Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#1051) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Ne haragudjatok a gyors kérdésért. Most jelenleg a piacon melyek a megbízhatóbb laptopok ami úgy 120-e és 150-e között van? Előre is köszönöm!

Ez mennyire jó? Dell Inspiron N5110

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1052) ktommy91 válasza Carasc0 (#1051) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem ártana tudnunk hogy mire lenne használva. Egyébként ebben az árkategóriában a Fujitsu Lifebook A531 és a HP Probook 4535s kapható 3 év garanciával. Ebből következik hogy ezek 3 évig biztosan menni fognak, legfeljebb 1-1 hétre benéznek a szervizbe.(nem jellemző de a tömeggyártásban mindig benne van a hiba)

mod: Az inspiron egy hulladék... gyenge hűtés, olcsó anyagok, hullámzó billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1053) Carasc0


Carasc0
őstag

Köszönöm a választ!

Akkor úgy kérdem hogy van rá 150e Ft-om. Legyen benne I3 és minimum 4 Gb ram és Geforce akármi. Akkor melyiket ajánljátok?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1054) Borote válasza Carasc0 (#1053) üzenetére


Borote
addikt

Mire szeretnéd használni? Mire kell a GPU? Játékra?
Ha játékra kell, akkor ennyiért Toshiba L850 :)

Ha meg nem játékra, akkor ProBook vagy Lifebook :)

[ Szerkesztve ]

(#1055) sssirius válasza Carasc0 (#1053) üzenetére


sssirius
tag

A "Geforce akármi"-re azt feltételezem, hogy dedikált vga. Szerintem ez megfelelhet. Ha mindenképp nvidia kell, akkor ez esetleg, de ez régebbi modell. (van olcsóbbér is a samu kisebb háttértárral, csak linkeltem egyet random)

Szerk: amit felettem linkelt Borote, az mégjobb :)

[ Szerkesztve ]

(#1056) Tikakukac válasza Carasc0 (#1053) üzenetére


Tikakukac
titán

Inspiront ne, pont nem az, amit te szeretnél.
Mire használnád? Miért pont geforce és miért pont i3?

Csak mert van ilyen 150k-ért. A legjobb minőség, 3 év gari, van dedikált VGA akár játékokhoz. Jobbat nem nagyon tudunk, ha újról és minőségi viszonylag erős gépről van szó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1057) Carasc0


Carasc0
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Nos akkor leírom mire kéne:

- Csak Linux
- Általános használat (net, alapszintű képszerkesztés, film, zene)
- Játék soha
- Virtualizáció (bár ez sem ipari szinten) (pl. Virtualboxba >> Windows)
- Tehát ami lényeg hogy INTEL CPU, Geforce VGA, minimum 4 Gb RAM
- Jó anyagminőség legyen tehát nekem a lényeg a stapabíróság!

Durván ennyi! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1058) Borote válasza Carasc0 (#1057) üzenetére


Borote
addikt

Mire kell ez esetben a dedikált GPU?
Én a helyedben megvárnám a Fujitsu A532-t :) Saccra egy hónap, és itt lesz.

(#1059) Carasc0 válasza Borote (#1058) üzenetére


Carasc0
őstag

Ezen kimondottan nem gondolkodtam még el!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1060) Borote válasza Carasc0 (#1059) üzenetére


Borote
addikt

Ha nem akarsz játszani, éjjel nappal videót konvertálni, akkor olyan hú de nagy szükséged nincs dGPU-ra. Viszont így minőségibb gépet tudsz venni :)
Mivel az A531 hangszórója nem a legjobb, én inkább azt mondom, várj pár hetet az A532-re.

(#1061) Xmodule


Xmodule
őstag

Hello.
2 gépen gondolkodom most.
LENOVO THINKPAD EDGE E530
LENOVO THINKPAD L530
ezek ugye majdnem egy arban mozognak. a kerdesem az lenne hogy szerintetek melyik erne meg jobban. nekem nagyon fontos az hogy ne melegedjen, halk legyen, es sokaig birja(minöségileg). Ennyi.

