Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#128351) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok!

Anyának szeretnék egy új laptopot venni és ebben kérnék egy kis segítséget. Nem szokott nagy dolgokat csinálni vele. Böngészik, word, excell meg youtube. Jelenleg egy Acer Aspire one ZG5- je van és egy halom semmi a gép. Arra sem jó amire kitalálták. Azt mondta hogy 10"-os gépet szeretne, de még a 11,1 vagy a 11,6" is elmenne. Win7 fusson rajta, DDR2 (667, 800) es ramok legyenek benne minimum. Olyan 60 ezer forintig gondolkodik. Márka naggyából mindegy. Extra igények nincsenek. Még annyi hogy azért a proci legalább 2 magos legyen, és a youtube videók alatt, meg böngészés közben ne akarja összetojásolni magát a gép. A jelenlegi konkrétan sz*r mindenre :)

Ami nálam felmerült lehetőségként, az az Asus T100-as. Nem tudom hogy ez mennyire lenne jó váltásnak.

A segítséget előre is köszönöm. :R

Üdv.: Aszti

(#128352) Tikakukac válasza Virgilius_15 (#128350) üzenetére


Tikakukac
titán

Le is írtuk, nyilván olvastad ha tudsz róla :B

Attól függ. Ha bírod azt, hogy egy rakat pénzért egy érezhetően jól megcsinált gép mindenféle szempontból szétspórolt verzóját veszed meg, akkor a te géped. Ezt minden szempontból értsd, kopás, fűtés, élvezeti érték.

aszti93: T100. A hívők lebontják az arcomat bármikor merem jegyezni, hogy nem jó, de sokan Krízis 10-et is játszanak rajta olyan erős. Nem tudom, én csak sima alap egyetemi használatra vittem el, ott elbukott.

Subnotit nézzetek, 12,5", 2 centivel ha nagyobb átlóban, szerencsére rendes proci, rendes háttértár, rendes RAM bővítés stb. 60 ropiból X230-at is kaptok akár.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128353) aszti93 válasza Tikakukac (#128352) üzenetére


aszti93
aktív tag

Akkor a T100 elbukott. És még annyi hogy az Atom N2600 4gb DDR3 rammal win7-tel (nem starter) tudhat valamit vagy ezt is soroljam a T100-as kategóriájába? Egyébként a mostani acerben N270-es cpu van és 2x 512 ddr2 533 ram és XP.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Aszti

(#128354) Tikakukac válasza aszti93 (#128353) üzenetére


Tikakukac
titán

Simogathatjuk, de így csak egyszer kell megerőszakolni magát és elengedni a csini szemeteket. Ha meg megveszi és elhangzik a szokásos "most mi történik?", ami a kedvenc ügyfél reakcióm, méghozzá nonstop, akkor az kemény lesz. Nem sokan jöttek eddig vissza ha vittek egy X-es TP-t vagy akármit a klasszik Atomos szépségek helyett, hogy de visszasírom én azt az időszakot... Ami talán jelent valamit.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128355) aszti93


aszti93
aktív tag

Akkor nem erültetem ezeket az Atom-os dolgokat.

Üdv.: Aszti

(#128356) rwin5


rwin5
őstag

Üdv Urak!

Nézegetem a gamer laptopokat, most legfőképp a használtakat. Hétvégén voltunk az MM-ben (tudom az nem annak a boltja) hát ott elég siralmas volt a kínálat, csak GL-ből volt pár darab.

Most találtam egy ilyet:
(GL502VM-FY022T)
Operációs rendszer MS Windows 10 64bit
Processzor Intel® Core™ i7-6700HQ
Memória 8 GB DDR4
HDD 1 TB
Grafikus vezérlő nVIDIA GeForce GTX 1070 8GB
Kijelző 15,6" matt
Kijelző felbontása 1920X1080 (FULL HD)
Optikai meghajtó nincs

de nem kevés 8 GB ram egy ilyen gépben :F

(#128357) rwin5 válasza rwin5 (#128356) üzenetére


rwin5
őstag

GL502VS-FY030T - elírtam. Meg látom, hogy GL, de az semmilyen árkategóriában nem ajánlott akkor? :B

(#128358) Tikakukac válasza rwin5 (#128356) üzenetére


Tikakukac
titán

A RAM és a HDD amíg nem forrasztott addig mindegy mennyi van benne.

A konfig meg combos, nyilván.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128359) Khelben válasza rwin5 (#128356) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem csak a kínálat siralmas, hanem az a gép is. Mondjuk télen nem fog fázni a kezed rajta, ennyi előnye van.

