Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22368) brd válasza axioma (#22365) üzenetére


brd
nagyúr

Nem hiszek benne, csak mutattak élő számlát, a bank oldalán belépve, több évre visszamenőleg, rajta a tranzakciókat (persze ez ahogy írod, lehet fals, vagy akár nem ennek a cégnek a számlája,), ill. beszéltem egy (állítólag?) osztrák illetővel többször is, aki valamilyen főnöki státuszban van, az állítások, és a többiek viselkedése alapján. Mivel osztrák cég, gondolom az osztrák biztosítási alap vonatkozik rá. Beírni azért írtam be, mert kíváncsi voltam a véleményekre, itt vannak ugyanis széles látókörrel bíró tagok is. Igen, simán is rákérdezhettem volna, de úgy nem biztos, hogy a "nagyok" is ráugranak a kérdésre. ;)
mintha a tajekoztatas kotelezo resze lenne, ezert kerdeztem ra... ha enelkul arusitasz
Nem árusítok, csak egy ismerősöm ajánlására ismerkedem vele, az kis csúsztatás volt, utólag sorry, de jobb ötletem nem volt, hogy hitelesnek tűnjön. A részleteket is csak azért írtam, amiket hallottam, hogy esetleg arra tud-e valaki valamit mondani, aki nálam jobban ért is hozzá. Egyébként, ha én ilyet tennék, biztosan hozzátenném ezt is, hogy nem garancia semmire a múltbéli hozam. Amennyiben úgy van, ahogyan kiszámoló írja, nagyon ügyesek, mert egy általam alaposnak, és megbízhatónak tartott embert is ennyire megvezettek. Vajon ő utánanézett-e? Azt mondta, igen...

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.