Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) Blyan válasza #93966848 (#41250) üzenetére


Blyan
félisten

Naná, hogyan? Lerázod rendesen, hogy ne folyjon rajta víz, csak nedves legyen, aztán hajrá. A telefonnak nem fog ártani, mert ahogy elsimítod kijön alóla a maradék víz, azt meg egyből fel lehet itatni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41252) #93966848 válasza Blyan (#41251) üzenetére


#93966848
törölt tag

:R
Áh nem merem, ott marad, csak kikapcsolt kijelzőnél látszik :)

[ Szerkesztve ]

(#41253) Ragnar95 válasza #93966848 (#41250) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nedvesen rakod fel se lesz gondja tőle a telónak, csak a vízbuborékokat ki kell nyomkodni alóla :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41254) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Lenne két problémám:
1. A WiFi. Ha van kapcsolat, semmi gond, a normális hatótáv érvényesül. Ha viszont csatlakozni akarok, vagy hálózatot keresni, a router 2 méteres körzetében kell lennem. Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítását már próbáltam. Nem a JB az oka, előtte is így volt, Safe Mode alatt is így van.
2. A telefonszámmal nem rendelkező kontaktjaim eltűntek. Mintha lett volna egy "csak telefonszámmal rendelkező kontaktok mutatása" opció, vagy ez még Androidnál volt?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#41255) Fr3eWar válasza Keksz (#41234) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Van olyan hogy wifi only?
Én csak arról tudok, hogy wifi+bluetooth vagy usb only.
mikor bekapcsolod a személyes hozzáférési pontot mit ír ki a bekapcs gomb alatt?

(#41256) Ragnar95 válasza VoidXs (#41254) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

2.Nem lehet, hogy külön csoportban vannak azok a kontaktok és a másik csoportot választottad ki, hogy csak azt mutassa?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41257) pitőr.


pitőr.
tag

Segítsen nekem valaki :D mielőtt felhívom az ügyfél szolgálatot. Ez mi? Másnál is jelentkezett? (már volt hálo reset, és volt ujrainditás is.)
[kép]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro 

(#41258) pcnet válasza maathe (#41235) üzenetére


pcnet
addikt

Nálam is volt, hogy 2x jelzett, sőt még akkor is ha számítógépen olvastam el az új emailt. Többször Leszedtem, vissza tettem de mindig ezt csinálta. Mérgemben használtam az alap mail klienst, de ott meg hiányzott a push. Pár nap múlva vissza tettem Gmail appot és azóta jó. Lehet alkalmazás beállítások egy ideig megmaradnak, próbáld meg pár napig az alap mail klienst használni, majd vissza tenni Gmail appot. Nálam ez megoldotta.

pitőr: Másnál is ilyen, pár hsz-el fentebb írták.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41259) Blyan válasza pitőr. (#41257) üzenetére


Blyan
félisten

Ez egy csaj, a Network reset nem segít, de egy másik háttérkép - már ha zavar :D - akkor megoldás lehet. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41260) M@te válasza pitőr. (#41257) üzenetére


M@te
senior tag

mit kell nézni a képen? koka kóla ügyfélszolgálatot? ő a nagy ő?
olvass vissza egy 25-30 centit.. ha a telekom feliratra gondolsz

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41261) Stylewars_kp válasza Keksz (#41234) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Öreg...használj már egy hétig Andromédát vagy Winfing 8-at iOS után!!! Lesorvad az agyad! Az kezelhetetlen barátom...

(#41262) Keksz válasza Stylewars_kp (#41261) üzenetére


Keksz
senior tag

Ez nem magyarazat, evek ota csak kompromisszumok mellett hasznaljuk a rendszert.
Alapvetosegek nem mukodnek.
iOS 5-nel lehetett wifin 3G-t osztani, iOS 5-rol 6-ra lehet osztani (most is igy irok).
6 es 6 kozott miert nem megy?

Sok a miert es mar kezdem unni.

(#41263) Keksz válasza Xero (#41240) üzenetére


Keksz
senior tag

Ja ja, mert egy vmit egyszer lehet beallitani? Az user error?
LOL

SOSEM nyomtal meg melle?
En igen, vallalom...

