Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#127051) Chaser válasza DrojDtroll (#127050) üzenetére


Chaser
titán

akkor vegyen mást ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127052) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Sikerült közelebbi kapcsolatba kerülni egy újabb szériás pavilionnal. Óriási csalódás. A ház minősége is erősen kérdéses, hajlik horpad minden baja van. A kijelző annak ellenére, hogy papíron ips max annyival jobb egy mezei TN panelnél, hogy egy árnyalattal jobbak a betekintési szögek, de az is messze van a jótól. A kijelző szín visszaadása borzalmas. A belsejébe nem nézhettem bele de a hűtésnél valami nagyon el lett szabva. Melegszik mint a veszedelem. Throtlingban nem jelentkezik de a komplett billentyűzet kellemetlenül fel tud hevülni.

Egyelőre úgy fest hogy a budget cost téren ebben a kategóriában az Acer a HP és a Dell is rutul elhasal idén. Sajnos az Y520-rol se sokkal több jót hallani.

(#127053) Khelben válasza DrojDtroll (#127050) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor be kell menni a boltba és megvenni azt. amit szeret. De garantáltan meg fogja utálni, mert egy hasonló árú Lenovo, Acer, Asus mind sokkal gyengébb, mint az a HP.

(#127052) B-Clone: kis pénz, kis foci.

[ Szerkesztve ]

(#127054) pzg válasza Dhampir (#127049) üzenetére


pzg
tag

Igen, ezek az úgynevezett „gamer” gépek egyszerűen borzalmasan néznek ki. Mintha kínai piacon járna az ember. :)

(#127055) Springfieldx


Springfieldx
csendes tag

Erre még valaki esetleg? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#127056) Sententious


Sententious
tag

Amúgy annyi kérdésem lenne, hogy az Acer gépek "csapnivaló" garanciája/szervize az csak azért rossz, mert messze van, vagy nem dolgoznak jól/nem szervizelnek megfelelően?

Mert ha csak a távolság, és az ebből adódó idő a szűk keresztmetszet, az talán annyira nem gond.

(#127057) Khelben válasza Sententious (#127056) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem senki nem hozta fel fő ellenérvként a csapnivaló garanciát. Anyagminőségi, összeszerelési, hűtési problémák vannak, a messze lévő szerviz csak hab a tortán.

(#127058) India válasza B-Clone (#127052) üzenetére


India
aktív tag

Hol lattad pontosan? En ilyent szeretnek venni , de ha ez nem minoseg akkor mi a jo istent vegyek?

(#127059) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Az alábbi paraméterekkel keresek notebookot / hibrid gépet / tabletet.

-Windows OS fut rajta
-érintőképernyős
-hibrid, könnyű kialakítás: 2 in 1, tehát szétszedhető, különálló tabletként funkcionál, vagy pedig összehajtható, a képernyő a billentyűzet fölé csukható
-minél hosszabb akkumulátoros üzemidő
-legalább 4, de inkább 8GB memória
-erősebb processzor (ez alatt azt kell érteni, hogy valami értelmes i3/i5, ami nagyjából hozza az U-s széria teljesítményét, ne Atom kategóriás csoda legyen)
-1366x768-nál nagyobb felbontás

Ami érdekelne, hogy nagyjából milyen áron lehet hozzájutni egy ilyen géphez, ha számlával kell vásárolni? (céges beszerzés) Szerintem az sem probléma, ha használt, tovább értékesített gép, amennyiben tudnak névre szóló számlát adni.

Tudom, hogy a legésszerűbb megoldás egy Surface lenne, de mivel arra nem látok esélyt az magas ár miatt, ezért kutatok egyéb megoldásokat.

Hol érdemes nézelődni? (laptopsystem-en kívül, azt ismerem)

Köszönöm!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#127060) Sententious válasza Khelben (#127057) üzenetére


Sententious
tag

Valaki írta a topicban még régebben a garanciát.

