Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57651) fikifiki16


fikifiki16
csendes tag

sdforlife és Tim82 Köszönöm!! :)

(#57652) Ufff


Ufff
senior tag

http://iphoneclub.hu/cikk/egy-nagyon-bosszanto-itunes-hiba-es-a-megoldasa

Bocsi, mobilról vagyok!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#57653) Martin107 válasza Ragnar95 (#57646) üzenetére


Martin107
tag

[link]ezzel mit kellene csináni?

[ Szerkesztve ]

(#57654) Ragnar95 válasza Martin107 (#57653) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mint írtam, ingyen lehet függetleníttetni, amennyiben lejárt a hűség, de ahhoz kell az eredeti tulaj is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#57655) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Csak kíváncsiság képpen kérdezem, hogy 5S-be lehet olyat az ujjlenyomat olvasó több ember ujjával is működjön? Konkrétan arra gondolok mikor beállítja egy adott személy az érzékelőt ugye sokszor rá kell nyomnia, na most ha tegyük fel a barátnőm illetve az én ujjamat felváltva érzékeltetjük a beállítás alatt, ez működik utána mindkettőnknél?

[ Szerkesztve ]

(#57656) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#57655) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, 5 ujjlenyomatot képes megjegyezni az 5S, így akár 5 különböző ember ujjlenyomatával is feloldhatod a telód vagy a te 5 különböző ujjaddal is :D
"na most ha tegyük fel a barátnőm illetve az én ujjamat felváltva érzékeltetjük a beállítás alatt, ez működik utána mindkettőnknél?"
Ez így nem fog működni, de külön-külön meg tudjátok jegyeztetni vele az ujjlenyomataitok és úgy elfogadja mindkettőt onnantól

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#57657) Onderon válasza B-L-A-C-K (#57655) üzenetére


Onderon
senior tag

ez elég nagy hülyeség, csak bele kellene gondolnod. amúgy ha jól tudom 5 különböző ujjat lehet beállítani. ebből egy lehet akár a csajodé is. de ne váltogatva, hanem külön ujjanként, hisz pont azért kell többször rányomogatni, hogy jól megjegyezze azt az egy ujjat.

[ Szerkesztve ]

(#57658) erdoke válasza Martin107 (#57653) üzenetére


erdoke
titán

Megvenni és kifizetni a 335 dollárt (=73e Ft), és akkor lesz egy AT&T függő, ki tudja mennyit használt, garancia nélküli 32 GB-os 4S-ed. Töltőt és USB kábelt is venned kell még hozzá.

A legjobb aláírás a héten

(#57659) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#57656) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaaaa, ezt nem tudtam 5 ujjlenyomatot is meglehet adni, így már értelemszerű természetesen.

(#57660) Martin107 válasza erdoke (#57658) üzenetére


Martin107
tag

u.u Az nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#57661) MALK


MALK
tag

sziasztok
uj vagyok az almas mobiliosok kozott, tervezem egy 5s beszerzését. vagy t-nél ikon 211 csomagban vagy ebayről. attol függ mikor lesz ujra elérhető nálunk. erről esetleg van infótok?
amit kérdezni akartam van e valami app vagy program ami segitené az átköltözést? androidról, desire HD-m van most. gondolok itt telószámok sms ek átvitelére.
előre is köszi a segitseget tuti lesz még kérdésem :R

(#57662) Totheground válasza MALK (#57661) üzenetére


Totheground
addikt

SMSeket nem fogod tudni átvini, contactokat meg felsynceled gmailre, onnan meg az iPhone is lehúzza.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#57663) B-L-A-C-K válasza MALK (#57661) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha tanácsolhatom akkor T-mobilnál vedd, mert ha valami gondja lenne ott készülék csere után újra indúl az 1 év garancia, míg a független kivitelnél nem, illetve T-mobilnál biztosítást is lehet igényelni hozzá (vagy lehet alapesetben jár a csomaghoz, ezt nem tudom pontosan hogy van).

A telefonszámokat gmail-be szinkronizáld, és onnan egyszerűen letöltheted majd, sms-eket passzolom.

