Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#1501) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!
2 gép között vacillálok, tudnátok segíteni pro és kontra érvekkel?
Az egyik az Asus G55VW S1146
A másik Lenovo Ideapad Y580 59-335950
Az előzőben HM77 Express a csipkészlet, az utóbbiban HM76.
Mi a különbség a kettő között?
Továbbá halottam, hogy őszre kijön az Y590-es Lenovo. Mennyire szorítaná le az árát az Y580-nak?
Előre is köszi a válaszokat!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#1502) Dhampir válasza Tengri (#1501) üzenetére


Dhampir
félisten

Jövő nyárra talán még az Y610 is napvilágot lát. :)

(#1503) Borote válasza Stauffenberg (#1499) üzenetére


Borote
addikt

Amit Te keresel, az a Lenovo ThinkPad x230i IPS (!!!) kijelzővel :)
A CPU valóban gyengébb, mint egy i5-ös (a 2410M-nél pl 8%-kal, 2520M-nél 25%-kal), de ha ezt túléled, egy pazar subnotebookot kapsz :)

(#1501) Korbel78: egyrészt az Y590 csak egy pletyka, de ezt mos hanyagoljuk. Viszont miért nyomná lejjebb az árakat? Az azt jelentené, hogy házon belül konkurenciát állított magának a Lenovo - nem hiszem, hogy ez előfordulna. Az Y570 sem lett egy fillérrel sem olcsóbb.

Asus pro: valószínűleg erősebb hűtés (az Y580-nak sem rossz)

Lenovo pro: kikapcsolható GPU, könnyebb (sokkal), olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#1504) runner 125 válasza Tengri (#1501) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kb. semennyire, mivel vagy direktbe annyi Y580-at gyártanak, amennyi addig el fog kelni -azaz, kifuttatják. Vagy, szimplán tartják az árát.
Ha, megnézed az Y570 konfigokat gyakorlatilag hónapok óta olyan áron kínálják a webshop-ok, mint azelőtt, h megjelent volna az Y580.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1505) Rolli


Rolli
aktív tag

Segítsen valaki lécci.

Van egy Acer 5930G
Gyárilag vista-as gép,feltettem rá a windows 7-et.
Sajnos azóta nincs webkamera,se bluetooth.
Melyik FN gombal tudom bekapcsolni?

Semmire sem reagál,és addig drivert sem tudok telepíteni,mert kiírja,hogy nincs bekapcsolva.

(#1506) Borote válasza Rolli (#1505) üzenetére


Borote
addikt

És milyen notebookot szeretnél venni? :F
(Esetleg valamilyen hotkey driver nincs hozzá?)

(#1507) Rolli válasza Borote (#1506) üzenetére


Rolli
aktív tag

DE nem tudom melyik hotkey lehet,mert egyikre se reagál.

Közben vettem egy asus n55sf-et.

Az jó lesz szerinted?

(#1508) runner 125 válasza Rolli (#1507) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó.
Szia.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1509) BlindSkeleto


BlindSkeleto
csendes tag

Üdv!

Olyan notebook-ot keresek melyen gond nélkül lehet játszani az újabb játékokat is. Főként CoD4-ben 250 FPS kellene fix-en (eSport miatt), valamint örülnék ha futna rajta a BF3, GTA4 valamint CS:GO is. Persze lehetőleg megfizethető áron legyen. Köszi

Üdv,
Ádám

(#1510) Tengri válasza Borote (#1503) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Lehet, hogy pletyka de én ezt olvastam:
http://www.laptopkalauz.hu/?nid=1086
A chipkészlet között mi a különbség?
A H76 illetve a H77 Express között?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#1511) zsolt19900 válasza runner 125 (#1508) üzenetére


zsolt19900
őstag

:DDD

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1512) Borote válasza Tengri (#1510) üzenetére


Borote
addikt

Elképzelésem sincs, hogy milyen különbséggel jár egy notebookban, ha azonos generáción belül különböző chipset kerül bele - lehet, hogy a támogatott RAM vagy USB3 mennyiség különbözik, vagy valami hasonló differencia lehet, nem hiszem, hogy bárkinek bármi baja is lenne ebből.