Ez az új VX5-re is vonatkozik? Itt írtak róla egy ilyet. Csak azért érdekelne, mert nem tudom, hogy az új Dell 7567 milyen árral fog jönni (tippek vannak), és keresgélek alternatívákat, hátha ráakadok valami jóra. :)

(#127061) Khelben válasza A_ScHuLcZ (#127059) üzenetére


Khelben
nagyúr

Valamilyen árat azért mondhatnál, mert 100-tól 500 ezerig vannak ilyen gépek. Én Surface-t vennék a helyedben, összegtől függően használtan 120-150 körül vagy újonnan 400k körül.

[ Szerkesztve ]

(#127062) hroberto


hroberto
veterán

Üdv!
A következő hetekben szeretnék egy laptopot vásárolni. Az igényeim a következők:
- a kijelzőméret 14" alatt legyen, és full HD felbontással kellene
- jó lenne a passzív hűtés
- mindenképp SSD legyen benne
- minél vékonyabb kialakítású gépet szeretnék
- 8 GByte RAM
- az ár olyan 200-230 között kellene, hogy maradjon.

Köszönöm!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#127063) Khelben válasza hroberto (#127062) üzenetére


Khelben
nagyúr

Felhasználás?

(#127064) hroberto válasza Khelben (#127063) üzenetére


hroberto
veterán

Semmi komoly, játék abszolút nem, leginkább általános alap dolgok, és könnyen hordozható legyen.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#127065) A_ScHuLcZ válasza Khelben (#127061) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Jelen esetben én csak a felhasználó leszek, és az alábbi kritériumokat az eddigi tapasztalataim alapján állítottam össze. Jelenleg egy Dell notebookot használok erre a célra, de az gyorsan kiderült, hogy ez nem erre való. (felméréseket végzünk speciális hardverrel és szoftverrel)

Most szeretnék keresztülvinni egy céges S.O.S. beszerzést ennek kapcsán, de én vagyok a döntéshozóktól legmesszebb, így legfeljebb javaslatom lehet, nem tudom behatárolni, hogy milyen összeget fognak erre szánni. Néhány példát szeretnék átküldeni informatív jelleggel, hogy nagyjából miből lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#127066) eames


eames
tag

Sziasztok,

[erre] esetleg tanács/vélemény?

(#127067) B-Clone válasza India (#127058) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Kereskedésben dolgozik spanci és vele szoktuk tapizni meg tesztelgetni az újdonságokat.

(#127060) Sententious

Ott sántít a sztori, hogy a VX5 is TN paneles... meg azért a német árhoz képest idehaza egy jó 100-assal többre lehet számítani.

(#127068) India válasza B-Clone (#127067) üzenetére


India
aktív tag

Pontosan melyik nezted meg intel 5 vagy 7-et? Magyaran te nem ajanlod?

(#127069) Lacika969


Lacika969
újonc

Sziasztok! Játékra szeretnék laptopot. Az usa-ban kerül megvásárlásra rokon által.
Két típus közül választanék jelenleg.

https://www.amazon.com/MSI-GP62MVR-Leopard-Pro-406-Performance/dp/B01MY2NJSH/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1488195661&sr=1-3&keywords=gtx+1060+laptop

https://www.amazon.com/Alienware-AW15R3-0012SLV-Generation-GeForce-GTX1060/dp/B01LWPJTL7/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1488195864&sr=1-1&keywords=alienware+gtx+1060

Melyik márka a megbízhatóbb?
Itthon melyiket lehet szervizeltetni?
Esetleg világgarancia?

(#127070) Khelben válasza eames (#127066) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egy Zenbook szerintem megfelelne neki.

(#127069) Lacika969 : AW még nem volt nálam, de az MSI-nél bármi jobb...

[ Szerkesztve ]

(#127071) Tikakukac válasza Lacika969 (#127069) üzenetére


Tikakukac
titán

Garancia, Ámeriká és egyéb dolgokról értekeztem egy ideje elég bőségesen.

Megbízható: passz. A jólneveltségem miatt nem írok inkább sztorikat, hogy milyen az amikor 800k-s géped van és 2 hetente jársz szervizbe.

Világgari az remek dolog. Első körben pingelj rá Dell-re és MSI-re, ők tudják a tutibiztos álláspontot mennyi garit tudsz áthozni és hogyan. Ha első tulaj vagy és számla okés, akkor Dell honosít. MSI remek kérdés.

