Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#128751) Dhampir válasza iltirisz (#128750) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha már szóba került a Mac, a MacBook Pro 2016-nál a Touch Bar Touch ID elég fura, képlékeny megoldás a fizikai gombok helyett, de biztos meg lehet szokni.

(#128753) vagabor


vagabor
aktív tag

Sziasztok íme az igény:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
A közeljövőben, egy pár hetet még tudok várni.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
150-200k max
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
minimális játék,(hots) de nem ez a fő szempont, ha sokat lehet spórolni a játékon akkor inkább nem játszom majd. Ezen kívül netezés, filmnézés fhd-t vigye röccenés mentesen ha lehet. (fhd tvre kötve is)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Heroes of the storm, fhd-n de mint fentebb írtam nem ez a fő szempont.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
matt nem szükséges, fhd jó lenne, ips preferálnám.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
néha lesz cipelve a-ból b-be, de nem napi szinten.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
oprendszer nem kell.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
ODD nem kell, msata jó lenne, de ha nincs akkor sem baj, 128as ssd elég lenne plusz egy hdd mindegy mekkora. i5, 4-8g ram
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
hd webcam, hdmi, kártyaolvasó, usb3, . Fontos szempont még a jó support, és a megbízhatóság
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
valószínű külföldön veszem (UK) szóval csak új.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#128754) ventoos


ventoos
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

(#128749) B-Clone
Énis ezt a kettőt néztem. Az új XPS is elég jónak tűnik, viszont 4K-s képernyővel jóval alacsonyabb az akkuideje. De megnyomkodom azért majd őt is, még ő is játékban van :)

(#128750) iltirisz
Köszönöm szépen a tanácsot, erről a gépről még nem is hallottam, de utánajárok. Bár az akkuidő fontos lenne nekem, de tudok kompromisszumot kötni :)

(#128751) Mirr Murr
A Touch Bar szerintem is parasztvakítás, és baromira megdobja a gép árát. Szerintem a legjobb ár/érték arányú MBP most a Touch Bar nélküli 13"-as modell egyedi konfigurációban, i7-tel és 16 GB RAM-mal. Viszont nekem csak a 15"-os modell jöhet szóba, ott pedig csak a Touch Baros verzió létezik.

(#128755) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

X550VX-ről mi a véleményetek? N551, K501 mellett került be a kinézett gépek körébe.

(#128756) Bkrisz9 válasza molnarpeter (#128755) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Azok mellett felejtsd el, ég és föld.. főleg ha az N mellé tesszük az X-et. Az X sokkal rosszabb minőségű mint az N-nél mint pedig a K-nál mondom ezt úgy, hogy nekem is X van.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#128757) persil válasza molnarpeter (#128755) üzenetére


persil
nagyúr

Az N és a K mondjuk 3 milliós nyugati autók, az X meg egy 200 ezres használt keleti.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#128758) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
A legutóbbi kérdésem óta változott a helyzet... Az elvárások maradnak változatlanok, fotószerkesztéshez, netezéshez keresek notebook-ot, annyi változás, hogy újat szeretnék és max 300e-ig.... Tudtok valamit ajánlani? :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#128759) Soybex válasza vagabor (#128753) üzenetére


Soybex
őstag

Asus k501 i3-950m verziót keress.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#128760) iltirisz válasza ventoos (#128754) üzenetére


iltirisz
csendes tag

(#128754) ventoos
Még eszembe jutott egy gép amit mi is néztünk: Dell Precision 3520, vagy az 5520 (ami egy üzleti XPS amúgy)

A 3520-ra kértünk árajánlatot ilyen konfiggal:
i7-7820HQ, 16 Gb Ram (2400Mhz), 512 Gb SSD, IPS panel-1080p, Quadro M620 2Gb (ami egy M1000M amúgy).
657.000 Ft és 4 hét a szállítás.

Az 5520 szebb, vékonyabb, menőbb, drágább, de a MacBook árába beleférne az is. Sajnos ezeket nem tudod megnézni boltokban mert nagyon kevesen veszik. Én az oaziscomputer-től kértem árajánlatot, másnap már küldték is a konfigot.

(#128761) Yushchenko


Yushchenko
őstag

azt tudjátok esetleg hogy a hp g5 250-ben a 4GB ram változat hogyan bővíthető? 1 modul van gyárilag és lehet mellé egy másikat venni, vagy 2 részből áll, szóval 2x4gb modult kellene vennem?

