Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73680) Dare2Live válasza Tapsi (#73673) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én tuti nem pánikolok a villany érint a 2 gyerek + mindketten folyamatos HO miatt de megoldható majd páros heteken bejárunk dolgozni vagy pl amikor fulon pörögne a légkondi. Vagy úgy megyünk szabira és nem most. Ugyis kicsit leépültem szociálisan. Meg ITs vagyok de még a feleségem bruttója is 7számjegyes... annyira nem vág földhöz. Német, angol megy spanyolt tanulgatom. Ha übergáz van ide értve pl hogy 34fős osztály indul kisfiamnak elsőben akkor lépünk.

Csak az országért sír a szivem. Ez az egész ami megy nagyon el lett k*. Nem kicsit nagyon.

@Hi!King: kiszamolo Miklios is egy befektetési antitalentum de amiket ír azért jók.

@PredatorZoli 12 havi BUBOR jelenleg 12.5% év végére lesz ~16-18?% arra jön a +2-3%. Már látom, hogy vhogy befizettik a megháromszorozódott gázszámlát erre jön az első törlesztő egy olyan számmal, hogy keresztbe áll a szemük. Én most azon filózok, hogy mibe rakjam, miből vegyem ki a pénzt dec 31ig, hogy jan elején ha kell végtörlesszek. MÁP+ helyett vmi javaslat? DKJt nem szoktam venni. Euro/USD? :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.