Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#1851) ktommy91 válasza LSL1337 (#1849) üzenetére


ktommy91
addikt

Én erre és egy SSD-re szavaznék: Fujitsu Lifebook A531

Nincs kerítés.

(#1852) spyduck válasza #32577792 (#1850) üzenetére


spyduck
nagyúr

Jaaa, de az nem banki hitel hanem madaras tecsós saját hitel.

(#1853) Prof válasza lujó55 (#1843) üzenetére


Prof
addikt

Nincs kizárva, hogy lesz Vostro 3565, ahogy volt 3555 llanoval.
esetleg Lenovo Edge. Low voltage-al pedig a Samu ad A10-et is az 535-ben.

Szerintem nincs nagy különbség a probook és elitebook között, pláne nem annyi ami az árkülönbözet. 6475 probook pl. nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1854) vond válasza Kbali (#1802) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nnnno... Úgy néz ki, sikerül kitolni a keretet 110-120 ezerre... :)

Jól gondolom, hogy ebben a kategóriában nincs jobb vétel a Fujitsu A531-nél, illetve a Lenovo G570-nél? Már csak azt kellene eldöntenünk, hogy melyik legyen... :)

A G570 általában 2-3 ezerrel olcsóbb az A531-nél... Mindkettő Pentium B960-as... Érdemes lenne inkább egy i3-2350M-es G570-et választani plusz 10 ezerért, vagy ez már nem érné meg?

A Lifebook matt kijelzője, cseppálló billentyűzete és 3 év garanciája áll szemben az Ideapad jobb billentyűzetével és touchpad-jével, használhatóbb hangszóróival, és számunkra kellemesebb kinézetével...

Van esetleg valami fontos dolog, amit kihagytam?

Az mindkét cuccnál játszik, hogy idővel megkínálom őket a jelenleg az asztaliban duruzsoló 96 GB-os 2,5" Kingston SSD-vel?

+4 gigás memória bővítés szerintem mindenképp lesz, így abból már jócskán lehet lecsípegetni böngészőnek és pár gyakran használt programnak...

Tudom, hogy igazából nekünk kell döntenünk... De mégis megkérdezném: Vajon melyik legyen? :)

Jahhh, és még valami: Érdemes lenne várni pár hetet/hónapot valami várható bestbuy cuccra, vagy esetleg a mostani jó szériák valami alacsony fogyasztású, de erősebb IB-es változatára?

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1855) brumi1024 válasza vond (#1854) üzenetére


brumi1024
veterán

Én az A531-et mondanám. Kicsit strapabíróbb, és kevésbé látszanak meg rajta a használati nyomok később. A matt kijelző meg nagy előny, és igen a hangszóróval meg kell békélni, de nem vészes egyáltalán(saját tapasztalat).

(#1856) Tikakukac válasza vond (#1854) üzenetére


Tikakukac
titán

Matt kijelző miatt mindenképp a Fuji. Mikor hurcolászom a gépeimet annyival jobb a matt panel a fényeshez képest, hogy hihetetlen. Ahol a HP-m képe full fényerőn is láthatatlan, ott a TP 7-es fényerőn már olvasható képet csinál. A többi meg ízlés kérdése inkább, de anyagban is inkább a Fuji. De erősen hajlok az üzleties gépek felé, szóval papírforma :K

Hangszórói meg háááát. Igazándiból túl sok a jóból nekem a HP Altec Lansing cucca, a TP ebben borzalmas, tény. A Fuji sem egy állati zenemasina, de azért egy fokkal már jobb. Kibírható mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1857) Tom1939


Tom1939
őstag

Kedves Kollégák!

Szerintem üres halmaz amit kérdezek, de hátha tud valaki valamit ami elkerülte a figyelmem.
Most hogy úgy tűnik "csak" 7870 alapú fireproval jön az M6700, így marad a mostani (így nem örökölheti az asszony).
De kellene az asszonynak egy noti:

- 17,3 full hd, lehetőleg jó minőség
- vga elég ami sandy prociban van
- csendes
- legyen 2 hdd hely (egyikbe megy ssd)

Keret így elsőre nincs, meggondolásra bármi jöhet. Ja és Inspiron, asus k és hasonló rossz minőség kizárva, szeretném ezt letudni egy pár évre.