(#41264) pitőr. válasza M@te (#41260) üzenetére


pitőr.
tag

a csaj a barátnőm, de nem az a lényeg ember, igen a telekomra gondolok biztos a hátteremre neketek is aztán van logikátok.. :D nem kell bepofázni sztem normálisan tettem fel a kérdést. Elis várom h így válaszolj.

iPhone 14 pro 

(#41265) pcnet válasza pitőr. (#41264) üzenetére


pcnet
addikt

Akkor én nyertem! Hol a söröm? :DD

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41266) Kashim válasza Keksz (#41263) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem csak olvasni kéne tudni fröcsögés helyett. Megtalálod mire gondolok a képen?

(#41267) nord_ válasza pitőr. (#41264) üzenetére


nord_
veterán

Nem merted kipróbálni, hogy mi lesz, ha beírod a böngésződbe, hogy telekom.hu? :P
De segítek: nem is olyan rég mindenfelé attól volt hangos a média, hogy a Telekom-csoport (Mobile, Home, Systems) nem csak üzletileg hanem most már nevében is egy lesz. Íme, az üzletek átmatricázásától most már az operátorlogóig is eljutottak.

A stíluson meg lehetne még kicsit csiszolni...

[ Szerkesztve ]

(#41268) #93966848 válasza Blyan (#41251) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez a fólia egy sz@r, tiszta szemcsés a kijelző...Használ valaki lehajtható tokot?Nem hiszem, hogy könnyen karcolódna a kijelző..

(#41269) pitőr. válasza pcnet (#41265) üzenetére


pitőr.
tag

boltba, annyi van hogy elis adják :D :D

Blyan: vicces figura vagy
nord_: azzal kezdtem, de gondoltam közben beirom ide is :D erre nem gondoltál mi? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro 

(#41270) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na végül 4S-t veszek a hétvégén, olyan áron találtam megbízható forrásból hogy nem tudom otthagyni, így az i5 projektnek lőttek, így valószínű már 5S lesz a következő befutó...

[ Szerkesztve ]

(#41271) pitőr. válasza nord_ (#41267) üzenetére


pitőr.
tag

ez ki maradt azért köszönöm a segítséged :)

iPhone 14 pro 

(#41272) Sn00k válasza B-L-A-C-K (#41270) üzenetére


Sn00k
veterán

Jó kis 4S, jó teló az. Lehet nem is kell majd neked 5S :)

Jimanszky: csak a bumper :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41273) kenny123 válasza B-L-A-C-K (#41270) üzenetére


kenny123
addikt

Mi lett az új avatarral?

Vazz, tényleg. :DDD Fura, 1x ilyen, 1x olyan. Nyomatom a cleanert. :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#41274) Krisz79


Krisz79
őstag

Lenne 1 kérdésem.
Véleményetek szerint:
Iphone 4s,gyári független.
Minden tartozékával,szép állapotban.
Ajándék ,eredeti apple tokkal.
Fekete,16Gb-os kivitel.
Mennyit érhet ,mennyi a reális ára?

Vajon miért akarnak 70 ezret adni 1 ilyen készülékért?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#41275) B-L-A-C-K válasza Sn00k (#41272) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom, volt már, meg tényleg annyiért veszem hogy ennyiért senki se hagyná ott, de hogy őszinte legyek már az i5-be bele éltem magam...:) Viszont az 5S szerintem nagyon komoly lesz, viszont értelmes áron megjelenés után fél évvel sem nagyon lesz.

kenny123: Most is az van, csak töröld a kukikat az otthoni gépedről...:D

4S-hez ajánljatok már valami kulturált szolid slim tokot (gumi vagy műanyag lenne a jó, fém kizárva)....

kenny123: Melóból hazaérve én is csak néztem már megint mit keres a régi itt...:D

[ Szerkesztve ]

(#41276) #93966848 válasza Sn00k (#41272) üzenetére


#93966848
törölt tag

Bumper?Leejted azt annyi a hátlapnak.Rendeltem TPU tokot, az jobb, mint a szilikon.Gondolkodom egy lehajtható bőr tokon..

