Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#301) Borote válasza Enjoy (#300) üzenetére


Borote
addikt

Háát, a legkevésbé sem, tekintve hogy a GT630M az egy átnevezett GT540M, ami köszönő viszonyban sincs a Y580 GTX660M-jével, de még a GT555M-mel sem.
Ez a konstrukció borzalmas ennyi pénzért (hacsak nem elírás).

[ Szerkesztve ]

(#302) Tikakukac válasza brozy (#297) üzenetére


Tikakukac
titán

#290 számomra érthetetlen volt. Még most is. De nem is nagyon érdekel.Vedd meg a használtak közül amit javasoltunk páran és azzal jobban jársz.

Enjoy: Y580 körökkel erősebb, ha kell a nyers erő, akkor az sokkal jobb választás.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#304) 1100110 válasza Borote (#279) üzenetére


1100110
csendes tag

Deák meghalt! :( +0,1 GHz +140 GB tárhely +1 MB gyorsítótár. Igazam van, vagy igazam van!? :K :K

(#305) Button válasza Enjoy (#300) üzenetére


Button
aktív tag

Énis nagyon várom az N56-ot, de szerintem ez nem magyar bolt. Illetve ahogy körülnézek a "szokásos" boltokban van még csak. Ha megérkezik végre, akkor talán az ára is normálisabb lesz.
Az Y580 nekem a fényes kijelzője miatt esett ki, megfogadtam, hogy soha többet fényeset nem veszek, engem rettenetesen idegesít, igenám, de matt gyakorlatilag nincsen 150 és 250 ezer között épkézláb gpuval. Esetleg a Samsungok.

(#306) Prof válasza Button (#305) üzenetére


Prof
addikt

Szerencsére kezdenek a gyártók észhez térni, jönnek a mattok is.
Már van HP Dv6-7000 Pavilion [link]és Dell Inspironban is (15R).

[ Szerkesztve ]

(#307) Kornel válasza Button (#305) üzenetére


Kornel
veterán

Probook A10-es APU-val, 6650/GT540 szintű 7660G IGP-vel :)

(#308) Dhampir válasza Kornel (#307) üzenetére


Dhampir
félisten

Segítség, angol nyelvű billentyűzet! :)

Ezt Magyarországra is behozzák majd?

[ Szerkesztve ]

(#309) Kornel válasza Dhampir (#308) üzenetére


Kornel
veterán

Ha nem, akkor megrendelem ebayen :C
De ha van eszük, behozzák! 200k körül best buy lehet!

(#310) spyduck válasza mrThomi (#259) üzenetére


spyduck
nagyúr

Pont attól megy tönkre a notebookok nagy része, h a rézlamellák eldugult nyílásai miatt csökken a hűtés hatásfoka. Láttam én már olyanokat gépekben, h húha :DDD

(#311) Borote válasza 1100110 (#304) üzenetére


Borote
addikt

Persze, hogy igazad van, költsd csak el a pénzed :DDD Ha nem hallgatsz a szép szóra, engem aztán nem érdekel ;)
Viszont ha az adott program amit szeretnél használni az képes GPU gyorsításra, akkor MINDEGY, hogy i3 vagy B960-t teszel alá, jó, ha 50%-on fog menni :)
Játék alatt úgyszintén.

(Bár egy SSD-vel még mindig többre mennél :) szerkesztés terén is).

[ Szerkesztve ]

(#312) spyduck válasza Borote (#301) üzenetére


spyduck
nagyúr

Csak úgy megjegyzem, hogy a Z580-ban és az Y570-ben ugyan az a GF108-as kódnevű VGA van. A Z580 - GT630-nál Dirt 3-ban és Crysis 2-ben ugyan olyan fps eredmények születtek, mint az Y570 - GT555-jénél. Egyedül a Skyrim nem stimmel, de ott se túl nagy a különbség, viszont ennek az a magyarázata, hogy amikor az Y570-et csináltam akkor nem vettem észre, hogy a Skyrim-nél van több grafikai beállítási lehetőség is. Szóval én úgy veszem észre, hogy a GT555 és a GT630 ugyan az és nem a GT540-el azonos.

