Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41500) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát ha megvetted akkor még jó :)

(#41502) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#41501) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért ha az ingyenest letöltöttem még régebben, akkor az már most kuka?

(#41503) Totheground válasza B-L-A-C-K (#41502) üzenetére


Totheground
addikt

Nem. Ha egy appot megvettél (mind1, hogy ingyen vagy pénzért), az a tied, amig megvan az ipa. Csak ne veszítsd el.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41504) flierqqq


flierqqq
tag

Alaplapcsere után csak az almajel jelenik meg több óra elteltével is,de a gép felismeri. Mi lehet a gond? DFU/restore segít? :U

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#41505) B-L-A-C-K válasza Totheground (#41503) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is így tudtam, vadászcsigát meg nem értem ezt mire írta akkor...

(#41506) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41502) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja hogy fizikailag a gépeden van úgy érted. Akkor igen az már a tied. Egyébként gondolom visszakerül mert tényleg jo kis progi.

(#41507) Totheground válasza vadászcsiga (#41506) üzenetére


Totheground
addikt

Hacsak nem egy tiltott api-t használt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41508) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#41506) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet nem olvastad, de írtam jelenleg nincs iphone-om (elvileg holnap holnapután veszem át a 4S-t), viszont gépen/icould-ban a régi rendszeremet mentettem, és ott ugye rajta van. Szóval erre írtam a mentést. :)

[ Szerkesztve ]

(#41509) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41508) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy legyen, bár nálam már csinált érdekes dolgokat a visszarakott iCloud mentes. Úgy értem nehány appot nem tett vissza ami nem volt fent a store-ban, de nem tuti mert ritkán szoktam ilyet csinálni csak néha fura végeredmény születetik ilyenkor.

(#41510) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#41508) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

*icloud

(#41511) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#41509) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eddig 3x csináltam ilyen visszarakást, eddig nem volt gond. De így belegondolva, ha jól sejtem úgy müködik hogy minden app-ot letölt megint, és a mentéseket/beállításokat hozzá rakja.Na most ha így is van ahogy gondolom, akkor ha azt az alkalmazást törölték akkor értelemszerűen nincs is honnan letöltenie, így tényleg elveszett akkor.

(#41512) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#41511) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nem 100%, mert annak idején amikor bevezettek ezt az icloudot meg a purchased fület a store-ban, arról volt szó hogy ott minden megmarad, még az is amit töröltek de ennek ellenére vannak olyan appok amiket en sem találok pedig tudom hogy meg volt.

(#41513) Onderon


Onderon
senior tag

több, mint 200 új bejegyzés csak mára és semmi érdemleges. miért nem mentek chat.hu-ra és nyittok egy iphone topikot? :D /flémon

[ Szerkesztve ]

(#41514) flierqqq válasza Onderon (#41513) üzenetére


flierqqq
tag

Egyedül én kérdeztem értelmeset, csak nekem basznak válaszolni. :W :DDD

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#41515) nauro


nauro
aktív tag

Szerintetek megéri külsős kamera alkalmazással fotózni, vagy nem lesz lenyegesen jobb? (Ajanlottak nekem a camera+ alkalmazast, azert kerdezem)

(#41516) nord_ válasza nauro (#41515) üzenetére


nord_
veterán

Nem lesz jobb - az optika és az érzékelő még ugyanaz marad. :). A külsős alkalmazások szolgáltatáskínálatban jobbak, pl. élő hisztogram, időzítés, stb.

Ha többet szeretnél kihozni a képeidből, akkor jó képszerkesztő program kell. Ilyen pl. a Snapseed.

(#41517) V B A


V B A
aktív tag

Gmailt (ill. G. Apps mailt) használok iPhone 4S-en, a natív email alkalmazásban. Be lehet azt állítani, hogy email továbbításkor ne töltse le a csatolmányt? Sajnos ez elég sok idő és adatforgalom is.

Egyelőre azt a megoldást találtam, hogy Safariban a Gmail webes felületéről továbbítom, de ez elég béna sajnos.

Köszi a segítséget!

(#41518) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
T-s I5-ben porszem került a kamerába.
[link]
A bal alsó sarokban látszik 2 folt is. Kérdés, hogy garanciában cserélik?
Jól tudom, hogy a Westendben elvileg egyből cserélnek, nem kell várni 1-2 hetet?
Köszi
Üdv.

