Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#951) ktommy91 válasza B-L-A-C-K (#948) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha játszani készülsz akkor azzal kezd hogy szedd le a ThrottleStop-pot. ;] Én sem vagyon nagy játékos, pont ezért idegesít hogy nem tudok FHD-ban PES-ezni. (Egy ideig még HD felbontáson is szaggatott) Viszont azért a hangszórók kárpótolnak sok mindenért.

(#950) spyduck: Nem sokat várok, de még talán drivereket igen. :D

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#952) AxBattler válasza spyduck (#944) üzenetére


AxBattler
félisten

Tehát a vasat már leszállították eladásra, vegye csak a paraszt, a szoftver meg majd kész lesz istenhírével. Nájsz.

Szűkös büdzsémből kifolyólag egy időben megfontolás tárgyává tettem a sima B960-as N5110-et, de többet ilyen hibát nem vétek. Szerencsére azóta más került a célkeresztbe...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#953) Borote válasza spyduck (#950) üzenetére


Borote
addikt

Mi a gond azokkal a driverekkel amik a Dell honlapján vannak? Nem lehet őket letölteni/nem működnek?

(#951) ktommy91: mondjuk ebben akkor az Intel keze is benne van, hogy már 80 fok alatt elkezd throttlingolni.

[ Szerkesztve ]

(#954) Smani válasza ktommy91 (#947) üzenetére


Smani
senior tag

Thrlottestop? Annyira melegedik az Y570?

(#955) Borote válasza Smani (#954) üzenetére


Borote
addikt

Valószínűleg azért, mert az i3-nak alacsonyabb a maximális hőmérséklete, mint az i5-nek... Így ahol az i5 még vidáman megy, ott az i3 nekiáll throttlingolni. (Mondjuk lehet, hogy az övé és egy zseniálisan pasztázott darab volt :DDD )

Nekem i5-tel semmi ilyen problémám nem volt, játék alatt 75-80 fokot produkált. Nyáron.

(#956) B-L-A-C-K válasza Borote (#955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ahogy néztem ilyen melegbe 72 foknál nem tudtam ma eddig feljebb vinni akár hogy erőlködtem... De holnap még lehet újrapasztázom, gondolom sose volt még...

[ Szerkesztve ]

(#957) Borote válasza B-L-A-C-K (#956) üzenetére


Borote
addikt

Azért figyelj oda, ha plomba van, akkor ugorhat a garancia.
De ha 72 fok fölé nem megy, akkor az pazar :) Ha nincs gond, szerintem nem érdemes pasztázni :) (i3 vagy i5? Mondjuk 160-ból kiindulva gondolom előbbi).

(#958) B-L-A-C-K válasza Borote (#957) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen azzal mindig vigyázok...Hol írtam én 160-at? :D Amúgy olcsóbb volt, és igen i3-as csak, viszont 8 gb ram van benne...

Elég ez nekem...

[ Szerkesztve ]

(#959) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv.
Két notebook közül ti melyiket vásárolnátok?
[link]
[link]

Én az asus fele hajlok inkább. Kihasználása netezés, filmnézés, esetlegesen régebbi játék néha.

(#960) ktommy91 válasza Smani (#954) üzenetére


ktommy91
addikt

Igen, annyira melegszik.

(#955) Borote: Nem csak az enyém ilyen rosszul pasztázott, Bitpalace és szörnyeteg77 gépe is ezt csinálja. Az intel nyakába sem lehet varrni a dolgot, a DV6-nak eszébe sem jutott throttlingolni.

(#959) Stirbi: A lenovot egyértelműen. A low-end Asus-t hagyd meg az ellenségeidnek.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#961) Stirbi válasza ktommy91 (#960) üzenetére


Stirbi
addikt

Az Asus ellen mi szól? :)

Ami igy látszolag egyből szembetünik a két noti között, az a billentyü(a lenovo javára).

[ Szerkesztve ]

(#962) ktommy91 válasza Stirbi (#961) üzenetére


ktommy91
addikt

A netbook proci, a rossz support, és ez a tipikus és nagyon rossz Asus billentyűzet.

Nincs kerítés.