Meg még van egy joker gép is ami igaz kicsit drágább talán beleférne ez is de ha az elözö kettöhöz nem tud annyival többet akkor nem jatszik. LENOVO THINKPAD T530

Ja es ha esetleg lenne valami mas gep matt kijelzövel hasonlo minösegben az is erdekelhet.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1062) ktommy91 válasza Carasc0 (#1057) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha nem akarsz várni...Toshiba Satellite L750-1H3, Samsung NP300V5A Utóbbinak nagy előnye a matt kijelző. Viszont ha tudsz várni akkor egyértelműen A532.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1063) Carasc0


Carasc0
őstag

Samsung laptopok? N3005ZA?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1064) Borote válasza Xmodule (#1061) üzenetére


Borote
addikt

Hááát, a T530 az teljesen más ligában játszik mint egy Edge. Nagyságrendekkel jobb minőség :)
Az Edge nevében ThinkPad, míg a T széria anyagában is ;)
Mennyit szánsz rá és mire szeretnéd haszálni? (Ha ezek közül lehet választani, én biztosan a T530-at venném :) )

(#1063) Carasc0: teljesen rendben vannak. De a Fuji strapásabb és több rá a garancia - egy előnye a Samunak a dGPU, de arról továbbra sem mondtad, hogy mire kellene :B

[ Szerkesztve ]

(#1065) rgeorge válasza Xmodule (#1061) üzenetére


rgeorge
addikt

A T530 egy-két-három nagyságrenddel jobb, mint a másik kettő, akármilyen konfig is. Hol csak kicsit drágább a T530, mint a másik kettő és mi a T530 konfigja/ára?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1066) sssirius válasza Xmodule (#1061) üzenetére


sssirius
tag

Szia!

A T széria szerintem "ennél jobban nem kívánhatsz" kategória, bár ez csak az én véleményem.

"elözö kettöhöz nem tud annyival többet" - ezt hogy érted? Valószínűleg ha megnézed akármelyik webshopban a 2-3 fő paramétert, mint pl proci,vga,ram, akkor nem fog sokkal többet tudni a T530, de üzleti modellről beszélünk és ott nem ezek az elsődlegesek, sok más extra is jár a géphez :) PH teszteknél olvashatsz T530-ról, szerintem nézd meg.

Amúgy Lenovo-nál E széria az üzleti gépek "alja", T pedig sokkal előrébb van minőségben. Javaslom, hogyha van lehetőséged, akkor nézd meg mind2t élőben, esetleg tapogasd meg ha lehet.

Amúgy ahol én néztem ott elég nagy eltérés van a T530 és pl. az E530 között árban.

(#1067) Xmodule


Xmodule
őstag

értem. akkor az edge kiesett.
T530 11500kr
L530 7000kr

Ugye a 1kr=32ft most kb. Lehet kicsit tuloztam a "nincs sok eltéréssel" :) Ezt igazabol ugy ertettem, hogy en olyan 5-6 evben gondolkozom. Szoval ha a T kiszolgal eddig de az L csak mondjuk ugy 2 evig birja akkor inkabb aldozok ra többet es akkor T. De ha az L is jó minöség akkor bevallalom azt. Persze nekem is szamit hogy most 7k vagy 12k korona.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1068) Borote válasza Xmodule (#1067) üzenetére


Borote
addikt

Kérdezd ŐKET :)

(#1069) ktommy91 válasza Xmodule (#1067) üzenetére


ktommy91
addikt

Az L-ből hiányzik a thinkpadek "lényege", a rollcage. Én biztosan nem vennék "butított" TP-t.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1070) sssirius válasza Xmodule (#1067) üzenetére


sssirius
tag

Az L is egy határozottan jobb széria, mint az Edge, de azért a T az mégjobb :) Neked kell eldöntened. Valószínűleg egyik sem fog túl hamar darabokra hullani.

(#1071) fateless válasza Xmodule (#1067) üzenetére


fateless
veterán

Ez elég nagy méret egy notebook esetében...
Milyen módon használnád főként a gépet?

Amennyiben alapvetően otthon/ íróasztalon lesz a gép, néha viszed valahova magaddal, de nem hurcolászni veszed, akkor elég lesz az L is. Ha viszont azért kell, mert sokat akarod mindenfele használni, ide-oda vinni, akkor a T-t vedd meg amiatt, mert a benne levő fém váz sokkal ellenállóbbá teszi a gépet a fizikai behatásoknak. (Persze ha sokat akarod hordozni a gépet, akkor túl nagy a kiszemelt példány)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1072) Tikakukac válasza Xmodule (#1067) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindenképp T változatot néznék. SL, L szériák már anyagban TP-k, de a belsejük még mindig nem az igazi. Kijelző keret sem. Maradnék a T szériánál.

