Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) Ragnar95 válasza jubilleum (#58398) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itthon nem javítanak, csak cserélnek iPhone-t, ezért van ez így. Az USA-ban minden gond nélkül megjavíttathatnád a telódat bármelyik Apple Store-ban...
akisbandi: ugyanúgy utángyártott alkatrésszel, mintha ebayről vennéd... :U Az egyetlen előnye,h ők legalább pár hónap garit vállalnak rá, de ettől még nem lesz közelebb a kijelző minősége az eredetihez...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58402) RockHaRD válasza czgh (#58399) üzenetére


RockHaRD
addikt

az lesz, csak pont ma van a 4. nap, hogy megvettem + valszeg nincs raktáron már készülék a T-nél, szóval jó eséllyel nem kapok másik telefont egyből :( de akkor is vissza viszem, mert ez így nyámjó

(#58403) jubilleum válasza akisbandi (#58400) üzenetére


jubilleum
senior tag

6ért. Nekem csak a kijelző kell, berakom magamnak :)

(#58404) StLui válasza akisbandi (#58400) üzenetére


StLui
veterán

fagyalló kollégáéknál pedig 12eFt itt az aprón

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#58405) nord_ válasza vadászcsiga (#58389) üzenetére


nord_
veterán

E hónapban lesz upgrade, de már szedegetem össze, mire lesz szükség... (új autóstöltő, tok, stb.)

(#58406) czgh válasza RockHaRD (#58402) üzenetére


czgh
tag

T-be vigyed vissza, ha ott vetted. APR-ek a függetlenekkel foglalkoznak. MEg így lehet, hogy gyorsabb is lesz az ügyintézés, de törődj bele, hogy pár napig nem lesz telefonod.

(#58407) RockHaRD válasza czgh (#58406) üzenetére


RockHaRD
addikt

ahogy elnézem szombat-vasárnap nincsen szervíz a T-be, szóval hétfőn lehetne bevinni, viszont párom nevén van a készülék, ő pedig elutazik, szóval marad ez még vagy másfél hétig :(

(#58408) vadászcsiga válasza nord_ (#58405) üzenetére


vadászcsiga
félisten

30-50k? :K

(#58409) GeGexx válasza RockHaRD (#58407) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Hogyne lenne hétvégén is szerviz. Legalábbis partner üzletnél.

[ Szerkesztve ]

(#58410) nylontacsko válasza RockHaRD (#58407) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Meghatalmazással tudsz intézkedni a párod helyett.
Azt hiszem le is tölthető a meghat. a T oldaláról.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#58411) Zjunior válasza sly54 (#58395) üzenetére


Zjunior
veterán

Wow!
Jó tudni!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#58412) akisbandi válasza jubilleum (#58403) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Na azt már nem verik nagydobra.

(#58413) vadászcsiga válasza nord_ (#58405) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem váltok, nekem nem ér meg 200 ezret az uj iPhone. 125-ért hoztam el 2 éve a 4S-t, de ennyit nem vagyok hajlandó kiadni. 5-ön még gondolkodom de lehet hogy tényleg G2 lesz belőle, az utobbí napokban sok videót néztem meg róla, kar hogy ekkora tepsi. Ha kitudom valahol próbálni az lesz a döntő.

[ Szerkesztve ]

(#58414) czgh válasza nylontacsko (#58410) üzenetére


czgh
tag

Velem szóba sem álltak olyan miatt, hogy SIM kártya csere, mert nem az én nevemen van. :/

(#58415) matyi19 válasza vadászcsiga (#58413) üzenetére


matyi19
őstag

Pont G2 :U :F

[ Szerkesztve ]

(#58416) RockHaRD válasza GeGexx (#58409) üzenetére


RockHaRD
addikt

Allee-ba vettük, T oldalán nézve nincs szervíz ma.