Ja, a WIKI alapján a 77 kettővel több USB2.0 portot támogat :DDD

Azért mondom, hogy pletyka, mert azon az egy oldalon kívül a teljes internetnek sincs kb semmi lövése az Y590-ről, és lehet, hogy Spyduck ezt a hivatalos Lenovo beszállítótól tudta meg, de hivatalos megerősítés nélkül ezt jobb helyeken pletykának nevezik.
Arra viszont van 100ft-om, hogy nem lesz tőle olcsóbb az Y580 - miért is lenne? Csak magukkal csesznének ki :)

(#1509) BlindSkeleto: fingom nincs, hogy 250fps-hez milyen hardver kell, azt meg főleg nem tudom, hogy milyen felbontásban szeretnéd játszani. Amit erre esélyesnek tartok, az egy Lenovo Y580 :)

[ Szerkesztve ]

(#1513) Tengri válasza Borote (#1512) üzenetére


Tengri
senior tag

A táblázatban lévő leírás szerint nem csak ennyi:
http://prohardver.hu/hir/hivatalisan_elerhetoek_intel_7-es_szeria_vezerlo.html

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#1514) Borote válasza Tengri (#1513) üzenetére


Borote
addikt

Frankó, ha megtaláltad, akkor miért minket kérdezel? :DDD
De ha megtaláltad, akkor Te is láthatod, hogy nincs olyan nagy különbség :)
Valóban, nem támogat egykét feature-t, de utánanéztél, hogy mik is azok? Hogy használnád-e? :) (Raid mSATA SSD és HDD között? Jól hangzik :D Azt viszont nem tudom, hogy az ODD helyére szerelt HDD-nél is menne-e.)

[ Szerkesztve ]

(#1515) Tikakukac válasza BlindSkeleto (#1509) üzenetére


Tikakukac
titán

Első körben mondj egy árat. Második körben, hogy milyen vas kell asztaliban mondjuk egy ilyen 250fps-hez, mert cod4 nekem már kimaradt az életemből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1516) Robokuty08


Robokuty08
csendes tag

Üdv.!
Az lenne a kérdésem, hogy ebből a webáruházból (http://www.shoppingplaza.hu/) melyik notebookot lenne érdemes választanom? A gép majd egyetemre kellene,főként CAD programokhoz.
Ez lenne az első notebookom, így nem igazán értek hozzájuk.
(Árkategóriát azért nem írtam, mert a notebookot ballagási ajándékként választhatom a webáruház tulajdonosától.)

(#1517) runner 125 válasza Robokuty08 (#1516) üzenetére


runner 125
nagyúr

A legdrágább Mac-et. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1518) Tikakukac válasza Robokuty08 (#1516) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha tényleg pofa nélkül lehet hozni onnan bármit, akkor valami durvát. Bár worksationok nincsenek ahogy elnézem, szóval csak elsőre volt ekkora a csábítás.

Dedikált karival mondjuk egy XPS nem lenne rossz. De a kínálat erősen csekélyke...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1519) gulac12


gulac12
tag

Ennél olcsóbb notit Win 7-el mostanában nem láttam. Toshiba Satellite C850-11Q Második gépnek, neteznésre, zene-film lejátszásra, szövegszerkesztésre szerintetek megéri megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#1520) Borote válasza gulac12 (#1519) üzenetére


Borote
addikt

Netezésre, szövegszerkesztésre, filmezésre elég :) Ha Win7 kell, ennél szerintem sem lesz nagyon olcsóbb.

(#1521) AxBattler válasza Robokuty08 (#1516) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyetemen gondolom hurcolásznád ide-oda, úgyhogy szerintem egy kisebb méretű notebook lenne praktikus.
Dell Vostro 3350 :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1522) Tengri válasza Borote (#1514) üzenetére


Tengri
senior tag

Ezért kérdeztem, hátha valaki bővebb információval tudna szolgálni erről, mert sajnos én nem értek ennyire hozzá. Bocsáss meg, hogy téged kérdeztelek. :R
Remélem más kitudja fejezni nekem a különbséget, illetve azt mivel tudnám jobban kihasználi a HM77 Expreszt. Üdv

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#1523) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok érdeklődnék melyikkel járnék jobban egy Y570 használt 1 év gari (165k) vagy egy új Z 580-as (179k) ? Játék film szerkesztés letöltés kb 4-5 nap folyamatos üzemelés. A válaszokat előre is köszi.