(#963) Stirbi válasza ktommy91 (#962) üzenetére


Stirbi
addikt

Akkor ha veszek a Lenovo-t fogom.
Köszi
:R

(#964) Cassel válasza zsolt19900 (#925) üzenetére


Cassel
csendes tag

Bocs, h nem olvasok vissza de megkérdezhetem mi volt a gond a géppel? Én 2 nap után küldtem vissza a Laptopszalonnak az enyémet (y570) mert reggel bekapcsolásnál nem indult a rendszer a recovery gombra meg nem reagált. Hívtam őket, mondták rögtön, h írjam meg emailbe mikor jöjjön a futár, jött is pénteken és elvitte. Eddig nagyon korrektnek tűnnek csak kíváncsi leszek mi lesz a vége.

(#965) Stirbi válasza ktommy91 (#962) üzenetére


Stirbi
addikt

Viszont az asus-on van HDMI. :U

(#966) Lenirgo válasza sssirius (#934) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Én pedig kb. 8x néztem meg ezt a gépet amit belinkeltél de valahányszor ugyanazt láttam. :)
Kimásolom neked: "Videókártya: Intel® HD Graphics integrált VGA vezérlő"

Aztán amit ktommy91 beírt neked jól, azt AxBattler kijavította rosszra! :) Senkinek fel sem tűnt. :D

ktommy91-et kivéve üljetek le 1-es. Szülőkkel otthon aláíratni. :W

Na de a viccet félretéve! Intel HD Graphics található a linkelt notebookban. Sokan szeretik HD 2000-nek hívni, de a HD 2000 szériának pl. van magasabb turbo órajelre lehetősége. Egy picivel jobb teljesítményre is képes a HD Graphicsnál.

Apropó, mi a baj a Fujitsu hangszóróival? Kevés a hangereje? :F

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#967) runner 125 válasza Stirbi (#965) üzenetére


runner 125
nagyúr

Van a G570-en is, max. nem írták.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#968) #04441088 válasza Stirbi (#959) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lenovot :) :R

(#969) AxBattler válasza Lenirgo (#966) üzenetére


AxBattler
félisten

Légyszíves, mutass nekem egy notebook-ot, amit tutira HD 2000-rel adnak. Köszi! :U

Intel HD Graphics (Sandy Bridge)

Intel HD Graphics 2000

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#970) Lenirgo válasza AxBattler (#969) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Jópofa vagy! :) Ez hogy jön ide? :F Mutass nekem olyat Te! Én nem eladó vagyok! :D Kicsit a mai piaci zöldséges jutott erről eszembe: "Mutassak szöbb cserösznyét?" - Ezt mondta, miután közöltem, hogy nem szeretem a rohadt cseresznyét. Majd megmutatott egyet kicsit elfordítva a rohadt felétől. :(

Tehát, amit én állítottam, az az, hogy a fenti esetben Intel HD Graphics -ról van szó. :) És, ha azokat az oldalakat amiket belinkeltél elolvastad volna, találkoztál volna ezzel: (Idézem) "•Pentium e.g. Pentium B950: base 650MHz, Turbo 1100MHz"
A legérdekesebb ebben pedig az, hogy ezt az Intel HD Graphics linkedről másoltam be. És a szóban forgó notebookban is pontosan ilyen processzor található.

Én szóhoz se jutok! :B Te mit szólsz?

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#971) Stirbi válasza runner 125 (#967) üzenetére


Stirbi
addikt

Utánanéztem. Itt az officiális oldalon látom, hogy van. meg youtube-on is utánanéztem ott is volt. Webkamera sem 0,3MPX ahogyaz üzlet irja, hanem 2MPX. Nemtudom, hogy ez a figyelmetlenség miatt e van ..., meg ninsc feltüntetve a hdmi, de viszont ha a képeket megnézem az üzleten ott sem látok hdmi-t.

staker- :R

(#972) runner 125 válasza Stirbi (#971) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nah, igen, ezen is csak 3 x USB és egy eSata látszik, de a fotókon nem G570 van, hanem G575, amelyből valóban volt olyan széria, amin nem volt HDMI.

A G570 így néz ki. Viszont én azt ott szereplő cikkszám ( 59333116 ) alapján rákerestem, azért az elég pofátlan húzás, h a régiótokban árult, ezen típusokba nem raktak HDMI-t. Ugyanis, a találatokat megnézve, egyik bolt sem írja h lenne benne HDMI. Míg, ugyanezekkel a specifikációkkal itthon alapfelszereltség az is.
Vedd akkor B960-nal, abban 1000%, h van nálatok is HDMI, plusz mindennapi használatra az nyerőbb választás, mint a B800.

