Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#128201) iltirisz


iltirisz
csendes tag

Sziasztok!
OFF! De hátha valakinek hasznos lehet új Dell Precision 3520 ügyben mert nem nagyon lehet neten utána nézni magyar áraknak:
Konfig Win 10-zel:
i7-7820HQ
16 Gb ram
512 Gb class 40 PCIe SSD
Quadro M620 2Gb
IPS kijelző
Ár: 657ezer Ft

[ Szerkesztve ]

(#128202) sbravub


sbravub
csendes tag

sziasztok ismét,

Már az utolsó köröket járom laptop vásárlási témában. Jó pár óra fórumozás van mögöttem, a vásárlási limit is felemelkedett közben 200 ról max 250 re.

Paraméterek röviden. memória és proci igényes zenés programok(Ableton, Reason, ProTools FL studo), FHD filmek TV re mennek kábelen. Nem játszok. 15 colosban gondolkozok 1920X1080 felbontással. SSD fontos meg legalabb 8 GB ram. Otthon asztalon használom majd.

2db asus k501 maradt a körben és 3 db pavilion. Valaki segítsen megadni a végső kenetet, jövőhéten rendelném de minél jobban beleásom magam annál tanácstalanabb vagyok a végső döntést illetően. Olyan kevés különbségeket észlelek ezek között és mégsem megy a döntés hozás.

ASUS K501UQ-DM080D [link]
HP Pavilion 15-au106nh [link]
HP Pavilion 15-au114nh [link]
HP Pavilion 15-au100nh [link]
ASUS K501UX-DM136D [link]

végtelenül hálás lennék ha valaki rábökne az egyikre , egy egysoros kommenttel hogy ő azért választaná azt az én helyemben mert....

köszönöm :R :R :R

(#128203) laci010777


laci010777
csendes tag

Véletlen lyukadtam ki ide, de akkorákat nevetgéltem az itt hozzászókók igényein:
" A gépre szánt összeg? - 300K, de indokolt esetben legfeljebb 350..."
"Felhasználás? - irodai office programok, youtube, meg skype...., tervezés HOBBI szinten"
"Használnád-e játékra - nem használnám."
"egyéb kívánság: I5 vagy I..."

hát b*szod, ha "irodai programokhoz, youtubera, skypra neked 300K -s gép kell, akkor meg is érdemled a 300K-t lehúzzák tőled, válság, ugyan már... :)
Mondom ezt úgy h. nálam is hasonló árkaliberű gép figyel, de spec. Bim 3D, Vissim 3D, Cad-cam szimulációkat pörgetek..

(#128204) Chaser válasza laci010777 (#128203) üzenetére


Chaser
titán

ha mindez minőségi házban és kijelzővel akarja valaki, akkor sajnos ennyi az ára
én gépem új korában fél milla+ volt, kb csak netre használom és néha filmre, nem ennyiért vettem persze, de amik ez alatt vannak minőségben kösz nem, újan meg 2-300k-t fizetni azért hogy ezt megközelítse megint csak kösz nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128205) Leha válasza sbravub (#128202) üzenetére


Leha
csendes tag

Fujitsu A557, Minden benne van amit kérsz, és 3 év gari. És nem biliműanyagbol van

Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

(#128206) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok. Asus N56VV tipusu laposhoz, milyen töltőt tudok venni? Amivel vettem a laptopot töltő, az nem jó, gyenge teljesítményű, kikapcsolom 10perc bármit csinálás után a lapos.

(#128207) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

1. Két héten belül
2. Nagyon maximum 150 k de ha van olcsóbban az sem baj.
3. Filmnézés netezés néha honfoglaló
4. Játék nem lesz.
5. Mindenképpen matt. Ips gondolom nem játszik ebben az árban úgyhogy marad a Tn. 15"6- os méret megfelel bár ha akad esetleg 14"- os méretben gép az sem baj.
6. Külföldre táskában lenne hordva két hetente oda és vissza. Utazás közben nem lenne használva.
7. Nem kell
8. 500 gb elég. Ssd nem fontos. Optikai meghajtó az kellene. 4gb ram is elég.
9. Nincs spec igény.
10. Csak új.