Köszönöm a segítséget.

(#1858) lujó55 válasza Prof (#1853) üzenetére


lujó55
őstag

probook 6465 nem?
6475-öt még nem láttam :(

(#1859) premete válasza Szomy (#1792) üzenetére


premete
veterán

Ezek az üzletiek, 3 év garival nem rosszak, főleg, ha az eladó megbízható, mint ez az e6320-as például. Szóval, inkább vennék egy alig használt, makulátlan üzletit az új ár feléért, mint újonnan egy teszkógazdaságos, de fóliás ipari hulladékot.
Nekem a 14"-osok nem jönnek be, a kijelző alig nagyobb, mint a 13.3"-os, de sokkal vastagabb, nehezebb; otthon rá lehet dugni TV-re is akár, cipelni pedig szerintem 12-13" a megfelelő (21 év laptop használati tapasztalat alapján, nem tesztekből). Amiket használtam, Latitude, Elitebook, Thinkpad, azok 4 éves korukban még jobban néztek ki, mint 1 éves consumer társaik, amelyekben az 1 év gari lejárta után sorra haltak meg a hardverelemek.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1860) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A Packard Bell notikkal kapcsolatban mik a tapasztalatok?

(#1861) Tikakukac válasza Pikkolo^^ (#1860) üzenetére


Tikakukac
titán

Leginkább ne. Szinte mindig van jobb gép náluk :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1862) Pocok256 válasza Tom1939 (#1857) üzenetére


Pocok256
veterán

Hosszas kutatás után ezt találtam ami úgy megfelelne neked, csak egsetlen bibi van nem találok infót arról, hogy van -e benne szabad slot még1 ssd-nek.
Klikk

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1863) ktommy91 válasza Tom1939 (#1857) üzenetére


ktommy91
addikt

Jó kérdés. dGPU nélkül elég esélytelen a dolog. dGPU-val a Dell XPS L702X a legkézenfekvőbb, de erre tuti hogy gondoltál te is.

Nincs kerítés.

(#1864) Siriusb


Siriusb
veterán

Mivel gyakran van használt notebook ajánlva, azoknak, akik nem értenek hozzá, mint én, jól jönne, ha az egyik "nagyágyú" :) a topikból összefoglalná, hogy mire kell figyelni, mit ajánlott megnézni / ellenőrizni, illetve kipróbálni, amikor elé kerül egy használt masina.
Nem akarok senkit dolgoztatni, csak saját tapasztalatomból kiindulva el tudom képzelni, hogy bátrabb lettem volna, ha van egy útmutató. :R

(#1865) Tom1939 válasza Pocok256 (#1862) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm, erre nem is gondoltam.

ktommy91: Igen, dedikált gpu nélkül elég reménytelen. Nagy kár de így van. Egy 17,3-as latitude teljesen jó lenne dedikált nélkül. De se 17,3-as se dedikált nélküli... Az xps-re gondoltam, de teljesen felesleges az amire a felár megy (viseókari, jobb hangzás). Ha már xps-nyit költök akkor inkább még egy precision lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1866) Tikakukac válasza Siriusb (#1864) üzenetére


Tikakukac
titán

Ne legyen ütésnyom, zsanér legyen feszes, stressz teszt menjen le, hűtsön a gép, ne restartoljon, memória diagnosztika, felületi sérülések se nagyon legyenek, pixelhibára is ajánlott ránézni, menjen akksiról, töltő is működjön rendesen, minden port menjen, ha van akkor garipapír legyen meg és kérjük le szervizből, hogy tuti eredeti-e.
Bios jelszó ha van, akkor tudjuk, vinyó életét is érdemes egy hdsentinellel megnézni.
Ne kerregjen a ventije, csavarok a gép alján ne legyenek összebarmolva.
Wifi meg egyéb cuccok csatlakozzanak rendesen, ne dobja a hálózatot.