(#128762) Tikakukac válasza Yushchenko (#128761) üzenetére


Tikakukac
titán

1 darab 4-es van benne, tegnapelőtt bontottam egyet épp.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128763) Yushchenko válasza Tikakukac (#128762) üzenetére


Yushchenko
őstag

Szuper, köszönöm! Az egyébként mindegy, hogy milyen a másik amit berakok mellé, vagy ebből lehet gond (dual channel problémák)?

(#128764) Mikulásbá válasza Yushchenko (#128763) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Paramétereiben ugyanolyan legyen,a márka nem érdekes-de ha ugyanolyan az jó.

(#128765) Yushchenko válasza Mikulásbá (#128764) üzenetére


Yushchenko
őstag

ez nagyon jó, köszönöm!

(#128766) alapz@j


alapz@j
tag

Sziasztok! Most láttam a főoldalon a Lifebook U727 tesztjét, nekem ennek a nagyobb testvére, a 15 colos U757 jönne be. Ezek tartós, megbízható gépek, érdemes kiadni értük majd 400e Ft-ot?

(#128767) TirGael


TirGael
tag

Sziasztok,

Pár évvel ezelőtt már kisegítettek egyszer, az a laptop azóta is jól szolgál a családban, úgyhogy visszatérek hozzátok. Asszony 8 éves egykoron fehér VAIO-ját kéne lecserélni.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Április végén, vagy bármikor utána.
(2) A gépre szánt összeg forintban? 200k+, indoklással csúszhat feljebb
(3) Felhasználás? Otthoni netezés, filmnézés
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Lehető legjobb elérhető, de itt beleférnek a kompromisszumok.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Havi 1-2szer autóba ül és lerakjuk egy másik asztalon.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win10 vagy semmi.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
RAM-ot minden mennyiségben, mert asszony 140 lapot tart nyitva a chrome-ban.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
háttérvilágításos billentyűzet, lehetőleg fehér szín,
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Minden jöhet, garancia legyen.

Fontos pont, hogy miután cél az original portugál billentyűzet, eléggé gyanús, hogy kint fogjuk megvenni. Na az lesz április végén, addigra szeretnék okosabb lenni, hogy mit keressek.

(Idáig asus zen és vivobook-okat néztünk. Ugye az esztétika miatt a pragmatizmusom csak akkor fog számítani, ha valami nagyon szar.)

(#128768) vagabor válasza Soybex (#128759) üzenetére


vagabor
aktív tag

Az a K501LX nagyon jó lenne, csak sajna az angliában nem kapható, és most nem tudok hazautazni érte. Esetleg valami alternatíva, vagy valaki aki ilyen gépet vett UK-ban?

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#128769) w.miki


w.miki
veterán

Melyik a halkabb/és megbízhatóbb internetezés, filmnézésre, gépelésre?
Dell E6540 vagy M4700? Ez a kettő, amelyiknek a billentyűzete is tetszik, jobb szeretnék újabbat 150 körül, de azok már mind szigetesek, ahogy láttam.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#128770) quest8


quest8
csendes tag

Sziasztok!
Melyik notebook családot nézegessem, ha strapabíróbb kivitelt szeretnék?
Nem katonait :) Utazáshoz, cipeléshez.
kösz

(#128771) Khelben válasza quest8 (#128770) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Elitebook, Dell Latitude 5-ös széria.

(#128769) w.miki: amelyikben gyengébb a hardver, az lesz a halkabb.

[ Szerkesztve ]

(#128772) Wynrlla


Wynrlla
újonc

Sziasztok! Egyik haveromnak szeretnék gépet keresni, ezer éves "csoda"gépét cserélnénk le. Láttam az Asus K501-et, amit a topic elején írtatok, van most más alternatíva helyette, vagy maradjunk a majd két éve megjelent gépnél?
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nyáron/Ősz elején
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Körülbelül 180-200k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Legfőképpen böngészés, filmezés, valamint játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Leginkább MMORPG, MOBA, pl. WoW, TERA, GW2, LoL, továbbá néhány single- player game: Torment, Far Cry 3-4, Dragon Age Inquisition, Middle- earth: Shadow of Mordor, talán NieR: Automata még
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6', lehetőleg valami normális full hd, valamint gondolom ebben az árban nincs sok matt
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem napi szinten, heti egy- két alkalommal talán
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Teljesen mindegy, inkább ne legyen rajta semmi, támogatás terén meg nincs sok választás új gép esetén
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Min 500GB HDD, SSD nem létszükséglet, de későbbi bővítésre legyen azért alkalmas, RAM: Min 4 GB, Optikai meghajtó nem szükséges
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.: soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
-, max a HDMI, Webkamera, Mikrofon, de úgy tudom a legtöbb új gépben már van, ha véletlen nincs akkor sem baj, a többiről mivel azt se tudja mi, így logikusan nincs is rá szükség :D:D
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új, min 1 év garanciával, bolti vagy gyártói őszintén szólva mindegy

[ Szerkesztve ]

(#128773) A21


A21
tag

Sziasztok!