(#1524) Dhampir válasza bigwolf277 (#1523) üzenetére


Dhampir
félisten

Szvsz az újjal jobban jársz.

(#1525) altoalto


altoalto
tag

Sziasztok! Egy kis helpre lenne szuksegem.
A baratnomnek neznek notit. Kulfoldon elek es egy ilyen hasznaltat tudnek megvenni:

Packard Bell TM58

15.6 kijelzo led
core i5 cpu 2.4ghz
4 gig ram
64bit win 7 home prem
320giga hdd 2 particio
G Force GT420M cuda 1GB VGA
1 hdmi 3 usb
webcam mic

A gep ara kb. 65000 ft atszamolva, es meg garis.

vagy ilyet:

HP pavilon G6 series

2,6 ghz intel i5 cpu
6 gb ram
Radeon HD 7450 1024 mb ram
640 gb harddisk
3 usb porter, webcam, bluetooth

kb. 100000 Ft, meg szinten garis.

Acer Timelinex 3820TG

* Intel i5 450M 2.4 GHz
* 13.3"
* ATi Radeon HD 5650
* 320 GB HD
* 4GB Mem
* 3x USB 2.0
* HDMI-port

A legfontosabb kriterium, hogy a SIMS 3 es a Battlefield Heroes akadas nelkul fusson. Ezzekkel jatszana a legtobbet. A Sims 3 a favorit. Viszont neha kedve lenne COD4-hez,Far Cry 2-hoz. Nem szukseges HD felbontas, eleg a normal 15-os kijelzo felbontasa.

Ha ezek gepek nem felelnek meg, akkor legyszi irjatok par tipust 150K-ig! Koszi!

(#1526) sssirius


sssirius
tag

Üdv!

Egy nem teljesen témába illő dologról szeretnék beszámolni, ám a segítő szándék vezérel.

Tabdi nevű forumózó az aprók között elég sok gépet árul amik (ártól eltekintve, bár általában az is jó szokott lenni) nem rossz darabok, így esetleg valaki azokat ajánlhatja megvételre.

Íme egy link, ami abban segít döntést hozni, hogy inkább ne tőle. A linken található írások után... személyes tapasztalat:

Vásároltam tőle egy HP Elitebook 8460p-t, eddig szerencsére nem volt gondom vele. DE: 3 hónap garanciát vállalt a hírdetésben, ami a beszélgetések során már 1 hónapra rövidült, és mikor megvettem a gépet arról volt szó, hogy küld róla nekem e-mailben egy nyomtatványt, ami majd a garanciáról szól. Hát ezt azóta is küldi... Valamint a hírdetésben hibátlan állapotról volt szó, ami 140k-ért - az említett gép normál árát ismerve - tündérmesének tűnt, de azért elmentem érte. A hibátlan állapot abban merült ki, hogy a fedlap egyik sarkában van egy pici nyomódás(nem is zavar igazán), valamint hátul egy 2mm-es vékony sérülés, ahol lejött a festék( szintén nem téma, nem is igazán venni észre).
Mivel a 140k még ezek után is jó árnak tűnt és működésbeli problémát nem észleltem, ezért elhoztam. A gépen service tag alapján 2014-03ig gyártói gari van, így - igaz papírom nincs róla - jó eséllyel ha valami belső gond lenne, akkor hp szervízben megoldanák. (úgy tudom hogy a papír hiánya legtöbb helyen nem gond)

Valamint volt egy rejtett hibája, amit nem vettem észre mikor elhoztam: valószínűleg leejtették, vagy hasonló, ugyanis mintha "meg lenne tekeredve" a váz, egyáltalán nem durva és nem is vehető észre első ránézésre(vagy ha ölbe, esetleg valamilyen rugalmas anyagra helyezve használod), de ha leteszem egy tökéletesen sík felületre, akkor az egyik sarka megemelkedik kb 1 mm-t.

Bocs ha hosszú lett, de úgy gondoltam jobb ha tudjátok.

