Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#128301) Tikakukac válasza cintula187 (#128298) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát ezzel már odébb lehet mozdulni, igen ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128302) persil


persil
nagyúr

Kis felesegemnek keresunk egy megbizhato gepet, ebben kernek segitseget. Nyugi se feher, se lakkozott, se kismacskas nem kell neki. :)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Raer. Igazabol, ha epp beesik valami, ami megfelel, akkor megvesszuk.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
30-40 ezer.
(3) Felhasználás?
Net, office, szoval mondhatjuk, hogy altalanos felhasznalas, semmi komoly.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Legfeljebb egy-ket lol meccs, ha epp raer, de nem elsodleges.(igy a felbontas/reszletesseg nem szempont, integraltbol is van, ami boven elviszi)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Az arba nyilvan csak hd tn fer bele, szoval szinten nem szempont, de min. 14-es legyen.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nope, max. lakason belul.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Kis tulzassal mindegy, de maradjunk 64 bites win 7-8-10 vonalon.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Hdd es ram mindegy, egyetlen kitetel, hogy ddr3 legyen. Optikai nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Semmi.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Termeszetesen csak hasznalt, de jo lenne megbizhato uzletbol garival.

Ismerve a kinalatot es az arakat, tudom, hogy feszes az ar es az elvarasok, de hatha ti tudtok valamit, ami az en figyelmem elkerulte. Es a legfontosabb: nem, nem kell neki asztali... :)

Elore is koszi!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#128303) Khelben válasza persil (#128302) üzenetére


Khelben
nagyúr

Innen gyakorlatilag bármelyik. Vannak ennyiért 1440x900-as felbontással is.

(#128304) Chaser válasza persil (#128302) üzenetére


Chaser
titán

ennyiért 14-es ami beleférhet t410, 8440p
c2d-set én már nem vennék

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128305) Chaser válasza castiels (#128299) üzenetére


Chaser
titán

youtube

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128306) Khelben válasza Chaser (#128304) üzenetére


Khelben
nagyúr

Core i-t 40-ért garanciával nem fog kapni. P8600 untig elég netezni meg office-ra, főleg ha kap egy ssd-t.

(#128307) Chaser válasza Khelben (#128306) üzenetére


Chaser
titán

elég hát, én már csak tudom, majd szólj róla a webfejlesztőknek is, hogy ők is tudjanak róla ( : ssd-vel is már a sok kompromisszum
8440p 47k fél év garral

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128308) kovdaniel


kovdaniel
csendes tag

Sziasztok!

(1)Mostanában, minél hamarabb.
(2) ~max 250 bruttó
(3) Munka főleg, egyszerre nagyon sok Chrome ablak, Office és más memóriaigényes dolgok és zene megy. A legfontosabb cél a gyors munka, tehát gondolom SSD és sok RAM.
(4) Játék csak sokadlagos, nem fontos.
(5)Kijelző: Nem igazán értek hozzá, lehetőleg ne fárassza a szemet, kb. 15 col már elfogadható, azért nem szeretnék nagyon bogarászni rajta.
(6) Utazás közben nem, leginkább itthon és munkában, könyvtárban, egyetemen. Jó lenne, ha egy másfél-két órát bírná az akksi, de ez gondolom manapság alap.
(7) Win 10 vagy semmi
(8) SSD kéne mindenképp, egy 120 GB már untig elég, de ha kijön 250-es, az sem baj. A sok RAM-ot fontosabbnak érzem. Optikai meghajtó nem kell!
(10) Egyáltalán nem baj, ha használt a gép, gondolom akkor lényegesen erősebbet tudok venni ennyi pénzért. Csak számla és garancia legyen, ha van vele valami.