AW-ket én jobban szeretem/szerettem, de azért pár kérdést ott is fel tudnék tenni időnként. Itthon ezek nem létező dolgok, legutóbbi infóm szerint 1060-as gép még ki sem nagyon ment egy deka sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#127072) Sententious válasza Tikakukac (#127071) üzenetére


Sententious
tag

Én anno beszéltem a Dell-lel ez ügyben és ezt a választ kaptam:

"Őszintén, nem javasoljuk, hogy külföldi oldalról rendeld meg, mert a garancia honosításnál is lehetnek fennakadások (ez esetben szervizelésre önköltségen kellene kijuttatnod a gépet a származási országba), és nem ugyanazt az itthon érvényes 3 év garanciát kapod a gépre. Mindemellett itthon magyar nyelvű billentyűzettel juthatnál hozzá."

(#127073) Dhampir válasza India (#127068) üzenetére


Dhampir
félisten

Az alábbiakat komolyan venném, főleg a ház leírására vonatkozókat, amit főként a trambulinos fedél esetében a korábbi szériáknál több ízben jómagam is megtapasztalhattam, és ami szerintem legalább olyan fontos, ha nem fontosabb, mint az "Intel 5 vagy 7" kérdése:

A ház minősége is erősen kérdéses, hajlik horpad minden baja van. A kijelző annak ellenére, hogy papíron ips max annyival jobb egy mezei TN panelnél, hogy egy árnyalattal jobbak a betekintési szögek, de az is messze van a jótól. A kijelző szín visszaadása borzalmas.

(#127074) Tikakukac válasza Sententious (#127072) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért kéne mostanra konkrét gépre állásfoglalást kérni. Mondjuk azt nem értem miért kéne honosítani garit, ha utána amcsiba kéne küldeni :DDD Ez hülyeség. Angol gépre kértem most garit. Simán garizzák, de honosítani kell a gépet számlával. Ha ugyanúgy ki kéne küldeni akkor semmi értelme az egésznek ;) Gari az rövidülhet, igen, billzet az megint más, rengeteg AW és XPS nem kérhető magyar billel ha akarod sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#127075) Lacika969 válasza Tikakukac (#127074) üzenetére


Lacika969
újonc

Tudnátok segíteni ez ügyben? Sajnos asztali gépet nem tudok jelenleg hova tenni és az itteni gamer laposok siralmasak ár/teljesítmény arányban vagy ha ebben is tudnátok segíteni megköszönném. Első laptopom lenne.

(#127076) Tibi09


Tibi09
tag

Sziasztok!

A következő paraméterek/szempontok mellett szeretnék laptopot vásárolni:

(1) A héten.
(2) max 160e Ft
(3) Sokat lesz hordozva (ügynöki munka) és böngészés
(4) nem lesz rajta játék
(5) 15,6 colos, ha lehet matt, de nem kizáró a fényes
(6) utazás közben nem lesz használva, de sokat fog utazni
(7) Op rendszer nem fontos
(8) SSD kellene, SSHD is megfelel, tárhely minimum 128GB, min 4GB ram, optikai meghajtó nem fontos
(9) webkamera legyen, numerikus billentyűzet kell
(10) új gép

Köszönöm a segítséget!

(#127077) Sententious válasza Tikakukac (#127074) üzenetére


Sententious
tag

Pont azt írta, hogy ha nem tudják honosítani, akkor kell kiküldeni. :D

Amúgy UK-ból rendelt gépekre jön vám, véletlenül nem tudod? S ha igen, mennyi?

[ Szerkesztve ]

(#127078) Tikakukac válasza Sententious (#127077) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha nem tudják, akkor igen. Ha van számlád akkor tudják.

EU-s irányelv van mindenre. Amíg az angolok vannak addig nincsenek sarcok. ÁFA diffit viszont olykor behúzzák, Amazon defaultban ezt csinálja.

Lacika969: Sajnos órabérem itt nincs, így más helyett nem tudok telefonálgatni és intézkedni (nagyon), Dell és MSI képviseletet hívd fel és írj nekik. Első gépnek mondjuk combos lesz, nekem eddig 1 amcsi gépem volt, az is szép sztori, lehet kezdenék egy olyan géppel amivel ha gond van 1 év után -amennyit jellemzően az amerikai dolgokra át tudsz hozni garival- akkor tudsz vele valamit kezdeni.

