő oka. Így tehát nem tudom hogy a wifiről azért dobál le mert az atheros vacakol, vagy mert a belkinem régi nagyon.
----Toshiba tablet is van, a-b-g-n a wlanja, tehát ebből azt gondolom hogy dual rendszerű.
----Hp photosmart is rá van kötve most a belkinre, de ugye ott csak 2,4ghz képesség van, ezt viszont simán lehet usbbe is tenni éppen mert nekem majdnem mingyek csak érjem el a hálózaton.
----Valamint újítok egy smart tvt hamarosan, kb azért, hogy a külső wincsit a routerre kötve filmet legyek képes lejátszani rajta.

Fontos hogy stabil legyen, és gyyors, bár a net még nevetséges, de jön a digi 100/50es csomagig biztosan jövőre. most 3/1 a net tudása. Jó lenne így a sebességet is legalább 80-88% -ban kihasználni a routerrel.

Végül is hogy ezt leírtam azt hiszem az 5ghz talán nem is annyira fontos nekem, de kérdés mikorra lesz annyira elterjedt, hogy e miatt megint cserélni kellene a routert. Mert szeretek előre gondolkozni.

dióhélyban

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.