(#128360) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

Kétféle méretű kijelzőjű notebook között kéne választani, de sajnos nem tudok, a 12.5" és a 13.3"-os között. Van már egy 13.3"-os Sony notebook, aminek teljesen megfelelő a képmérete. Viszont a lehetséges jövőbeli egy 12.5"-os lenne, csak még eddig nem találkoztam vele élőben és nem teszteltem, így nem tudom eldönteni elég lenne-e.
Szerintetek huzamos felhasználásnál mennyire visszalépés 13.3"-ról 12.5"-re váltani, mennyire kisebb és így mennyire zavaró a kisebb átmérő? Főleg böngészésre lenne használva. Valakinek van így tapasztalata mindkettőt illetően?

(#128361) Khelben válasza Ice&Lime (#128360) üzenetére


Khelben
nagyúr

Így néz ki egymáson. Szerintem max akkor veszel észre különbséget, ha egymás mellett látod őket.

(#128362) Sari


Sari
tag

Sziasztok!

Kinéztem egy Lenovo 510-15IKB 80SV009QHV laptopot. A leírásban az szerepel hogy az akkumulátor 2 cellás és 30 Wh-s. Azt szeretném kérdezni ez a konfiguráció kb. milyen üzemórát bír pl filmnézéskor. Játékra nem lenne használva. Ill. megérné-e a 170k-t?

Köszi

(#128363) rwin5 válasza Khelben (#128359) üzenetére


rwin5
őstag

Ahogy nézegettem most az online teszteket, az 1060M az 1070M-hez képest összesítve ~57%-kal gyengébb a 980M pedig összesítve csak 50,8? :U

Ez az első noti amit ebben az árkategóriában találtam most ezzel a kártyával, ez milyen?

[acer]

Ez már borsosabb (őszintén szólva ennyiért már nem hiszem, hogy vennék, de a gondolat mégis megszületett az összehasonlítást olvasva)

(#128364) Khelben válasza Sari (#128362) üzenetére


Khelben
nagyúr

Rettentő műanyag gép, a gyengébb fajtából. Én biztos nem adnék érte ennyi pénzt. Akkor már inkább egy Pavilion, arra legalább 3 év a gari és az akkuja is nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#128365) Sari válasza Khelben (#128364) üzenetére


Sari
tag

Köszi a választ!

Igen gondoltam hogy kicsit műanyagos a téma, mert nővéremnek is van egy lenovoja és az is nagyon műanyagos. De hosszabb távon nézve, a konfigurációt figyelembe véve jó választásnak tűnt, EDDIG:)
Az általad linkelt Pavilion kicsit gyengébbnek tűnik. Mondjuk tényleg nem lenne játékra használva...

[ Szerkesztve ]

(#128366) Chaser válasza aszti93 (#128351) üzenetére


Chaser
titán

2570p aprón van 50-ért megbízható tagtól
ha még kisebb kell 2170p, az 11,6", abból a nagyon olcsók már elfogytak, valami 40-45k-ért is dobálták őket

Ice&Lime teljesen szubjektív, van aki szerint 13,3 alatt nincs élet, van akinek 12,5 felett minden tepsi:)
személyesen nézd meg őket valahol
nekem volt mindkettő, azért érződik a 11,6 vs 12,5, de onnan is a 13,3", az meg egyéni, hogy ebből neked mi lesz használható

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128367) Khelben válasza Sari (#128365) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha nem lesz játék, akkor felesleges a dedikált vga, keress inkább HP 250 G5-öt. Az egy normálisan összerakott gép, lehet gépelni a billentyűzetén, halk, jól bírja akkuval.

(#128368) Sari válasza Khelben (#128367) üzenetére


Sari
tag

Igen most pont egy ilyet nézek:
http://www.laptopszalon.hu/hp/hp-250-g5-w4n14ea-akc-laptop_23929-adatlap

Mondjuk azt néztem hogy az i3 6100u és az i5 6200u között gykorlatilag nincs teljesítménykülönbség.

[ Szerkesztve ]

(#128369) KubanitoS válasza Sari (#128368) üzenetére


KubanitoS
veterán

Attól függ mire használod. Netezésre, szövegszerkesztésre stb nem fogsz különbséget érezni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#128370) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Dell E7440 vagy Thinkpad T440?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#128371) CB


CB
senior tag

Üdv!