(#41277) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41275) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Google? Egyébként meg iCase

(#41278) Ragnar95 válasza #93966848 (#41276) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már hogy lenne annyi neki? :U Túllóg a bumper az elő- és hátlapon is, így sík felületre ejtve a telót a bumper éri csak a földet, ergo az üvegnek nem lehet baja...Persze ha egy kiálló szögre ejted, ott más a helyzet, de az ellen valószínűleg a TPU tok se véd :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41279) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#41277) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Guglizni én is tudok, de konkrétan az érdekelne aki már használt ilyen slim sz@rokat, és van velük tapasztalata...:)

(#41280) bull84ghia válasza #93966848 (#41268) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekem lehajtható tokom van, nincs vele semmi gondom védi a készüléket rendesen.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#41281) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41279) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te is itt fórumozól, napi szinten van kibeszélve a tokkérdés. Mondom, iCase. Használva, tesztelve

(#41282) Sn00k válasza #93966848 (#41276) üzenetére


Sn00k
veterán

Az tény még nem ejtettem le, de szerintem annyira nem kell parázni, max ha egy kiálló tárgyra ejteném rá, max akkor sérülne.

Én ebbe használom és szerintem elég jó kis tok: Gunmetalba kifejezetten szép:)
[link]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41283) kenny123 válasza Sn00k (#41282) üzenetére


kenny123
addikt

Én is ezt használom.. Illetve hol használom hol nem.. :DDD
Picit megbántam hogy kiadtam érte anno még 8-9k-t, de hát ez van. Még mindig egy bookbook tokra fáj a fogam, csak az meg 16ezer.. :(

yo

(#41284) pcnet válasza B-L-A-C-K (#41279) üzenetére


pcnet
addikt

Nekem ilyen tokom van, nem épp slim és sokaknak nem is teccik, de sokadik után ez jött be a legjobban. Elő+hátlapi fólia van a telefonon, itthonra elég ennyi, ha meg viszem, akkor ráteszem ezt a tokot. Ha esne, szerintem elég jól elnyeli az ütést a szilikon-gumis tok.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41285) r3dsnake válasza Keksz (#41263) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Esetleg kapcsold ki a wifit es utana be a hotspotot. Meg fogja kerdezni... :U

(#41286) Keksz válasza Kashim (#41266) üzenetére


Keksz
senior tag

Nem talalom meg mire gondolsz. Mert leresetelni nem lehet, bt+wifi-re nem lehet atkapcsolni ha mar egyszer bekapcsoltad h wifi only
Es az sem igaz h csak szamitogeppel lehetne megcsinalni, mert a legutolso reinstall elott igy hasznaltam es minden forum is a BT ajanlja mert kevesbe merul a telefon.

Masik erdekes tortenet h a video felvetel a Camera app-ban, vagy sok kulso programban is le van korlatozva 1080p
1) hogy nem mindenkinek kell ilyen nagy meretu/minosegu video az Apple miert nem engedi ezt atallitani!.
2) miert kell fizetnem masik alkalmazasert amiben lehet pl 720p-t allitani?

Miert gond ez?
Veszel egy halszemoptika kiegeszitot, 1000 forintostol akar 15ezer forintosig, majd amikor videoznal raebredsz h az Apple azert h 1080p legyen a video RAZOOMOL
Teljesen az a felcsatolt optikan...
Nem tudod atallitani!

Fotozni tokeletes, de videora hasznalhatatlan. Ismet, mert nem tudod allitani a minoseget. Mert az neked nem jar? Vagy alkalmatlanok beallitani/leprogramozni?
Ja, vagy mert ha nincs is halszem optikad raebredsz h 1080p videokkal seperc alatt tele lesz a 16os telefonod es kov alkalommal mar a 64os-ra marsz ra.

Visszaterve a halszemre a megoldas h 480p-ben videozol, de elobb kell ra egy app...

Milyen egyszeru is lenne ha lehetne allitani a videominoseget, nem?

(#41287) Totheground válasza Keksz (#41286) üzenetére


Totheground
addikt

FYI ha be van kapcsolva a BT, engednie kell rajta. NEM tudod letiltani.
Ha ennek ellenére nem megy, akkor az JB issue (úgyis emlegetted a Cydia-t)

Amúgy meg vegyél androidot akkor.

