Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) joey04 válasza kenny123 (#48100) üzenetére


joey04
titán

Mikor kb? Mert én nem kaptam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48102) satyátó


satyátó
tag

Miutan jailbrekeltek egy I3G-t tovabbra sem lehet letolteni alkalmazasokat pl.: viber, facebook stb... Az app storebol? Es megegy kerdes nem talalom a videofelvetelt csak a fenykepezot. Van benne egyaltalan?

(#48103) TheMarci válasza satyátó (#48102) üzenetére


TheMarci
addikt

Jailbreak előtt is le lehet tölteni bármit az appstoreból.

Do You Dream?

(#48104) whitezo88 válasza reflxx (#48096) üzenetére


whitezo88
nagyúr

le szokott menni de nem sokkal. bár hallani olyat, hogy a 4s-t killelik. 3 lesz:
iPhone 5
iPhone 5S
iPhone 5C

és ennyi. meg a 4 colos touch, így nem is marad 3,5" készülék.

(#48105) Blyan válasza whitezo88 (#48104) üzenetére


Blyan
félisten

Ez lenne a logikus lépés, egyúttal megszabadulnak régi csatlakozótól meg a 3,5"-os retinától.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48106) privacy99 válasza joey04 (#48101) üzenetére


privacy99
senior tag

Én 3 hete kaptam körülbelül az sms-t.

(#48107) vadászcsiga válasza hatesz (#48090) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felhívtam en is a T-t es azt mondtak ahol en lakok karbantartás van ezért lassú. Fordulonap változtatásról nem beszélt.

(#48108) joey04 válasza privacy99 (#48106) üzenetére


joey04
titán

én most visszatekertem és nincs. de írtam nekik, hogy mondják meg mi az új fordulópont.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48109) reflxx válasza whitezo88 (#48104) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szóval nem érdemes venni 4S-t???

(#48110) Ragnar95 válasza satyátó (#48102) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

3G-n nincs videó a gyári appban

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48111) satyátó válasza Ragnar95 (#48110) üzenetére


satyátó
tag

Koszi. Es hogy lehetne megoldani?:)

(#48112) satyátó válasza TheMarci (#48103) üzenetére


satyátó
tag

En azt hallottam hogy hiaba jailbreakelik akkor sem lehet letolteni az app storebol. Csak akkor honnan lehet letolteni pl,; viber. Facebookot?

(#48113) Mr. Teddy válasza vadászcsiga (#48107) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nekem meg konkrétan nem megy a mobilnet. Médiamánia S csomagom van, 500MB havi szinten benne, túlforgalmazást ki kell fizetni. Augban befizettem egy kiegészítő 100MB-os csomagra, akkor küldtek valamit, hogy 19-e a fordulónap. Mivel nem kell tovább a kiegészítő net, tegnap lemondtam, mondván új hónap, megy az 500MB. Hát most semmilyen netem sincs. Este hívom őket, hogy csinálják veissza, mert ez így nem korrekt.

(#48114) Ragnar95 válasza satyátó (#48112) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az warez, így itt nem lehet róla beszélni...
Vannak különböző kamera appok az AppStore-ban, keress rá, hogy video, de van egy olyan érzésem, hogy egyik sem támogatja a 3G-t...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48115) bobooo válasza whitezo88 (#48104) üzenetére


bobooo
addikt

Szerintem az 5 helyére jön az 5C és a 4S marad.. Ugyan úgy ahogy megölték az iPad 3at amikor jött a 4.

(#48116) Ragnar95 válasza bobooo (#48115) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ott eléggé más volt a helyzet, mivel a 4 a 3 javított változata volt, ráadásul a 3 régi csatlakozós volt, míg az 5 ugye Lightningos 4"-os kijelzővel, míg a 4S dock csatis 3,5"-al, tehát kb semmi értelme nem lenne az 5-öt megszűntetni és a 4S-t meghagyni, ráadásul ha az 5 árában árulnák az 5C-t, ki a franc venné meg?
Jóval olcsóbbnak kell lennie, mint az 5S-nek, hogy vigyék az emberek, így ha jön 5C, akkor szerintem is az 5,5C és 5S marad, bár az 5-ben sem vagyok biztos, hiszen ha továbbra is forgalmaznák olcsóbban a régebbi modelleket, akkor mi értelme lenne megjelentetni egy új olcsóbb modellt, hacsak nem olcsóbb még a korábbi modelleknél is?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48117) M@te


M@te
senior tag

Egy gmail-os címet szeretnék beállítani a mailhez és a jelszó + cím kitöltése után kér domain-t meg felhasználót. Hogy tudom beállítani? Ezt exchange-ben próbáltam

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48118) Ragnar95 válasza M@te (#48117) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A gmail exchange-ként nem megy január 1 óta, kivéve,ha beta 5-öt vagy 6-ot használsz. Így tudod beállítnai, ha beta 5/6-ot használsz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48119) M@te


M@te
senior tag

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48120) irgum


irgum
addikt

Vajon jön ma új beta, vagy a GM? Lázban égek! :D

(#48121) Zsolaf válasza irgum (#48120) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pffúú én napok óta nem alszom, csak a GM jár az eszembe :DDD

(#48122) buvartacsko válasza bobooo (#48115) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hát ebben aztán baromi sok logika van...