[ Szerkesztve ]

(#57664) MALK válasza B-L-A-C-K (#57663) üzenetére


MALK
tag

esetleg valami infó róla hogy mikortol elérhető újra? kicsit lelombozó ez a raktarkeszlet nemtudom mit vartak....

(#57665) B-L-A-C-K válasza MALK (#57664) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erről sajnos nem tudok neked mondani semmit, de más hátha igen. Engem ez az 5S láz elkerül ilyen téren..:)

(#57666) totalpatec


totalpatec
tag

Helló mindenkinek!
Pár hete vettem egy i5-öt zsír újonnan. Ez idő alatt egy apró kellemetlenséget vettem észre.
Ha egy gombot vagy csúszkát kell megnyomni, elhúzni, és az a képernyő szélén
van akkor előfordul, hogy többször kell próbálkozni mire érzékeli a tapizást. Ez normális? Létezik, hogy a képernyő szélein kevésbé érzékeny a kijelző? Ezelőtt Samsung galaxy s3-am volt és azon nem tűnt fel ilyen jellegű probléma.
Más.
Ez a kopás dolog a fekete i5 -nél úgy látom egy picit túl van lihegve. Ismerősöm egy éve simán zsebben hordva mindenféle fólia, tok nélkül használva mutatta az övét az enyém mellett. Hát nem sok különbség volt a kettő között. Azt mondta két dologra figyel. Nem rak mellé semmit a zsebébe, és nem rakja le sima, kemény felületekre. Legalább egy asztalterítőre vagy újságra teszi otthon meg az irodában.

[ Szerkesztve ]

(#57667) jozsi252 válasza MALK (#57664) üzenetére


jozsi252
veterán

Tegnap reggel még volt Allee-ba fekete és fehér is. Szóval lehet hogy még most is van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#57668) kleinguru válasza totalpatec (#57666) üzenetére


kleinguru
addikt

Én ha telefonon keresnek, és fel akarom venni, akkor veszem észre ugyan azt, amit leírtál.
Eddig nem volt, szóval valami szoftveres bug lehet.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#57669) Hikvision válasza jozsi252 (#57667) üzenetére


Hikvision
senior tag

Én is tegnap este az Alle-ban vettem egy fekete 5S-t és volt még belőle, meg fehérből is.

20 éve a PH-n.

(#57670) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok!
Ha van itt 3G szakértő kérem dobjon egy privit, szeretnék segítséget kérni szoftveres ügyben. Epe is köszi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#57671) Terence12 válasza fikifiki16 (#57647) üzenetére


Terence12
tag

Ha kíváncsi vagy milyen "méretű" app-ot törölnél akkor:
Beállítások->általános->használat -> belemész az adott app-ba és ott nyomsz delete-t ....

(#57672) matyi19 válasza ittakary (#57623) üzenetére


matyi19
őstag

Akkor ezt én is megfogadom...de szerintem kicsit túlzás az a 20%.

(#57673) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Itt biztos több, és gyorsabban kapok infót. iPad 2-t érdemes IOS6-ról IOS7-re frissíteni?

(#57674) #51177472 válasza Hikvision (#57669) üzenetére


#51177472
törölt tag

Akarod mondani asztroszürke és ezüst? ;]

(#57675) #51177472


#51177472
törölt tag

Ha a HayDay-nek topikot szeretnék nyitni, azt hol tehetem meg?
Szerk.: Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#57676) krisi047


krisi047
aktív tag

Kedves fórumtársak!

Ha van köztetek olyan, aki közvetlenül az Apple Magyarország webáruházából vásárolt iPhone-t, majd a jótállás érvényesítésekor azt mondták neki, hogy 3 hónap jótállás van rá a cserekészülékre, tegye már meg, hogy ír egy privát üzenetet nekem. Köszönöm előre is!