Köszönöm a segítséget! :C

(#128309) Narakh válasza Narakh (#128059) üzenetére


Narakh
senior tag

Na, szóval eredetileg erre a gépre tettem le a voksom, de annak fényében, hogy sokat fogom hurcolni, végül kitoltam kicsit a keretet. A HP 450 G4 (+ SSD) és a Fujitsu A557 közt vacillálok. Melyikre szavaztok?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#128310) virag004


virag004
újonc

Sziasztok, én is a segítségeteket szeretném kérni laptopvásárláshoz, a válaszaim, a kérdésekre a következők:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
lehetőleg minél hamarabb
(2) A gépre szánt összeg forintban?
250 körüli, max 310-320 ezer Ft
(3) Felhasználás?
Hobbiként lesz felhasználva játékra, fotószerkesztésre
Tanuláshoz is fontos lesz, programozás szintjén
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Tomb Raider szériákra 100%
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
teljesen mindegy
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Egyetemre hetente párszor biztosan
(7) Operációs rendszer?
nem számít, de örülök, ha van rajta Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
1 TB HDD, legalább 128 GB SSD, 8 GB RAM, 2 GB VRAM, optikai meghajtó nem fontos
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
3 db USB, HDMI, Kártyaolvasó, Intel Core i7-es proci, középkategóriás videokártya, hosszú üzemidő, minél könyebb, annál jobb
mindenképp hosszútávra tervezek, 4-5 évig minimum szeretném, ha közel ugyanolyan teljesítményű lenne
Preferált márkák: Dell, Asus
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
csakis új
Muszáj véleményt is kikérnem (ha ezt nem szabad tennem, kérlek titeket csak jelezzetek és módosítom a hozzászólásomat)
Asus ZenBookokról kinek mi a véleménye? Nagyon, de nagyon megtetszett egy az Asus UX310UQ-GL443T, de pont rátaláltam egy cikkre, ahol kitárgyalták, hogy sima plasztikból készítették el a zsanérokat, amik eltörtek és csak kijelzőcserével tudnák megoldani a hibát. Valaki tud arról valamit, hogy sikerült volna ezt kiküszöbölnie az Asusnak? Vagy tud valaki problémákról még az Asus ZenBookkal kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#128311) B-Clone válasza virag004 (#128310) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Amennyiben játszani is szeretnél az ux3xx szériában kevés az integrált kártya nem bírja meghajtani őket. N551 jó lehet és bőven belefér a 250-es keretbe

[ Szerkesztve ]

(#128312) Chaser válasza virag004 (#128310) üzenetére


Chaser
titán

az új tr-ek elég gépzabálók és hát no, nem 4-5 évre tervezik a gamer gépeket, nyilván a legyártatott darbok egy kis része megéri, hangsúly a kis szón
játék és a könnyűség megint nem olyan dolgok amik összetartoznak, ha i7 akkor k_vad, két magosnak nesze semmi fogd meg jól értelme van
2gb vram magában semmit nem jelent
összefoglalót szerintem olvasd át újra

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128313) virag004 válasza B-Clone (#128311) üzenetére


virag004
újonc

Ez a konkrét ZenBook nVidia GeForce 940MX-szel rendelkezik, úgy gondolom ez megfelelne, igazából nem a játék a fő szempont, de ha már játszok, szeretném nem a legrosszabb minőségben, és nem szakadozva használni.

(#128314) Chaser válasza virag004 (#128313) üzenetére


Chaser
titán

940mx lepkefing, hogy finoman fogalmazzak
desktopban 40 alatt már kapsz 1050-et, reggeli eszi meg a 960m-et is, kb a 970-nel van egálban
notebookban ilyen vga 300-tól van most kb, de azt is le is kell hűteni, k_vad i7 mellett meg főleg, abból nem lesz kicsi és hordozható gép
ha játékot kilövöd, jó a kis asus, de nem 4-5 évre tervezik azokat sem
az említett i7 pedig magasabb órajelű i5, két magos, köze nincs i7-hez, vásárlók tudatos átverése
desktopban a g4560 megveri, az 18-19e ft ( : 1-2 utasításkészlettel több és kevesebbet eszik talán, de ennyi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128315) virag004 válasza Chaser (#128314) üzenetére


virag004
újonc

hát akkor inkább kilőném a játékot, mit ajánlanál, amit hosszú távra terveznek, hosszú üzemidővel?
Akkor szerinted nem sok értelme van az ilyen procinak? Mit jelent ez a k_vad?