Elsőre ennyi jutott eszembe.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1867) franc0 válasza Siriusb (#1864) üzenetére


franc0
őstag

Vannak itt eladók, akiknek százasával vannak pozitív értékelései, és még garanciát is adnak a használt gépre.
Tőlük kell venni és nincs gond.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1868) Tikakukac válasza franc0 (#1867) üzenetére


Tikakukac
titán

Igazán nagy üzleteket azért általában magánszemélyekkel lehet nyélbe ütni. 20-25k-s instant árréssel azért nehezen lehetne továbbadni egy sokgépes eladótól vett masinát, míg azért az apróból néha előjön olyan üzlet, amivel ezt még simán meg tudnád csinálni. Csak ugye macera, utánajárás, telefonálgatás stb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1869) vond válasza Tikakukac (#1856) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tikakukac, brumi1024! Köszönöm! ;)
Akkor elég erősen az A531 a nyerő, úgy látom...

A szerelhetőségről, szervizről, windóz telepítésről esetleg még tudnátok írni pár sort? Nem lesz gondunk egyikkel sem, ugye?

Illetve tényleg nem várható mostanában valami bestbuy cucc 120 környékén? AMD Trinity, vagy Ivy Bridge APU-val, jobb IGP-vel, alacsonyabb fogyasztással » hosszabb üzemidővel?

Vagy ezek csak év vége felé várhatóak?

Köszönöm! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1870) Tikakukac válasza vond (#1869) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerelhetőség: amit lehet bontani (ram, vinyó, odd) azok 1-2 csavarok, nem lehet gond.

Szerviz: nem kell megtapasztalni és nincs gond. De elviekben itt sem lehet fennakadás.

Windows: Bootolás dvd/pendrive bármelyikéről és kész. Ezzel már 4-5 éve nem volt gondom. (Kivéve a saját TP-met, ami XP-t Istennek nem akart bootolni pendrive-ról, de ez mellékes)

Nyár vége felé már biztosan lesznek alsóbb kategóriában is újabb procis gépek. Ha van csókos a beszerzős részről, akkor meg tudják mondani milyen áruk lesz itthon és milyen gépek jönnek egyáltalán. De nyitóárban szerintem magasabban kezdenek. Átlagos felhasználásra meg szerintem olyan mindegy, hogy mihez raknak +10% órajelet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1871) Siriusb válasza Tikakukac (#1866) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszönet! :R

Esetleg beleférne az első hozzászólásba is? Célszerű lenne.

(#1872) Tikakukac válasza Siriusb (#1871) üzenetére


Tikakukac
titán

Ahhoz ezt gatyába kéne rázni, meg ugye tuti valamit kihagytam. Plusz némi nyelvtani átalakítás is ráfér. Meg azt hiszem Logouton is van 1-2 hasonló cikk, mondjuk elég régiek, meg szerintem hiányosak is. Plusz a végére mindig odatenném, hogy bármikor beüthet a crack, és lehet nagy pénzt bukni akármilyen jó a szemed meg a megérzéseid a géppel kapcsolatban.

Írnék amúgy 1-2 cikket, elég nagy mennyiségű infót sikerült felhalmozni az évek során destop/noti/modding/vízhűtés fronton. Csak ugye időm nincs, meg valahogy nem tudnék egy kerek sztorit leírni, csak mindig valamilyen kis foszlányt.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1873) Siriusb válasza Tikakukac (#1872) üzenetére


Siriusb
veterán

Ha leírod, én gatyába rázom :)

bármikor beüthet a crack
Mint minden használt eszköznél. Igaz az újnál is, ezért van a garancia.
Ezt valóban érdemes odatenni, de most borítékolom, lesz aki simán átsiklik felette és durrog, ha esetleg meghibásodás következik be, de hát ilyenek az emberek.