[ Szerkesztve ]

(#1527) Tikakukac válasza altoalto (#1525) üzenetére


Tikakukac
titán

Pontosíts, hogy hol akarsz gépet venni, és használtban vagy újban gondolkodjunk-e. Amit írtál én inkább hanyagolnám.
Ha külföld, akkor valami jó webshopot vagy boltot is linkelj mellé, határon belül ismerjük a dörgést, de odakintről szegényesebb az infóáramlás.

sssirius: Mindent papírozni, és állapotot megvenni. Ez a kulcs. Most én is szívok az x200s-el, sajna még időm nem volt ránézni. Mindig lehet valami gixer.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1528) Magnum_ válasza sssirius (#1526) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi!
hasznos, hogy ide beírtad
én is hívtam telefonon az említett gép miatt, hát szerencse, hogy nem jött össze...

I humbly and respectfully decline™

(#1529) sssirius válasza Tikakukac (#1527) üzenetére


sssirius
tag

Tisztában vagyok vele, hogy csinálhattam volna jobban/elővigyázatosabban. Csupán meg akartam osztani másokkal is, hogy ne essenek ebbe a hibába.

(#1530) Borote válasza Magnum_ (#1528) üzenetére


Borote
addikt

Nekem is gyanús volt az x220 amit pár napja is árult, rákérdeztem, nem is válaszolt...
De így már kezd érthető lenni :)

Gondolkozom rajta, hogy a hirdetésnél is rákérdezzek, hogy privátra miért fáj neki válaszolni...

[ Szerkesztve ]

(#1531) altoalto válasza Tikakukac (#1527) üzenetére


altoalto
tag

Kulfoldon, Norvegban. Inkabb hasznaltban min. 1 ev garival. Az elado gepekrol nem tudok listat kuldeni.
Esetleg uj is szamitasba johet. Nem nagyon vagjuk a laptop temat.

http://shopping.kelkoo.no/ssc-113501-b%C3%A6rebar-pc.html
http://www.komplett.no/k/kc.aspx?bn=10011

Az arak Nok-ban vannak megadva. 1 Nok kb. 39 Ft

(#1532) Prof válasza Magnum_ (#1528) üzenetére


Prof
addikt

Csodák nincsenek, aki aktuális top kategóriás (sandy) gépet árul fél ár alatt ott 100% hogy valami nem stimmel.
Egy kis programmal simán átlehet írni amúgy a sorozatszámát a notiknak.

A lopott notikat többek közt bizony ilyen módszerekkel értékesítik. Gyorsan elkel sok pénzt hoz.

Egy data recoveryt esetleg érdemes ráengedni, hátha kiderül ki volt az eredeti tulaja.

[ Szerkesztve ]

(#1533) Tikakukac válasza sssirius (#1529) üzenetére


Tikakukac
titán

Akit jelentenek nem is egyszer az nálam sztornós eladó. Pláne ha stiklizés is megy. A halnak ugye a feje bűzlik, akkor lesz ott más is...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1534) Magnum_ válasza Prof (#1532) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezért is hívtam fel, abból is lehet tovébb következtetni,

I humbly and respectfully decline™

(#1535) Tikakukac válasza altoalto (#1531) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyjából az itthoni árakat látom. Viszont amiket itthon szoktunk ajánlani abból jóformán egyet sem. Elég húzós így bármit mondani. Bármire is keresek, olyan dolgok jönnek elő, hogy ihaj. Alsóbb kategóriás viszonylag erős gépet nem is találtam, vagy ha igen, akkor horror árban.
Ha találsz Z575 Lenovo-t, esetleg Toshiba L850-et 7670 vidkarival akkor azok lennének a tuti vételek. Utóbbi újonnan is megáll 150k alatt. Kérdés inkább az, hogy mi a választék. Mert nekem így elsőre nagyon szegényes.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1536) altoalto válasza Tikakukac (#1535) üzenetére


altoalto
tag

Nagyon koszonom! A "szegenyes" eleg enyhe jelzo:) Az a valasztek, h nincs valasztek:)

Egyik notit sem forgalmazzak.

Esetleg nem lehetne ezeknek a jatekoknak a gepigenyeihez igazitva felmegoldaskent osszedobni a letezo legkisebb asztali verziot? Valamilyen konnyu, extrem mini pc hazzal??? 1 dvd-re van szukseg, es 1 ssd-re. Semmilyen felhokarcolo geptorony nem kivanatos.