(#128316) B-Clone válasza virag004 (#128315) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Quad akar lenni. Prociknál a HQ jelölés vonatkozik a hyperthreadelhető 4 magos modellekre. Az u változat pedig 2 fizikai magot tartalmaz. Neked a felhasználásához felesleges a HQ. Ha kifejezetten munkára kell és el tudod engedni a játékot akkor a HP probookokat nézd meg, ha meg jatszanal is akkor Asus n551

[ Szerkesztve ]

(#128317) virag004 válasza B-Clone (#128316) üzenetére


virag004
újonc

Így már értem, köszi a segítséget, utánanézek akkor azoknak, amiket ajánlottál.

(#128318) Chaser válasza B-Clone (#128316) üzenetére


Chaser
titán

az is ( : a q a 4 magot takarja, h biztos nem a ht-t, mert van 4 magos mobil i5 is hq jelzéssel - illetve csak azzal -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128319) jmarcell


jmarcell
csendes tag

Sziasztok!

A következő hónapokban tervezem, hogy asztaliról laptopra váltanék a mobilitás miatt. Milyen gépet ajánlatátok a következőket figyelembe véve?
- 200 eFt környékén gondoltam, hogy nagyjából jó lenne árba, igazából kicsit ezt is sokallom, de muszájnak tűnik
- 3D modellezésre, grafikus programozásra használnám, a játék kevésbé prioritás
- 1920x1080 felbontással szeretném lehetőleg
- 15,6"-os kategória
- OP rendszer szerintem nem fontos, gondolom utána úgyis átállhatok másra, ha esetleges van rajta
- tárhelyből az 1 TB HDD + 128 GB SSD lenne a legjobb kombináció, illetve memóriából is 8-16 GB, akár már DDR4-es
- inkább az újat preferálnám

Előre is köszönöm a segítséget!

(#128320) B-Clone válasza jmarcell (#128319) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Szia. Nyugodt szívvel új gépet ebből a keretből nem tudnék ajánlani tervezésre/modellezésre. Minőségben se ütné meg egyik se a szintet, kakaóban meg aztán pláne. Használt workstation-ök körül kellene nézelődni garanciával. Pl Dell Precision, HP Zbook.
Quadro vga előny, azokat pont erre találták ki.

(#128321) Chaser válasza jmarcell (#128319) üzenetére


Chaser
titán

az a baj gyártók keveslik ezt az árat, ennyiért jobb minőségű multimédiás gép van
használtan 8570w apróról garanciával, ár/értékben most az az egyik legjobb
4 magos i7+120-as ssd+16GB ram+quadro2000

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128322) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok.
Tudnatok laptopot ajanlani 100ezer ft-ert, ami megfelel a kovetkezoknek?
Minimum i3-2xxx de inkabb ujabb/jobb processzor, minimum 2db usb3 port, es minel nagyobb matt kijelzo, lehetoleg 17"-es.
Memoria es ssd/hdd nem lenyeg.
Op rendszer nem kell.
A gep netezesre kell, semmi jatek. Hordozva nem lesz.
Hasznalt is lehet.
Koszonom.

(#128323) Chaser válasza pataslogeza (#128322) üzenetére


Chaser
titán

fentebb linkelt helyről 8570p, 15,6-os, 17-es üzleti gép nem túlzottan jellemző, konzumert meg több évesen nem érdemes venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128324) Winnie77 válasza Khelben (#128300) üzenetére


Winnie77
csendes tag

Köszönöm a válaszod!

(#128325) juve600 válasza Chaser (#128323) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#128326) konikan


konikan
aktív tag

Üdv!

Költözés után rájöttem, hogy a jelenlegi PC-m nem igazán helytakarékos, ezért kellene egy notebook, ebben szeretnék segítséget kérni.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- 1 Hét múlva

(2) A gépre szánt összeg forintban?
70k

(3) Felhasználás?
Otthoni felhasználás, ami alatt böngészést, 1080p videók nézése fájból és Youtube-on.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Ez csak hab lenne a tortán. CS:Go és R6 Siege 1080P lowon 60Fps felett, de ezekhez nem ragaszkodom, az erre szánt összeg miatt.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Filmeznék rajta, nem tudom ebben az árkategóriában mi fér bele.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem lesz cibálva nagyon semerre.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win7 és felette, Win10-el használnám.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
HDD-s jó, SSD-re később is tudom cserélni, memória 4GB minimum, optikai meghajtó nem kell.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
HDMI kell, webkamera pedig jó lenne ha lenne, de nem létszükség, plusz wifi.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Csak használtban gondolkodom