Allee T-Pont
Szerviz:
Hétfő - Péntek: 10:00-18:00
Szombat - Vasárnap: Zárva

(#58417) Ragnar95 válasza RockHaRD (#58416) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bármelyik T-be viheted, nem csak oda, ahol vetted...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58418) nord_ válasza vadászcsiga (#58413) üzenetére


nord_
veterán

Sajna sokat telefonálok... de így legalább olcsóbb lesz az iPhone. :)

(#58419) vadászcsiga válasza nord_ (#58418) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én pont forditva, ugy viszont nagyon drága.

matyi19
Eddig csak jót olvastam róla, Lg jo érzékkel nyúlt bele a rendszerbe.
Jo lenne hamar eldöntenem. Ahogy magamat ismerem vagy marad ez vagy valami nagyon erős váltás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#58420) nord_ válasza vadászcsiga (#58419) üzenetére


nord_
veterán

Mondjuk a 4S-sel jól jártál, mert az még kellemesen erős (ha annó azt vettem volna, nagyon gondolkodnék a váltáson), de az i4 már nagyon izzad. :)

(#58421) RockHaRD válasza Ragnar95 (#58417) üzenetére


RockHaRD
addikt

vinném simán a westendbe, mivel kb 1 percre lakom tőle, viszont 2 probléma van:

1) számlát elfelejtették oda adni, ezért az Alleeba mindenképpen be kell menni érte

2) készülék csak az Allee-ban van, sehol máshol, tehát ha csere van, akkor egyedül ott tudnak adni másik készüléket :(

az lesz, hogy párommal bemegyünk ma a számláért, aztán írunk egy meghatalmazást, és bemegyek kedden a szervízbe (keddenként érkezik új készülék, most szerdán reggel az utolsót hoztam el), így biztos kapok szinte azonnal másikat.

(#58422) ittakary válasza RockHaRD (#58421) üzenetére


ittakary
nagyúr

számlát elfelejtették oda adni ??????????

(#58423) RockHaRD válasza ittakary (#58422) üzenetére


RockHaRD
addikt

igen. Hívott is az ürge 2 órával később, hogy elfelejtette, és menjünk vissza, de nem tudtunk már aznap. Mondta, hogy ok, 2.-án is bent van, de akkor sem ért rá a párom, szóval számla még nincs :(

egyébként a T oldalán csak üzleti meghatalmazást találtam: [link]

(#58424) Blaise válasza RockHaRD (#58421) üzenetére


Blaise
veterán

Számla nem kell, csak a garanciajegy, az egy külön lap.

(#58425) RockHaRD válasza Blaise (#58424) üzenetére


RockHaRD
addikt

Igen, közben beszéltem az ügyintézővel, aki intézte az egészet, ő mondta, hogy menjek be nyugodtan hozzá holnap. Oda is adhatja nekem a számlát, de anélkül is elintézhetem én is. Szóval megyek akkor holnap, és remélem kapok egyből újat :)

(#58426) matyi19 válasza vadászcsiga (#58419) üzenetére


matyi19
őstag

Hát igen, iOS->android elég erős váltás...nekem a jelenlegi androidosok közül egy sem tetszik, a méretük miatt_de nem csak...Szerintem inkább i5 vagy i5C-t vegyél. Van azért különbség i4S és i5/5C között...

[ Szerkesztve ]

(#58427) matyi19


matyi19
őstag

És megvettem, 32.90lei->2200Ft.
Remélem nem okoz kárt a telefonban, nem dörzsöli ki sehol...Biztos ami biztos, egy-két nap után leveszem és leellenőrizem.

[ Szerkesztve ]

(#58428) FrankMonzano válasza matyi19 (#58426) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szerintem erdemes kiprobalnia a masik rendszert is. Ha nem tettszik neki,visszater az iOS-hez. G2,Nexus 5,Galaxy S4 javasolt az Android frontrol.

(#58429) Tibee86 válasza matyi19 (#58427) üzenetére


Tibee86
veterán

Volt Gear4 bumperem meg hátlapom is, jó minőségű termékeik vannak. :K

(#58430) matyi19


matyi19
őstag

FrankMonzano+HTC One illetve szerintem a Sony Z1 sem rossz...csak az összes bazi nagy :(

Tibee86 ennek örülök, remélem ezzel sem lesz baj. :)

[ Szerkesztve ]

(#58431) DiVaD válasza vadászcsiga (#58413) üzenetére


DiVaD
senior tag

Dettó abban a cipőben járok, mint Te... 4S premierkor megvettem (145e, 32GB), de egyszerűen engem se visz rá a lélek, hogy +100k-t kiadjak az 5S-re... és mivel én is keveset beszélek, ezért kb. mind1, hogy Apple Store-ban veszem,GSM boltban vagy a T-nél. De szerencsére bennem nincsen még meg a váltási "pánik". :)
(igaz direkt nem frissítettem iOS 7-re, nehogy megjöjjön a kedvem... :D )

Más: Jelenleg iOS6 van a készüléken, de a 7 persze le van töltve. Ha mindent leszedek róla a "Visszaállítás=»Összes tartalom, beállítás törlése" menüpontban, akkor ugye nem frissíti magát a rendszer? :U

(#58432) Atikusz válasza DiVaD (#58431) üzenetére


Atikusz
senior tag

Nem.

