Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) Rage47


Rage47
veterán

Visszakerestem a topikban, nem találtam választ.
Tudtok offline navigációt, ami tud gyalogos utakat mutatni?

(#48852) TheMarci válasza Rage47 (#48851) üzenetére


TheMarci
addikt

igo tud, igaz, hogy nem ingyenes, de cserébe jó.

Do You Dream?

(#48853) Ragnar95 válasza Rage47 (#48851) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Navigont bátran merem ajánlani, nekem az jött be a legjobban. Ha mondjuk csak Magyarország kell, akkor az iGo Hungary-Romania jobban megéri, mert az csak 17€ körül van

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48854) Diablo86


Diablo86
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van e valakinek tapasztalata vagy ötlete kimosott iphone 5 javítására. Beázott be sem kapcsol se kép se hang. A szervizben lemondtak róla, de mondjuk ismerem a szervizes hozzáállást legyen szó telefonról, autóról vagy akármi másról... úgyhogy utolsó reményem a forumozókban van.
Köszi

(#48855) Kicsirics77 válasza Diablo86 (#48854) üzenetére


Kicsirics77
veterán

kapásból bele kellett volna tenni egy nagy doboz rizsbe vagy 3-4 napra SIM nélkül

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#48856) mezalan válasza Diablo86 (#48854) üzenetére


mezalan
csendes tag

Szerintm keresd fel fagyalllo kollégát hátha tud valamit csinálni vele.

(#48857) M@te válasza Criton (#48801) üzenetére


M@te
senior tag

Bocsi

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48858) Lacc88


Lacc88
senior tag

sziasztok !
azt szeretnem kerdezni hogy az iphone 5 ami angliabol van es fuggetlen azt gyari fuggetlen ?
koszi

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48859) icecave


icecave
Topikgazda

Frissült az OTP app. Végre i5 kompatibilis, és vállalható lett a kinézete is. Ez csak azért fontos, mert nézegettem sok bankét, gyk. a K&H-nak van normális appja még és kész. Cib-nek sajnos csak safari-s cucca van, a többit is megnéztem, de szánalmas a felhozatal. Tudom, mindenki más bankra esküszik, de most nem is ez a lényeg,hanem maga a hozzájuk tartozó app, mint szolgáltatás.

Criton: Épp ezt mondom, hogy szánalmas a felhozatal... "Nagy Cib-es vagyok", de ezzel a safaris-böngészős mobilbankkal nálam nevetségessé tették magukat. OTP-m muszájból van,de legalább ott végre van egy rendes kinézetű app, amit nem úgy használok,hogy közben végig hányingerem van, amikor nézem a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#48860) Criton válasza icecave (#48859) üzenetére


Criton
veterán

Erste Banknak sajnos semmi appja nincs :(

(#48861) snooze válasza Lacc88 (#48858) üzenetére


snooze
veterán

le kell kérdezni a serialszám alapján..az a legbiztosabb..

GO Gunners!!!

(#48862) mezalan válasza Lacc88 (#48858) üzenetére


mezalan
csendes tag

Szia, nekemis angliából hozatott apple storeos független van, ugyanaz mint az itthoni csak olcsóbb, de uk-s töltőadaptrel adják.:D

icecave:
énis nagyon megörültem, hogy végre frissítették, elöző használhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

(#48863) Lacc88 válasza mezalan (#48862) üzenetére


Lacc88
senior tag

fuggetlenul vettem ujonnan itthon . angliai tolto van hozza ! es hol tudom lekerdezni h ez gyari fuggetlen ? mert itthon vettem gsmbe .

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48864) snooze


snooze
veterán

hali!
valaki használ ilyet ? vélemény?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#48865) madgie válasza Criton (#48860) üzenetére


madgie
titán

Safariból belépek a netes felületre oszt csók. Nem bonyolult az, valamelyik nap is onnan utaltam.

(#48866) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Azt otthoni gépemen fel van telepítve az iTunes. Minden szinkronizálás szépen be van állítva, amire szükségem van.
Most egy másik gépemre is feltelepítettem az iTunes-t, itt is szeretném használni a telefont, feltölteni rá dokumentumokat, de a szinkronizálás beállításakor kicsit bizonytalan vagyok.
Úgy szeretem szinkronizálni ezen a gépen is a telefont, mint a másikon. Attól tartok, ha most engedélyezem a szinkronizálást, üresre fogja szinkronizálni a telefonomat...
Tudnátok ezzel kapcsolatban segíteni?
Windows 7 van mindkét gépen.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#48867) gyuromoj válasza Lacc88 (#48863) üzenetére


gyuromoj
veterán

ITT

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48868) Xero válasza lordjancso (#48866) üzenetére


Xero
nagyúr

Az eredeti gépen állíts mindent manuálisra. Ugyan azt a fiókot használd mind a két iTunes-on. Szépen fog működni. Én is két gépen használom.