ASUS K501UQ modellel van valakinek tapasztalta? Mennyire jó gép? Ajánlott vagy kerülendő? Köszönöm! :R

(#128774) humax


humax
senior tag

üdv

HP Envy 13 alternatíva?
ami tetszett béné : a súlya meg jól szóltak a hangszórója
csak nem volt benne LÁN.

más alternatíva?

köszönöm

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#128775) pitoone


pitoone
újonc

Hello! Magamnak szeretnék egy új laptopot vásárolni, a mostani burkolata nem nagyon bírta a strapát,(nem ejtettem le, egyszerűen a szállítás és a nyitogatás viselte meg) ezért most nem szeretnék túl gagyi műanyagot.
1. Egy héten belül szeretnék vásárolni.
2. 150e HUF, esetleg kicsivel több.
3. Főleg mindennapi használatra, netezésre, filmezésre, játékra, szövegszerkesztésre, néha hobbi photoshopra használnám elsősorban ölben tartva.
4. Csak a CS:GO fusson rajta elvezhető minőségben, megfelelő gyorsan.
5. 15 collos, esetleg kisebb, és mindenképpen matt kijelzőt szeretnék
6. Alapvetően sokat hordoznám pl könyvtárba gépelésre, utazás közben is filmnézésre, ezek miatt szeretnék matt kijelzőt.
7. Operációs rendszer nélkül szeretnék vásárolni
8. 500 Gb HDD-vel már elég szerintem, az ismertetett igényeimnek megfelelő mennyiségű ram :D, optikai meghajtó előny, de semmiképpen nem feltétlenül.
9. Hdmi csatlakozót szeretnék
10. Új gép legyen.

(#128776) mokalade


mokalade
tag

Ezt néztem ki: DELL Inspiron 5567 15,6 1366x768 matt kijelző.

Dell idevágó honlapja szerint, ilyen nem is létezik:
15,6 hüvelykes, HD (1366 × 768 képpont) Truelife
15,6 hüvelykes, full HD (1920 × 1080 képpont) tükröződéscsökkentő bevonattal
15,6 hüvelykes, FHD (1920 × 1080 képpont) Truelife és on-cell touch technológiával

Egy helyen megnéztem élőben és valóban tükröz (Truelife) az 1366x768-os, bár mattnak hirdetik ott is.

Találkoztatok már DELL Inspiron 5567 15,6 1366x768 mattal?
(Elég nagy gáz, ha elírás van számos honlapon...)

[ Szerkesztve ]

(#128777) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
A noverem az extreme digitalbol szeretne laptopot venni (csak ez johet szoba)
A keret 150k es alatta
Igenyek: nem sok, legalabb 1tb hdd
Felhasznalas: Nem lenne hordozva, csak facebook, jutyub, ilyesmi

Az extreme digital kinalatabol szerintetek melyik a best of ennyiert?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#128778) Khelben válasza pitoone (#128775) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#128775) pitoone: 150-ért csak használtan tudok olyan gépet, aminek nem gagyi műanyag a háza. HP 250 G5-öt tudsz venni illetve a lenti Dellek közül valamit, de se jó házat nem kapsz ennyiért, se értékelhető játékos teljesítményt.

(#128777) Vismajor01 : HP 250 G5, Dell Inspiron 5567, Dell Vostro 3568.

(#128776) mokalade : sajnos élőben csak a fullhd-sat láttam, az tényleg matt.

(#128774) humax : összefoglaló kitöltése kellene ahhoz, hogy alternatívát tudjak mondani.

(#128772) Wynrlla: nézhetsz HP Paviliont is, de ezen a kettőn kívül ennyiért nem nagyon van játszós gép.

[ Szerkesztve ]

(#128779) pitoone válasza Khelben (#128778) üzenetére


pitoone
újonc

Köszönöm a választ! Esetleg ha a keretet 200ra bővítem tudsz ajánlani valamit? A megbízhatóság lenne a lényeg, a játékos teljesítmény másodlagos.