(#41519) TheMarci válasza Gergőke88 (#41518) üzenetére


TheMarci
addikt

Cserélik, Mammutban is azonnal cseréltek eddig.

Do You Dream?

(#41520) M@te válasza irgum (#41496) üzenetére


M@te
senior tag

melyik programmal lehet állítani a záridőt?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41521) V B A válasza zaskar (#41485) üzenetére


V B A
aktív tag

Én eladtam a kompaktomat az iPhone 4S megvásárlása után, pedig nem volt rossz cucc (Canon G12). Nem mintha a G12 nem lett volna jobb a 4S-nél, de akkora különbség nem volt, hogy érdemes legyen a kompaktot cipelnem.

Főleg a Camera+ appal fotózok egyébként.

Ha meg nagyon elmélyületen akarok fényképezni, ott a Nikon D50 két frankó objektívvel.

(#41522) V B A válasza M@te (#41520) üzenetére


V B A
aktív tag

Camera+ appban el tudod választani a fókuszálási és a fénymérési területet, ha csökkenteni akarod a záridőt, világosabb helyen mérsz fényt. Ez így elég bénán hangzik, de végül is működik akkor ha elég kontrasztos a téma.

(#41523) M@te válasza V B A (#41522) üzenetére


M@te
senior tag

ja, azt hittem be lehet állítni. pl ha egy magas helyről akar fotózni mondjuk a város fényeit akkor elég nehéz egy kis világos pöttyön mérni :) akkor mind1.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41524) Gergőke88 válasza TheMarci (#41519) üzenetére


Gergőke88
addikt

Koszonom. Akkor hetfon beviszem.
Mennyiert lehet eladni egy T-s cserelt 16gb-os feher I5-t? 130?

(#41525) Sn00k


Sn00k
veterán

Ezt a KitCamet én is megnéztem volna, de rejtélyes módon tényleg eltűnt, érdekes...

Nem tudom, de a camera+ -tól én nem voltam elájulva, semmi extra különbséget nem láttam a gyárihoz képest.

Mondjuk egy , olyan progi érdekene, amibe tényleg lehet állítani a zár időt, az miért is jó pontosan ? sötétbe valamivel jobb képet tud csinálni ? :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41526) Tibee86 válasza M@te (#41520) üzenetére


Tibee86
veterán

pl: Nightcap

(#41527) M@te válasza Tibee86 (#41526) üzenetére


M@te
senior tag

köszi!

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41528) Sn00k válasza Tibee86 (#41526) üzenetére


Sn00k
veterán

Elég vegyes értékelést kapott ez a nightcap:)

Bízom benne, hogy az 5S vagy az ios 7 elhoz egy komolyabb gyári kamera szoftvert és jobb képminőséget.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41529) bigdady válasza Gergőke88 (#41524) üzenetére


bigdady
nagyúr

Többet is adnak érte szerintem.

(#41530) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#41524) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

130-ért hamar eltudod adni ha tényleg bontatlan lesz, de még lehet 140 ért is megveszik.

(#41531) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#41530) üzenetére


Gergőke88
addikt

Bontatlan nem lesz, mivel ha cserelik akkor ugyebar csak a telefon lesz folias. Tartozekok maradnak.

(#41532) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#41531) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jogos, akkor 130 reális érte gyorsba. De ha kivárod többet is kaphatsz érte.

(#41533) M@te válasza Sn00k (#41528) üzenetére


M@te
senior tag

szerintem ha hozna komolyabb újítást. pl záridő stb akkor azzal már előrukkoltak volna a kínóton :)

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41534) Tibee86 válasza Sn00k (#41528) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem kifejezetten bejön, hogy nem kell 77 féle beállítást elvégeznem, ha szeretnék egy képet csinálni.

" jobb képminőséget."
Miért, szerinted gáz képeket csinál az i5? :F
Ha a 808 a mérce, akkor persze, de a konkurenciával szemben nincs szégyenkezni valója szerintem.

(#41535) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Egy kis érdekesség. Lényegében forgalmazási születésnapja van! :D

(#41536) Tibee86 válasza Stylewars_kp (#41535) üzenetére


Tibee86
veterán

Ebben biztos vagy? ;] :P

(#41537) Sn00k válasza Tibee86 (#41534) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem gondolom, hogy rossz képet készítene, nem erről van szó. Igazából valamivel fejlettebb gyári softvert látnék szívesen, de persze , ha tudnak még javítani a képminőségen az sem hátrány és miért ne lenne ez lehetséges...?

