Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) zbence


zbence
aktív tag

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy iPhone 3G-ről a kontaktjaimat le tudom valahogyan menteni SIM kártyára?
Itunes kilőve, mert nem kapcsolódik hozzá!

(#48052) VoidXs válasza zbence (#48051) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak import van. Manapság a netes szinkronra mennek rá. Androidon is, Windows Phone-on is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#48053) zbence válasza VoidXs (#48052) üzenetére


zbence
aktív tag

Viszont ezen a 3G-n még nincsen iCloud se, valami appal esetleg nem tudnám megoldani? Internethez tudok róla kapcsolódni.
Egy másik iPhonera kéne átrakni őket.

[ Szerkesztve ]

(#48054) Kommy válasza zbence (#48053) üzenetére


Kommy
veterán

gmail-el is lehet szinkronizálni.

(#48055) zbence válasza Kommy (#48054) üzenetére


zbence
aktív tag

Rendben, és hogyan kell ezt kivitelezni? :)

(#48056) Kommy válasza zbence (#48055) üzenetére


Kommy
veterán

(#48057) zbence válasza Kommy (#48056) üzenetére


zbence
aktív tag

Köszi. :)

(#48058) VoidXs válasza zbence (#48053) üzenetére


VoidXs
nagyúr

iExplorer-rel átviheted a Library mappádat, az tartalmazni fogja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#48059) Ragnar95 válasza Okuyama (#48045) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Exomount 2-t tudom ajánlani, gumisak a szélei, így tutira nem karcolja meg a telót és atomstabilan fogja a telefont is, illetve rögzül a szélvédőre/műszerfalra a speciális ragacsos tapadókorongjának hála. ebayről kb 5000Ft-ból megvan, szóval nem pár $-os kategória, de ennyit megér szerintem az, hogy biztonságosan rögzüljön a telód a szélvédőre :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48060) irgum válasza Ragnar95 (#48059) üzenetére


irgum
addikt

Nekem is olyan van és szerintem is a legjobb. Ha nincs használva akkor is olyan mint egy dísz a szélvédőn.

(#48061) Ragnar95 válasza irgum (#48060) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ha nincs használatban, akkor én inkább elrakom, mert törték már fel fent hagyott GPS tartó miatt a kocsit éjszaka, de tény, hogy még jól is néz ki amellett, hogy mennyire praktikus :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48062) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#48059) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem találtam ennyiért az ebayen. Tudsz linket?

[ Szerkesztve ]

(#48063) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#48062) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez például annyi :K Amit én rendeltem, az mondjuk Izraelből jött, de ezek is full ugyanolyannak néznek ki, szóval ezek is eredetiek nagy valószínűséggel

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48064) vadászcsiga válasza icecave (#48023) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez kva jó, kar hogy nem használok ilyet

(#48065) Okuyama válasza Ragnar95 (#48059) üzenetére


Okuyama
tag

Néztem eztis ,csak az zavart hogy ugylátom beleér egy picit "csipesz" vége a kijelzőbe [link] Vagy nem ? Jah és lehet nálunk is ilyet kapni ,igaz hogy nem ezen a néven és 2-3 ezer Ft

[ Szerkesztve ]

(#48066) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét előjött egy korábbi gond csak most nem akar elmúlni. elmegy a hang, de ez csak az effekteket, zenét, videót, programokat érinti, csörögni csörög. hangerőt állítani nem tudok mert nincs sáv. Ahogy néztem neten sokan az elkoszolódást írják, de takarítom a dockot, semmit. azt írják, valamiért beragad dock állásba vagy mi. néha 1-1 másodpercre visszajön majd megint elmegy (pl unlocknál van hang, aztán meg semmi). Csengés, meg Siri hang van. Ötletek? :F hiába húzom ki-be a töltőt nem javul meg.

(#48067) icecave válasza vadászcsiga (#48064) üzenetére


icecave
Topikgazda

Az is, nagyon is :) Pont azt tudja, amit akartam, csak wifi nyomtató nélkül. Weboldalt, bármit nyomtathatok, csak megnyitom a printer pro-t, megszerkesztem,milyen legyen a nyomtatott oldal és már nyomtatja is a gépem, mert a pc kliens fogadja a kérést wifin, és továbbítja USB-n a nyomtatónak. :)

(#48068) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok!
Kér kérdéssel fordulnék hozzátok jelen esetben! :K

1, Adott egy iPhone 4 , a srác földhöz vágta, majd mikor be akarta kapcsolni azt írta (írja jelen pillanatig), hogy dugja iTunes-ra! Tehát recoverybe van. Próbáltam neki kiszedni mindennel, ki is lökte recoveryből, de vissza dobta az apple logó után. Egyszer sikerült, betöltött, bejött, hogy iPhone majd a nyelv választás aztán megint vissza recoba. Tudni kell , hogy valami 4.x iOS volt rajta, JB-zve. Gondoltam akkor most már fogjuk meg és full restore! Leszedtük a hozzá való 6.1.3-at, majd felrakta szépen. Ugyan ez fogadott.... Megint nyelv választás után visszadobott recoverybe.