(#1537) Tikakukac válasza altoalto (#1536) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha nem feltétlen kell noti, akkor egy m-atx lappal összerakott gép is remek megoldás. Az már elég kicsi helyen elfér, és szabadon tudsz bele válogatni dolgokat, ízlés szerint.

Még egyszer átfutom a gépeket, de tényleg borzalmas a kínálat. Esetleg 4535s HP Probook sem lenne rossz, az is olyan 150k környékén fut, mondjuk grafikában lehet kevéske lenne a keményebb gammákhoz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1538) altoalto válasza Tikakukac (#1537) üzenetére


altoalto
tag

Az elvaras az lenne, hogy a nappalibol vagy emeletrol konnyen mozgathato legyen hazon belul, (agybol szeretne jatszani/netelni a draga - wifi key+mouse) valamint repulesnel beferjen egy kis taskaba, es minel kevesebb sulyt foglaljon a 30 kg-os kvotabol. Persze az sem hatrany, ha aramfogyasztasa nem haromszorosa a laptopenak.
Tudnal ajanlani olcso, konnyu mini atx hazat? tappal?
Vga?
I3 eleg?

(#1539) Tikakukac válasza altoalto (#1538) üzenetére


Tikakukac
titán

Első körben tényleg azt kéne megnézni, hogy mi az igazi felhasználási kör. Mert ha tényleg ágyba kéne gépezni, akkor oda noti kell, főleg ha le-fel van pakolva, meg hurcolva repcsire stb. Legalábbis ilyen dolgokra azért már inkább notit mondanék. Mondjuk ez remek vétel. Itthon olcsóbb és jobb a gar., de az igényekhez megfelelő lenne.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1540) altoalto válasza Tikakukac (#1539) üzenetére


altoalto
tag

Koszi! Megbeszelem a lannyal milyen lehetosegekbol valaszthat.
Azt hiszem nem artana aludni. Jo pihenest!

(#1541) painkillerx


painkillerx
tag

Probalom elfelejteni az Acer M3at, helyette ezt talaltam:
[link]

i5 ivy bridge es meg olcsobb is, mit szoltok? :)

(#1542) premete válasza runner 125 (#1500) üzenetére


premete
veterán

Már csak 2 van, azért nincs fenn, azokat is félretetettem. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1543) runner 125 válasza premete (#1542) üzenetére


runner 125
nagyúr

...ismétlem; de, azért beajánlod, h vegyen 150-ért olyat, amikor már _nincs_.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1544) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Na akkor...
1hetes keresgéléssel, és a segítségetekkel arra jutottam, hogy van 5 laptop, és nem tudok választani...

Szerintetek melyiket kéne megvegyem?

(i7-es melegedése nem zavar! :D )

Tekmen

(#1545) runner 125 válasza Tekmen (#1544) üzenetére


runner 125
nagyúr

Toshiba, vagy Lenovo.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1546) Tekmen válasza runner 125 (#1545) üzenetére


Tekmen
aktív tag

igen, nekem is az volt a sejtésem, hogy ezek lesznek a befutók, már csak az a kérdés, hogy az Intel proci AMD vagy nVidia kártyával dolgozik jobban? És hogy i3 vagy i5?

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#1547) ktommy91 válasza Tekmen (#1546) üzenetére


ktommy91
addikt

Tapasztalatom szerint tökéletesen megy együtt mindkét kombó. Ha használnád akkuról akkor lenovo, ha nem akkor toshiba.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1548) Tekmen válasza ktommy91 (#1547) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Kössz a gyors válaszokat :DD

Egyébként bárkinek tapasztalata a képen lévő Toshiba vagy Lenovo laposokkal? :D

Tekmen

(#1549) premete válasza runner 125 (#1543) üzenetére


premete
veterán

Ha kellett volna neki, az egyiket megkaphatta volna 150 ezerért, de nem jelentkezett, én pedig nem könyörgök neki, hogy elvigye. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1550) Tekmen válasza ktommy91 (#1547) üzenetére


Tekmen
aktív tag

egyébként a 630m vagy a 7670m a jobb kártya?

Tekmen

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.