(#58433) privacy99


privacy99
senior tag

Az csak számomra meglepő, hogy egy ultragagyi/olcsó hatású játék lett az App of the Week az App Store-ban? :F Lehet hogy volt már gagyi app a hét app-ja, de nekem ez elég fura (most találkozom ilyennel először).

(#58434) matyi19


matyi19
őstag

Lenne egy keresem azokhoz akik i5-t használnak...
Most vettem észre, ha be van állítva egy fekete háttér, max fényerőn és ha kicsit erősebben megnyomom a kijelzőt, a szélein olyan világosabb színű "hullámzás" szerű valami látszik... :U Alig észrevehető, max fényerőnél látszik.
Ki tudná próbálni valaki, hogy ez egyedi vagy sem...

(#58435) vadászcsiga válasza FrankMonzano (#58428) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iPhone elott droidjaim voltak, igaz nem ezek az erogepek amik manapság vannak es akkor még nem volt ennyire "kiforrva" az android, akkoriban egyedül a HTC nyúlt bele komolyabban a rendszerbe. Konkrétan gingerbreadnél szálltam ki a heggesztő szakmából :D
Amúgy szerintem nem lesz belőle semmi, csak bosszant ez az íranyvonal. G2-t 110-ért el tudnám hozni egy tényleg kis havidíjas csomagban. Nem érzem úgy hogy hülyének vagyok nézve.

(#58436) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Mekkora egy fos ez az iOS 7... Hihetetlen.

Beállítottam új telefonként a készülékem. Természetesen bejelentkeztem az elején, ahogy kell. Ettől függetlenül sehova nem léptetett be: iCloud, iTunes, App Store, egyikbe sem. Akkor mi a f..nak kérdezi meg az elején? Na jó. Belépkedtem. Kikapcsoltam az iCloud kontaktokat és naptárt, mert nem azt használom. Google a barátom. Mindkettő kikapcsolásánál elszáll a Settings menü. Oké, mondom letöltöm a megvásárolt alkalmazásokat. Megint be kellett lépnem. Igaz, hogy 3 perce léptem be, de végül is tök mindegy. Meg sem lepődök. Viszont azon meglepődtem, hogy egyetlen megvásárol alkalmazás sem jelent meg a Purchased menüben. Bezártam, elindítottam, semmi. Újraindítottam az egész készüléket, akkor megjelentek. Jelszó megadása nélkül. WTF?! Windows feeling... FB lejött. Settings menü, FB account-ot beállítom, megkérdezi, akarom-e használni a naptár és a kontaktok alkalmazásokkal. Nyilván nem, amitől persze itt is elszáll a Settings menü, mert nem bírja ha a kapcsolót Off-ra állítom. Pedig csak kikapcsoltam. A naptárral még egyszer eljátszotta az egészet. FB naptár kikapcs, amitől csontra lefagy a Settings. Semmire nem reagál. Rutinból kinyomom az appot, újra próbálom, de csak 3x-ra sikerül. Hurrá! Kis dolgokat is értékelni kell...

Vegyük személyesebbre a figurát? Okés. Legyen saját háttérképem. Választottam egy Lock Screen képet, majd kiléptem. Megnéztem milyen képek vannak még az iCloud albumban. Párat töröltem - minek 80 wallpaper - majd visszaléptem, hogy egy jobbat állítsak be. Persze pont azt kereste amit töröltem. Vagyis gondolom, mert némi hezitálás után kilépett. Mondjuk nem is tudom mire számítottam...

A lényeg, hogy a rendszer alapjaiban egy hulladék, nagyon nincs még kész. Az iCloud döcög, nem merném rábízni az életemet. De lassan az iPhone-ra sem. iOS 6-tal nem voltak ilyen gondok. Atom stabilan futott.

Esetleg tipp, hogy állítsam be szeretett iPhone-omat, egy halom frusztráló bug nélkül?

Köszi!
:D

iPhone 5, 32GB

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#58437) vadászcsiga válasza TigerCat (#58436) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Furán hangzik de én mindenképpen csinálnék egy újabb restore-t, valami nem tetszett neki az előzőnél.