(#57677) sede7 válasza MALK (#57661) üzenetére


sede7
tag

Költözéshez különféle telefonok között: Everdroid

(#57678) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

valaki használ igo-t? esetleg jobban megéri mint egy külön gps készülék? :R

(#57679) TigerCat válasza -secret- (#57678) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Egy barátom azon nyomja itthon és külföldön is. A GPS-t elő sem vette mióta megvan. Szerinte nagyon frankó alkalmazás.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#57680) #51177472 válasza -secret- (#57678) üzenetére


#51177472
törölt tag

Megmondom őszintén soha a büdös életbe nem fizetnék ki annyit egy igo-ért, amennyit elkérnek érte. :(
Amit itt tilos kimondani, úgy jobban megéri, mint egy GPS készülék. ;]

(#57681) -secret- válasza TigerCat (#57679) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szeretnék most GPS-t venni, de nem tudom, lehet telefonra jobban megérné... nem tudom, még is csak azt ingyen frissítik, viszont nem kézzel fogható navi...esetleg valakinek személyes tapasztalat?

sosem volt még gps-em, így nem tudom.. :R

[ Szerkesztve ]

(#57682) Ragnar95 válasza -secret- (#57681) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem ma már jobban megéri egy telefonos navi, mint külön PNA, mivel tudásra ugyanazt tudják, ugyanazok a térképek vannak rajtuk, de a telefonoshoz általában ingyen jönnek a térképfrissítések is, illetve a net miatt többet is tud a navi szoftver, mint a PNA-n + nem kell külön készüléket cipelni a navihoz...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#57683) #51177472


#51177472
törölt tag

Hay Day-eseknek. [link] ;)

(#57684) -secret- válasza Ragnar95 (#57682) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De ha teló mobilnet alapján tájékozódik, akkor egy nem netes gps mi alapján?

magyar bukkanók? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57685) pr0bi válasza -secret- (#57681) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ha nagyon sokat vagy úton, szerintem jobban megéri egy különálló, rendeltetésszerű GPS. Egyébként én főleg azért vettem iphone-t mert egy jó all-in alternatívára volt szükségem és ebben tényleg jó. Gyorsan talál holdakat és viszonylag pontos is, ha hirtelen el kell valahova navigálnom magam nem jelent problémát. Apple Maps is nagyon jól használható szerintem belföldön legalábbis.

(#57686) -secret- válasza pr0bi (#57685) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem mondanám, hogy sokat vagyok úton.. de így az elkövetkező 1-2év távlatában el akarok menni innen 3-400 kilóméterre 1-2 ismerőshöz és nem erényem a tájékozódás, szóval tanácstalan vagyok... :D

(#57687) Szami32


Szami32
csendes tag

Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni.
iPhone 4S-em van, és eddig semmi baj nem volt vele. Nem frissítettem szoftvert, a legutolsó 6-os van rajta.
Szombat óta nem működik rajta a wifi. Ez azt jelenti, hogy be lehet kapcsolni, de nem hajlandó hálózatokat keresni. Kézi beállításnál sem hajlandó felismerni az adott hálózatot. Kikapcsoltam/bekapcsoltam legalább négyszer. Mérgemben leszedtem róla a vpn-t és a céges levelezést. Abban a pillanatban rákapcsolódott a wifire, és működött. Mire újra rápillantottam (kb. fél óra), már ledobta és azóta is csak 3G-n megy, újra nem hajlandó hálózatokat keresni.
Szerintetek mi lehet a baja?
Nagyon köszi előre is!

(#57688) Ragnar95 válasza -secret- (#57684) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

GPS alapján, ez a lényege a naviknak... :DDD
Egyik navi se mobilnet alapján tájékozódik, mivel az lassú és pontatlan a beméréshez, csak a térképeket töltik be netről a nem offline navik...
Azért írtam,h nettel többet tud, mivel ha van mobilnet, akkor netről is elérhetsz plusz adatokat a térképekhez, de ez szoftverfüggő, h melyik mit tud...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#57689) pr0bi válasza -secret- (#57686) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ha nem zavar a kijelző mérete nyugodtan használd :)

(#57690) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok

Hatalmas problémám adodott!!!Van egy iphone 3g-m amit szétkaptam hogy megpucolok mert tiszta pór ...már 1000x csináltam... na összerakom aztán észreveszem hogy a közelségérzékelő telózás közben nem müködik.... Na megint szét majd össze erre már azt sem lehet hallani ha hívnak vagy hívok amit mondanak csak ha kihangosítom.... Szerintetek mi lehet a probléma? Van ugye a kijelzőn 3 szalagkábel s ha jóltudom a legkisebb amit ki kell pöccinteni úgy jön ki felelős ezért a dolgokért de akármennyire is néztem szerintem jól dugtam össze... Valakinek hasonló esetleg?

