Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72051) r3dsnake válasza skynet666 (#72040) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nyomd ki a background app refrest a google appnal.

(#72052) czanga válasza Ragnar95 (#72050) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm! :R

(#72053) _Csaba_ válasza czanga (#72049) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Igan az Avplayer az nagyon jó!

(#72054) FrankMonzano válasza nederlanden (#72048) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Mar fentebb leirtam az ezzel kapcsolatos velemenyemet.

(#72055) nederlanden válasza FrankMonzano (#72054) üzenetére


nederlanden
senior tag

Azt te sem gondoltad komolyan,olyan kamu ízű is volt.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#72056) agabe


agabe
addikt

7.1 óta borzalmas zárképernyőn előhúzott notification center, és control center is, sőt a megjelenő értesítések is. Úgy laggolnak mintha egy 30-40ezer forintos androidos telót néznék.
Faxa ... jöhet a 7.1.1.

(#72057) norbi2010 válasza agabe (#72056) üzenetére


norbi2010
őstag

Milyen telefonod van?

(#72058) buci30


buci30
addikt

HELP!
iPhone 5S

Újra indítottam a telefont a két gombos megoldással 100%-os feltöltéssel.
Ez okés volt.

Utána kikapcsoltam simán is, és most valamiért nem tudom bekapcsolni nem reagál semmire se!!!

Mi lehet a gond? :Y :F :W

Szerk:

Két gombos megoldással elindult még is!!!
Nagyon megijedtem :) Mi lehetett ez azért az érdekelne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#72059) Watto1991 válasza agabe (#72056) üzenetére


Watto1991
senior tag

A hiba az Ön készülékében van.

(#72060) kali válasza agabe (#72056) üzenetére


kali
legenda

ilyen hibát nem jelzett eddig senki, még a régebbi típusú telefonok tulajdonosai sem...

(#72061) nederlanden válasza buci30 (#72058) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ez simán előfordúl egymásutáni ki-be kikapcs/reset-kor!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#72062) buci30


buci30
addikt

En akárhogy nezem most volt aksi karibralas is de nekem jobban eszi most 7.1-el :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#72063) joey04 válasza buci30 (#72062) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72064) buci30 válasza joey04 (#72063) üzenetére


buci30
addikt

Ezen mar tul vok pont ezt irtam, h megvolt az aksi kalibralas...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#72065) joey04 válasza buci30 (#72064) üzenetére


joey04
titán

akkor ha valóban megértetted hogy mit is csinálsz, tudnod kéne, hogy ettől nem várható az, hogy jobban bírja az akksi, mert nem ez a feladata.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72066) samgar


samgar
őstag

Összegezve nem érdemes feltenni a 7.1-et, maradjon inkább a 7.06 jb-vel spékelve :)

Oppo Find X5 PRO

(#72067) buci30 válasza joey04 (#72065) üzenetére


buci30
addikt

Jo ez kozbe leesett :)
De az tény akkor is ,higy jobban szivja.
Most itt írkalok par perc Fb chat kb 3perc 1hivas kb 10perce vettem le töltő es -11%

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#72068) bundli


bundli
tag

Nem tudtok valamilyen tesztet, ahol 7.1 végső változatát tesztelik és mérik össze az előző verziókkal? Üzemidő és gyorsaság érdekelnének főképp. Mindenhol még csak a bétásakat dobja ki.

(#72069) legiaap válasza buci30 (#72064) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én valószínüleg csinálok majd egy HR-t és belakom újra. Az a tuti, csak ugye a játék mentéseimnek annyi lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#72070) joey04 válasza buci30 (#72067) üzenetére


joey04
titán

igen, azt nagyon sok helyen olvasni, hogy jobban eszi az akksit. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72071) baro130 válasza kali (#72060) üzenetére


baro130
tag

Nálam is durván laggol. De csak a lock képernyőn. (4S)

[ Szerkesztve ]

(#72072) kali válasza baro130 (#72071) üzenetére


kali
legenda

tiszta alapra újrahúzva is?

(#72073) Ragnar95 válasza baro130 (#72071) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

i5-ön tökéletes, egyáltalán nincs lag.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#72074) baro130 válasza kali (#72072) üzenetére


baro130
tag

Úgy érted, hogy a mentés visszaállítás nélküli restore-al is produkálja-e? Ezt nem próbáltam, meg nincs is kedvem bukni a mentéseket emiatt. A 7.0.6-nál még tökéletes volt...

(#72075) kali válasza baro130 (#72074) üzenetére


kali
legenda

igen, teljesen tiszta firmware alatt kellene megpróbálni, először mentés visszaállítása nélkül, ha úgy nem jelentkezik a probléma, akkor egyértelmű a dolog.