(#58438) Ragnar95 válasza privacy99 (#58433) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet,h számodra annak tűnik, de valószínűleg nem éppen gagyi a játék, mivel a leírása alapján jelölték valamilyen év játéka díjra is...
TigerCat: valószínűleg egyedi hibák, nálam egyik sem jelentkezett, én a helyedben nyomnék egy restore-t, mert valami nagyon nem sikerülhetett jól az előzőnél ezek alapján :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58439) FrankMonzano válasza vadászcsiga (#58435) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem Samsungjaim voltak es van is (fikazni er :d),megelegedessel hasznaltam oket. Elegge vegigkovettem az android verziokat,egy Galaxy S1-el kezdtem amin 2.1 futott. Azota rengetget fejlodott a droid. A htc-t annyira nem preferalom. Volt Iphone 3gs es egy Galaxy Nexus megoldas is az evek soran. A gingerhez kepest nagy valtozasok voltak,ha teheted nezz meg egy Nexust vagy egy Galaxy S4 vagy egy G2 keszuleket.
Milyen iranyvonalra gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

(#58440) FrankMonzano válasza matyi19 (#58430) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Igen, ezt alairom. A meretek nem epp a legjobb. Nekem a Galaxy s2 merete volt eddig a legjobb,de egy iphone 5 meret is kivalo. A htc illetve sony keszulekeknel szerintem az emlitett variansok jobb valasztasok.

(#58441) FrankMonzano válasza TigerCat (#58436) üzenetére


FrankMonzano
őstag

"vadászcsiga" velemenyet osztva probalkozz egy gyari visszaallitassal.

(#58442) Onderon válasza TigerCat (#58436) üzenetére


Onderon
senior tag

semmi ilyesmivel, még csak hasonlóval sem találkoztam. iphone 5 16gb. úgyhogy ahogyan a többiek is már javasolták, csinálj egy tiszta restore-t.

[ Szerkesztve ]

(#58443) vadászcsiga válasza FrankMonzano (#58439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az iPhone árazására gondoltam konkrétan, tudom hogy ebben a T keze is benne van könyékig

(#58444) TigerCat válasza vadászcsiga (#58437) üzenetére


TigerCat
nagyúr

vadászcsiga, Ragnar95, FrankMonzano, Parasite
Ez volt a 3. visszaállítás. Minden alkalommal ugyanez történt. X akta...
:O

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#58445) Ragnar95 válasza TigerCat (#58444) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az úgy elég fura :O Viszont ezt hardveres hibára elég nehezen lehet fogni, viszont az meg megint fura,h csak nálad jelentkezik ez a hiba és restore sem oldja meg :F
Valóban X-aktákba való eset ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58446) Kommy válasza TigerCat (#58444) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld azt meg , hogy a telón nyomsz egy teljes visszaállítást.

(#58447) TigerCat válasza Ragnar95 (#58445) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezek szerint senkinek nem száll el a Settings, minden flottul megy és no problemo? Basszus. Valamit nagyon rosszul csinálok...

Kommy:
Nekifutok megint. Nem adom fel ilyen könnyen...
:N

----------------------------------

Kimaradt, hogy van egy teljesen új szilikon tokom iPhone 5-höz. Átlátszó. Ha kell valakinek, írjon. Ajándékba adom, nekem nem kell. Nem tetszik.

----------------------------------

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#58448) Ragnar95 válasza TigerCat (#58447) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam még egyszer sem szállt el a Settings

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#58449) Onderon válasza TigerCat (#58447) üzenetére


Onderon
senior tag

firmware letölt, itunes shift+restore? próbáld ki, hogy nem állítod vissza a backup-ot. jobb ötletem nekem nincsen sajna.

(#58450) Noxy válasza TigerCat (#58447) üzenetére


Noxy
veterán

Nem UPC-s neted van?
A napokban elég sok furcsaságot produkál.
Pld: Az iTunes nem tud új Apple ID-t létrehozni. (Áruház átmenetileg elérhetetlen.)
A meglévő App..ID-l viszont beenged. Előtte (kedden) németorsz.. IP-rő,l meg semmi gond nem volt.
Simán meg tudtam csinálni egy iPad-hoz az ID-t.
Az i4S-n a Purchased-nél kéri, de hiába adom meg az Apple ID-t + psw nem jeleníti meg a megvásárol alkalmazásokat.
Sztm lehet hogy nem is az iOS-lessz nálad a gond.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.