(#48869) Lacc88 válasza gyuromoj (#48867) üzenetére


Lacc88
senior tag

koszi ! itt irja hogy white , unlocked . ezeket nem is tudjak fuggetleniteni ? hanem az osszes gyari fuggetlen ?

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48870) gyuromoj válasza Lacc88 (#48869) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor esetleg még kipróbálhatod azt is hogy tolsz egy full restore-t és utána teszel bele 2 különböző SIM-et és ha feláll hálózatra akkor minden oké. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48871) Lacc88 válasza gyuromoj (#48870) üzenetére


Lacc88
senior tag

1 nano simem van ... bontatlanul

vettem a telot 2 hete kereken . gyari fuggetlenkent csak azert kerdeztem ezt a fuggetlen dolgot mert kivancsi voltam ra hogy tenyleg gyari fuggetlen az enyem . mert ugy vettem .

snooze ! istyle ? ilyengre gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48872) snooze válasza Lacc88 (#48869) üzenetére


snooze
veterán

vagy telozz be valamelyik magyar apr-be,és ott is megmondják a serial alapján..

GO Gunners!!!

(#48873) icecave válasza snooze (#48872) üzenetére


icecave
Topikgazda

Feltéve, hogy kiadnak ilyen információt csak úgy, "betelefonálásra".

Nem tudom mennyire titkos, én annak ítélném. Ha pl. nem az én nevemen van a telefon, és csak úgy rákérdezek bárkiére? Egy tolvaj is betelefonálhat akkor,hogy vajon milyen szolgáltatósat lopott nem?

[ Szerkesztve ]

(#48874) snooze válasza icecave (#48873) üzenetére


snooze
veterán

nekem simám megmondták,meddig garis,hol vették,stb..vagy ez szigoruan titkos adatok?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#48875) lordjancso válasza Xero (#48868) üzenetére


lordjancso
senior tag

Én úgy szeretném, hogy ha bedugom bármelyik gépbe a telefont, rögtön szinkronizálja a tartalmat az adott gépre.
Ez megoldható?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#48876) mezalan válasza snooze (#48872) üzenetére


mezalan
csendes tag

Itt meg be tudod írni apple oldalára és megmondja

(#48877) Xero válasza lordjancso (#48875) üzenetére


Xero
nagyúr

Részlegesen.
Amit csak lehet szinkronizálj iCloud-al, majd azt a fiókot állítsd be a gépeken.
A zenéket, videókat, képeket pedig kézzel kell managelni.

(#48878) snooze válasza mezalan (#48876) üzenetére


snooze
veterán

itt csak a garit irja..ha jol látom.. :) és nem ez volt a kérdése a kollégának..

GO Gunners!!!

(#48879) mezalan válasza snooze (#48878) üzenetére


mezalan
csendes tag

de imei alapján már kiderítette a függőséget, de még ezzel és megnézheti a függőséget akkor. A cikk utolsó bekezdésében viszont írja, hogy modell szám alapján nem feltétlen biztos adatot tud adni.

(#48880) lordjancso válasza Xero (#48877) üzenetére


lordjancso
senior tag

Minden fontosat szinkronizáltam iCloud-dal.
Itt alapvetően az a gond, hogy rádugom a telefont a második PC-re, elindítom az iTunes-t, rányomok hogy szinkronizálás, de nem olvassa be azokat a fájlokat az ablakba, amik már a telefonomon vannak. Szerencsére nem is töröl semmit, de én arra számítanék, hogy a szinkronizálás során lementi erre a PC-re is az adatokat a telefonról, majd tudnék feltölteni további dokumentumokat.
Ha becsekkolom, hogy "könyvek szinkronizálása", akkor megkérdezi, hogy "biztos hogy törölni akarom a jelenlegi filmeket, zenéket, könyveket?", amire én persze hogy "nem"-et mondok. Viszont így megszakad az egész folyamat és nem tudok új könyvet feltölteni a készülékre...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#48881) Lacc88 válasza mezalan (#48879) üzenetére


Lacc88
senior tag

ezt irja Your device is maybe sim-locked .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48882) Xero válasza lordjancso (#48880) üzenetére


Xero
nagyúr

Mint mondtam kézi managelésre legyen állítva abban az iTunes-ban amivel eredetileg szinkronizáltad, majd így dugd rá a másikra. Ezek után már pakolhatsz rá ott is bármit.

(#48883) mezalan válasza Lacc88 (#48881) üzenetére


mezalan
csendes tag

Cikk végén írja, hogy nem feltétlen pontos, de ha imei szám alapján független akkor tuti az.

(#48884) lordjancso válasza Xero (#48882) üzenetére


lordjancso
senior tag

Okés, akkor majd otthonról tudom ezt csak kipróbálni, mert az otthoni gépemen szinkronizáltam elsőnek.
Viszont így, ha az otthonira rádugom a telefont (és már kézire van állítva a szinkronizálás), akkor minden alkalommal, ha szinkronizálni akarom, nekem kell nyomkodni a szinkronizálást és nem fogja automatikusan elvégezni, ha rádugom a telefont.
Jól gondolom, ezt ezt értik "kézi szinkronizálás" alatt?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#48885) Xero válasza lordjancso (#48884) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem. Ez alatt azt értem, hogy a tartalmakat manageled kézzel.