(#72076) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Van különbség a jelenlegi 7.1 és az új telefonként visszaállított 7.1 között? Minden okés, csak kiváncsi vagyok...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#72077) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok! iPhone 5-re szerettem volna frissíteni ios 7.0.4ről ios 7.1re de sajnos a restore 60%-a körül megáll 1669-es hibával. Frissítés előtt hibátlanul zakatolt a telefon,szétszedve leejtve vízbe ejtve nem volt.

Van valami ötletetek mi lehetne a megoldás?

(#72078) Kommy válasza papp_no1 (#72077) üzenetére


Kommy
veterán

Legújabb iTunes van telepítve?

Csináld meg újra a restore-t.

(#72079) kali válasza TigerCat (#72076) üzenetére


kali
legenda

szia,

van, minimum a módosított beállítások és az utólag telepített/frissített alkamazások. :)
amennyiben minden okés, úgy elvileg a ráfrissített rendszerrel sincs gond, ellekező esetben meg vagy kiharcolja a nullázást, vagy csak kompromisszummal lehet használni.

(#72080) TigerCat válasza kali (#72079) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Logikus, bár a kérdés csak arra vonatkozik, hogy stabilabb-e, gyorsabb-e, ha tiszta telepítést végzek és új telefonként állítom be?
Mindenem felhőben van, szóval az adatok nem lényegesek, játékmentésem pedig nincs...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#72081) papp_no1 válasza Kommy (#72078) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szia, próbáltam már sajna nem nyújtott megoldást.
Próbáltam letölteni több szerverről a szoftvert,hátha azzal van gond. Nem vált be.

(#72082) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem felétek:

Le akartam szedni az iPhone-ra (iPhone 5 iOS 7.1) újra az iPhoto appot mert gond volt vele, majd mikor elkezdtem leszedni, valami baj volt itthon a wifivel és rámentem a "szüneteltetésre" majd ki is töröltem az appot, gondoltam majd később megpróbálom. Viszont észrevettem, hogy nem kaptam vissza a teljes tárhelyemet, azt hiszem 3.3 GB volt szabad és most 2.9 GB maradt. Próbáltam még egyszer letölteni (ebben az esetben már leesett 2.6GB-ra a szabad hely) majd teljesen letöröltem a feltelepitett appot hátha a maradék ottragadt fileokat is letörli de, ugyanigy 2.9 GB-on van. (ugye 3.3 GB-ról indultam, szóval van felesleges 400MB valahol)

Kérdésem, hogy egy PhoneClean appal pl. tudom törölni az ottmaradt fileokat?Abban van ilyen lehetőség, hogy "Remove download Temp files" funkció. Kicsit mindig óckodtam az ilyen appoktól amik hozzányúlnak a fájlrendszerhez.

Köszönöm előre is a segitséget :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#72083) kali válasza TigerCat (#72080) üzenetére


kali
legenda

biztos az, legeljebb nem mutatkozik meg látványosan a különbözet, ha nincs hiba a ráéfrissítéssel.
nekem vesszőparipám, hogy mindig tiszta telepítést csinálok, és teljes mentést sem állítok vissza, csak a névjegyzék és a jegyzetek mennek vissza icloud mentésből, de nincs is problémám.
ettől függetlenül sokan csak ráfrissítenek, és utána is probléma nélkül használják a készüléket.

(#72084) bigdady válasza heidrich (#72082) üzenetére


bigdady
nagyúr

NEkem ios 7.1 restore-ral meg felszabadult közel 4gb helyem :Y

(#72085) Vasinger! válasza bigdady (#72084) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem is sok felszabadult, azért ennyi nem, de akkor nem vagyok egyedül ezek szerint.

(#72086) heidrich válasza bigdady (#72084) üzenetére


heidrich
senior tag

jó persze, hogy felszabadult mert még ha backupot is visszrakod a backup file nem tartalmazza az appok cache filejait igy azok nem töltődnek vissza :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#72087) joey04 válasza TigerCat (#72080) üzenetére


joey04
titán

én pont kalival teljesen ellentétes véleményen vagyok, és pont ez hiányzik most a droidból, a mentések. minden frissítésnél a régi mentésemet vittem tovább évekig, mert baromi kényelmes volt minden esetben visszakapnom a programokat, a mappa elrendezéseimet, azt, hogy mindent úgy kaptam vissza ahogy volt, szó szerint egy gomb volt az egész update folyamat. ahogy kész volt, már használhattam is tovább. nem éreztem lassulást és nem ütköztem soha problémákba. egy kivétel: amikor ios 7 bétáztam. akkor is csak annyi hátrányát éreztem, hogy volt egy bug ami friss telepítésnél nem jelentkezett: borzasztó hosszú volt a boot idő. ami önmagában nem lett volna gond, de az első béták idején azért nem volt ritka az újraindítás. :DDD
ettől függetlenül nem kali ellen beszélek, ez csupán egy tapasztalat a másik módszerről. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72088) R a y válasza bigdady (#72084) üzenetére


R a y
senior tag

Idővel ugy is hízni fog az elfoglalt terület az appok cache-e miatt...