Eddig egy Dell inspiron M5010-es volt a fenti célokra használva de sajna kb 5 év után megadta magát. Elolvastam az összefoglalót és láttam ajánlott gépeket ebben az ársávban. Azok közül mind egy kutya vagy van olyan köztük ami jobban ajánlott?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#128208) laci010777 válasza Chaser (#128204) üzenetére


laci010777
csendes tag

Félreértés ne essék, mindenki annyiért vesz gépet magának, amennyiért akar.
Jelzem, h. a gépek általános avulási ideje ~1,5 év, szv. a fél éves "minőségi házat", "kijelzőt" egy értelmes ember ennyi idő alatt kukázza (passzolja tovább) és veszi a másik jobb teljesítményű gépet.
Nézőpont kérdése, h. ez megér-e "fél millát"..., az "irodai célra kell, keret 300K"-sok 99%-a buta módon azért tartja meg a gépet, mert "minőségi a ház" és a kijelző,,,,

b*szod...ok, és tulajdonképpen mire is használod a "minőséget?"-mert ugye nem azért vetted mert csili-vili a külseje....ja, de...bocs.

". maximum 150 k"
' . Filmnézés netezés néha honfoglaló'

rá kell néznem mennyi is a film, net és honfoglaló gépigénye :)

[ Szerkesztve ]

(#128209) StLui válasza laci010777 (#128208) üzenetére


StLui
veterán

sajnos a minőségi házas gépeknek pont nem csillivilli a kinézete. Pont ez a legnagyobb probléma sokunknál, szeretnénk egy szép gépet, ha meg nő kéri, és szines legyen pláne, ellenben az összes ajánlátt gép rusnya szürke doboz

Ráadásul ahogy látom, tapasztalom egy jó gépet 6-8 évig meg lehet tartani, nekem van 8 éves notim a mai napig üzemel, (most megnéztem írás közben, 2007 novemberi! persze ez már a másik véglet. Toshiba A200, ez mondjuk nem biztos, hogy akkor is ajánlott lett volna, nem tudom)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128210) dugo_ válasza laci010777 (#128208) üzenetére


dugo_
veterán

A minőségbe beletartozik a ház merevsége, billentyűzet milyensége, alátámasztása. Hajadra kenheted a 100ezres gépet, ami hardverben megfelelne irodai feladatokra, de nem tudsz fél óránál többet gépelni rajta, mert olyan a billentyűzete, mint ha egy réteg taknyot nyomkodnál. Vagy épp kifolyik a szemed a hd ready tn szutyoktól.

Másfél év alatt meg nem avul el, nem amortizálódik le egy értelmes gép.

(#128211) Chaser válasza laci010777 (#128208) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom mért kellene kukázni, én gépem 4. éves, ivy bridge, nagyon korrekt kijelzővel, full alu házzal
ssd, 16gb ram - de az is csak mert olcsón vettem -
mindegy mennyit használnám, amíg használom addig szeretem, nem azért ülök le elé mert muszáj, el kell viselni egy hitvány gépet
láttam már eleget, teszteltem
egy új 300k-s árából jelenleg lehet venni üzletből 3-4 ilyet, amiben az újabb jobb igp és esetleg cpu, aztán husssss

szerk: ez is tn de pwm free hd+, ráadásul nemrég derült ki egyik legjobb panel, srgb 97%, csak kicsit állítgatni kellett rajta, mérges is voltam magamra hogy nem néztem eddig utána:) szemből lazán ips szint
ez kereskedőnél 70-80k fél év garral, win-nel, jó akkuval

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128212) laci010777 válasza dugo_ (#128210) üzenetére


laci010777
csendes tag

"Másfél év alatt meg nem avul el, nem amortizálódik le egy értelmes gép."

Amennyiben nálad nem, akkkor egyértelműen nincs hozzáigazítva az igényed a megcélzott teljesítményhez.