(#48886) lordjancso válasza Xero (#48885) üzenetére


lordjancso
senior tag

Rendben, így nagyon jól hangzik! Köszönöm szépen!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#48887) Lacc88 válasza mezalan (#48883) üzenetére


Lacc88
senior tag

annyit ir imei alapjan h unlocked . nem azt h factory unlocked vagy ennek nincs jelentosege ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48888) buvartacsko válasza Ragnar95 (#48792) üzenetére


buvartacsko
addikt

ja értem! ez így mindjárt más. akkor én se fogok ráugrani egyből. köszi az infót.

(#48889) mezalan válasza Lacc88 (#48887) üzenetére


mezalan
csendes tag

Szerintem nincs jelentősége, ha unlocked akkor unlocked:D

(#48890) Lacc88 válasza mezalan (#48889) üzenetére


Lacc88
senior tag

koszonom a helpet mindenkinek !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#48891) degec


degec
senior tag

Srácok-Mesterek :) Help! pls !

Ha megengeditek hagy kérdezzek már LAMA-ságot..
Muter beleszeretett a 4s-be megvettük mindein oké, két dolgot nem értek..föképernyőt ha jobbra húzom ilyen kereső szerűség jön elő.. nem tudom a pontos nevét mi ez, de marha jó lenne ha el lehetne tüntetni és kikapcsolni kihekkelni bármi..
2. sim kártyáról beimportáltam mindent okés.. de olyat lehet e hogy ezentúl is mindent oda mentsen telszámot, ne a saját memójába..

Köszönöm szépen ha válaszoltok !
jajj iphone 4s érintetlen független 6.1.3 aszem..

[ Szerkesztve ]

(#48892) Kicsirics77 válasza degec (#48891) üzenetére


Kicsirics77
veterán

spotlight keresés a neve
nem tudod kikapcsolni
és a kontaktokat a saját memóba menti nem a sim-re

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#48893) Xero válasza degec (#48891) üzenetére


Xero
nagyúr

- Az iOS7-ben átpakolták a kereső felületet. Nem lesz ott mától.
- Sim-re nem fog menteni. Minek is mentene, hiszen korlátozottabb?

(#48894) mezalan válasza degec (#48891) üzenetére


mezalan
csendes tag

1.kérdés: Spotlightnak hívják, nem tudom miért akarnád kikapcsolni az egy eszméletlen jó funkció, gyárilag tuti nem lehet kikapcsolni.
2.kérdés: ha jól tudom csak belső memóriába tudja menteni a kontaktokat, de jól is van ez így mivel icloudra is szinkronizál, így a következő iphoneon is rajta lesz.

(#48895) Kicsirics77 válasza Xero (#48893) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ja most majd lefelé kell swipe-olni ios7 alatt :DDD

kiváncsi leszek sima 4-en milyen lesz ha kijön este a végleges... :U

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#48896) nord_ válasza degec (#48891) üzenetére


nord_
veterán

A hét második felében rátöltöd az új iOS-t és máris megszabadulsz attól a keresőtől. :)
(de nem fog eltűnni teljesen, a képernyő közepéről induló lefelé húzásra kerül elő)

(#48897) degec válasza mezalan (#48894) üzenetére


degec
senior tag

Kösöznöm a válaszokat !!!!

Kereső sz*rt azért akarom kikapcsolni mert muter nokiárol jött át fel nem fogja ezt a jobbra balra sok képernyőt simagatjuk.. írógépen nőtt fel multitaskot se fogja fel win7 en.. eccerre 1 program :) de etől még él :) és dolgozik !!! :) 2. kérdés okés értemm így is jó lesz !
Nekem hangsujjozom Nekem nagyn megdöbbentően értelmes kényelmes a felülete android után végképp átlátható.stbstb..tetszik kimondottan.. ÜDV ÉS KÖSZI !

(#48898) Zsolaf válasza icecave (#48859) üzenetére


Zsolaf
addikt

Raiffeisen-ek is van app-ja, hasznalhato..

(#48899) icecave válasza Zsolaf (#48898) üzenetére


icecave
Topikgazda

Találtam többet is, budapest bankosat is azt hiszem, de a lényeg,hogy amelyiknek van is, az kb. az általad említett "használható" kategóriába esik, míg a K&H és mostmár az OTP is rendelkezik egy többi fölé magasló igényesebb appal. Remélem, a többiek is csatlakoznak. Igazából vicces,hogy a pénzintézetek nem költenek erre.

(#48900) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Valaki esetleg nem tud valamilyen megközelítő időpontot, hogy mikor fog kijönni az új ipad? :) szeretnék vásárolni egyet, csak még nem tudom, hogy megéri-e várni vagy vegyem meg most a retinásat :)

köszönettel,

Erik

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.