Hordozáshoz mondjuk mindenképp nagy ez a méret, ezt kalkuláld bele.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1073) sssirius válasza Xmodule (#1067) üzenetére


sssirius
tag

Esetleg az itt fórumozó nálam okosabb/naprakészebb kollégák, vagy a HP topicban levők tudnak neked mondani valamit arra, hogy mikor lesz Elitebook IHD 4000-el. Ahogy nézegettem 1-2 hazai boltot, nem találam. Ha erre tudnak valamit mondani és hajlandó vagy kivárni, akkor szerintem még egy Elitebook is alternatíva lehet.

(#1074) kiskekko válasza Xmodule (#1061) üzenetére


kiskekko
tag

A T430 számodra a nyerő választás ;) , 14,1-es kijelző véleményem szerint ugyan olyan jól használható mint egy 15,6-os főleg annak fényében hogy a T430 és a T530 is 1600x900 felbontású panelokkal kapható, a T430 olcsóbb is és könnyebben hordozható.

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#1075) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Mint kb 2 hete ígértem... írok egy tapasztalatot a Vostro 3350-i3 ról.

Kb 2 hete jött meg a gép. Csomagolását stb tekintve korrekt volt a Dell. Kellemes csalódás volt, hogy a rendelt 500GB-os winchester helyett 750essel szállították a laptopot. A szokásos könyvek, töltő, akksi-n kívül sajnos csak egy freedos lemezt kaptam. Csalódásomra driver cd nem volt a géphez. Oksa hogy N-es gép, nade könyörgöm. mégis csak 200+-os árfekvés... mindegy. A support oldalon minden gyönyörűen megtalálható, teljes mértékben felépíthertő a gép róla. Talán csak anyi, hogy az ujlenyomat olvasó drivere van csak fent. a szoftvere már nem letölthető a dell-től, viszont felhívva a 80-as számot rekord gyorsasággal 2 nap alatti postázással már nálam is volt a DigitalPersona szoftver gyári telepítője. Korrekt hozzáállás. Ami nem tetszett az installok alatt, hogy alapban nem ismerte a win7ulti sem a lan-t sem a wifit. Ha nincs otthon még 1 gépem,
akkor maradok net nélkül és driverek nélkül. Ez nekem infósnak okozott gondot, de egy "halandó" user lehet elakad másik gép hiányában.

A gép teljesítményre szerintem bőségesen megfelel egy átlagos netező, levélíró, hd filnézegetős usernek, aki néha plus még képeket babrál stb. Alapban 15körül eszi meg a 4GB memót, a proci pár %on ketyereg. Normál felhasznállásnál 100%os töltöttséggel 3,5 órát minimum jelez az oprendszer rendelkezésre állási időnek, ami szerintem tekintve, hogy a legkissebb akksival érkezett a gép, mindenkép kielégítő...

Tapintásra a gép nem csúszik, nem gagyi hatású, a billentyűzet nyomáspontja szerintem megfelelő és a 2 fokozatban állítható bill. világítás sok problémát megold. Azóta nem használok lámpát és ez mindenképen pozitívum. A kártyaolvasója közepesen gyorsnak mondható. Az optikai nyitója kellemes meglepetésemre (bár van akit zavar) nem éri be azzal, hogy elhuzod az ujjadat simán rajta, (kicsit talán sülyesztettebb a gomb mint egy átlag notin) hanem kicsit határozottabb mozdulatot igényel, amit pozitívum ként értékeltem, mert végre ha megfogom a laptotot véletlen az oldalán, akkor nem nyílik ki feleslegesen a drive. A hdmi port gyorsan reagál ha laposra kötöm, pár sec alatt kép van a laposon. A windows mobilközpont gombja bár ritkán használatos, de mégiscsak ott van... Hát legyen... zavarni nem zavar. a dell support center hotkey szerintem egy jó dolog, bár ezt sem lenne gond ikonból sem indítani. Ami tetszett az a harmadik definiálható hotkey. Nála beállítható a képernyő kikapcsolása is. Így nem kell minimum 1 percet várnom, hogy kikapcsolja az energiagazdálkodás a monitort, hanem gomb és kész. Sajnos nem csak a kijelzőt kapcsolja ki, hanem a hdmi portot is kilövi, ami gáz. Jobb lenne, ha a kimenet menne, hisz nem kellene a laptop kijelzőjének feltétlen mennie, amikor filmet nézek... Erre gondolhattak volna. A billentyűzetet és touchpadot körülöező króm hatású keretet sokan fikázzák. Szerintem annyira azért nem gáz. Én úgy gondolom hogy egy elegáns külsőt ad a gépnek, de sokan úgy vélik, hogy nem fér bele az összhatásba. Kinek a pap, kinek a papné... A matt kijelző a balatonparton déli napfényben is jól látható volt. Nem csalódtam benne. A hűtés amikor szándékosan terheltem a procit, nem volt zajosnak mondható, zavaró semmiképpen.