Mit tudunk tenni?

2, Új telefon vásárlása esetén, ha nem iPhone-t szeretne, megoldható a kontaktok exportálása iCloudból vagy a készülékről a másikra?

Köszönöm a válaszotokat.

Üdv :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#48069) M@te válasza sirszevenap (#48068) üzenetére


M@te
senior tag

az elsőre nem tudom a választ, de úgy néz ha restore nem oldja meg akkor valami komolyabb hardveres hiba lépett fel a becsapódás következtében.

ha a névjegyek szinkronizálva voltak az icloud-al akkor az új telefonon csak be kell jelentkezni azzal icloud accountal és leszinkronizálja

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#48070) DanielK válasza icecave (#48067) üzenetére


DanielK
addikt

ennél egyszerűbb, ha wifis a nyomtatód :P

egyébként fél évig én is azt használtam, amíg le nem cseréltem az ősrégi nyomtatómat egy wifisre. jó cuc

(#48071) sirszevenap válasza M@te (#48069) üzenetére


sirszevenap
őstag

Úgy gondoltam, ha nem iPhone-t vesz! :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#48072) csacsi67 válasza sirszevenap (#48071) üzenetére


csacsi67
addikt

Icloudbol le lehet menteni vcard formájában.

(#48073) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Átköltöztem egyik id-ről a másikra, minden fsza, de most a Safari azzal szivat hogy ha átrendezem 1-2 könyvjelző sorrendjét, iCloud sync felül köröz kicsit, majd visszarakja oda ahol eredetileg volt. Imádom az ios-t de ezeket a kis szemetsegeit ruhellem. Volt már ilyen problémám a múltban, ugy néz ki azóta sem javult meg.

(#48074) Ragnar95 válasza Okuyama (#48065) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha megfelelően rögzíted, akkor nem lóg bele a kijelzőbe a tartókar, így nem is zavaró egyáltalán. Amit nem ilyen néven árulnak, annak valószínűleg a tapadókorongja gagyibb, így esélyes, hogy nem tart úgy...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48075) whitezo88 válasza whitezo88 (#48066) üzenetére


whitezo88
nagyúr

közérdekű update: mivel semmiféle tisztogatás, kifújás nem segített, elmentem a szervizbe (isamurai itt van közel) és dock szalagkábelt kellett cserélni, elég gyakori hiba. 9900 volt, de legalább működik rendesen és 3 hó gari is van.

(#48076) Zsolaf válasza whitezo88 (#48075) üzenetére


Zsolaf
addikt

Dicsérik őket!

(#48077) whitezo88 válasza Zsolaf (#48076) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb tíz perc alatt meg is volt. in-n-out szerviz :D

(#48078) DanielK válasza vadászcsiga (#48073) üzenetére


DanielK
addikt

macen nincs baj vele. :P

(#48079) icecave válasza DanielK (#48070) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nyilván, de pont ez volt a lényeg,hogy még jó a nyomtatóm, nem akartam kiadni egy wifisre. Majd annak is eljön az ideje, addig ez a megoldás tökéletes.

(#48080) vadászcsiga válasza DanielK (#48078) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iOS, nem mac

Más. Van valami fennakadás a T mobilnetben mert nekem olyan lassu mintha edge lenne

[ Szerkesztve ]

(#48081) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#48080) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy értette DanielK, hogy OSX és iOS között nincs gond a szinkronnal, csak windowson sz@r az iCloud control panel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48082) DanielK válasza vadászcsiga (#48080) üzenetére


DanielK
addikt

iOS<->Mac verzióra gondoltam.
de nálam megy rendesen iOS<->iOS között is. néha volt gond, hogy az egyik eszközön felvett könyvjelző nem jelent meg, ilyenkor kikapcsoltam az icloudban a safarit, az összes könyvjelzőt letöröltem, majd újra engedélyeztem a safarit icloudban és minden jó lett.

(#48081) Ragnar95: Ragnar95 értette, mire célzok! :D

[ Szerkesztve ]

(#48083) Norbi0517


Norbi0517
csendes tag

Sziasztok!

Iphone 3G-vel lenne gondom, mert a gép egyáltalán nem érzékeli, hogy rálett dugva és recoveryben ragadt.