(#313) Borote válasza spyduck (#312) üzenetére


Borote
addikt

Hát azt eddig is tudtuk, hogy a GT540M és az Y570 féle GT555M egyaránt a GF108-as lapkára épít. (Lapka terén ugyan azok voltak, csak órajel és memória különbözött).
Ha már ott van Nálad a gép, akkor nézd meg kérlek a GPU-Z-ben az órajeleket és a memória típusát, sávszélét - nincs kizárva, hogy még nagyobb kavar van GT630/635M szinten, mint annó a GT555M szintjén :DDD

[ Szerkesztve ]

(#314) spyduck válasza Borote (#313) üzenetére


spyduck
nagyúr

A játékok ugyan úgy mennek mint az Y570-en szóval tök8 :)

(#315) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Gondolkodtam hogy linuxra vennék egy laptopot. Nos tudom hogy arra még egy 10 éves laptop is megfelelő de azrét némi multimédia is férjen bele. Tehát amire kell a laptop:

- Csak is kizárólag linux lenne rajt.
- Legyen benne minimum 2GB RAM.
- Ha lehet a CPU I3-as legyen (Bár nem tudom hogy az Intel Atom mennyire jó)!
- Filmnézés, zene hallgatás, primitív képszerkesztés.
- Nem játszanék rajta tehát ez nem dominál.
- Kijelző 15" legyen.
- AMD ne legyen!

Én maximum 120E ft-ot tudok rászánni.

Melyik típust választanátok ezért az összegért a jelenlegi piacon?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#316) Davs válasza Kornel (#307) üzenetére


Davs
tag

Hol latod itt az A10-et?? semmi hasznos infot nem latok az oldalon a 8GB ramot leszamitva :D

(#317) sssirius válasza Kornel (#307) üzenetére


sssirius
tag

Sejthető, hogy A8-al szerelt Trinity-s modellek mikor lesznek kaphatók kicsiny hazánkban? :)

(mint pl. a linkelt HP Probook 4545s)

(#318) Kornel válasza Davs (#316) üzenetére


Kornel
veterán

(#319) Tikakukac válasza Carasc0 (#315) üzenetére


Tikakukac
titán

Miért pont i3? Atomról inkább ne beszéljünk, mai napig rémálmok gyötörnek a szó hallatán.
Ha új gép kell, akkor ez a legjobb. Van olcsóbb is, neked ez is bőven elég lenne.
Vagy ugye alfa156 árul egy raklap gépet 6 hónap garival, onnan nagyjából bármi jó.
Ezt kifejezetten ajánlanám. Mellé SSD vagy egyéb nyalánkság és még így sem költöttél feleslegesen sokat.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#320) sssirius válasza Carasc0 (#315) üzenetére


sssirius
tag

Üdv!

Egy ilyesmi szerintem megfelelne neked: [link]

Stabil gép, jó anyaghasználat, a kijelölt célokra bőven megfelel. A B960 proci nincs igazán lemaradva az i3-asoktól, eltekintve 1-2 apróságtól. A hangszóró sajnos nem az igazi bennük, de ezt egy külső hangfallal orvosolni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#321) Vedro válasza Borote (#313) üzenetére


Vedro
tag

Gondoltam jó lesz referenciának :))

HTC Touch Diamond -> HTC Legend -> Google Nexus -> Samsung Galaxy S -> Acer CloudMobile S500 -> Motorola Moto G-> Google Nexus 4->Wileyfox Swift

(#322) Tikakukac válasza Tikakukac (#319) üzenetére


Tikakukac
titán

Hopp, ugye neked muszáj a 15", akkor az Elitebook ugrik is egyből. :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#323) Prof válasza sssirius (#317) üzenetére


Prof
addikt

Azt nem tudom mikor lesznek kaphatók, de a típusokat próbálom összegyűjteni egy AMD trinity noti topicban AMD Trinity notik

(#324) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Vélemény erről a lapiról? Ha nem jó, 140k-ig mi a bestbuy? :)) (ez sem nekem lenne)

mp

(#325) runner 125 válasza molnarpeter (#324) üzenetére


runner 125
nagyúr

Felejtős.

Mire kell?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#326) sssirius válasza molnarpeter (#324) üzenetére


sssirius
tag

Sajnos 140k-ig normálisan összerakott notit nem kapsz ilyen vid.kártyával. Ha játékra kell és ilyen teljesítményű kártya kell bele, akkor a 140k nem fog menni.

Nem ismertem azt a típust, és ránézésre jobbnak tűnt, de e szerint az oldal szerint nem sokkal jobb egy Intel HD3000-nél.