"Nekem kifejezetten bejön, hogy nem kell 77 féle beállítást elvégeznem, ha szeretnék egy képet csinálni."

Ezt mire/mihez képest érted ? A gyáriba szinte semmit nem lehet állítani nem , hogy "77" félét:)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41538) Onderon válasza Gergőke88 (#41518) üzenetére


Onderon
senior tag

pont tegnap cseréltem az enyémet is ugyanezzel a hibával Mammutban. szó nélkül ment. elvitte hátulra, hogy azért megpróbál valamit, aztán már a csini refurbished dobozzal jött vissza (jelezném, hogy az elmúlt félévben ez a 4. iphone 5-öm...) :)

Stylewars_kp: picit benézted a dátumot :)

[ Szerkesztve ]

(#41539) Gergőke88 válasza Onderon (#41538) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez jo hir :). Neked is 2 folt volt? Ugye csak a keszuleket csereltek? Tehat az volt folias?

(#41540) Onderon válasza Gergőke88 (#41539) üzenetére


Onderon
senior tag

igen, kettő és igen, csak a készüléket. nem is kell vinned semmi mást neked sem, csak a telefont és a jótállási jegyet, mert kapsz új matricát (gari újraindul). majd meglátod, egy lapos, jelöletlen, de lematricázott fehér dobozban jön, amit előtted kell kinyitnia.

[ Szerkesztve ]

(#41541) nauro


nauro
aktív tag

Milyen offline navigációt ajánlotok i5-re? Ha jól tudom a Apple térképek alkalmazása nem tud offline navigálni. (Nokia Here, vagy valami más tipp?)
Köszi

(#41542) Tibee86 válasza Sn00k (#41537) üzenetére


Tibee86
veterán

A konkurenciára gondolok, ahol szerintem feleslegesen sok a beállítási lehetőség. Ez egy telefon, nem egy komoly fényképező, ahol van is értelme a rengeteg beállítási lehetőségnek.

(#41543) ittakary válasza bigdady (#41529) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lehet adnak, az más kérdés, hogy teljesen idióta, aki többet ad. Szerintem ennyi is sok érte. 120 körül van a reális ára.

(#41544) Gergőke88 válasza ittakary (#41543) üzenetére


Gergőke88
addikt

120ert hasznaltat kapsz. Elvileg ez meg karcmentes 1 ev garis....

(#41545) ittakary válasza Gergőke88 (#41544) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bármelyik használt telefonban találok olyat, ami miatt gariztatni lehet kb...

(#41546) nord_ válasza Sn00k (#41528) üzenetére


nord_
veterán

Azért kapott vegyes értékelést, mert nem árt, ha a delikvens már konyít valamit a fotózás alapjaihoz. Akik azt írják, hogy egy rakás szar, azoknak el kéne gondolkodniuk, hogy a tudás nélkül fikázással nem a programot minősítik.

Szerintem vállalható minőségű képeket lehet vele csinálni éjszaka is.

(#41547) gabormgp


gabormgp
senior tag

Szerintetek szép képek lettek Iphone 4-el csinálva?A camera+-al csináltam,De nem szerkesztettem meg semmi.Csak lekaptam.
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Amm szerintetek megérné most eladni az i4-rm?Mer ha kijön az újjab akkor az Iphone 4 le lesz szarva teljesen.Szval megérné még most eladni?

(#41548) Tibee86 válasza gabormgp (#41547) üzenetére


Tibee86
veterán

Már most se érdemes eladni. A béka s*gge alatt van már most is az i4 használt ára.

(#41549) gabormgp válasza Tibee86 (#41548) üzenetére


gabormgp
senior tag

Hát..Azér látok fennt csomót.50-70 között vannak..Ami teljesen hibátlan jó állapotú.Karcmentes.Mint az enymis azokhoz sorolható.

(#41550) mondomén válasza Tibee86 (#41548) üzenetére


mondomén
őstag

Miért? Pont most kell megszabadulni tőle, míg 50-60 körül elmegy...
Vagy te ilyenkor már a fiókba rakod?:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.