Tönkrement a család notija, szükségem lenne egy új masinára.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Azonnal
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
80000 Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Csak internetezés, filmnézés.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem játszunk
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Lehetőleg IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nincs hordozva
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
min. 250 GB
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Lehetőleg új.

Örülnék, ha előre telepített oprendszere lenne, és probléma esetén vissza lehetne állni gyári állapotra.

Köszi.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#128372) Sari válasza KubanitoS (#128369) üzenetére


Sari
tag

És minél fogok?

(#128373) Chaser válasza Sari (#128372) üzenetére


Chaser
titán

játéknál, melós dolgoknál, turbo ezeknél már elég jól működik, de net közben nem fogod érezni

szerk: CB nincs ennyiért ips, csak 12,5"-ban x230 pl, de abból is hibátlan panelest kifogni művészet
sokat emlegetett 8570p, kicsit visszaolvasol linkeltem is, legjobb tn panelek egyikével szerelt modellt érdemes választani
alapból kicsit hidegek a színek, kicsit finomhangolsz rajta és oké

winből csinálsz egy mentést tlepítést után, akkor állítod vissza amikor akarod
gyári előre telepített winek tele vannak mindenféle szeméttel amik csak lassítják a gépet

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128374) B-Clone válasza rwin5 (#128363) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Asus GL széria messziről kerülendő, g752 ellenben korrekt darab. Az a predator g9 is korrekt masina csak itthon nincs szerviz. Valamint 600k felett azért illene a 3 év gari.
1060 tol felfelé amúgy már minden kártya VR ready halandó embernek mindenre elegek

[ Szerkesztve ]

(#128375) castiels


castiels
addikt

8570p mèg mindig jó gèpnek számit? Használtan 58 èrt?

(#128376) btudos válasza castiels (#128375) üzenetére


btudos
veterán

Annyiért ajándék.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#128377) rwin5 válasza B-Clone (#128374) üzenetére


rwin5
őstag

Néztem a predatorokat, konkrétan ezt: [link]

Viszont ahogy számolom a plusz kiadásokat (op rendszer, biztosítások, majdnem ott vagyok +100k még) 700 ezerre jönne ki de annyit már nem adnék notiért. Ki tudnám fizetni, de ha ekkora kiadással kalkulálnék a közeljövőben, akkor nem notira költeném.

Vajon mennyi idő múlva zuhan ezeknek az ára úgy 500e ft környékére? Szerintem az 1070 jóval erősebb, és ha már ekkora összegnél tartanék-tartok akkor már inkább kifizetném azt amiben az 1070 van, de ez a 6-700e ft-os árkategória már sok.

szerk: ha azt nézem, hogy biztosításokkal + egyébbel 3 évig ennek semmi nagyobb baja nem szabad, hogy legyen maximum az akksi megadja magát gari végére. Akkor úgy mindennel együtt évi szinten 210k-ba volna úgy már barátibb.

Mennyi idő alatt amortizálódnak ezek látszólag már? Ha rólam vesszük a példát, akkor napi szinten max 2-3-4-5 órákat menne annál többet nem, és akkor is inkább az irodai futtatások vannak többségében. Esti szinten szoktam játszani 1-2 órát. Vagy egy ilyen noti is 3-4-5 év alatt kezd elég tropa lenni? Eddig akármilyen árkategóriás notikkal találkoztam baráti-családi körben azért annál hosszabb ideig nem nagyon húzták.

[ Szerkesztve ]

(#128378) Dhampir válasza castiels (#128375) üzenetére


Dhampir
félisten

Amennyiben a HDD nélküli portéka, úgy elég becsapós az ára.

(#128379) castiels válasza Dhampir (#128378) üzenetére


castiels
addikt

Mièrt?

(#128380) Tikakukac válasza castiels (#128379) üzenetére


Tikakukac
titán

Mert szokás aprón dolgok nélkül hirdetni ami akkor derül ki amikor végigolvasod a kisregényt.

Másik a nettó baromságos kiírások, amikért elviekben repülnie kéne a warnoknak ezerrel, gyakorlatilag kiemeltben ott visítanak. Érdekes.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128381) Lalee88 válasza Tikakukac (#128342) üzenetére


Lalee88
csendes tag

Köszi. Az eltérő kódszámok ahogy láttam, csak az alkatrész variációk miatt vannak. Amúgy jó minőség mind?

(#128382) castiels válasza Tikakukac (#128380) üzenetére


castiels
addikt

Jogos, de aki nem is olvassa vègig, honnan tudja mit vesz?