Köszönöm szépen a segítséget :R

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#128327) Chaser válasza konikan (#128326) üzenetére


Chaser
titán

kicsit tegyél hozzá és 8570p, mindent tud amit akarsz, játékot valszeg nem
pwm free verziót keress, tn-ek közt egyik legszebb és "nem villog"
ha max 70-ed van rá T520, 8560p is lehet lesz annyiért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128328) konikan válasza Chaser (#128327) üzenetére


konikan
aktív tag

pl.: ez?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#128329) juve600 válasza Chaser (#128327) üzenetére


juve600
nagyúr

cs:go elmegy a 8570p-n

(#128330) Leha válasza Narakh (#128309) üzenetére


Leha
csendes tag

Én a kijelző valamivel jobb minősége miatt mondanám talán az A557et. Meg otthon is tudod takarítani,ami a hprol nem mondható el annyira. A HP szerintem egyetlen előnye,hogy lehet bele m.2 ssdt tenni

Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

(#128331) Chaser válasza konikan (#128328) üzenetére


Chaser
titán

én innen venném, pár ezerrel drágább garantált panellel és ad fél év gart is

juve600 nem vitatom:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128332) juve600 válasza Chaser (#128331) üzenetére


juve600
nagyúr

én is onnét venném :)

(#128333) konikan válasza Chaser (#128331) üzenetére


konikan
aktív tag

:R

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#128334) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Sziasztok!

Édesanyámnak vásárolnék laptopot.

(1) Vásárlás hónapja?: Sürgős, akár jövő héten.
(2) Maximális keret forintban?: 160.000 Ft
(3) Játékra is lesz használva?: Nem.
(4) Felhasználás? (irodai, programozás, fotószerkesztés, video vágás, SAP, Office): Emellett szóba jöhet: plakátok készítése, fotószerkesztés, video és hangvágás. De mindez nem profi szinten.
(5) Kijelző mérete? Nekem Lenovo U430p van, úgy hiszem 14colos. Jó lenne neki is ekkora.
(6) Kijelző fajtája: matt, fényes, HD, FULL HD, TN, IPS?:Szerintem mindegy neki, de ami szerintetek a legjobb, az legyen. :)
(7) Windows-al vagy nélküle? Nem muszáj, hogy legyen rajta. De nem lenne rossz az sem ha lenne, sőt. :D
(8) Asztali vagy hordozós gép lesz?: hordozós
(9) Minimális HDD, RAM, SSD méret? Min 500GB HDD, de az se baj ha csak 128 SSD szerintem (Vostro 5468 miatt mondom), RAM 4 vagy 8 giga minimum gondolom, de amit ajánlasz.
(10) Egyedi igények?: Ne legyen nagy súlya, mert sokat viszem magammal. Jól bírja az akkumulátora.
(11) Nagyon jó minőségű használt, garanciális üzleti készülék szóba jöhet-e?: Inkább újonnan venném.

Nagyon szépen köszönöm :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#128335) Tikakukac válasza Chaser (#128314) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez mondjuk így nem igaz.

A sima 1050-et lazán fogja a 960, a reggelire megeszi talán a 1050Ti-re ha igaz, bár az is 15 nagyon-nagyon plafon 20% többet tud. A 970 meg még mindig jóval erősebb, 10-25%-al mint egy 1050Ti.