Így viszont a Fujitsu Lifebook A531 i3-as procival pl. ez

[ Szerkesztve ]

(#327) Borote válasza spyduck (#314) üzenetére


Borote
addikt

Ez így pont a GT540M :DDD
Mondjuk a Boost órajel egészen érdekes, mert az elvileg csak Keplerben van :D

(#328) mrThomi válasza spyduck (#310) üzenetére


mrThomi
addikt

ezzel most arra reagáltál, hogy érdemes akkor kitisztítattni öket ? :B

Nothing Phone (2a)

(#329) Borote válasza molnarpeter (#324) üzenetére


Borote
addikt

Ha játékra kell, akkor Samsung NP300, vagy Toshiba C855 is egyrészt erősebb, másrészt kevésbé zsanértörős gép.
Ha meg nem játékra kell, akkor Fujitsu A531.

(#326) sssirius: miért nem? Ez csak egy átnevezett GT520M.

(#330) Tikakukac válasza molnarpeter (#324) üzenetére


Tikakukac
titán

Hmm, használt is jó?

C855 Toshiba a legerősebb, ha fehérben is jó a gép, akkor az a plafon amit lehet ajánlani bátran.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#331) sssirius válasza Borote (#329) üzenetére


sssirius
tag

Közben már javítottam magam :) Gyorsabban írtam, mint gondolkodtam. Nem ismertem fel a típust, de mikor utánanéztem rájöttem, hogy hülyeséget írtam.

(#332) drzozo


drzozo
senior tag

Rég jártam erre, úgyhogy lenne megint 4+1-es választás.

Lenovo Z575
Toshiba S L850
HP Pavilon dv6
dv6-6125sl alu - 154 900.-Ft
AMD A6-A3410MX,4GB,500GB,HD6755G2 1GB

+
dv6-6126sl alu - 164 900.-Ft
AMD A8-A3510MX,4GB,500GB,HD6755G2 1GB
- nem tudom megéri-e a proci miatt a plusz 10 ezer felárat.

Csak multimédiás dolgokra szeretném használni, film és zene, na meg esténként hosszútávú wow (laptop hűtő van), aminél megelégszek közepes, maximum jó grafikai beállításokkal. Ezért fontos a kijelző, tükröződhet, és a beépített hangszóró.

1. Lenovo Y570 után ez maximum csak teljesítményben lenne rosszabb, összességében biztos jó választás lenne, jó hang, szép és állítható képminőség.

2. Toshiba. Valamiért taszít a márka, ha laptopot vennék, nem biztos, hogy erre esne a választásom, viszont ezzel a konfiggal, na meg a fehér színnel, ilyen ár mellett brutál. Valami infó a gépről? Hangzásról valaki esetleg tud vmi? Látom, hogy SRS Premium Sound van benne, de azért csak érdekelne, legalább egy Y570-hez viszonyítva.

3. Ilyen procival nem szívesen venném meg, viszont jó az ára, érdekel, de még mindig inkább az A6-os vagy A8-as dv6 felé húzok. Altec Lansing hangszórók, hogy teljesítenek? Ehhez még nem volt szerencsém.

4. Ezt volt szerencsém nyomkodni, legszívesebben ezt próbálnám ki és ezt is választanám hosszabb távra. Hallgattam egy zenét rajta, viszont a beats audio hangzása nem nyerte el a tetszésemet. Akkor. Viszont most youtube-n néztem egy videót, ahol a csávó egy gombnyomással átváltott rá, elképzelhető, hogy én anélkül teszteltem rajta zenét, így kíváncsi lennék erre is.

5. 10 ezer forint felár, A6 vagy A8.

(#333) winhate


winhate
őstag

Dell , HP IBM

"Nezd meg az anyjat vedd el a lanyat."

Erdemes megnezni a tamogatottsagot is a gyarto sajat weboldalan.
Ha pl van par eves geped vagy valamelyik ismerosodnek es nincs mar hozza tamogatas
vagy egyszeruen letoroltek ,megszuntettek tehat nincs driver konyvek stb.. en hanyagolnam azt a ceget nagyivben.
Akinek nem a kedves vasarlo az elso hanem a bevetele az huzza le magat.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#334) Tikakukac válasza drzozo (#332) üzenetére


Tikakukac
titán

Van itt minden, mint a vásárban :DDD
WoW raid alatt azért eszik gépet rendesen, volt alkalmam tapasztalni pár évig. Írj egy konkrét plafont árra, és belőjük hozzá a gépet.

winhate: Ez kinek hova mire merre? :))

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#335) Borote válasza winhate (#333) üzenetére


Borote
addikt

Most éppen mire gondolsz? Mert valami hiányzik még a mondandódból, hogy értelme is legyen :B (pont mint a tárgy, amit tanulok már kerek két hete.......) - és most nem az ékezetekre gondolok ;]

Nekem pl T60-am van, lazán 5 éves konstrukció, XP-vel jött, de még Win7-hez is vannak driverek :)

[ Szerkesztve ]

(#336) drzozo válasza Tikakukac (#334) üzenetére


drzozo
senior tag

165. :)) De igazából ezekből szeretnék választani.