(#128383) Dhampir válasza castiels (#128379) üzenetére


Dhampir
félisten

Azért, mert még rá kell költened valamennyit.

(#128384) Tikakukac válasza Lalee88 (#128381) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak a belsők változnak kívülről ugyanaz mind.

castiels: 10-ből 8 ember kér tőlem telszámot priviben. Mindegyikben ott van, csak a végén. Na hát ennyire olvasnak. A kibuherált és moddolt gépek baja pedig, hogy ha sok van akkor tenger idő elmegy a kereséssel feleslegesen. Olyan mint az 5k-s notebook és a 80k-s szállítási költség féleség. Azt már sikerült kigyomlálni úgy-ahogy.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128385) Lalee88 válasza Tikakukac (#128384) üzenetére


Lalee88
csendes tag

Köszi a segítséget. Asszonynak is tetszik, szóval ez lesz valszeg. :R

(#128386) Tikakukac válasza Lalee88 (#128385) üzenetére


Tikakukac
titán

Remek, ennek tényleg örülök. ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128387) Chaser válasza Dhampir (#128378) üzenetére


Chaser
titán

már elnézést, ha a szövegben ott van, hogy xy kapacitású hdd akkor az
ha nincs ott, akkor nincs
ennyi erővel becsapva érezhetem magam, mert csak 250-es van egy gépben, nem 1tb, meg 4gb ram nem 32, mert én anyit gondoltam ki
hagyjuk már:)
nem szerves része a hdd egy gépnek, ahogy a memória sem, nem úgy hirdeti hogy x gb hdd és y gb ram
amikor úgy hirdet valaki gépet, hogy backlit billzettel, ár 60e, benn meg látod normál billzet, backlit +10e, az fake

castiels egészen komolyan, de tényleg, magadnak tedd fel a kérdést
ha nem olvasod végig mire számítasz? mekkora hdd-t szeretnél hogy megfeleljen az elképzelésednek? és mennyi ramot?

egyébként az említett tagnak fogalma nincs mit árul, mert nem adná annyiért, piaci áron is jóval többet ér

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128388) Tikakukac válasza Chaser (#128387) üzenetére


Tikakukac
titán

Nope, kevered, nem egy dologról beszélünk.

Itt az aprós szabályzattal ellentmondós hirdetések a gondok, erről beszéltem most. Nekem pedig személyes bajom, mikor valaki megtölti az aprót donorgéppel, aminek a fele nincs meg és képtelenség leszűrni a találatokat, mert egyesével végig kell kattintani az egészet, hiszen az ársávodba beleesett, a többi meg nehezen szűkíthető. Ez a személyes bajom, ezzel nem kell szinkronra menni.

Szerintem meg szerves része, mert nélküle nem lehet rendeltetésszerűen használni, de ez sem gond, ha nem lenne emiatt az egész kereső használhatatlan. Sok nem szerves részes gépet láttam már, a tulaj eldöntötte, hogy ha hiányzik a gépből egy darab, az nem gond, attól még szép, ha az akksi megvan, csak nullás, akkor jelezni kéne stb. De ez a kisebbik baj. A nagyobb még mindig az, hogy kiemeltben futott hirdetések repülnek olyan címekkel amik egyértelműen nem valósak, megtévesztőek.

Na OFF end részemről.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128389) Chaser válasza Tikakukac (#128388) üzenetére


Chaser
titán

nem is neked ment a hsz
live linux mellett éppen használható is ( :
legtöbb bolt nem is telepít wint gépre, és úgy küldi ki a gépet, azért is lehetne nyafogni
sok minden opciós, csinálhatná azt hogy 62e ár, ekkora hdd ennyi meg annyi +e ft

az egy cím, fake dolgot nem állít
nem hibás gép, nem törött, egy cserélhető alkatrész nincs benne az árban
sztem ha ez lenne az aprón a leggondosabb hirdetés, sokan örülnénk neki
ha 1gb memóriával árulná és 250-es vinyóval ugyanennyiért, abba se lehetne belekötni, hogy egy cserélhető alkatrész nincs az árban ( : ezért kérdem, mi az elvárása annak aki végig sem olvassa?
címben az sincs kinn, hogy hd+ kijelző, szóval lehetne hd is, de végigolvasva hd+, azért nem jár reklamáció? persze elírta, de az más kérdés:d

van egy másik tag, 8470-et árul, címben meg 8570 van, ő meg lehet csak átírta:d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128390) B-Clone válasza rwin5 (#128377) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Jóval olcsóbbak ezek a következő 1-2 évben nem lesznek valószínűleg. Nagyteljesítményű laptop sajnos baromi drága és pocsék befektetés, főleg a gamer vonal mert rettentő gyorsan veszít az értékéből. Ha csak nincs kifejezetten szükség a mobilitásra akkor nem szabad ilyent venni.

