Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#1551) Tekmen válasza ktommy91 (#1547) üzenetére


Tekmen
aktív tag

egyébként a 630m vagy a 7670m a jobb kártya?

Tekmen

(#1552) Borote válasza Tekmen (#1551) üzenetére


Borote
addikt

Az egyik egy átnevezett GT540M, a másik pedig egy átnevezett HD6650M - játék válogatja, hogy melyik kártya nyújt nagyobb teljesítményt, egy szinten vannak :)

(#1553) Tekmen válasza Borote (#1552) üzenetére


Tekmen
aktív tag

bocsi a dupláért..

De ilyen, hogy MaxPayne3, BF3 med/high grafon elmegy mind a 2 notin nem? :)

Tekmen

(#1554) ktommy91 válasza Tekmen (#1553) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha a nyár végén akarsz gépet venni akkor miért most keresel? Addig sokat fog változni a kínálat.

Ha még egyszer megkérdezed hogy hogy fut az MP3 és BF3, idegbajt kapok. :W

Nincs kerítés.

(#1555) Tekmen válasza ktommy91 (#1554) üzenetére


Tekmen
aktív tag

értem bocsi, csak izgatott vagyok (szóljon ez mentségemre :B )
Egyébként már kérdeztem, hogy megéri e várni a nyár végéig, és (már nem emlékszem ki mondta) kaptam válaszul, hogy nem fog sokat változni a piac (egészen pontosan azt válaszolták, hogy nem tudni, merre fog változni, felfelé, vagy lefelé fognak e menni az árak..)

Tekmen

(#1556) Tikakukac válasza Tekmen (#1553) üzenetére


Tikakukac
titán

Max Payne mediumon még elmegy. BF3 ott már csak 22fps, az már döcögős. Ha új játékokat akarsz tolni notin, akkor oda zsák pénz kell. High grafhoz főleg.

Jósolni meg nem tudunk. Gépek kifuthatnak, beeshet a dollár meg az ajró is, és akkor nem, hogy olcsóbb, de még drágább is lesz a gép. Megesett már nem egyszer, ez ilyen biznisz. Ha kell, akkor vegyed, ha még nem, akkor várj.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1557) ktommy91 válasza Tekmen (#1555) üzenetére


ktommy91
addikt

Az árakat senki sem tudja megjósolni, viszont a kínálat az tuti hogy bővülni fog.(IB i3, Trinity)

Nincs kerítés.

(#1558) Borote válasza Tekmen (#1555) üzenetére


Borote
addikt

Aztán mi arra a garancia, hogy ha még egyszer választ kapsz, akkor azt hajlandó leszel elolvasni és értelmezni? ;]

(#1559) brumi1024 válasza painkillerx (#1541) üzenetére


brumi1024
veterán

Még mindig Acer. Lenovo Z580 esetleg?

Tekmen: BF3 natív felbontáson értelmes fps-el inkább low-mediumon szűrők nélkül. Ehhez asztaliból is elég bika kell, hogy jól lehessen játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#1560) Szaszabond válasza Tekmen (#1544) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Dobj rá egy 20K-t még és vedd meg a Z580-at i5 procival és 8GB Rammal.

(#1561) painkillerx válasza brumi1024 (#1559) üzenetére


painkillerx
tag

Eddig is Acerom volt, és meg vagyok vele elegedve. Z580-ban a grafika gyengebb (630m) de nem lenne rossz.

(#1562) truba


truba
tag

Szevasztok;

Feleségemnek venném ezt alapfeladatokra, pl.: net, alap irodai munka(szövegszerkesztés, prezentáció, táblázat kezelés) utazás közben film nézés, ilyesmik.

Szerintem ezekre ez a gép bőven elég, azonban ha nem akkor segítsetek, hogy ebben az ár szegmensben mit lenne érdemes néznem ami a fenti igényeket kielégíti. (max. keret: 120.000.Ft)

(#1563) runner 125 válasza truba (#1562) üzenetére


runner 125
nagyúr

Meg ne vedd.
Ez az E300 már netbook-ban is gyengének számít, ráadásul a 635-ös HP elég tré minőségű.

Ezzel az A531-gyel sokkal jobban jártok, vagy; G570.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1564) Tikakukac válasza truba (#1562) üzenetére


Tikakukac
titán

Inkább a felettem ajánlott Fujit vegyétek. Nagyon kopik az a HP, meg nyikorog is szegény.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1565) truba válasza runner 125 (#1563) üzenetére


truba
tag

Köszi, bízom a véleményedben, így a G570-et választom. :R

(#1566) altoalto válasza Tikakukac (#1539) üzenetére


altoalto
tag

Ezek milyenek? Szertenek kepben lenni, mivel az altalatok javasolt gepek nincsenek itt forgalomban.