(#128780) Khelben válasza pitoone (#128779) üzenetére


Khelben
nagyúr

200-ért már kapsz HP Probook 450-et.

(#128781) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

netezéshez ill.videohiváshoz keresek használt notebookot, 15,6" méretben. Lehetőleg Intel procival, min. 2GB RAM. Milyen konkrét megbízható tipusokat tudnátok ajánlani (70-75e), illetve melyiket abszolut nem? Német ebay elönyt élvez.

előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#128782) Khelben válasza szatocs1981 (#128781) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Elitebook-okat és Dell Latitude-okat keress.

(#128783) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Sziasztok! Notebookot szeretnék venni, leírom a lehetséges opciókat.
1. Mikor lenne esedékes: 2 héten belül ( közeljövőben)
2. Mennyi lenne rá: 200-250e
3. Felhasználás: irodai programok, multimédia,( filmezés,netezés,zene(hangszóró minősége legyen jó)
4. Pl sims, átlagosan elfusson rajta egy pár játék
5. 13 vagy 15,6 col , felbontás az legyen jó, fényes vagy matt: mind 1 , ips kijelző
6. Használnám utazás közben, hordozva heti 2x 3x lenne.
7. Win 10.
8. Tárhely méret 500 giga minimum hdd, plusz mellé egy 128as ssd, mellé 8 giga ram.
9. Usb legyen, hdmi legyen, sd kártya olvaso.
10. Új gép legyen.
Köszönöm!

(#128784) Khelben válasza DJZoliboy (#128783) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiért van ips kijelző (Asus UX303, N551), hordozhatóság (Asus UX303, HP Probook 430 G4) és játék (Asus K501, N551, HP Pavilion 15).
Olyan gép, amiben mind a három megvan, sajnos nincs ennyiért (meg úgy általában semennyiért, mert a játék és a 13-as méret kizárja egymást).

(#128785) humax válasza Khelben (#128778) üzenetére


humax
senior tag

üdv

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
akar holnap .350.000 ig
(3) Felhasználás?
Irodai programok,office, tanulás, böngészés, ritkán játék.
sok hd videok
minimum i7 vagy i5
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
nem használom
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full HD ,13"-14.0"
lehetőség szerint matt kijelzővel, IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Hordozva heti szinten, utazáshoz hasznalom
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10, semmi
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD 500 GB, , minimum 8GB RAM
vagy 500 -HDD, SSHD-val szerelt,
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI mindenképp,webcameram,jo lenne ha LAN.

billentyűzet világítás , nagyon jó hangszórókat, minél több akku üzemidővel minimum 6 óra
lég fontosabb ne legyen súlya több mint 1.5 kg

HP Envy 13 nézegetem
ami tetszett béné : a súlya meg jól szóltak a hangszórója
csak nem volt benne LÁN.

más alternatíva?

[ Szerkesztve ]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#128786) profisher.


profisher.
tag

Sziasztok!

Az elkovetkezendo honapban aktualis lenne egy notebook vasarlasa.

Az igényeim:
•13 max 14 col
•strapabiró kialakitas, sokat szeretnem cipelni, kulteren hasznalni (sulyban 1,5 kilo alatt)
• jo akkuido

Felhasznalas:
•kepszerkesztes
•weblapszerkesztes
•email, etc alap feladatok

Keret: max. 200e ft.
Tudom, hogy uj laptopot ezekkel a feltetelekkel nem lehet nagyon talalni, hasznalatban gondolkozok. Elsosorban Macbook Air lenne a kiszemelt, de erdekelne, hogy van e mas alternative hasonlo tudassal.

Koszi,
Csanad

(#128787) Khelben válasza profisher. (#128786) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell Latitude E7440, 200-ból felszerelheted ssd-vel, rammal, mindennel.

(#128785) humax : ha neked az envy hangszórói megfelelnek, akkor bármelyik gép hangszórója megfelel, mert pont olyan rémes mindegyik. Macbookot tudom még ennyiért vagy a Zenbookokat, de ott nincs ips. Dell E5470 is van ips-sel, de az lehet, hogy a 350-be nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

(#128788) szatocs1981 válasza Khelben (#128782) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

:R

(#128789) cuccli


cuccli
csendes tag

Sziasztok!