(#1874) Magnum_ válasza Tikakukac (#1872) üzenetére


Magnum_
nagyúr

0-24-ig itt vagy, nincs idod? :P

I humbly and respectfully decline™

(#1875) Prof válasza lujó55 (#1858) üzenetére


Prof
addikt

Pedig van 6475 is más kérdés nálunk max aradium árulaj egyelőre. A 4545s-t pedig nem láttam sehol.
Gondolom addig nem hozzák be míg a régi szériákból van raktáron.

(#1876) spyduck válasza spyduck (#1848) üzenetére


spyduck
nagyúr

Oké, utánajártam és pontosítok :)
Áruhitel esetén csak cseréltetni lehet az árút ha 3 napon belül meghibásodik de csak ugyan arra a modellre, de legalább az árnak muszáj egyeznie. Van az online hitel ügyintézési lehetőség, amikor kérheted a notebookot futárral házhoz, ilyenkor nem élhetsz a 8 napos indok nélküli elállással.

(#1877) Tikakukac válasza Magnum_ (#1874) üzenetére


Tikakukac
titán

Ejnye no, most épp nem bírtam aludni :P
Legtöbbször utazom és közben telóról tudok pötyögni. Vagy eszek és akkor is gép előtt vagyok, azért tűnik úgy, hogy nonstop online vagyok. Ilyen 15 percekre azért gép elé kerülök 3 óránként ha muszáj. Márpedig muszáj ;) De egyben, egy hosszabb időintervallumra már nem, mert mindig jön egy telefon, vagy anyagbeszerzés, motorépítés vagy tényleg bármi. Hihetetlenül komplex egy családunk van, munkahelyekről nem is beszélve. Így meg főleg nehéz lenne jó írásokat csinálni. Rosszat meg nem akarok, ahhoz túl maximalista vagyok :K

Siriusb: Amit leírtam az nagyjából korrekt, max 1-2 gondolat hiányozhat belőle. Komplex cikkhez meg ugye kéne egy lazulós nap, hogy összekapjam magam :K

Prof: Amíg jól fogynak a régi gépek, főleg mondjuk a Probookok, addig szerintem nem is igyekeznek kifuttatni. Pláne itthon, ami elég árérzékeny piac.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1878) Magnum_ válasza Tikakukac (#1877) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is rapillantpk telefonrol gyakran napkozben...

I humbly and respectfully decline™

(#1879) adrian23


adrian23
csendes tag

Sziasztok,

15,6"-os notebookok közül melyiket ajánlanátok 3d-s munkára és egy kis játékra?
A legszimpatikusabbak számomra a Lenovo y570 és HP probook-ok.
Használtan garival, vagy újonnan is megvenném.
Mindenképpen nvidia+intel kombót vennék.
Szerintetek elég az i3-as proci az i5 helyett, h árba kijöjjek?
Néztem még Asus k53sv-ket, de azok ugye nem ajánlottak.
Nemzetközi garival kellene és jó lenne 2év rá. Az Acer-t, Toshibát, Samsungot annyira nem néztem még. Azokról milyen véleményetek van?
Elég nagyok az igényeim, de olcsón szart nem akarok venni. :N

Előre is nagyon köszi a kimerítő válaszokat!

(#1880) Tikakukac válasza adrian23 (#1879) üzenetére


Tikakukac
titán

Az ár az, ami megszabja a dolgokat. Használtban azért lehet néha kapni elég bika gépeket is, kérdés, hogy van-e energiád felkutatni és kivárni.