Asus N55SF
Skjerm: 15,6 1920x1080 Full HD
Prossesor: Intel Core i7 2630QM 2 GHz
Minne: 8 GB
Lagring: 750 GB, 5400 RPM
Optisk disk: DVD±RW (skriver/leser)
Grafikk: Nvidia GT555M
Operativsystem: WIndows 7 Home Premium
Ca. 1 år 3 måneder garanti

5000 NOK-ert elhozhato.

HP Pavilion dv6-6c81eo

Lite brukt HP pavilion dv6-6c81eo.
Kjøpt på Elkjøp i Tønsberg den 8.5.12. Nypris Elkjøp.no nå 7495. Med ubrukt Norton 360 all in one security version 5.0 1 år til 3 pceer. I orginal eske.
1,9 GHz AMD quad-core A8-3530MX accelerated processor. 1 TB Hard drive.
DVD Optical Drive. Windows 7 home premium 64 bit. 15,6 skjerm med HD bright view led display. 4 prosesorkjerner. Grafikkort AMD Radeon HD 6620G + 7670M dual GPU. 2 usb 3.0 og 2 usb 2.0. Bluetooth. Minnekort SD og MMC.
Som ny denne, pcen helt uten skader og riper. Kjøper betaler frakt.

3500 NOK-ert viheto.

Talaltam egy Codegen MX 31 -es 450w-os tappal ellatott micro atx mini hazat.
Nem menne bele csak egy db ssd+dvd. Melyik a legerosebb vga ami meg passzol hozza? Hany centi-ig fernek el ezekben a hazakban a vgak?

http://www.argep.hu/product_1137821.html

(#1567) Tikakukac válasza altoalto (#1566) üzenetére


Tikakukac
titán

Ami megragadt egyből az a Codegen szó. Felejtsd el, nagyon. Nekem egyszer vitt egy konfigot a fos táp, azóta tápra 10k alatt nem adok ki. FSP Everestet vettem utána egyből.

Asus felejtős.

DV6 már alakul, az már játszós kategóriában ajánlósabb. Ha visszaolvasol, akkor nagyjából látod miket ajánlunk, most így egyből mindent felsorolni nehéz lenne.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1568) Borote válasza Tikakukac (#1567) üzenetére


Borote
addikt

Játékra az N55 sem rossz :) A billentyűzete kissé furcsa, de összességében nem rossz a gép. Az már más kérdés, hogy én azt i7-tel nem venném :B
Annál a HP-nál alkalmasabb is játékra (csak mondjuk nem fHD-n :DDD ), de az biztos, hogy a képe szebb :)

szerk.: x200s-hez hurrá :D de ha kapásból felezted volna a kábelt, most még mindig lenne egy fél kábeled :P

[ Szerkesztve ]

(#1569) Tikakukac válasza Borote (#1568) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem sokkal egyszerűbb lenne itthon megvennie egy ismerősnek egy kitűzött gépet, és kivinni. Sajnos ezek a táv- vásárlások mindig nyögősek :U

Fingom nem volt hol a törés. Ha betáptól indulok sem lett volna sokkal jobb. Így indultam a másik oldalról. Mellesleg annyira mindegy. Szerinted hány km vezeték, meg kábel meg dugasz van itthon, villanyszerelő családban? ;]
Lóhere csatis dugót nem is nagyon láttam szerelhető változatban, de 700 forint a tök új kábel. Belefér. Csak a szakadásjelzőt nem értem miért nem vinnyogott, akkor valóban meg lehetett volna menteni majdnem az egészet barkács nélkül. Jó ez nyáron sorkapocsban is, nem nagyon használom ilyenkor úgy sem :N

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1570) altoalto


altoalto
tag

Tikakukac,Borote!

Most az kovetkezik, hogy kinek higgyek?:)

Asus felejtos, HP jo, vagy forditva?

Miert felejtos az Asus? A notebookchecken elorebb all a ranglistan a gt555,mint a masik vga.
A high end kategoria kozeleben tanyazik a listan.

De itt egy masik. Ot mar high end-be sorolja:

Ønsker å selge min ASUS G53SW.

Pcen er ypperlig til bl.a. gaming, og har følgende specs:

- Geforce GTX460M 1,5GB 192BIT (bedre ytelse enn GTX560M 3GB 128BIT)
- Intel Core i7 2.00GHz
- 14GB ram!
- 15" skjerm med full HD (1920*1080)!
- 500GB 7200RPM
- 120GB SSD Harddisk Installert!
- Windows 7 64bit

5000 NOK

A garik miatt helyben szeretnenk vasarolni, mert megesik, h a posta 2 het alatt sem er ide!!!!,es horror penz.