(#128213) Ispy válasza laci010777 (#128208) üzenetére


Ispy
veterán

Az én gépem új ára 500k, a használat tervezett ideje 5 év. Pont a 150ks szutykokat kell lecserélni 2 év után, mert addigra pont szét is hullanak.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#128214) StLui válasza laci010777 (#128212) üzenetére


StLui
veterán

Irodai feladatra proci ssd memória számíthat esetleg, és idővel kevés lehet, ez a legkisebb felár ami felmerülhet, hogy ne az éppen jót vedd hanem kicsit erősebbet és akkor sokkal tovább használható

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#128215) Chaser válasza laci010777 (#128212) üzenetére


Chaser
titán

nem elég officera és netre egy ivy konfig?:) előtte első genes gépem volt, az is elég volt
ez az ivy sok utód u-s cpu-nál jóval erősebb
na jó, akku időben még lehetnek jobbak az újabb gépek, csak a vékonyítással egyre kisebb kapacitású akkut kapnak és így nem vernek abban se köröket erre

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128216) laci010777 válasza Ispy (#128213) üzenetére


laci010777
csendes tag

Közgazdaságtan?
hm...?

(#128217) Ispy válasza laci010777 (#128216) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, pont azért van ilyen gépem, igaz én nem netezni vettem, hanem dolgozni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#128218) laci010777 válasza Ispy (#128217) üzenetére


laci010777
csendes tag

jajj...ez a dolgozom... :)
konferenciákon szoktam ilyet kérdezni, és benyögik h. "autocad, meg tervezek"
apukám, mivel...? ja, hogy :DDD

Mindegy, ejtsük a témát, nem akartam megbántani senkit.

Elismerem, h. a "honfoglalózásra" valóban 300K-s gépek kellenek, ahogy Micikének a körömfestéshez is.

[ Szerkesztve ]

(#128219) Ispy válasza laci010777 (#128218) üzenetére


Ispy
veterán

Nem ilyenek, sql szerver, .NET és bármilyen szoftverfejlesztő eszköz, ami szembe jön éppen. Netezgetni én az ágyon szoktam egy tablettal a kezemben.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#128220) AcélAgyar válasza B-Clone (#128195) üzenetére


AcélAgyar
tag

Miért gagyik? Azt látom, hogy műanyagok, a lenovo kispórolta a mélynyomót és 2017-ben még mindig 5400as HDD-t raknak bele, de a kaby lake proci és az nVidia 1050 azért elég jól hangzanak. Vagy van valami széria hibájuk?

(#128221) laci010777 válasza Ispy (#128219) üzenetére


laci010777
csendes tag

Speciel - min látod - a Te igényeidet nem ismerem, de ha visszaolvasol, akkor mintha nem is Rólad beszéltem volna, de mégis magadra vetted....hogy is van ez???
Konkrétan abból indultunk ki, h. a keret 300K, az igény meg honfoglalo, youtube, skype, filmek...

Mondj már olyat ezekből, amihez 300K-s gép kell...csak egyet...

[ Szerkesztve ]

(#128222) stratova válasza laci010777 (#128218) üzenetére


stratova
veterán

Egyébként pár évesből 150-ért elég jó gépeket kapni, ahol megkapja az ember azt a minőséget amiért újonnan több százezret fizet, persze ezért be kell vállalni vmivel idősebb hardvert és a kevesebb garit.

(#128223) Chaser válasza laci010777 (#128221) üzenetére


Chaser
titán

jó jó, ez a milyen notebookot vegyünk topik, nem a flameljünk
ha valaki annyit rászán mert minőséget akar az ő dolga
a nehézkesebb az, amikor valaki feleannyiból akar gta5-özni fhd ips panellel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128224) AcélAgyar válasza Khelben (#128198) üzenetére


AcélAgyar
tag

Ránéztem a Dellre, radiumon már kapható de elég durva áron, jóval 300 ezer fölött, ráadásul ugyanúgy műanyag mint a lenovo és az acer, a belső részei meg ugyanazok. Vagy valamiben jobb a dell, esetleg a hűtése?

(#128225) dugo_ válasza AcélAgyar (#128224) üzenetére


dugo_
veterán

Ha nem a Radiumtól veszed, akkor jár hozzá fasza 3 éves garancia. Ellentétben az Acer-rel és Lenovo-val, amiről szerte a neten olvashatsz rémtörténeteket. :D

(#128226) B-Clone válasza AcélAgyar (#128220) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Nagyon gyenge felépítésű gépek. Mind maga a ház külső szerkezete mind a belső merevítés (hiánya). Vacak zsanérok, alsó polcos ips kijelző, ami semmivel nem jobb egy mezei tn panelnél, necces hűtés, kérdéses garancia, lassú háttértárak.
Lehet hogy a kabby + 1050 jól mutat a specben de nem éri meg pénzt adni ezekért. Értelmes 1000-es gtx-el szerelt gép jelenleg nem kapható nálunk 450-500 alatt.

