Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34846) Intruder2k5 válasza MC Pite (#34844) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk ismerősnek ettől lényegesen több torrent van (és volt is) egy időben futtatva, leginkább többszázas nagyságrendű!

Elég valószínű, hogy a torrent esetén történő proci kiakasztás is pont a pendrive rovására írható, mert nem többszálas írásra, olvasásra van tervezve, és már 3-4 szál is brutálisan meg tudja fogni, és egyben a load is az egekbe szökik!

Amúgy nem tudom pontosan mit értesz torrentes lehorpasztás alatt, meg proci pörgetés alatt, de mondjuk egy ext3 filerendszerű HDD-re torrentező RT-N16-nak nem szokott probléma lenni 4-5 egy idejű torrent letöltése, mondjuk 50-100 szálon, és esetleg mellette 20-25 feltöltési szál, úgy 1-2MB/sec sebességgel lefelé, és párszáz K-val felfelé! Persze e-melett lehet seed-ben tartva még akár 100 másik torrent is, amik éppen nem aktívak! MIndez persze úgy, ha közben nem terheled agyon samba-val, ftp-vel, dlna-val! Ugyebár tudjuk, hogy ezek az értékek elég nehezen meghatározhatók, de mégis próbáltam leírni egy helyzetet, ami nem szabadna, hogy gondot jelentsen neki, hátha kiderül, hogy nem is a routerrel van baj, legalábbis ebben a kérdésben!

Én sokáig két rtorrent klienst futtattam rajta, egyet magamnak, egyet fiamnak, de nem panaszkodott akkor sem!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.