Azért jön az 5C hogy leváltsa a 4/4S szériát.

BTW az előbb lefagyott az egész rendszer. magától rebootolts és azóta gyorsabb sokkal a beta 6. tényleg alig látni laggot már. úgy látom most nem arra törekednek hogy lassuljon a telefon. nagyon örülök neki.

[ Szerkesztve ]

(#48123) Blyan válasza Ragnar95 (#48116) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, szerintem is ez tűnik logikusnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48124) Zsolaf válasza Blyan (#48123) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azért a 4S és a műanyag 5C nem egy kategória szerintem. :F

Azt jobban eltudom képzelni, hogy hamarabb kifuttatják a 4 - 4S-t

[ Szerkesztve ]

(#48125) Ragnar95 válasza Zsolaf (#48124) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Márpedig ha egy árkategóriába fognak esni, akkor nem valószínű,h mindkettő maradna és arra is kicsi az esély,h 4 modell legyen egyszerre forgalomban, ráadásul ha a 4S-t megszüntetik, már csak Lightningos 4"-os modellek maradnak a piacon és így egységesül újra a termékpaletta...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48126) bigdady válasza Ragnar95 (#48118) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi a ráció abban hogy béta alatt megy a gmail exchange? Nem a gmail nem engedi?

(#48127) bobooo válasza bigdady (#48126) üzenetére


bobooo
addikt

Nincs gmail exchange push csak Google Business-eseknek.

Mert azoknak régebb óta be van állítva. Azelőtt állították még be mielőtt beszüntették.

[ Szerkesztve ]

(#48128) irgum válasza Zsolaf (#48121) üzenetére


irgum
addikt

Ha nem jön új verzió, akkor esélytelen a 10. -ei Apple buli. Szerintem bemutatják az új szifon(okat), úgyhogy 7 órakor ma lesni kell az updatet.

(#48129) bigdady válasza bobooo (#48127) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor miért megy pár embernek bétán?

(#48130) oszy válasza legiaap (#47925) üzenetére


oszy
veterán

érdekes dolog ez. ismerősöm angliai üzletben vett iPhone5-öt. ott azt mondták neki, h 2 óránál tovább ne töltse. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#48131) r3dsnake válasza oszy (#48130) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Rosszul mondtak, nem lesz semmi baja.

(#48132) Zsolaf válasza oszy (#48130) üzenetére


Zsolaf
addikt

Attól, hogy Angliában mondták nem biztos, hogy jót mondtak.

(#48133) Ragnar95 válasza bigdady (#48126) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudom, én sem értem a dolgot, mivel a google blokkolja a dolgot, de többen is írták, hogy beta 5 óta működik az exchange, míg előtte nem ment, mivel nem is kellett, hogy menjen, hiszen a google blokkolta a dolgot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48134) M@te válasza irgum (#48128) üzenetére


M@te
senior tag

Szerintem csak 10.én lesz GM

Más: vettem ma egy bebújtatós tokot a telefonhoz és van benne egy kis mágnes hogy a tok tetejét be tudjam csukni. A mágnes nem árthat a kijelzőnek?

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48135) vadászcsiga válasza M@te (#48134) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, gondolj csak a mágneses smart case-re iPadnél

(#48136) M@te válasza vadászcsiga (#48135) üzenetére


M@te
senior tag

Hm ez igaz. De ennek ellent mond az hogy egy ismerősöm a motoros tanktáskájába tette a telefont és a táska mágnese tiszta lilára "festette" a fél kijelzőt. Nyilván erősebb mágnes volt. Azt hittem a kisebb is tud kárt okozni. De akkor jó, köszi :)

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48137) madgie válasza irgum (#48120) üzenetére


madgie
titán

Én most vakarom le a beta-t az i4-ről, valami eszméletlen, mennyire Android-módra viselkedett tőle a telefon :(

(#48138) vadászcsiga válasza M@te (#48136) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennek ellenére en sem tenném mágneses tokba, sőt vettem is anno egyet de folyamatosan az járt a fejemben ami neked. Pár nap múlva ki is dobtam.

(#48139) bigdady


bigdady
nagyúr

Nem tudtok egy jó és free wake on lan app-ot ami nem csak belső hálózatról tud ébreszteni?