Bocs, nem en eroltetem az Asust (egy netbookunk most ment tonkre toluk, a 3.javitas utan, viszont a 11 oras akku ido fantasztikus volt), hanem ezeket aruljak hasznaltan. Ez itt a kokorszak orszaga bizonyos szempontokbol.

(#1571) Borote válasza altoalto (#1570) üzenetére


Borote
addikt

Low-end Asus-t (X és K) nem szoktunk ajánlani. Rengetegen megelégedéssel használják, mert mázsa számra vitték, (mint az Inspiront), de anyagra nem a legjobbak, pl törékeny zsanérok miatt sokan szívtak velük...

Ilyen nincs, hogy Asus, vagy HP a jó.

Az N-es Asusok általában rendben vannak, a billentyűzetük mondjuk nem a legkényelmesebb, de bill-ben a DV6-osok sem császárok.
Szóval az N55 nem rossz, de én i7-tel nem hiszem, hogy megvenném. A kinézett HP sem rossz gép, viszont GPU-ra gyengébb, mint az Asus.

A G szériásak pedig kifejezetten jó gépek a kategóriájukban, a hűtésük a legjobbak közé sorolható, ez egy teljesen jó konfiguráció - gondolom használtan. Ha tudtok rá még garanciát bővíteni, akkor egy jó vétel, ha játékgép kell, azt viszont most mondom, hogy NEHÉZ (majd' 4kg).
Viszont rendesen össze van rakva :)

(#1572) Tikakukac válasza altoalto (#1570) üzenetére


Tikakukac
titán

Jó márka nincs. Mindenki gyárt hulladékot.
Jobb szériák vannak. Asusból mondjuk K szériát, X szériát ne. A lista csak egy dolog, ha alaplap halálozik a gép, akkor meg sehol sem lesz az erősebb kártya. Ezért kell alá rendes hűtés.
G széria mondjuk jó, kérdés mit kapott eddig. Nemzetközi garis gépet meg vehetsz itthon is, odakint is érvényesíthetőnek kell lennie a garinak.
Meg nem látom a piacot meg igazán semmit sem onnan, ezért nehéz mondani bármit is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1573) altoalto


altoalto
tag

ALIENWARE M15X SELGES esetleg ilyen 6000 NOK-ert bar mar ez arban kicsit sok.
Prossessor: Intel core i7 740qm(2,93GHz Max Turbo Frequency)
Videokort: 1,5 GB NVIDIA® GeForce®gtx460m
Minne: 6gb DDR3
Harrdisk: 250gb

Multicom Kunshan W860 6000 NOK
Skjerm: matt, full HD-oppløsning (1920x1080)
Skjermkort: Multicom GeForce GTX460M
Prosessor: Intel Core i7 740QM 1,73 GHz (Turbo Boost til 2,93 GHz)
RAM: 4GB DDR3 PC 1060 1333MHz SO-DIMM x 2 = 8GB totalt.
HD: 320GB SATA 7200RPM
OS: Win 7 Professional 64-bit

ASUS G73JH-X1 selges grunnet lite bruk. 5300 NOK
Stått som mediapc på stua de siste 6mnd.
-Intel I7 720QM
-17.3" LED Screen
-Windows 7 Home Premium
-8GB DDR3 1333 MHz Ram
-ATI Mobility Radeon HD 5870 with DX11
-500 GB 7200 RPM HDD i raid
-Wireless B/G/N + Bluetooth 2.1
-8 in 1 Card Reader, 4x USB 2.0s, 1x VGA, 1x HDMI Output

En Asus G74 bærbar pc selges , er en sterk pc da de er en spill pc . 5000 NOK
kjøpt ny ca 15000. + forsikring
3D, GEFORCE 560 , Core i7

MSI GT780DX 6000 NOK
Viktigste data:
- 17,3" matt skjerm med full HD-oppløsning (1920 x 1080)
- Intel Core i7-2630QM prosessor (fire kjerner)
- 16 GB RAM
- Nvidia Geforce GTX 570M grafikkort (1,5 GB GDDR5)
- 1 x 120 GB SSD + 750 GB harddisk
- Blu-ray leser / DVD-brenner
- Webkamera med HD-oppløsning (720P)
- Gigabit nettverk
- Trådløst nettverk (G/B/N)
- Bluetooth V3.0+HS
- 2 USB 3.0-porter + 3 USB 2.0-porter
- HDMI- og VGA-utganger
- eSATA-kontakt
- Kortleser for SD/MS/XD-minnekort
- 9-cellers batteri
- Windows 7 Home Premium, 64-bits
- 42,8 x 5,5 x 28,8 cm
- 3,5 kg

Nos, kb. ez a teljes valasztek ami arban talan kifizetheto. Bar jobb lenne 4500-5000 NOK korul mozogni. Esetleg az erosebb gepeknel a nyari uborkaszezon miatt tobbet tudok alkudni. Varom a velemenyeket! Koszi!