laci010777
Te is pontosan olyan fillérbaszó vagy aki meg is érdemli, hogy rásózzanak mindenféle konzumer mocskot ami széthullik 1,5 év alatt. Nyilván ha valakinek 150.000-s keret van arra, hogy honfoglalózzon meg filmet nézzen ő annyiból fog ajánlatot kapni és nem ütjük a fejét, hogy márpedig 300-ért vegyen. Akinek van rá 300 és szeretne olyan extrákat mint a minőségi ház, erősebb belső, fasza billentyűzet, szép kijelző, napi 8 órában nyüstöli és utaztatja és szeretné ha ezt bírná, annak 300-ért fogunk ajánlani, pont azért mert egy olcsó gépben ilyen extrák például nincsenek. Nekem 800k volt a gépem azért mert olyan kényelmi funkciói és minőségbeli extrái vannak amiért hajlandó voltam ennyit fizetni és olcsóbb gépektől nem kaptam meg. És akkor mi van? örülök, használom, imádom, hogy szélvész gyors, jól néz ki, ha dolgozni kell vele akkor se fonom be a hajam mire mondjuk összerak egy 2 perces full hd videót és bőven van benne elég erő tartalék, hogy x év múlva is jó legyen.

(#128227) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.

lenovo idepad 310 ról vèlemèny?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#128228) sbravub válasza Leha (#128205) üzenetére


sbravub
csendes tag

Ezt nem értem, 229 ért látok ebből olyat ami az általam linkeltekhez hasonló, nem bili műanyag, ezt értem, de az nvidia kártyák helyett ebben csak egy Intel HD620 van.

Tesóm egy ilyen pavilion g6-ot használ otthon [link] 3 éve , és akkoriban 130 ért vette. Igaz hogy a HDD fos lassú volt benne, de ezt egy SDD vel könnyen áthidalta. A hibrid videokari sem igazán jó filmnézésen kívül semmire, de összességében hibátlanul megy tényleg 3 éve neki. CAD/CAM alapú programokat is használ rendszeresen. Az értékelések szerint a videokártya a gyenge pontja...

Szóval köszönöm a választ , de korábbi hsz-okban nem nagyon erőltették a fujitsukat. Néztem HP ból probook 450 G4 eket is, de 250ezerért akkor megint kompromisszumot kell kötnöm , mondjuk hogy nincs benne SSD, ami kapásból egy 30 ezres tétel.

Legtöbbször ebben az árban a K501 eket javasolták itt többen is, a Pavilion ból meg ugyan az egy kicsit olcsobban kijön.

Persze tudom én a bili műanyag meg összeszerelés közötti különbségeket is mert melóban egy Lattitude E5440 használok ami nem egy bika erős gép , de minden napos használatra nagyon jó melóban, lehet "dobálni" kocsiba be , meetingen elő , nem zörög, strapa az egész, tudom hogy évek mulva is menni fog jól. Imádom , és nyilván ha tehetném otthonra is ilyet vennék. De mivel nincs rá annyim , inkább kötök kompromisszumot azzal hogy egy gyengébb műanyag felhasználás de erősebb hardver legyen ami kijön a pénzből. Nyilván addig a határig kötöm ezt a kompromisszumot hogy ne "olvadjon" le a műanyag az "erős procitól".

köszönöm

(#128230) Leha válasza sbravub (#128228) üzenetére


Leha
csendes tag

Ha Pascal 1050es kártyára gondolsz, ott az anyagminőségen/hűtésen spórolták meg azt, hogy kijöjjön. Nálam volt anno Pavilion, és hát... na nem mondok jelzőket, megtették már itt előttem többen. A 7. gen intel procik mellé már erősebb az integrált VGA, játszani nem fogsz tudni érdemben rajta, de ha jól láttam nem is arra vennéd (javíts ki ha tévedek). Szerintem arra a használatra amire írtad bőven elég kell hogy legyen, egy 950M kártya inkább plusz hiba és hőforrás.

De ha mindenképp kiesne a Fujitsu (ami egyébként ajánlott gép, csak épp most jött ki a legújabb generációs procikkal), akkor inkább a K501 mint a HP Pavilion.