Gémer gépre ha nincs hely mindig az a válaszom, hogy ne belőlem undoljon ki senki, akinek szerver meg e-ATX-es házai vannak, 32" monitorral meg még dokkos notival és még egy állított 17"-ossal és egy 35 kilós külső vízzel. ITX-re is olyan gépet lehet rakni megszólal. De ha mindenáron laptop akkor főleg ha ilyenek az igényeid az időt kér. :K

Tibi09: Külső optika totál kizárt?

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#127079) Tibi09 válasza Tikakukac (#127078) üzenetére


Tibi09
tag

Ha van benne optikai meghajtó, akkor jó, ha nincs akkor is. :D

(#127080) RaMa96


RaMa96
csendes tag

Sziasztok!
Erre valaki tud válaszolni? Előre is köszi.

(#127081) KubanitoS válasza RaMa96 (#127080) üzenetére


KubanitoS
veterán

HP 250 G5?

SSD sajnos nincs benne, de ebben az árkategóriában ez nem is nagyon jellemző. Cserébe fullHD kijelzős és minőségben is elfogadható alternatíva. Az Acer helyett ezt venném inkább.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#127082) Vvarpi


Vvarpi
tag

Sziasztok,

Az alábbi gép méltó utódját keresem.
Acer Travelmate 8473TG-2644G I7 proci, 4Gb memoria, 256Gb SSd, 500Gb HDD, dokkolóval.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Sürgős.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Nettó: 300000Ft

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Elsősorban munka, word, exel, Pdf szerkesztés.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Alkalmanként, amit elbír a vas.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14'' Full hd.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
50-50% iroda-utazás

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Van, win10

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
4-8GB RAM, 128-256Gb SSd a rendszernek, 500Gb HDD az adatoknak(jelenleg a cd helyen van), optikai meghajtó nem kell.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Fontos, hogy legyen hozzá asztali dokkoló.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új gép számlával és garival.

[ Szerkesztve ]

(#127083) Khelben válasza Vvarpi (#127082) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell Latitude E5470, HP Elitebook 840.

(#127084) Sententious


Sententious
tag

Ér ~60.000Ft + felárat a 960M-hez képest a 1050Ti? Nem vagyok HC játékos, és amúgy is úgy számolok, hogy kb. 3-4 év múlva úgyis cserére szorul a gép majd... :W :W :W

(#127085) Dhampir válasza Sententious (#127084) üzenetére


Dhampir
félisten

Nemcsak a VGA-t kell nézni, hanem a gép egészét, főleg a supportot.

(#127086) Sententious válasza Dhampir (#127085) üzenetére


Sententious
tag

Dell gépről lenne szó... :)

(#127087) KubanitoS válasza Sententious (#127086) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most azt várod, hogy valaki rákérdezzen a konkrét modellre?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#127088) Sententious válasza KubanitoS (#127087) üzenetére


Sententious
tag

Nem, nem várom. :) 7567-et várom, de nem tudom mennyire fér majd bele a keretbe. :/

(#127089) zsomkaa


zsomkaa
csendes tag

Sziasztok!

Laptop döntés előtt állok, a tanácsotokat szeretném kérni.

Van egy HP Probook 450 G4 - i5-7200U, 15.6FULL HD, 500 GB, 4GB, Geforce 930MX 2GB notebookom, mely vadonat új!

Emellett van egy laptop amelyet kinéztem, az pedig ez :

ASUS ROG GL553VW - i7-6700HQ, 15.6 FULL HD, 1000 GB, 275 SSD, 16GB, Geforce GTX 960M 4GB

Érdeklődni szeretnék, hogy érdemesebb lenne-e a HP-t bővíteni (2 db 8 GB-s rammal, tehát összesen 16GB lenne benne , emellett belepakolni egy 240GB-s SSD-t a HDD mellé) vagy eladni a HP-t és megvenni az ASUS-t ? (a pénz adott az ASUSra is)

A fő használati célom : virtualizálás, fejlesztői környezetek(programozás,visual studio) illetve néha néha egy kis játék . Full HD 1920x1080-as monitorra lenne kikötve a laptop.