Csak, hogy elrakjuk a dolgokat helyükre :B

F1rstK1nq: Mondjon hardvert ami neki elégséges. 2 notit küldettem vissza az elmúlt 1 hétben, mert ő alap szinten vág videót és néha PS-ezik, de átadás után 2 nappal már jött is a reply, hogy hát ő nem gondolta volna... Szóval inkább spóroljunk egy kört.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128336) Chaser válasza Tikakukac (#128335) üzenetére


Chaser
titán

960m 750ti szint desktopban, 1050 mobil kb desktop de 4gb vrammal, 1050 ti a vrammal több meg némi órajellel ha jól rémlik, 10-15% van köztük
1050 ti desktop gyorsabb mint desktop 960, 1050 kb 960 szint
960m-ről volt szó lényegében, jól hangzik, de az egy dekstop 750 ti, ami szintén nem erőgép, ehhez képest mobil 940mx lepkefing'
elraktuk helyükre a dolgokat?:p

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128337) Tikakukac válasza Chaser (#128336) üzenetére


Tikakukac
titán

Elraktuk, csak ha valaki rákeres akkor azt látja, hogy mindenhol desktop VGA-k vannak arra pedig nem igaz, utána jön a hőbörgés hónapokig :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128338) Chaser válasza Tikakukac (#128337) üzenetére


Chaser
titán

pereljék e az nvidiát, hogy félreérthetően számozzák a mobil vga-kat:d szánalmas egyébként
persze most már desktop-mobil kb egy szint, intelnél is van hq-s 4 magos i5, van itt már minden, de még mindig azt látom egyszeri vevő jelölt beesik kb fogalma nincs mit fog venni, de a számok megvették anélkül hogy kb lövése lenne mi van mögötte ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128339) juve600 válasza Chaser (#128338) üzenetére


juve600
nagyúr

az a kis m betű sokat számít ..... :)

(#128340) F1rstK1nq válasza Tikakukac (#128335) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Kérdeztem tőle és mondta, hogy a videovágást és képszerkesztést nyugodtan ki lehet venni, csak beleírta, az igényekbe, hogy legyen benne valami. :D

Igaziból: SAP, Office, hd filmek, smooth internetezés. Ez neki a fontos. Így mi az ajánlott? :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#128341) Lalee88


Lalee88
csendes tag

Sziasztok! Erre valaki valamit? [#128273] Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#128342) Tikakukac válasza F1rstK1nq (#128340) üzenetére


Tikakukac
titán

440-es ProBookot vágtam volna rá, de az 185k körül indul meg.

14" sajnos akkor érvágás, gyorsan csak keresőben toltam 2 oszlopot és jó 50k felára van egy kis méretbeli csökkenésnek. Az meg sok. 15" kilőve?

Lalee88: 450 G4-et azt kaptok FHD kijelzővel is 200k alatt, szürkés fémes hatású dolog, csajoknak tetszik, egyet most vett egyik kollegina.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128343) F1rstK1nq válasza Tikakukac (#128342) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

14" kellene igen és 185K mar lehet kicsit sok lenne.

A Lenovo Yoga 500-at és a Dell Vostro 5468-at ajánlották. Ezek közül egyik sem? Esetleg, ha ilyen kategoriában maradunk, valami más alternatíva? :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#128344) Tikakukac válasza F1rstK1nq (#128343) üzenetére


Tikakukac
titán

Jógázni én nem szerettem sose, tényleg jók voltak azok a csúcsos modellek is, csak az a statisztika, hogy mennyi ment belőle tropára az nem nyugtat meg. Vostro kevesebbet vállal, ha megfelel a minősége én nem tiltalak le róla, de kellene egy személyes tapogatás, Dell márkaboltokban lennie kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128345) ZephX


ZephX
senior tag

Sziasztok. Asus GL502 és GL553 közül melyiknek értelmesebb a hűtése?

(#128346) juve600 válasza ZephX (#128345) üzenetére


juve600
nagyúr

Sztem egyiknek sem jó

(#128347) B-Clone válasza ZephX (#128345) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Konkrétan borzalmas mindkettő

(#128348) ZephX válasza B-Clone (#128347) üzenetére


ZephX
senior tag

Használati tapasztalat vagy szerviz statisztikák? :)

(#128349) Tikakukac válasza ZephX (#128348) üzenetére


Tikakukac
titán

1-2 év és lesznek addig max következtetni lehet. Hát vannak a táskában sztorik régebbről. Én magam mondtam magasabb kategóriájú gépükre, hogy állati lesz és tartós aztán meg reccs.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128350) Virgilius_15


Virgilius_15
csendes tag

Sziasztok. Ezzel a géllel mik a problémák? Tudom nem ajánlott. Gl552vw-dh71-hid11 . Az okok érdekelnek. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.