Saint_: Számomra inkább hátrány kezd lenni a telefon. Intézhetem róla a dolgaimat, de sajnos könnyebben el is érnek :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1881) Ghoost1


Ghoost1
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a jelenlegi laptopomat lecserélni (Asus), amit csak netezésre használtam és az asztali munka gépet is kiváltani egy modernebb és gyorsabb gépre, ami pár évig kiszolgálna.
Főleg elektronikai egységek programozására, javítására, AutoCad, netezésre, videó vágásokra, szerkesztésre-nézésre és a mindennapi használatra. A lényeg, hogy erős gép legyen, ne akadjon munka közben a ram vagy proci miatt, bírja a 24/24 órás munkát, ne melegedjen, intel proci legyen és normálisabb GPU és új legyen. Árban 250 de max 300-ig gondolkozom, mert később a hdd-t ki akarom cserélni ssd-re és a dvd-t hdd-re a tárkapacitás miatt. A játék nem lényeg, mivel van konzol, de ha azt is tudja az csak piros pont a számára. Hordozva nem nagyon lesz.
Amiket eddig olvasgattam és tetszenek:
- HP ProBook 4730s
- HP Pavilion dv6-6b03eh
- Lenovo IdeaPad Y580
- Dell Vostro 3560
Ki melyiket ajánlaná illetve bármi más típust is ajánlhattok ami megbízható és jó.
Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#1882) Borote válasza Ghoost1 (#1881) üzenetére


Borote
addikt

300-ig? Munkára? Jó minőségű gépet? ThinkPad T530 IB i5-tel :) 308k.

(#1883) franc0 válasza Ghoost1 (#1881) üzenetére


franc0
őstag

Jól mondja a kolléga.
LENOVO ThinkPad T530 N1B3RHV

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1884) Pocok256 válasza Ghoost1 (#1881) üzenetére


Pocok256
veterán

Én a helyedben megnéznék egy ilyen dellt. Igen olcsón dobják hozzád és elég jól lehet konfigurálni is :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1885) brumi1024 válasza vond (#1869) üzenetére


brumi1024
veterán

Szerelhetőségre teljesen jó. Pár csavar és lent van a hátlap, ramot hdd-t könnyű benne cserélni, de a ventillátor tisztításához sem kell szétszedni teljesen a gépet(mint egyes lenovoknál pl), ez saját tapasztalat, ramot cseréltem pár gépben. A szerviz szintén profi, én a bécsi útra vittem az előző gépemet párszor, mind a két alkalommal(billentyűzetcsere, akkumulátorcsere) a bevitel utáni második-harmadik munkanap már szóltak, hogy mehetek érte.

(#1886) spiritmate


spiritmate
csendes tag

Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre a Lenovo-t vagy az Asus-t válasszam?

http://www.usanotebook.hu/lenovo/ideapad-z580a-intel-core-i5-3210m-25-ghz-4-gb-ram-750-gb-hdd-windows-7-home-premium-ezust-hatlap-59-335981/P27592

http://www.usanotebook.hu/asus/n53sm-sx068v-intel-core-i5-2450m-25-ghz-4-gb-ram-750-gb-hdd-windows-7-home-premium-ezust-hatlap/P27506

(#1887) ktommy91 válasza Pocok256 (#1884) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez mind igaz az USA-ban. Itthon sajnos drága és kevés konfig van. Aprón volt két tag aki jó áron be tudta szerezni, de ha jól tudom akkor már ők sem tudnak ilyet.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1888) vond válasza brumi1024 (#1885) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ismét csak köszönöm Tikakukac és brumi1024 Uraknak! ;)

Akkor "Go for the A531!" :D

Még egy utolsó kérdés:

Laptopszalonnál összesen 8 GB RAM-mal 123 800-ért rendben lennénk?
(Esetleg kivárok egy "boldog órát", hátha...) :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1889) Pocok256 válasza ktommy91 (#1887) üzenetére


Pocok256
veterán

Halkan megjegyzem ha lenne rá vevő (nagy tételben) akkor elképzelhető, hogy kiépíteném a saját hálózatom ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1890) Tikakukac válasza vond (#1888) üzenetére


Tikakukac
titán

Ők bővítik vagy te bővíted, annyira mindegy. Mondd meg polipnak, hogy rakjon rá boldogórát, mert rendelnél, tuti lobogtatná a csápjait :K

Ja igen, egy ezrest esetleg fogsz ha te jársz utána, de mondjuk lehet még én sem foglalkoznék vele, pedig néha tudok fillérb@szó lenni. Rakasd bele aztán élvezkedj :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1891) brumi1024 válasza vond (#1888) üzenetére


brumi1024
veterán

Itt kicsivel olcsóbb a ram(én is itt vettem anno), de nem sokkal, szóval nyugodtan veheted a bővítést náluk.