Egyébként notebookcheck.pl-en IPS-nek írják a kijelzőjét, ami valószínűleg inkább egy jófajta TN, de hivatalos forrásból nincs információ. Ez is egy hatalmas plusz -szerintem-.

Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

(#128231) dugo_ válasza castiels (#128229) üzenetére


dugo_
veterán

1, Ósanból a csirkepult mellől nem veszünk gépet.
2, Ha épp jól is sikerült volna ez a modell (persze valószínűleg ugyanolyan gagyi, mint a többi most futó ideapad), a Telemax miatt gyakorlatilag nincs rá hazai garancia. Anélkül meg nem buli bolti új gépet venni.

(#128232) castiels válasza dugo_ (#128231) üzenetére


castiels
addikt

Èrtem.

Egyèbkènt itt èrtèkelik:

teszt kicsit nehèzkes az angol, mit ìrnak a vègèn összegzès kèpp?

Auchan-ból nem èrdemes gèpet venni? Külföldi garival problèmák vannak?

[ Szerkesztve ]

(#128233) persil válasza castiels (#128232) üzenetére


persil
nagyúr

"Auchan-ból nem èrdemes gèpet venni? Külföldi garival problèmák vannak?"

Az auchan nem szakuzlet, nem tudjak, hogy mi a kulonbseg a laptop es a vagodeszka kozott, csak kirakjak es megveszed. Csavart sem a cukrasztol veszunk.
A telemax meg hazai szerviz, csak epp 10-bol 9 fogorvos szerint egy hitvany, szar banda, ahonnan lassan jon vissza a geped, sokszor hibasan, osszekarcolva stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#128234) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!

Segítségeteket kérném:

1- Mostanság, 1-2 héten belül
2- 250-300
3- Játék, filmezés, net, office
4- Tisztában vagyok vele, hogy ezért az árért nem fogok olyan laptopot kapni, amellyel a legújabb játékokat is csúcsgrafikán és felbontással játszhatom, de azért az újabb játékokkal is játszogatnék (amin elfutnak az újabb játékok is korrekt grafikai minőség mellett).
5- 15-17", kijelző típusára amit javasoltok
6- Hordozva nem lesz olyan rengeteget, utazás közben nem használnám, a súly nem szempont különösebben.
7- Op.r. win7/semmi
8- 1Tb, lehetőleg egy kb 120gb ssd-vel, ram 8gb a játékok miatt, optikai meghajtó kell
9- HDMI, magyar bill. kiosztás
10- lehetőleg új

Köszönöm a válaszokat.
Üdv!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#128235) castiels válasza persil (#128233) üzenetére


castiels
addikt

Okè, elfogadom de ha raktárból hozzák elő bontatlanul az sem jó? Nem a kirakottat vennèm.

Ha lenovo nem, akkor melyik márkát ajánlanátok? HP vagy Dell?

[ Szerkesztve ]

(#128236) Chaser válasza castiels (#128235) üzenetére


Chaser
titán

gyártót veszel vagy típust akarsz venni?
melyiket ajánlanád a bmw-t vagy a mercedest?
töltsd ki az összefoglalót, előrébb leszünk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128237) AcélAgyar válasza B-Clone (#128226) üzenetére


AcélAgyar
tag

Eszerint a teszt [link] szerint jól sikerült a hűtése és bár műanyag, mégis stabil gép, ez [link] pedig a műanyagházat és a gyenge merevséget hozza fel negatívumként, viszont a hűtést és a teljesítményt szintén jónak minősíti. Mindkettő szerint a throttlinggal nem fogunk találkozni.

A telemaxról én sem hallottam sok jót, konkrétan jót egyáltalán nem, ezért erősen gondolkozom az Y520 megvételén, viszont 300 ezernél nem szeretnék többet költeni gamer laptopra, és ebben a kategóriában csak ez a két gép játszik, a Dell 7567 egyelőre drágább, a HP-tól Isten óvjon, esetleg az MSI Leopard (MSI GP72 7RD-025XCZ Leopard) még elgondolkoztató.

Erről esetleg tudsz valamit, vagy más ismeri? Tesztet még nem találtam róla.