3.1.3 ra szerettem volna downgradelni, de miután befejezte, a szokásos 1015 hibát dobta, de ezután sikerült kirántanom a kábel a laptopból, és azóta akármit csinálok, mintha rá se dugnám a gépre :(

(#48084) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#48081) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miről beszéltek? Telefon safarijában kedvencek, szerkesztés, es sorrend változtatása. Athuzom, leokézom, 1mp múlva visszateszi ahonnan elvettem. Semmi control panel meg osx meg win nincs itt a képben.

[ Szerkesztve ]

(#48085) DanielK válasza icecave (#48079) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem az volt a bajom, hogy a gép nem ment állandóan, ipadet használtuk erre és azért hogy nyomtassak, bekapcsolni a gépet... :F viszont le akartam cserélni a nyomtatót és akkor gondoltam miért ne wifis legyen! :D

(#48084) vadászcsiga: bocsesz, akkor félreértettünk. :B de ezzel sincs bajom, most próbáltam ki. fel tudtam cserélni bármit. :P

[ Szerkesztve ]

(#48086) nord_ válasza vadászcsiga (#48080) üzenetére


nord_
veterán

Két probléma lehet.
1. hálózatkarbantartás van, 1430-on fenn van a tájékoztató.
2. Ha múlt hónapban túllépted a kereted és belassítottak, nem állt vissza automatikusan a korábbi sebességre (velem ez történt, üszi indította újra).

(#48087) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#48084) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor mi értettünk félre téged valóban :B
Amúgy nekem nincs ilyen probléma, ha áthúzok valamit, az ott is marad és gépen + iPaden is egyből látom, hogy megváltoztatta a sorrendet az iCloud.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#48088) Criton válasza vadászcsiga (#48080) üzenetére


Criton
veterán

11.kerületben az Infoparkban teljesen OK a Telekom 3G.

(#48089) Zjunior válasza nord_ (#48086) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem is ez van:(!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#48090) hatesz válasza vadászcsiga (#48080) üzenetére


hatesz
tag

Telekom kitalálta, hogy nem volt jó nekik, hogy mindenki elkezdett elsején netezni miután újra feloldódott a sebességkorlátozás, mert leterhelték a hálózatot, ezért új, random mobilnet fordulónapot kapott minden előfizető. Most beszéltem velük, nekem ötödikét választották...
Ahelyett hogy fejlesztenék a hálózatot...
Ja ezt elvileg minden előfizetővel közölték

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#48091) nord_ válasza hatesz (#48090) üzenetére


nord_
veterán

Akkor nekem mázlim van, elseje maradt. :)

(#48092) satyátó


satyátó
tag

Ha iPhone 3G-t jailbreakelnek akkor a telo belassul?

(#48093) TheMarci válasza satyátó (#48092) üzenetére


TheMarci
addikt

nem, csak ha mindenféle csilivili témát, tweaket telepítesz rá.

Do You Dream?

(#48094) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Használt I4S vásárlása előtt állok. Szerencsére eltudok menni személyesen megnézni a telefont mielőtt megveszem. A kérdésem hogy főként mi(k)re figyeljek amikor megnézem a telefont?
Olyasmire gondolok hogy honnan tudom 100%-ra hogy nem lopott vagy hamisítvány? :) De ha tudnátok adni még 1-2 jó tippet hálás lennék :)
Előre is köszi :R

(#48095) Rage47 válasza reflxx (#48094) üzenetére


Rage47
veterán

nem akarsz várni 10-ig? hátha az újak bejelentése után lemegy a 4s ára

(#48096) reflxx válasza Rage47 (#48095) üzenetére


reflxx
aktív tag

Igen? Egy ismerősöm azt mondta nem igen szokott lemenni.. De szerinted mennyivel mehet lejjebb? :)

(#48097) Rage47 válasza reflxx (#48096) üzenetére


Rage47
veterán

én nem tudom, én is csak most szemezgetek először iphone-nal, és várok a bejelentésre és az "árzuhanásra" :D

(#48098) StLui válasza Rage47 (#48097) üzenetére


StLui
veterán

Sokkhatásszerű zuhanásra ne várjatok :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#48099) joey04 válasza hatesz (#48090) üzenetére


joey04
titán

Ez kurva jó... Ezt a netes felületen meg lehet valahol nézni, vagy telefonálni kell? Gyökerek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48100) kenny123 válasza joey04 (#48099) üzenetére


kenny123
addikt

Nekem sms-t is küldtek, nem valami új dolog ez. Még telefonáltam is, hogy nem tudnák-e véletlenül visszacsinálni hóvégére, de nem, nincs rá lehetőség..

yo

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.