(#1892) fateless válasza Pocok256 (#1889) üzenetére


fateless
veterán

Ha lenne rá vevő nagy tételben, akkor az a vevő is saját maga építené ki a saját hálózatát :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1893) vond válasza Tikakukac (#1890) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hohohóóó... Milyen polip és milyen csápok?
Van itt a fórumon laptopszalon bennfentes? :)

Bocs, nagyon nem vagyok képben ezek szerint... :B

Nem mintha nem érdekelne ennyiért is, de ha ki lehetne fogni egy "erős" boldog órát, annak nagyon örülnék... :D

Mondjuk még meg kell beszélnem életem párjával a végösszeget, szóval nem tudnék most azonnal rendelni... :B

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1894) Tikakukac válasza vond (#1893) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván poénból mondtam, bár nem tudom mit tud intézni vagy egyáltalán van-e közük ehhez.
2-3k lehet amit ad egy ilyen lehetőség, nem tudom minden gép benne van-e ebben, gyanítom, hogy nem.

Szinte minden boltból van itt ph-n belsős ember, van aki elég aktív is. De érdekességnek szántam mindössze :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1895) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok sajna lement a keretem noti vásárlás ügyében így kihagyom a játék oldalát néztem egy notit HP_ProBook_4535s_AMD_A-Series_A4-3305M szeretném tudni hogy jó választás lenne. Pro-kontra érdekelne. A válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1896) ktommy91 válasza vond (#1893) üzenetére


ktommy91
addikt

Az összes nagyobb boltnak van bennfentese itt. A laptopszalonból többek között Polip. Egyébként ha jól gondolom akkor egy script random dobálja a boldog órákat, nem tudom hogy polip tud-e tenni valami annak érdekében hogy a lifebookra kerüljön a sor.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1897) Tikakukac válasza bigwolf277 (#1895) üzenetére


Tikakukac
titán

Hopp, ez most az akciós árból is kapott 5k kedvezményt. Akkor rendelheted nyugodtan, remek gép, jó anyagok, sok gari és még játékra is elég lehet kisebb részletességen.
Vagy ha abszolút nincs játék akkor A531 Fuji is jó alternatíva sokkal olcsóbban.

Hátránya, hogy még nem vetted meg, előnye, hogy remek gép.

Node. Mediumon, legdurvább új játékok low-medium felbontással elpöfögnek.
Proci meg i3 szinten van, k10stattal lehet ezt is mahinálni, alulfeszelni, órajeleket felhúzni kissé.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1898) bigwolf277 válasza Tikakukac (#1897) üzenetére


bigwolf277
csendes tag

Előny hátrány? Mondjuk proci milyen benne mert azt látom hogy nem egy i3 van benne, na meg a video kari

(#1899) vond válasza ktommy91 (#1896) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! Tikakukac, Neked is!

Ja-ja, vágom, hogy sok boltból vannak itt emberkék (én is ismerek párat), csak ezt így direktben nem tudtam...

Egyébként a script-es dolgot én is így gondolom... Csak felcsillant a szemem a hirtelen lehetőségre... :D

Ha odáig jutunk, hogy rendelnénk, s nem lesz olcsóbb és jobb bolt, akkor lehet hogy bevárok pár boldog órát... De sokáig már nem akarom húzni... :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1900) bme


bme
tag

Sziasztok,

Erről a laptopról szeretném kikérni a véleményeteket. Az igényeimnek teljesen megfelel, csak szeretném hallani hozzáértők véleményét is :)

[link]

köszi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.