(#337) winhate


winhate
őstag

Topic tema:

Milyen notebookot vegyek?

Az pedig a valasz volt ra

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#338) Tikakukac válasza drzozo (#336) üzenetére


Tikakukac
titán

Sokkal több versenyző nincs is. Én mondanék egy z575-öt. A Toshiba ha bejön a fehér, akkor talán egy lehelettel jobb összbenyomásban. Viszont az AMD procit lehet mókolni össze-vissza, mondjuk ha nincs konvertálás stb. akkor szinte mindegy is. DV6 billentyűzet miatt lehet érdekes, egyébként nem rossz a minőségük.
Hatalmas fejszevágást nem tudnék tolni egyik gépre sem. Beats egy nagy kamu, akárcsak a fülesek, hangszínszabályzót bütykölni mindenki tud.
Utolsó +10k-t nem nagyon ér, max annyit húzol kstatban.

winhate: Mondjuk Dellből Inspiront pont nem szabad venni, szóval az ilyen kijelentésekkel nagyon óvatosan. HP is tolja a G6-ot meg 630-at, amik elég vacakok. Plusz nézd meg a Pavilionomat, 3 éves gép és 1 éve zero support. :U

4éves múlt a Thinkpadem, de már ezen is Lenovo felirat van. IBM gépeket azért már ritkán ajánlunk be így sok-sok évesen :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#339) Borote válasza winhate (#337) üzenetére


Borote
addikt

Háááát, ez azért ennyire nem egyszerű, másrészt az IBM már pár éve nem gyárt notebookot :DDD

(#340) winhate válasza Borote (#339) üzenetére


winhate
őstag

Es hasznaltat nem lehet venni ? ...

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#341) Borote válasza winhate (#340) üzenetére


Borote
addikt

Dehogynem, én is azt vettem, de már ezen sem az IBM logo virít, hanem a Lenovo - és azért nem lehet mindenkinek 5 éves gépet ajánlani :DDD
(Pedig azért szoktunk :) )

Te gondolom a Latitude, EliteBook és ThinkPad szériákra gondoltál, amit előszeretettel ajánlunk is mindenkinek, akinek az igényei megközelítik ezeket a gépeket, de ez sajnos ennyire nem egyszerű :B Meg a pénztárca is erős korlátokat szab...

[ Szerkesztve ]

(#342) winhate válasza Borote (#341) üzenetére


winhate
őstag

En is a multbol jovok de sajnos a jovo nem arra tart. :)

Minoseg ar-ertek megbizhatosag ma mar nem divat.
(A legvegen ugyis Afrikaban landol az osszes hw. )

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#343) btomi9


btomi9
aktív tag

Sziasztok!

Visszatértem, körvonalazódik a kép. Ezek közül melyiket ajánlanátok munkára?

lenovo u310
lenovo thinkpad x220
toshiba portégé z830
toshiba portégé r830
samsung series 5
samsung series 9
dell vostro 3360
dell vostro v131
acer aspire s3

Az x220 kicsit kilóg a sorból, mert 12.5" -os, ami nem lenne baj, a billentyűje leginkább ennek tetszik. Ami a bajom vele, hogy a Fn billentyű a bal Ctrl-tól balra van a sarokban (ezt a hülye megoldást), így Ctrl+C Ctrl+V helyett rendszeresen Fn+C -t nyomnék :)

Az acer S3 -nál meg a nyilak mellett a slide léptető (vagy mi) szerintetek nem zavaró?

(#344) Tikakukac válasza btomi9 (#343) üzenetére


Tikakukac
titán

A billentyű funkciók felcserélhetőek a BIOS-ban. Nekem is szokatlan volt, fel is cseréltettem.

Munkára én ezek közül azt venném. Mondjuk picit elfogult vagyok, mert ennek a nagyapja van nálam, és imádatos kis gép :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#345) molnarpeter válasza runner 125 (#325) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Netezés, hébe-hóba cod4.

mp

(#346) winhate válasza Borote (#341) üzenetére


winhate
őstag

ThinkPad re gondoltam egyebkent regen sokat hasznaltam jol birta a strapat.

Ezt a szegyent Ibm - Lenovo....

Most regebbi HP nx9010 van ... server-kent :)

pl Asus Netbook x101 ... katasztrofa..