(#1574) Borote válasza altoalto (#1573) üzenetére


Borote
addikt

Alienware: jó drága, szerintem nála jobb vétel a G53, modernebb a belseje is, ha minden igaz, váltható grafikával. A kinti garanciát nem ismerem, talán az szólhatna mellette, főleg, ha több van rá - de jóval drágább is.

Az a Multicom fingom sincs mi fán terem, gondolom barebone jellegű cucc lehet, én továbbra is az olcsóbb G53 mellett tenném le a voksomat.

G73 meg ugye nagyobb, drágább is, szintén régebbi hardverre épül, bár az 5870 még mindig frankó GPU.

G74 5k-ért???? Na az bitang jó vétel, ha 17"-os kell.

Az MSI pedig egyértelműen a legerősebb ezek közül, viszont azt nem tudom, hogy a kinti garanciája milyen, illetve hogy kifejezetten ez a típus mennyire szeret meghibásodni, viszont kissé bazári kinézete van...

Szóval én itt a G53-on vagy a G74-en gondolkoznék, mérettől függően. Ha nagyon muszáj a teljesítmény, akkor az MSI - de a garanciának mindenképp utána kell érdeklődni.

Amúgy jó áron mennek ezek a gépek :)

(#1575) altoalto válasza Borote (#1574) üzenetére


altoalto
tag

Koszonom a gyors valaszokat. Legalabb tudom mikbol erdemes csemegezni. :)

(#1576) premete válasza altoalto (#1575) üzenetére


premete
veterán

Azt azért vedd figyelembe, hogy az Alienware egy top cucc, az Asus alsó középosztály, az MSI pedig a legalja. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1577) ktommy91 válasza premete (#1576) üzenetére


ktommy91
addikt

Az Asus G sorozat messze nem alsó középosztály...

Nincs kerítés.

(#1578) Tikakukac válasza premete (#1576) üzenetére


Tikakukac
titán

Az Alienware max rohadt drága, de én messze nem mondanám full minőségi cuccnak. Volt már ott jó pár elbaltázott dolog, főleg mikor CF-be rakosgatnak kártyákat ész nélkül. Én simán egy szintre raknám a G Asus-szal.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1579) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Olvasgatva az ajánlásokat és a kritikákat, örülök hogy a Samsung NP300 E5Z-t választottam (Runner első javaslatára!). Asus-t az itteniek alapján visszavontam. Ez már nem vibrál (mármint az új cseregaris Samsung), szerintem azgyári hiba volt! A felszereltségre van panasz a Samsungnál (pl. USB 3.0-at nagyon hiányolták) de legalább nem papír a belseje. Prohardveres tesztek alapján is ajánlott kategória és az E szériának jobb a zsanérja is mint a V szériának. De mindegy is. Jó lesz ez! :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1580) AxBattler


AxBattler
félisten

Hopp, most nézem: ez a G580GH elég jól összerakott gépnek tűnik, és van belőle sima igp-s változat is. Az usb3 hiánya meg valószínűleg a szokásos elírás.

Nem tudja valaki, hogy jön-e hozzánk a G480, vagy a B480?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1581) Borote válasza AxBattler (#1580) üzenetére


Borote
addikt

Na ennek nem kicsit jó a hardveres felhozatala ennyi pénzért :)

Az USB3 hiánya viszont nem biztos, hogy elírás, ha tényleg HM65-ös a chipset, az ugyanis még nem tartalmaz integrált 3.0-s vezérlőt, ahhoz külön alaplapi vezérlő kellene.

(#1582) AxBattler válasza Borote (#1581) üzenetére


AxBattler
félisten

A nélkül viszont bukta, mint újgenerációs gép... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1583) Borote válasza AxBattler (#1582) üzenetére


Borote
addikt

Ha a chipset nem elírás, az sem a világ vége.

Kérdés, hogy kinek mennyire fontos az USB3.0 :)
Engem egyelőre eléggé hidegen hagy, mert az, hogy 50 helyett mondjuk 100 Mbyte/s-sel tudok másolni egy külső meghajtóra... az egy egészen élhető kompromisszum :) (a csatlakozó tudna jóval többet is, csak a HDD-k nem...)