(#128391) rwin5 válasza B-Clone (#128390) üzenetére


rwin5
őstag

Havernak mutattam este, hogy milyen gépezetet néztem, ő meg elküldte a sajátját ami anno 1,5 milla volt :DDD úgyhogy vannak azért még emberek akik ilyet vesznek. Meg annyit tett hozzá, hogy nagyon hangos játék közben. Valsz 600-700ért már nagy falat nekem a gép, pláne hogy láttam hogy még abban a kategóriában is meddig el lehetne menni, bár tudom hogy minden terméknél lehet a határ a csillagos ég. Maradok szerintem az eredeti 200-400 közti elképzelésnél, pedig nagyon jó lehet birtokolni egy ilyen hordozható gépállatot.

(#128392) Mikulásbá válasza rwin5 (#128391) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha már ennyit rá akarsz szánni a gamer vonalra,én csak 17.3"-t néznék. :U

(p. egy fiatal,alig használt G751JY-T73xxx)

[ Szerkesztve ]

(#128393) B-Clone válasza rwin5 (#128391) üzenetére


B-Clone
aktív tag

2-400 as kategóriában viszont felejtsd el a "gamernek" csúfolt gépeket. Egy kupac szemét mind.

(#128394) janakbacsi


janakbacsi
őstag

faternak 70. születésnapjára akarok egy gépet venni. általános felhasználás, nem szükséges csúcs masina. 100-115 ezer forint a keret rá és számla kellene. használt üzletit nézzek a laptopsystem-nél?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#128395) castiels


castiels
addikt

1, 1-2 hèten belül.
2, 100-150
3, átlagfelhasználás, net
4, -
5, 1366x768 elèg ips nyilván jó lenne de mindegy igazából ha belefèr szèp legyen a kijelző
6, nem lesz hordozva
7, nem kell hozzá rendszer
8,4-8 gb ram, bővìthetősèg ram szempontjából fontos, o pti meghajtó nem kell, ssd-t tudjak bele tenni, 500 vagy 1 tb legyen a hdd.
9, hdmi, webkamera,Garancia fontos, ügyintézés is.
10, igen új gèp

hp 250 g5 w4n14ea-t nèztem ki 140 èrt jutnèk hozzá, I5-6200 skylale, hd 520, 4gb ddr4 ram, fhd. 2 ev gar.Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#128396) Dhampir válasza Chaser (#128387) üzenetére


Dhampir
félisten

nem szerves része a hdd egy gépnek, ahogy a memória sem

Lehet, hogy az utcára kirakott konfigurációnak nem része, vagy amit lomtalanítás folyamán szedegetnek össze az ügyesek.

(#128389) Chaser

live linux mellett éppen használható is ( :

Akkor használd így Te. :)

[ Módosította: Qru ]

(#128397) Chaser válasza castiels (#128395) üzenetére


Chaser
titán

hol kapnád 140-ért 2 év garral? nem, nem akarom előled lenyúlni:)

Tante Droll
oké
ha van benne 1gb ram és 250-es hdd, árban ugyanannyi, az gondolom elfogadható? nem tudsz belekötni hogy bármi hiányozna belőle
persze akkor azért köpködnél, mert ha bővíted 4gb ramra még akkor is piaci ár alatt vetted? :) :F
a címmel semmi sem volt ellentétesen a hirdetésben megadott dolgokkal, egyértelműen közölte mi nincs az árban, ha szerinted inkorrekt/csaló, lehet jelenteni
nálam annyira nem szerves része a hdd a gépnek, hogy az én gépemben nincs is ( :
egy hirdetést átolvasni/értelmezni 1 perc, aki meg annyira nem képes hogy nem olvassa el sztem az utcára ne menjen ki, nehogy elcsapja valami

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128398) castiels válasza Chaser (#128397) üzenetére


castiels
addikt

Mi a vèlemènyed?

[ Szerkesztve ]

(#128399) Khelben válasza castiels (#128398) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jó ár érte, kérdés hogy melyik bolt, nehogy a garanciával baj legyen.

(#128400) castiels válasza Khelben (#128399) üzenetére


castiels
addikt

Madaras, de ezen is agyalok:

az ssd miatt . Ez jobb lenne?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.