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#347) btomi9 válasza Tikakukac (#344) üzenetére


btomi9
aktív tag

Érdekes ötlet a BIOS csere, eszembe nem jutott volna :)
Én a Toshiba R830-ra találtam egy nagyon jó ajánlatot. Már csak az optikai meghajtó helyére gondoltam, hogy egy Optibay megoldással SSD-t tenni, és mindenkit elverne a mezőnyben.

Van már ebben az árkategóriában ivy bridge -es i5-ös is. Nem tudom, ez érdekes-e, tényleg munkára, max néha filmnézésre kell, szerintem tökmindegy, a régi i5 is jó. (sőt, amit most találtam, az i7-el volt).

(#348) Tikakukac válasza btomi9 (#347) üzenetére


Tikakukac
titán

Amire használnád még a core2 is elég lenne szerintem, felesleges az Ivy hajkurászása, az i7-é meg főleg.

Szerintem üzleti TP-k mindegyike tartalmazza ezt a kis opciót, aki másra szokott, annak remek.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#349) Dooonfrigo


Dooonfrigo
tag

A x120e kis Lenovo netbookról mi a vélemény? Esetleg valami másik jó netbookot tudnátok ajánlani 100ezer környékén?

(#350) magedla


magedla
tag

Sziasztok Urak!

Még az előző 50000-es pakkban kértem a segítségeteket, ahol meg is erősítettetek abban, hogy a 3350-es Vostro jobb választás, mint a linkelt Edge. A tanácsot megfogadva meg is rendeltük a gépet, de hamar kiderült, hogy nincs minden rendben. Ami miatt fontosnak tartom megírni ezt a hozzászólást, az Tapsi Hapsi fórumtárs kérdése, ahol éppen erről a modellről érdeklődött.
Mivel Tikakukac fórumtárs utalt is rám a következő hsz-ben, úgy érzem, tájékoztatnom kell benneteket a fejleményekről. Sajnos a videokártya nem felel meg a hirdetett specifikációknak: HD6630M-mel árulják, de a gép HD6490M-et (újabb nevén HD7470M-et) tartalmaz. Előzetes érdeklődésre azt az információt kaptam, hogy nem lesz benne billentyűzetvilágítás, de volt. A többi dolog nagyjából stimmelt.
Visszavittük, reklamáltunk, korrekten visszavették, írtak papírt az átvételről és 3 napon belül ezt válaszolták: "Befejeződött a garanciális ügyintézése, azonban a terméket sajnos sem kicserélni, sem megjavítani nem tudtuk, annak vételárát jóváírjuk Önnek." Elvileg a DELL hibázott és a 6630-cal szerelt változat már nem elérhető. Sajnos nem tudtam elérni, hogy módosítsák a honlapon a VGA-t, pedig szerintem ilyenkor ez lenne az alap. Készpénz vagy levásárlás volt a két lehetőség. Végül levásároltuk, mert öcsém nagyon várta már a lapost, így egy DELL Vostro 3460 lett helyette. Lemondtunk az i5-ről, de jött az erősebb VGA.
Rövid beszámoló következik (kezdő notebook használóként közel sem szakmai, inkább érzelmi alapon): Nos, a cucc annyira új, hogy még meleg. A DELL honlapján alig voltak még fent a driver-ek, de egy fél napos letöltögetés, telepítgetés és finomhangolás után nagyon elégedetten dőltünk hátra a székben. A 3350-hez képest az akkumulátor nem áll ki hátul, nagyon ízléses az új formavilág és jó az anyaghasználat is. Feltételezem, hogy a 14"-os méret miatt tudták okosabban elhelyezni az alkatrészeket. Az i3 és a GT630 elég jó barátságban vannak, eddig 2 játékban került tesztelésre a gép: Crysis 2 és Diablo 3. Mindkét fronton korrekt a teljesítmény, konkrét adatok ha érdekelnek valakit, utánajárok öcsémnél, mert nem én használom. A billentyűzetbe beleszeretett tesóm, a méretbe és a normálisnak mondható súlyba úgyszintén. Üzemidő 9,5 óra idle, komolyabb terhelés (játék) még csak pár órán át történt. A maximális hőmérséklet eddig proci és GPU esetén is a 70 fokot közelítette, HDD adatot nem tudok. Hűtőpadot tervezünk venni alá, ami méretben éppen passzol majd.
Ha bármilyen adattal, tapasztalattal tudok segíteni, kérdezzetek és utánajárok. Tudom, hogy elég pongyola a beszámoló, de talán segít a leendő vásárlóknak. Még egyszer köszönöm a tanácsaitokat, remélem ezzel sem lőttünk nagyon mellé. :R

[ Szerkesztve ]

True victory is victory over oneself

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.