Szóval ha valakinek nincs rá szüksége, ez marha jó vétel ennyi pénzért.

Ja, meg IB sem megy akkor bele... de ezt túlélték az emberek 1 hónappal ezelőtt is.

[ Szerkesztve ]

(#1584) Prof válasza AxBattler (#1582) üzenetére


Prof
addikt

Pár ezer forintért kapsz Expresscard-os 2 portos USB 3.0 kártyát ami még ki se lóg a gépből.

(#1585) Borote válasza Prof (#1584) üzenetére


Borote
addikt

JA, csak ahhoz egy extra likat kell erre a gépre vágnod, hogy beleapplikáld ;]

(#1586) Prof válasza Borote (#1585) üzenetére


Prof
addikt

Kici, occó kínai flexel minden megoldható :DD

(#1587) Benetto


Benetto
csendes tag

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni a következő gépről : [link] tudni szeretném, hogy mennyire megbízható,ajánlott-e,milyen tapasztalataitok vannak róla esetleg.
Előre is köszönöm. :R

Mi a különbség a hihi és a hűha között? -> Kb. 15cm... :))

(#1588) Pocok256 válasza Benetto (#1587) üzenetére


Pocok256
veterán

Teljesen korrekt gép főleg ennyiért :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1589) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
van valami pontos datum a fuj 532esrol? mikor lesz kaphato Mo-on?
koszi udv
b.

(#1590) ktommy91 válasza Benetto (#1587) üzenetére


ktommy91
addikt

Ezek az előző szériás műanyag pavilionok nekem nem nagyon jöttek be. Valahogy bóvli hatást kelt az egész, arról a borzalmas tapipadról nem is beszélve.
Inkább ezt venném:Lenovo IdeaPad G580GH

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1591) Zé777 válasza Benetto (#1587) üzenetére


Zé777
tag

Használtam a Pavilion sorozatnak egy kicsivel régebbi verzióját és nagyon megvoltam vele elégedve. Nekem a legjobban a design és a kijelző tetszett! De magával a géppel sem volt semmi gond.
Annyi pénzért pedig nagyon jó vétel lehet! :R

(#1592) Zé777 válasza ktommy91 (#1590) üzenetére


Zé777
tag

Kinek a pap, kinek a... nekem tetszett, bár mára a magnesium házas net és notebookokban találtam meg a tökéletes gépet. :R

[ Szerkesztve ]

(#1593) Benetto


Benetto
csendes tag

Köszönöm a válaszokat,bár megoszlanak a vélemények ahogy látom. :D :R

Mi a különbség a hihi és a hűha között? -> Kb. 15cm... :))

(#1594) Pocok256 válasza Benetto (#1593) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát nem vitás, hogy a lenovo amit linkelt a kolléga sokkal jobb anyagminőségben van már csak a teljesítmény kérdéses =)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1595) Zé777 válasza Pocok256 (#1594) üzenetére


Zé777
tag

Lenovo-t én nem tudnék venni... bár lehet pszichés okokra vezethető vissza. :U
Először ahol láttam a lenovo laptopokat az a LIDL áruházban volt a befőttek mellett.
Nálam ott elásta magát. :C

(#1596) Pocok256 válasza Zé777 (#1595) üzenetére


Pocok256
veterán

Pedig nagyon jók a lenovok ;)
A két gép kb azonos erősségben van a hp kicsit erőseb CPU-ban mig a lenovo vga -ban jobb picit.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1597) ktommy91 válasza Zé777 (#1595) üzenetére


ktommy91
addikt

Az a lidl dicsérete és nem a lenovo szégyene hogy árulták ott is. 2005-ben megvették az IBM komplett PC részlegét (az összes fejlesztéssel együtt)...

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1598) Zé777 válasza ktommy91 (#1597) üzenetére


Zé777
tag

Az lehet, de ne rakják már a befőttek mellé... :DDD
Nem írom le mert nem használtam még, de nem is fogok valószínűleg. :R
Ettől függetlenül lehetnek jó gépei.

(#1599) Benetto


Benetto
csendes tag

Szívem szerint Lenovo Z575, vagy Z580-at vennék,de nincs hozzá elég "kedv" mivel 150k a keretem... :(((

Mi a különbség a hihi és a hűha között? -> Kb. 15cm... :))

(#1600) Tikakukac válasza Benetto (#1587) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugyanez van nekem szürkében, mármint házra. Óvatosan kell vele bánni, csilivili az egész. 90%-ban asztalon elvan hűtőpadon már vagy 3,5 éve. Van pár apróbb dolog ami borzalmas a TP-hez képest, de megy és kiszolgál.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.