(#128238) Bluesummers válasza laci010777 (#128218) üzenetére


Bluesummers
őstag

Fáj az igazság, hogy valaki vehet magának, Te meg 150-esből gazdálkodsz? ;)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#128239) B-Clone válasza AcélAgyar (#128237) üzenetére


B-Clone
aktív tag

A gond ott kezdődik hogy gamer laptopra vagy költesz 5-600 ezret vagy ne vegyél "gamer" laptopot. Bizonyára egy tök faszán sikerült hűtés az amelyik visító működés mellett is engedi 90 fok fölé melegedni a procit. Hát persze ha kenyér piritonak tervezték akkor nem fog throtlingolni. Csak a gépnek nem tesz jót.
Az ócska minőséget meg tényleg úgy értsd hogy ha napi 1-2 óránál többet nyúznád játékra egyszerűen szetesik a gép. 300 ért...

(#128240) castiels válasza Chaser (#128236) üzenetére


castiels
addikt

1, 1-2 hèten belül.
2, 100-150 (0% thm ezert lenne jo multi főkèpp auchan)
3, átlagfelhasználás, net, játèk( fifa17, 1-2 jobban optimalizált játèk az utobbi 2-5èvből)
4, full hd fifa 17, tomb raider medium-high
5, 1366x768 elèg ips nyilván jó lenne de mindegy igazából
6, nem lesz hordozva
7, win8.1, win 10
8,4-8 gb ram, bővìthetősèg ram szempontjából fontos, o pti meghajtó nem kell, ssd-t tudjak bele tenni, 500 vagy 1 tb legyen a hdd.
9, hdmi, webkamera,Garancia fontos, ügyintézés is.
10, igen új gèp lehetőleg auchan 0%.

[ Szerkesztve ]

(#128241) B-Clone válasza castiels (#128240) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Játékra alkalmas új gép sajnos ennyiből nincs. A legolcsóbb ajánlott erre a célra az Asus k501

(#128242) castiels válasza B-Clone (#128241) üzenetére


castiels
addikt

Ő? Egyèbkènt ennèl a tipusnál rendben van a hűtès, anyaghasználat?

[ Szerkesztve ]

(#128243) B-Clone válasza castiels (#128242) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Ő, csak normális boltban 170 ért is kapni

(#128244) castiels válasza B-Clone (#128243) üzenetére


castiels
addikt

I3 al szerelve?

(#128245) lnk válasza lnk (#128207) üzenetére


lnk
aktív tag

Hello

Erre valaki?

Közben nézegettem az ajánlott gépeket. Ez gondolom megfelel az igényeknek. A kérdés az hogy van-e esetleg ajánlottabb példány 150k-ig?

(#128246) B-Clone válasza castiels (#128244) üzenetére


B-Clone
aktív tag

100 MHz a különbség a 2 proci között. Lényegében nem éreznél különbséget

(#128247) castiels válasza B-Clone (#128246) üzenetére


castiels
addikt

ezek közül? 100-170 ig?

HP G5 3 èv gari?

[ Szerkesztve ]

(#128248) yaszuf


yaszuf
csendes tag

Sziasztok!

Lenovo 110-15IBR 80T70074HV Black W10 Laptopról vélemények?

Jelenleg egy Lenovo G550-em van kimúlóban.
Irodai programokra, netezésre, filmnézésre használnám.

(#128249) sbravub válasza Leha (#128230) üzenetére


sbravub
csendes tag

Köszönöm a választ. Megtennéd hogy belinkeled nekem a konkrét Fujitsut amit említettél?
Igazad van azt írtam játékra nem használnám. Viszont ha mégis olyan gép sikerülne amivel lehetséges, lehet kihasználnám ilyen szempontból is. Csak emiatt gondolkodzam eddig az nvidia s változatokban.

[ Szerkesztve ]

(#128250) csibabu válasza sbravub (#128249) üzenetére


csibabu
tag

Üdv! Ezen eldöcögne a cs:go?
Fantázianév: X540LJ
Processzor: Intel Core i3-5005U 2.00GHz
Memória mérete: 4GB
Memória típusa: DDR3
Képernyő átló: 15,6"
Felbontás: 1366 x 768 (WXGA)
Érintőképernyő: Nem
Integrált VGA: NVIDIA GeForce 920 M
Merevlemez: 1000 GB
SSD meghajtó: 0 GB
Optikai meghajtó: DVD-RW
Operációs rendszer: FreeDOS

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.