[ Szerkesztve ]

(#48140) Totheground


Totheground
addikt

Bakker, a végén még tényleg igaz, hogy majd egy hónapig nem kapunk új bétát.
Ezek után remélem legalábbis komoly dolgok változnak. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#48141) reflxx válasza reflxx (#48094) üzenetére


reflxx
aktív tag

Üdv! Erre valaki? (#48094)
Nagyon hálás lennék pár tippért. Sosem volt iphone-om nem tudom annál mire kell figyelni :R

(#48142) vadászcsiga válasza reflxx (#48141) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt hogy nem hamis e meg tudod állapítani ha beírod a sorozatszamot az apple oldalara, többit nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#48143) Blyan válasza Ragnar95 (#48125) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyi, ezt írtam én is jóval feljebb délelőtt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48144) M@te válasza reflxx (#48141) üzenetére


M@te
senior tag

kamera, gps, wifi, kijező fehér, fekete háttérnél nem foltos-e. némítógomb, rezgés, nem tiltják-e le. hangszóró mikrofon

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48145) samgar


samgar
őstag

A jelenlegi i5-os telefonhoz van udid reg igy hasznalom a betat. Holnap veszek meg egy i5-ot. Felrakhato mar ra az utolso beta udid reg nelkul?

Oppo Find X5 PRO

(#48146) bobooo válasza samgar (#48145) üzenetére


bobooo
addikt

Igen. Shift + update.

(#48147) Ragnar95 válasza reflxx (#48141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha szolgáltatófüggő, nézz utána az eladónak, nehogy letiltsák a telót és lehetőleg lejárt hűségűt vagy feltöltőkártyával vásároltat vegyél. Lehetőleg mindenképp full dobozosat vegyél, mert az nagy valószínűséggel nem lopott.
Sorozatszámot ellenőrizd az Apple oldalán, illetve próbálj meg letölteni egy appot az AppStore-ból, ha az sikerül és megy az app, akkor nem hamisítvány a teló.
Ellenőrizd le az alap funkciókat,h minden megy-e rajta, illetve külsérelmi nyoma lehetőleg ne legyen a telónak, kb ennyi, amire figyelni kell.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48148) agabe válasza reflxx (#48141) üzenetére


agabe
addikt

Az elozokhoz meg par dolog:
sim talcan is rajta van a sorozatszam, igy ha esetleg az nem stimmel hagyd a fenebe, mert valami darabokbol osszerakott keszulek lehet.
Hatlap sokszor utangyartott ha mar cserelve volt, mert cserenel csak akkor tudnak eredetit ra tenni, ha bontott alkatrsz van valahol, de az ritka. Esetleges cseret nem biztos, hogy latni lehet, de ha az also csavarokon csak a legminimalisabb nyoma van, hogy nem erintetlenek, akkor szinten kerulendo (belul barmi lehet)
Nagyban segiti a bizonyossagot a keszulek lopatlansagarol, ha megvan a doboza (azon is rajta van gyar szam es imei alul)
Ha veletlenul lenne szamla az mar nagyon durva lenne, mert hasznalt iphone-ok 70-80%-a kulfoldrol van valahonnan, jo esetben a tartozekok gyariak.
Tolto eredetisegerol ugy tudsz megbizonyosodni, ha az usb csatlakozonal bevilagitva alul latsz sorozatszamot ...na akkor gyari, kulonben utangyartott.
Sokszor mar a hirdetesrol , vagy egy ket kerdes utan az eladorol is meg lehet mondani, hogy valaki normal termeket arul, vagy olyat akar elsozni amirol tudja, hogy gazos.
Vannak 3honapos garival hirdetett uj keszulekek...azok valoban ujak (pontosabban refurbished keszulekek) meg nincsenek aktivalva, es valoszinuleg nem lesz veluk gond, de a csererol szolo igazolast minimum adja hozza az akitol venned. Ezek nagy resze angliabol szarmazik (nem tudom miert pont onnan), ott olcson megveszik mert mar csak par nap garijuk van (lehet alapbol valami gaz volt veluk), azutan itthon resellernel csereltetik gariban, es azutan borsos aron aruljak.
Mas hirtelen nem jut eszembe...persze olyan is lehet, hogy klon telefon, de arra hamar ra lehet jonni, mert kinezetre egesz ugyesek is vannak, de a szoftver mukodese nem folyamatos, meg androidos ertesitesi sav is latszik ha lehuzod felulrol.
Ja meg annyi, hogy lehet jailbrake a telon es programmal fuggetlenitve. Ennek kizarasara a legegyszerubb, ha a helyszinen fizetes elott (ha minden mas rendben) csinalsz egy teljes visszaallitast a telon. Ha az lefut, akkor nem jailbrakelt a keszulek.

[ Szerkesztve ]

(#48149) Totheground válasza agabe (#48148) üzenetére


Totheground
addikt

"ha a helyszinen fizetes elott (ha minden mas rendben) csinalsz egy teljes visszaallitast a telon. Ha az lefut, akkor nem jailbrakelt a keszulek."

Ehhez hozzátenném, hogy véletlenül sem a telefon menüjéből végrehajtott visszaállítással, mert akkor kinyírod, és csak gépnél lehet feléleszteni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#48150) Blyan válasza agabe (#48148) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem 99% hogy refurbish telóm van, viszont nem találtam a sim tálcán imei-t.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.