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#72089) heidrich válasza joey04 (#72087) üzenetére


heidrich
senior tag

hát szerintem az, hogy iOS-nél mindig restore-val tegyek fel egy frissitést, pláne BACKUP nélkül az azért kicsit vicces :)

persze azért egészséges főbb verzióknál, vagyis évente egy új backuppal inditani, pláne esetleg ha az újabb generációs készüléket vesz az ember, de az, hogy mindig restoreolgassak az tök hülység, életemben nem volt bajom az iTunes-os frissitésekkel majd iOS 5 óta az OTA updatekkel.

Nekem is volt nem 1 droidos telóm, ott volt elég csesződés a backuppal, hogy 3 féle app, meg sok szenvedés kellett, hogy minden backupom meglegyen mert nem volt egy egységes megoldás, ha meg vissza is állitottam backupot akkor meg tényleg lehettek problémák. Ebből többet egy ideig biztos nem kérek, azért van megint iPhoneom, hogy minden flottul menjen :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#72090) oszy válasza agabe (#72056) üzenetére


oszy
veterán

nálam a legjobban a FB alkalmazásnál lehet észrevenni és a multitaskingnál! Borzalmas! i4S

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#72091) oszy válasza oszy (#72090) üzenetére


oszy
veterán

na meg az a piros kis *** beszélgetés vége gomb... nagyon remélem, hogy mielőbb változtatnak rajta!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#72092) _Csaba_ válasza oszy (#72091) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Szerintem teljesen jó az a gomb.. pont akkora mint a többi billentyű. Ha azokat megtudod nyomni ,ezzel sem lesz gondod szerintem. Bár tény és való hogy üres az a rész alul, elférne a nagyobb gomb.

(#72093) TigerCat válasza joey04 (#72087) üzenetére


TigerCat
nagyúr

(#72083) kali, (#72087) joey20:

Köszi srácok, ilyesmi vélemények érdekelnek!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#72094) ForRedGlory válasza Bogyooka (#71981) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ilyen nekem is volt :(

(#72095) joey04 válasza Bogyooka (#71981) üzenetére


joey04
titán

nekem note 3-nál pont ez volt tegnap, és magtól helyreállt. nyugi, nem a frissítés kavart be hanem gondolom a gubanc a hálózattal. már ha telekomos vagy.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72096) ForRedGlory válasza nederlanden (#72055) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mit kell mar tamadni, 100%-ig igaza van. Egy 4.4.2-es stock androod semmiben sem marad el az ios7-tol, plane nem sebassegben, gratiszban szerszer tobb dolgot lehet vele kezdeni. Szebbek, gyorsabbak az animaciok es nem lagol. Gondolom utoljara 2.1-es androidot lattal :U

(#72097) joey04 válasza ForRedGlory (#72096) üzenetére


joey04
titán

hát nálam a stock droidos n5 hamarabb megakadt mint a note 3, többször is. ezért is vettem nótot. A Note 3 meg gyakrabban akad, mint anno a 7.0.1-es i5-öm.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72098) B-L-A-C-K válasza buci30 (#72067) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem mindegyik telefonomon javított a %-os kijelzésen, azaz pontosabb lett. Nem tudom hogy csináltad de 100%-ra töltsd fel, h+p majd ha újraindult húzd le...

(#72056) agabe: i5 esetén egy minimális lagot sem tapasztaltam, pedig nem is szűz rendszerre frissítettem hanem egy elég régi mentésre...

(#72099) gabormgp válasza agabe (#72056) üzenetére


gabormgp
senior tag

Én 4s-en semmi ilyet nem tapasztaltam.És akinek régebbi típusú készüléke van,az sem jelzett.+ezt énis tudom,mert nekem is a 4s előtt 4 volt,és azon sem laggolt.

(#72100) nederlanden válasza ForRedGlory (#72096) üzenetére


nederlanden
senior tag

S4 és s3lte is volt,de mindeggy úgysem értitek páran,h óvodás,zűrzavavaros,kényelmetlen,és clone hatás a mindennapokban az android az ios-hoz képest teljesen egyértelműen.Nem érdekel a név meg gyártó,h apple,meg samu stb,nem elfogúltság meg semmi,ez így van!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.