A webcam meg baromira mind1, h 2mp-ben csinál életlen képet, vagy 0,3-ban. Amíg nincs bennük AF lényegtelen a felbontás, bőven elég a 0,3 is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#973) Lenirgo válasza runner 125 (#972) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Alapvetően sok szempontból gyengék a notebookokba épített webkamerák, de azért egy 0,3 és egy 2,0 MP webkamera között látható különbség van.

Pl. ha egy 0,3 MP webcamban nem kivehető chatnél a pömbi, azért 2,0 MP webcamnál nem kell neki a láthatósági mellény. Persze az még mindig megmarad, hogyha felkerül a netre, simán nem fogja felsimerni a csajod, hogy az a tiéd. :)

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#974) Borote válasza Lenirgo (#970) üzenetére


Borote
addikt

Most pontosan min vitatkoztok? :DDD
iHD 3000 van az összes notebook i szériás SB processzorban, a Pentium és Celeron processzorokban pedig az asztali iHD 2000-rel analóg (tehát 6 számolóegység, alacsonyabb órajelek - processzortól függően) iHD Graphics található, amiből néhány (átlag felhasználó számára nem teljesen létfontosságú) funkció hiányzik.

It is included in slower mobile processors (Pentium brand e.g. but called only Intel HD Graphics) and in most desktop processors. - iHD 2000

Ja, a fent említett szlovák boltban már van Fuji A532-es... SB processzorokkal... Remélem ide, hogy később jön, már IB-vel érkezik :U

[ Szerkesztve ]

(#975) AxBattler válasza Lenirgo (#970) üzenetére


AxBattler
félisten

No offense, de ha egyeseket osztogatsz, akkor azért illene jobban alátámasztani. ;)

Egyébként nekem ez a HD2000 olyan, mint a fehér elefánt: állítólag van, de még senki nem látta. Többen is felhozták már, hogy nem azonos a HD Graphics-szal (hivatkozásokkal félig-meddig alátámasztva), de konkrét notebook-ot még nem láttam ezzel. (Csak asztaliban lenne? :F )

NBC:
The Intel HD Graphics 2000 (or Intel Graphics Media Accelerator HD 2000 or GMA HD 2000) is an integrated graphics card in the Sandy Bridge codenamed processors. It is included in slower mobile processors (Pentium brand e.g. but called only Intel HD Graphics) and in most desktop processors.

És még:
The Intel HD Graphics (Family) is a processor graphics card which is integrated in the cheap Celeron and Pentium model of the Sandy Bridge generation. It is similar to the Intel HD Graphics 2000 and not with the processor graphics of the older Arrandale dual-core processors (which bears the same name).

Depending on the processor, the HD graphics offers a different base and Turbo Boost clock speed. Currently there are three different models:

Power Saving e.g. Celeron 847: base 350MHz, Turbo 800MHz
Celeron e.g. Celeron B810: base 650MHz, Turbo 950MHz
Pentium e.g. Pentium B950: base 650MHz, Turbo 1100MHz

Fentiek (és a részletes adatlapok) alapján valószínűleg igazad van: nekem úgy tűnik, hogy a HD2000 és a HDG között az egyetlen különbség az, hogy az előbbi Turbo órajele 1350Mhz, míg az utóbbié csak 1100Mhz (meg, hogy a 2000-est én még csak asztaliban láttam).
További észrevételeket szívesen olvasnék! :R

(#974) Borote válasza Lenirgo (#970)
No, így már kerek a történet. Azokról a hiányzó funkciókról lehet tudni valamit? (Link?)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#977) Bigaki


Bigaki
csendes tag

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni!
Az első notebookom vásárlása előtt állok, de nagyon tanácstalan vagyok, mivel nem igazán ismerem a mobil cpu és gpu listát, fogalmam sincs, hogy mi mire elegendő. Próbáltam utánajárni a dolgoknak, de még nagyobb káosz lett az eredmény a fejemben.
Úgy gondolom, ti megfelelő tanáccsal tudnátok szolgálni.
Alapvetően filmezésre és netezésre szeretném használni a megvásárolandó gépet, valamint kisebb játékokra pl. Legend of Grimrock.