Válaszotokat előre is köszönöm! :)

Ha nincs B terved, Isten megbüntet a magabiztosságodért!

(#127090) B-Clone válasza zsomkaa (#127089) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Gl553 csak egy átfestett x. A minősége nem igazán ajánlott főleg nem ilyen felárral a fekete piros festés miatt

(#127091) Mario564


Mario564
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék laptop vásárláshoz!
1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200k körül
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Irodai programok
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Witcher 3-al szeretnék játszani, Jó lenne ha legalább mediumon elvinné.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full HD lehetőleg IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Heti szinten lenne hordozva, utazás közbeni használat nem feltétel.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Ne legyen rajta.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Ennyi pénzből nem hiszem hogy belefér egy SSD. HDD minimum 500gb.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Webkamera
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új

(#127092) Khelben válasza Mario564 (#127091) üzenetére


Khelben
nagyúr

Witcher3-hoz szorozd meg az összeget kettővel. De másféllel minimum. Irodai munkához is épphogy van gép 200-ért (HP Probook 450), játékra ennyiért nem kapsz rendes gépet. Főleg nem egy olyan játékra, ami ennyire erőforrásigényes. Minimum 960M kell hozzá és négymagos cpu, tehát valami ilyesmi gép: Dell 7559

[ Szerkesztve ]

(#127093) zsomkaa válasza B-Clone (#127090) üzenetére


zsomkaa
csendes tag

A hq processzor nem jobb mint a 7200 u? A HP probook minosege jobb ?

Ha nincs B terved, Isten megbüntet a magabiztosságodért!

(#127094) zsomkaa válasza B-Clone (#127090) üzenetére


zsomkaa
csendes tag

Esetleg kerdezem mashogy, 330 000 korul mit vennetek ?:)

Ha nincs B terved, Isten megbüntet a magabiztosságodért!

(#127095) B-Clone válasza zsomkaa (#127093) üzenetére


B-Clone
aktív tag

A HQ proci nem ér semmit ha egy év múlva szét hullik körülötte a gép.

(#127096) zsomkaa válasza B-Clone (#127095) üzenetére


zsomkaa
csendes tag

Akkor mondok mast, Lenovo y700 ugyanezzel a konfiggal mint az asus . Esetleg arrol velemeny ?

Masik kerdes : neten ugy lattam hogy teljesitmenyben ugyanannyit tud a 6700hq es a 7200u , ez hogy letezik? Egyik 4 mag 8 szal masik 2 mag 4 szal .

Ha nincs B terved, Isten megbüntet a magabiztosságodért!

(#127097) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Y 700 ugyan az a kategória mint az előbb említett Asus csak még van toldva a létező legrosszabb garanciális háttérrel.

(#127098) zsomkaa válasza B-Clone (#127097) üzenetére


zsomkaa
csendes tag

Tehat szerinted a probookot kellene upgradelni?

Ha nincs B terved, Isten megbüntet a magabiztosságodért!

(#127099) Dhampir válasza B-Clone (#127097) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy az Y700 valamivel masszívabb gép egyes konzumer notebookokhoz képest. A garancia nem tudom, hogy mennyiben változott, de egy információ szerint a Lenovo kapott egy "komolyabb figyelmeztetést" (azt viszont tőlem ne kérdezd, hogy pontosan kitől és miben nyilvánult meg, vajon lett-e foganatja, igazolható-e az információ valódisága).

[ Szerkesztve ]

(#127100) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Ez a gép milyen szerintetek?

Lenovo Thinkpad E450 20DC007WHV

200k körül vennék új gépet, legalább W7 rendszerrel, irodai felhasználásra, régi játékokra (SC2 mondjuk, de csak ritkán), 14-es méretben, matt kijelzővel (TN vagy IPS mindegy). Főleg asztalon használnám, külső monitorral, hdmi csatlakozással.

SSD és memória van otthon elfekvőben, azt kapásból bele is raknám, ha lehet, optikai meghajtó nem kell.

Egyéb kívánság a jó hűtés és halk működés, a mostani gépem iszonyat hangos.

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.