Összességében elégedett vagyok a gép külsejével és belsejével is. Úgy gondolom, hogy ha valaki egy ilyen típust választ, akkor nem lesz elégedetlen a típussal. Jó választás. Én nagyon szeretem... :K

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1076) kiskekko válasza Xmodule (#1061) üzenetére


kiskekko
tag

Itt egy T430 és egy ugyanolyan konfigurációval szerelt T530 szerintem nem kérdés melyik jobb választás :). Esetleg ha még olcsóbban szeretnél kijönni és ugyan ilyen minőséget szeretnél akkor jó választás lehet egy T420i is annyi hogy ez előző generációs Sandy Bridge procival van szerelve ami véleményem szerint bármire tökéletesen megfelel.

[ Szerkesztve ]

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#1077) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban, hogy a Samsung NP300V5A S04 gépnek van numerikus billentyűzete, vagy nincs? A linkelt képen határozottan van rajta, máshol pedig hol van, hogy nincs... Ha van rajta, akkor ez a nyerő gép nálam. Remélem nincs rossz tapasztalat róla.

Köszi előre

(#1078) fateless válasza kiskekko (#1076) üzenetére


fateless
veterán

Azért nem teljesen ugyanolyan :U

Murphys2 - Van

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1079) Murphys2 válasza fateless (#1078) üzenetére


Murphys2
tag

Köszi. Ez akkor kamu kép? Link.

(#1080) runner 125 válasza Murphys2 (#1077) üzenetére


runner 125
nagyúr

Cikkszám alapján van, de max. vétel előtt kérdezz rá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1081) AxBattler válasza Murphys2 (#1077) üzenetére


AxBattler
félisten

A hivatalos oldal alapján van benne numerikus bill.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1082) fateless válasza Murphys2 (#1079) üzenetére


fateless
veterán

A Samsung oldala alapján van num bill

Meg ami nálam volt, abban is volt - biztos nem csinálnak ezért kétfélét...

Látom megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1083) Murphys2


Murphys2
tag

Köszi a válaszokat. Akkor ez az én... azaz a párom gépe. :)

(#1084) Borote válasza vilmaboy (#1075) üzenetére


Borote
addikt

Kösz a visszajelzést :)

[ Szerkesztve ]

(#1085) Xmodule


Xmodule
őstag

Köszönöm a valaszokat. Még átgondolom és számolgatok egy kicsit.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1086) Lenirgo válasza Borote (#981) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Ha ez egy vizsga válasz lett volna, én megadnám az 5-öst simán. ;)

(#1007) sssirius: Horror film ment, hogy 4-5 méter távolságból néztétek? :) Azért kérdem mert 4-5 méterről nemigen látni a kis kijelzőt. Vagy nagyobb, saját audiorendszer nélküli megjelenítőre volt kötve?
Megnézted a gépen a szoftveres jelszintbeállításokat, gyakran előfordul, hogy nem 100%-ra van alapesetben állítva.

Persze, hogy mennének. De ezt már írták többen elöttem is. Még a Full HD anyagokkal is simán megfog birkózni. Emiatt nem kell aggódnod.

(#1059) Carasc0: Kimondottan min nem gondolkodtál el még? Azért kérdem mert jelezted korábban, hogy többek közt neked a "Geforce VGA" a lényeg, majd egy sorral lentebb már azt is, hogy az eddigiek mellett/helyett a strapabíróság a lényeg. Namármost, ha kimondottan nem gondolkodtál el még azon, hogy legyen-e lényeg a "Geforce VGA", akkor azis lehet, hogy véletlenül nem az.
Továbbá esetleg lehetséges, hogy lényeggé lényegült már egyéb számodra lényegesebb tényező azon rövid idő alatt is mialatt ezt a pár sort leírtam. Éppen ezért, én azt javaslom, hogy néhány percig a végleges döntés elött lényegülj át a tényleges lényeg meghatározása érdekében, hogy aztán segítséget már a ténylegesen lényeges szempontok alapján kaphass itt a fórumon.
Nagyjából ennyi a lényeg.