Ki is néztem a következőt:
http://ipon.hu/webshop/product/samsung_series_3_np300e5a_s05hu_ezust/207452

Itt kérném a segítséget. A választott gép elegendő vagy már túl sok is a felsorolt dolgokhoz. Igazság szerint, ha nem muszáj nem szeretnék többet költeni a kelleténél. a Maximum keret 180 eFt, de inkább kevesebb.

Remélem tudtok tanáccsal szolgálni, esetleg alternatív megoldást ajánlani.

(#978) AxBattler válasza Borote (#976) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja jó, köszi! :W :D

(#977) Bigaki
Arra jóval olcsóbb gépek is megfelelőek lennének: 1 2 3

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#979) Borote válasza Bigaki (#977) üzenetére


Borote
addikt

CPU minden tekintetben sok arra, amire szeretnéd használni, és ettől indokolatlanul drága lesz a gép.
A GPU meg akár kevés is lehet, de kisebb gépigényű játékok azért elfutnak rajta (a kinézettet nem ismerem, ha elfut az iHD3000-en is, akkor még több gép jöhet szóba).

Úgyhogy inkább mutatok helyette két értelmesebb gépet a kategóriából:
ProBook 4530s - sokkal jobb minőségű, 3 év garanciával, masszív gép, matt kijelzővel (GPU-ja kb mint az NP300-é)
Toshiba L850 - olcsóbb, amit írtál arra tökéletesen elég, GPU-ban erősebb, fényes kijelzővel.

Esetleg 4535s - továbbra is jó minőség, csak gyengébb processzor.
Vagy Samu NP300V5 140-ért :)

Minden esetben érdemes a fennmaradó keretet SSD-re fordítani, megtáltosodik tőle a gép ;)

(#978) AxBattler: nincs mit :D

[ Szerkesztve ]

(#980) Lenirgo válasza AxBattler (#975) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Én max picit kesernyésnek ható poénokkal élek, távol álljon tőlem, hogy bárkit osztogassak. ;)
Egyébként bevallom nem hittem benne, hogy valaha is igazat fogsz adni a témában, de azon ritka felhasználók között vagyok akik nem szégyellik belátni a tévedésüket. Le a kalapppal. Sajnos fórumokban is igen kevés embernek megy ez.

Úgylátom, hogy az induló alap órajelben is különböznek egymástól. De ez itt lényegtelen tényező.

(#974) Borote: Hát nem ezt írtam én is? :) Ugyanazt leírtad, csak bővítve. :D
A vita egészséges dolog, kell az emberi szervezetnek. :) De nem volt itt még vita sem.

Más: Szerintem sok időt is érdemes várni az IB-vel szerelt gépekre. Lehetőség szerint megkell várni ezeket a modelleket.

(#977) Bigaki: Egy ProBookot ajánlanék elsőképp én is.

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#981) Borote válasza Lenirgo (#980) üzenetére


Borote
addikt

Én mondjuk a kisebb üresjárati fogyasztást és a (sokkal) fejlettebb IGP-t hoznám fel a legjobb érvnek az IB mellett :) (mondjuk dGPU-s gépek esetében ez az előny már kisebb...)
De hát ha valaki nem hajlandó várni, annak hiába mondja az ember :DDD

(#982) Bigaki


Bigaki
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Sokkal közelebb kerültem végre a célomhoz. :DD

(#983) AxBattler válasza Bigaki (#982) üzenetére


AxBattler
félisten

Ár/érték/minőség arányban a linkelt 4535s a legjobb szerintem is. Ha számít a minőség, akkor azt vedd - olcsóbban (ha az a fő szempont) a Toshibák, meg a Fujitsu is rendben vannak, de a HP jobb minőség (na meg ott van a 3 év gari).

(#980) Lenirgo
A lényeg, hogy épüljünk, és jól érezzük magunkat. :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#984) lujo10 válasza Bigaki (#982) üzenetére


lujo10
aktív tag

Vagy egy Samsung NP300V5A-S05 117-ért, innen a Ph-ról.