Szerk: amit kikapcsolt wifinél megkérdez, az egészen más. Nézd meg mégegyszer... :U

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41288) Keksz válasza r3dsnake (#41285) üzenetére


Keksz
senior tag

Thanks.
Ugye erre az atlag user sosem jonne ra, mert az Apple szerint mindent hagyj bekapcsolva. Wifit, location servicest, BT-t, stb
Csak akkor hasznalja ha szuksege van ra.
Eszembe nem jutott volna kikapcsolni a wifit.
Es googliztam ra eleg sokat, sehol nem irtak, az Apple troubleshooting oldalan sem irtak. Csak a network reset, legujabb IOS es hasonlo baromsagokat.

Koszi!
Vmi blogba le is irom, hatha vki belefut.

Ja, es ez a BT parositast is megoldotta.
Ami eddig nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#41289) VoidXs válasza Ragnar95 (#41256) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem, akkor még a maradék is eltűnik. Facebook kontaktokról van szó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#41290) Sn00k válasza kenny123 (#41283) üzenetére


Sn00k
veterán

Nézem ezeket a bookbook case-eket, igazi retro feeling nekem :), bár én ebbe jobban félteném a telot, mert ha kirepül a kezemből és kinyilva landol ,akkor ott ár kap a kijelző szépen...

pcnet: ez nagyon komoly kis tok, az ára is baráti és tök jól passzol a telefonra ;] mondjuk szerintem kicsit vicces :DD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41291) B-L-A-C-K válasza pcnet (#41284) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ne haragudj meg de ez elég gagyinak néz ki, meg nem mondanám egy slimnek...:)

(#41292) #93966848


#93966848
törölt tag

HDR-t mindig használjátok?

(#41293) kenny123 válasza Sn00k (#41290) üzenetére


kenny123
addikt

Ha kinyítva landol, akkor kb annyit véd mint a legtöbb tok. Ellenben ha csukva landol, semmi para. Plusz, bennvan a pénzed, kártyáid. Írtóra tetszik. :O

yo

(#41294) Sn00k válasza kenny123 (#41293) üzenetére


Sn00k
veterán

mondd a címed karácsonyra küldök neked egyet :DDD

3njoy the Lif3

(#41295) r3dsnake válasza #93966848 (#41292) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En csak akkor, ha eget/tajat fotozok.

(#41296) kenny123 válasza Sn00k (#41294) üzenetére


kenny123
addikt

Messze az még.. :DDD
De majd ha akkor eszembe jut, írok majd, köszi. ;] :)

[ Szerkesztve ]

yo

(#41297) bigdady válasza Krisz79 (#41274) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vidd be isamurai-ba

(#41298) pcnet válasza B-L-A-C-K (#41291) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, ezért is írtam, hogy eddig senkinek nem teccett. De jó a fogása és tényleg védi a telefont. Első i4-emhez sikerült vennem ilyesmit, csak annál szépen körbe futotta dock csatit, hangszórót és mikrofont is. Nagyon sajnáltam, hogy a tokot is adtam a telefonhoz. De persze ízlések és pofonok... :)

i4-hez anno ilyen tokot rendeltem, teccett is nagyon, csak ez meg felszedte az előlapi fóliát.

Amúgy szerintem érdemes telefonnal besétálni egy GSM boltba és ott több tokot megnézni, rápróbálni a telefonra és amelyik élőben teccik azt megvenni. eBayről és netről kép alapján elég lutri.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41299) B-L-A-C-K válasza pcnet (#41298) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igazából utálom a tokokat, de egy ilyen ultra vékony valamit kipróbálnék, meg kell egy normális is ha megyek valami gáz helyre ahol tudom sérülhet. Ilyen téren az iskin solo bevált i4-emhez az volt, de állandó használatra nem kellene...

Na rendeltem egy ilyet kőkemény 336 Ft-ért...

(#41300) Blyan válasza B-L-A-C-K (#41299) üzenetére


Blyan
félisten

Én meg rendeltem egy hátlapot és le van a gond, ha nagyon karcos rendelek egy másikat, volt vagy 3 dollár. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.