(#1075) vilmaboy: Hasznos, jó beszámoló kerekedett. Látszik is a már kialakult "szerelem". :) Ezekszerint hivatalos Dell shopból vásároltad?

[ Szerkesztve ]

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#1087) lpfan


lpfan
csendes tag

Sziasztok!
Laptopot szeretnék vásárolni lehetőleg minél előbb mert az asztali beszart. Keret 160-170k. Felhasználási terület: filmezés netezés néha játék (nem kell, h a legnagyobb beállításokkal, és nem is a legújabb játékok, hanem pl TF2 vagy régebbi FIFA-k). Hurcolva lenne, ugyanis egyetemre fogok járni, és doa szeretném hordani. Olyan 14-15"-ra gondoltam. Win7 nem hátrány, de nem alapkövetelmény.
Előre is köszi!

(#1088) AxBattler válasza lpfan (#1087) üzenetére


AxBattler
félisten

HP 4535s, vagy Fuji A531, vagy kissebben Fuji SH531.
Ha nem sürgős, én megvárnám a Fujitsu A532-őt a nyáron.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1089) lpfan válasza AxBattler (#1088) üzenetére


lpfan
csendes tag

Mikorra várható a Fuji megjelenése?
illetve erről mi véleményetek? Nem tudom miért de megtetszett, az op rendszer is közre játszik ebben. Úgy vagyok vele, hogyha már veszek akk legyen eredeti op rendszer rajta.

(#1090) Borote válasza AxBattler (#1088) üzenetére


Borote
addikt

SH531 helyett én sokkal inkább ProBookot vennék :) Ha 13"-os kell.

(#1089) lpfan: A532 4-6 hét múlva jelenik meg kb. A Win7-es variánsok általában egy 20-assal drágábbak, ha amúgy beszerezhető nélküle is. Néha ki lehet fogni egy árban, vagy alig drágábban is.

[ Szerkesztve ]

(#1091) lpfan válasza lpfan (#1089) üzenetére


lpfan
csendes tag

Na hát én is ügyes vagyok -.- Linkelés kicsit lemaradt. tehát erről mi a véleményetek? Régebbi játékok, netezés és filmezés, tehát nem lenne agyon terhelve. Mennyire masszív egy gép? [link]

(#1092) runner 125 válasza Borote (#1090) üzenetére


runner 125
nagyúr

A532 zsanérmegoldása már fotóról is bombabiztosnak hat, kíváncsian várom.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1093) Tikakukac válasza lpfan (#1091) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha kell az oprendszer meg az i3 és több ram, akkor ez sem rossz. Minőségben mondjuk a Fuji tutibb.
Oprendszer nélkül ezen a környéken pedig már Probook tanyázik.
Sőt, jobban olvasva én inkább afelé mennék el. Innen, mondjuk.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1094) spyduck válasza Borote (#949) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amikor nálam volt, kb 3 hete akkor még nem volt, azért is vittem vissza :)
Összeszerelés? Jobb mint az N5110 ;]

(#1095) Pocok256 válasza Tikakukac (#1093) üzenetére


Pocok256
veterán

Na az a probook megtámogatva egy ssd vel szerintem isteni finom megoldás lenne arra célra amire ipfannak kéne :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1096) gulac12


gulac12
tag

Sziasztok, szeretném megkérdezni a jelenleg akciósan 90 ezer Ft körüli áron kapható Packard Bell EasyNote F4211-HR-232HG notiról a véleményeket.

(#1097) Tikakukac válasza Pocok256 (#1095) üzenetére


Tikakukac
titán

Hurcolni mindenképp subnotit mondanék, a Probook is baromi nehéz lenne, nekem legalábbis.

gulac12: Inkább ne. Mondj egy árkeretet, felhasználási környezetet, illetve, hogy új vagy használt is jó. És mondunk valami jobbat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1098) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi all!

Notebook frissítésen töröm a fejem, jelenlegi gépem egy Asus G73jh és olyan 400k környékén keresgélek valami hasonló minőségű de erősebb gépet.

Bármilyen lehetőség érdekel természetesen legalább 20% plusz kraft a minimum, amiért lecserélném.

Köszi előre is a segítséget :R

(#1099) Pocok256 válasza Tikakukac (#1097) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát igen 2,5 kg de egy táskába csak nem nehéz ;)
Subnotik még mindig aránytalanul drágák szerintem :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1100) Button válasza Tommmmka (#1098) üzenetére


Button
aktív tag

és csalódtál benne, hogy nem evidens egy G75?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.