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#985) szecskkaa


szecskkaa
csendes tag

Sziasztok
először is bocsi az OFFért
Olyan kérdésem volna, hogy hogyan lehet a laptopomat TV-vel összekötni?
A laptopon: VGA; HDMI csatlakozó
A TV-n (a TV 50Hz): Scart; S-video; RCA
Arra gondoltam, hogy veszek egy VGA->S video átalakítót, meg egy S-video kábelt és azzal kötöm össze a gépet a TV-vel.
Érdekelne szerintetek ez működne?
Előre is köszi :)

(#986) Prof válasza szecskkaa (#985) üzenetére


Prof
addikt

Erre én is kíváncsi vagyok, mivel kiderült a hp notimhoz a dokkolón csak dísznek van az s-video output, mert a vga eleve nem adja ki. A VGA-Scart átalakító meg nem akar működni a tv-vel. :(((

(#987) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem is tudtam y570 a billentyűzet felől is szívja a levegőt...

[ Szerkesztve ]

(#988) Borote válasza B-L-A-C-K (#987) üzenetére


Borote
addikt

Pedig de sok eszmecsere ment erről lélegző billentyűzet címszó alatt :DDD

(#986) Prof: ha a dokkoló valamelyik porton nem ad jelet, annak érdemes jobban utánanézni, mert lehet pl driver függő is :)

(#989) MomoSinX válasza B-L-A-C-K (#987) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Fordítva :).

Alul szív, felül fúj, oldalt fúj.

[ Szerkesztve ]

(#990) Mr President


Mr President
senior tag

Szemezgetek egy acer timeline-al.Konkrétan TimelineX 5830TG. Specifikációja tetszik viszont a hűtéséről kellene egy kis info. Mennyire hatékony? Csendes jó hűtője van, ami kellően lehűti az alkatrészeket?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#991) Kornel válasza Mr President (#990) üzenetére


Kornel
veterán

Miért pont acer?:)

(#992) Borote válasza Mr President (#990) üzenetére


Borote
addikt

Eddig nem hallottam túl sok jó véleményt a hűtéséről (egyet sem), cserébe rosszat azt igen... - nem csak innen....

Mennyi pénzt szánsz rá, és mire szeretnéd használni?

[ Szerkesztve ]

(#993) Tikakukac válasza Mr President (#990) üzenetére


Tikakukac
titán

Volt szerencsém egy hasonló géphez Acertől. Minőségibb, mint a legtöbb, de én nem innen válogatnék :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#994) Mr President válasza Borote (#992) üzenetére


Mr President
senior tag

A hűtéstől féltem. Olyan gép kellene amelyiknek a kategóriájában nagyon jól megvan oldva a hűtése. Olyan 150-160 a vége. Használt még garanciális gépben gondolkozom.
Néztem asus k és n 53as gépeket is. Csak ez pl jobban tetszik. Általános felhasználásra kell. Ezen az áron a lehető legjobb. i5 proci egy jó vidkari, legyen benne ram is. Erős legyen, de hűvös és halk is :))

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#995) Tikakukac válasza Mr President (#994) üzenetére


Tikakukac
titán

Asusból is megtaláltad a nem ajánlott dolgokat.
Mennyire kell erős grafikai oldal? És mire kell a proci majd?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#996) Mr President válasza Tikakukac (#995) üzenetére


Mr President
senior tag

Én egy gt540 szintű grafikai teljesítményt szeretnék. Proci meg legyen erős. De ha van jó áron akkor tetmészetesen megfontolok egy i3at is.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#997) Borote válasza Mr President (#996) üzenetére


Borote
addikt

Mire kell az erős processzor? :)

Jó áron, jó gép, i3-mal, GT540M szintű GPU-val.
(Viszont itt lehet, hogy nem működik a váltható GPU, ami mondjuk kellően meglepő o.O )

[ Szerkesztve ]

(#998) Tikakukac válasza Mr President (#996) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha bejön a fehér, akkor a Toshiba a tuti.
Ha nem akkor akad Tillánál 2 év garival egy raklap DV6, abból nem tudom van-e még az erősebbik kártyával.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#999) Dhampir válasza Mr President (#994) üzenetére


Dhampir
félisten

A ProBooknak nagyon jó a hűtése. Érdemes megemelni a gépet, én sokak példáját követve, egyszerű műanyag kupakokkal oldottam meg, így még jobban viseli az ájert.

(#1000) AxBattler válasza Borote (#997) üzenetére


AxBattler
félisten

A gyengébbik változatában úgy tűnik, hogy nem működik.

Mr President
Lenovo Z575, vagy HP Pavilionok jók lennének...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.