(#57691) agabe válasza zekk007 (#57690) üzenetére


agabe
addikt

Ezt egy szerelő tudná inkább...nem tudom olvasgatja-e itt aki ért hozzá. Jellemzően inkább felhasználók vagyunk, de majd kiderül...viszont ha nem válaszol senki akkor azért mert nem tudjuk.

(#57687) Szami32:
Wifi ki-be kapcsolható ? Ha igen, és mégsem megy, akkor egy visszaállítás (szigorúan nem itunes-ból ha nem akarsz 7-es szoftvert) talán segíthet, és újra be kell állítani mindent.
Ha a wifi kapcsoló kiszürkül, és nem kapcsolható, akkor hardveres probléma.

[ Szerkesztve ]

(#57692) Zjunior válasza -secret- (#57686) üzenetére


Zjunior
veterán

Vedd meg a magyart!
4500huf!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#57693) zekk007 válasza agabe (#57691) üzenetére


zekk007
aktív tag

Ok köszi remélem azért valaki csak tud valamit segíteni ez ügyben vagy járt már hasonló cipőben...

(#57694) nord_ válasza Zjunior (#57692) üzenetére


nord_
veterán

Csak úgy mondom, hogy nincs olyan navis cég, amelyikben többségi magyar tulajdon lenne. ;)

(#57695) majestic


majestic
őstag

Srácok, gyors segítség kellene!

iPad 4 4G + LTE 128gb-os, magyar T-Mobilost tudnék venni zsír újat 140.000-ért. Szerintetek megérné, illetve lesz-e annyira nagy különbség az új és e között, hogy egyáltalán gondolkozak-e a 4-esben?

Mindenképpen iPad vásárlása elött állok, így nem mindegy, hogy mennyi ideig lesz támogatása a 4-esnek, mennyi időre lesznek jók a progik rá, stb...

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#57696) nofi válasza -secret- (#57686) üzenetére


nofi
őstag

Semmiképp ne az EEU verziót vedd, mint ahogy én tettem anno, mert abban nincs benne a többi térképpel való bővítés lehetősége. Emaileztem már a fejlesztőkkel is, ígérték, hogy abban is benne lesz, ennek már 1,5 éve...

Szóval a Hu + Ro a "nyerő", vagy a teljes európai csomag ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#57697) ittakary válasza majestic (#57695) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt neked kell eldönteni. A Google tudtommal még működik, szóval a különbséget le tudod csekkolni, és el tudod dönteni, hogy ad-e annyi pluszt, hogy megérje neked :)

Magyar T-set én eleve nem vennék használtan, mert tiltásveszélyes :) 128GBosat eleve nem vennék, mert nehéz jó áron eladni, ha mégis az újat akarod megvenni mondjuk fél év múlva..

(#57698) Szami32 válasza agabe (#57691) üzenetére


Szami32
csendes tag

Szia,
köszi a választ. Kapcsolható! Bekapcsolom, de egyáltalán nem keres, és nem is ismer fel hálózatot... :-( Akkor azt mondod, backup? Vagy, gondolom 7-es verzió...

(#57699) majestic válasza ittakary (#57697) üzenetére


majestic
őstag

Pontosan tudom mi a különbség, a Ti véleményetek érdekel...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#57700) B-L-A-C-K válasza Szami32 (#57687) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Nyomd meg hosszan a power+home gombot, majd addig tartsd rajta a kezed míg megnem látod az alma logót.
Ha ez sem oldja meg a problémád akkor "Beállítások -> Általános -> Visszaállítás (legalul) -> Hálózati beállítások visszaállítása" Ha ezt megcsinálod ugye minden eddigi Wifi kapcsolatodat újra kell észleltetni vele, de valószínű utána már menni fog. Ha ezek után sem megy akkor hardveres probléma lehet, amihez már szerviz kell.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.