Kompakt, max 14"-es DELL laptopot szeretnék vásárolni. Kinéztem párat, és arra szeretném kérni a publikumot, hogy segítsétek a választást. A következőket néztem ki:

- Vostro 5480
- Vostro 5468
- Vostro 5459
- Latitude 5480
- Latitude 5470
- Latitude 5450

A szempont leginkább az, hogy i5 vagy i7 proci legyen benne, és hogy ár/érték arányban a legjobbat tudjam megvenni. Ezeket csak kinéztem, de ha valakinek van tippje, hogy milyen laptopot vegyek kb. 300.000 - 400.000 forint értékben, amelynek minimum i5 vagy i7 procija van, legalább 6 giga RAMja, és 1366-osnál nagyobb felbontást tud, max 14"-ig, az ne tartsa magában! Tudnátok esetleg segíteni nekem?

Köszönettel,
cuccli

[ Szerkesztve ]

(#128790) Khelben válasza cuccli (#128789) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mindenképp Latitude-ot vennék a helyedben, a Vostro alsóbb kategória. E5450-70-80 között csak az újabb hardver a különbség. Ha van rá keret, akkor az 5480-as lesz a legjobb.

(#128791) Tikakukac válasza profisher. (#128786) üzenetére


Tikakukac
titán

Strapa-kültér és fotó. Na ezeket nem akarod 13" fényes pocsék paneles Airen csinálni. Jobb tudással van gép, kérdés Wint akarsz-e.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128792) profisher. válasza Tikakukac (#128791) üzenetére


profisher.
tag

Windows is oke nekem. :)

(#128793) Tikakukac válasza profisher. (#128792) üzenetére


Tikakukac
titán

14"-ban vékonyabb gépekből tied a világ. Elitebook 840 G1, G2, Latitude E7440, E7450, TP T440, T450 esetleg S verziók. Konfigban meg amit találsz vagy amit érzel, 200k tetőből azért ezekből már megkapod a fullosakat vagy újabbakat is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#128794) novaktomi


novaktomi
csendes tag

Sziasztok.
1: 2-3 hónapon belül.
2: 200.000 ft környéke.
3: Filmezés, zenehallgatás, netezés, office.
4: Nem játszom.
5: 14-15,6. Lehetőleg Ips.
6: Minél könnyebb, annál jobb, de nem ez az elsődleges szempont.
7: Mindegy.
8:Hibridet szeretnék.
9: -
10: Új gépet szeretnék.
Előre is köszönöm a tippeket.

(#128795) Khelben válasza novaktomi (#128794) üzenetére


Khelben
nagyúr

Definiálnád a hibridet?

(#128796) novaktomi válasza Khelben (#128795) üzenetére


novaktomi
csendes tag

HDD ssd kombót szeretnék. A windows meg pár program férjen rá az ssd-re.
A HDD lehetőleg egy terás legyen. De gondolom van lehetőség utólagos ssd bővítésre.

[ Szerkesztve ]

(#128797) adika4444 válasza novaktomi (#128796) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Fujitsu A557 (elvben IPS minőségű FHD kijelző), HP Probook 450 (nem IPS). Ezekbe mehet SSD és HDD, gyárilag azonban csak egyedüli kiszerelésben kapod meg, bővítened SSD-vel magadnak kell.
szerk: A557
Az árból még egy remek SSD is belemegy 120 GB méretben de még akár egy 240--256 GB is beszuszakolható...

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#128798) rwin5


rwin5
őstag

Urak egy 400-500e ft körüli notinál az, hogy 17"-os a képátló az annyi pluszt is hoz magával, hogy nagyobb a váz és ez által talán? a hűtés is az? :U Mert akkor átállok a 17"-esek böngészésére, mert úgyis külső monitorral használnám, de ha csak sima képátló akkor nem téma.

(#128799) Schalke


Schalke
tag

Sziasztok.
Véleményt szeretnék kérni tőletek erről a laptopról.
HP Elitebook 8440P
I5 520M
4GB DDR3
250GB HDD
14' kijelző
45K
Nekem egyedül a cpu állított meg a továbbiakban hiszen ez i5 de kettő mag +HT.
Mennyire megbízható ez a típusú laptop?
Esetleg vélemény?
Előre is köszönöm a választ.

Asrock B250M pro4 Intel Pentium G4560 3.5GHz Kingston 2x4GB DDR4 2400MHz Kingston HyperX Fury ssd FSP 300W tápegység

(#128800) Khelben válasza rwin5 (#128798) üzenetére


Khelben
nagyúr

Attól függ, milyen gépről beszélünk. Önmagában se az ár, se a méret nem jelenti azt, hogy jó a hűtés.

(#128799) Schalke : az összefoglalót javaslom tanulmányozásra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.