Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) Nyusziman


Nyusziman
tag

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a biztonsági mentések között hogyan lehet válogatni?

Ugyanis én csak mindíg az utolsó bizti mentést látom --azaz csak azt ajánlja fel az iTunes!

iCloud mentésem nincs!!

AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\ könyvtárban is csak ez 5aa4cfa7174013837b62570cdbf64f3ea1f24200
a mappa van és persze ezen belül van csomó file.

köszönöm a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#41652) #93966848 válasza Brumi˘ (#41650) üzenetére


#93966848
törölt tag

Olvastam sokat, az érdekelne, hogy zagg.com-on pontosan 4 féle fólia van (original, smudge proof, HD és extreme) Ezekről érdekelnének tapasztalatok és, hogy melyiket ajánlanátok :R

(#41653) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#41649) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á nem kell hagyjad, csak tudod i4-et használtam most pár hónapig, és szokatlan hogy ennyire merül a 4S. Real racing 3 ~10 perc játék után lekapott vagy 9%-ot...:)

Viszont annyira nem melegszik mint a régebbi 4S-em, emlékszem már elég forró volt huzamosabb játszás után, ezen meg alig érezni.

[ Szerkesztve ]

(#41654) Ragnar95 válasza Nyusziman (#41651) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, mindig felülírja a korábbit az újjal és így mindig csak a legújabb tárolódik
B-L-A-C-K: sajna nem bírja túl jól valóban az akksi a komolyabb játékokat :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41655) Nyusziman válasza Ragnar95 (#41654) üzenetére


Nyusziman
tag

Szia a választ!! Ezt nem tudtam!!

üdv

(#41656) Nyusziman válasza Ragnar95 (#41654) üzenetére


Nyusziman
tag

Azért kellett volna a régebbi bizti mentés (1 héttel ezelőtti) mert a héten szerdán töröltem egy kontaktom semseit és az akartam visszaállítani!!

Más mód van erre h visszaállítsam???
üdv

(#41657) M@te válasza Ragnar95 (#41654) üzenetére


M@te
senior tag

érdekes én tudok választani 5 közül az itunes-ban

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41658) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

Kicsi segítséget kérnék.

ipad-en nézném a mindigtv alkalmazással az F1-et, de azt a hibaüzenetet kapom, hogy "Sajnos ez a csatorna szerzői jogi korlátozás miatt csak Magyarország területén érhető el+ Iphone-on ugyan ez, de a párom androidos telefonján simán nézem tökéletes minden.

Tegnap az időmérővel nem volt gond, minden ment most pedig egyik csatorna sem.

Valakinek ötlet mi lehet a gond?

Köszi

(#41659) kircsi28 válasza kircsi28 (#41658) üzenetére


kircsi28
aktív tag

valamiért azt hiszi nem vagyok magyarországon, tegnap tettem újra a windowst és az itunes-t is, ez bekavarhatott?

(#41660) bigdady válasza Ragnar95 (#41654) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én több közül is tudok választani

(#41661) Nyusziman válasza M@te (#41657) üzenetére


Nyusziman
tag

iTunes verzióm: 11.0.4.4

(#41662) csacsi67 válasza #93966848 (#41652) üzenetére


csacsi67
addikt

Ezt olvasd el nekem már 2 cseréltek. [link]

(#41663) #93966848 válasza csacsi67 (#41662) üzenetére


#93966848
törölt tag

:R

(#41664) Compaku


Compaku
tag

Nem tudom mennyire fér bele a kérdésem még a szabályokba de azért felteszem: Vettem egy JBelt utólagosan függetlenített(eredetileg francia) 3gs-t, de előző tulaj nem törölte le a cuccait, ha újra JB-elem attól még ugye ugyan ugye független marad a teló? Köszönöm előre is.

PÜ-re illik válaszolni!

(#41665) simonlaci55 válasza Compaku (#41664) üzenetére


simonlaci55
tag

Sziasztok, valaki tudna egy megbízható, gyors és precíz szervizest csongrád megyében? pl szeged? csongrád szentes? apple iphone4 nek a zár gombja nem reagál rendesen , a gomb nem ugy kattan ahogy kellene hanem nehézkesen, sürgős lenne, köszönöm :R

Simon László

(#41666) B-L-A-C-K válasza simonlaci55 (#41665) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

BP-en nem jársz valamikor? A központban (Westend-nél), megbízható szervizes van, és 2500-ért cseréli...

(#41667) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Kánikulai időben mennyire ajánlott szélvédős tartóban navigálni az Iphone-nal? Nagyon túlmelegszik? Hosszabb távon árthat a telefonnak?

(#41668) nord_ válasza chatran (#41667) üzenetére


nord_
veterán

Túlmelegedés esetén letilt, csak vészhívás indítható. Légkondi + szellőzőnyílás közelébe kell tenni.

(#41669) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Lehet, buta kérdés, de... ...I4S-ről valamilyen módon tudom használni a számítógép internetelérését? A wifi-m meghalt (már a rooter) és szükség lenne rá...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41670) VoidXs válasza szekfizsolt (#41669) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak a gépednek adhatsz mobilnetet, fordítva nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#41671) TheMarci válasza szekfizsolt (#41669) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha kábelen adod a laptopnak a netet, akkor tud(hat) rouretként működni a gép. Gondolom modelltől függ, macbook tuti tud, de már mintha valami windowsos géppel is csináltam már ilyet.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#41672) szekfizsolt válasza TheMarci (#41671) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Köszi a választ. Ez sima mezei Windows-os laptop és kábellel csatlakozik a net, próbáltam én is programot, amivel az I4S látta (mint rooter), de nem tudott rácsatlakozni. Gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ezügyben... Veszek egy másik rootert, csak addig szerettem volna valami megoldást... :W

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41673) TheMarci válasza szekfizsolt (#41672) üzenetére


TheMarci
addikt

Ööö, hogy mi? Windowsnak hívják azt a programot, amivel tudod routerként használni a gépet.

Do You Dream?

(#41674) bigdady válasza szekfizsolt (#41672) üzenetére


bigdady
nagyúr

router inkább

(#41675) simonlaci55 válasza B-L-A-C-K (#41666) üzenetére


simonlaci55
tag

ismerem, volt már nála sgs2 tényleg profi, de közelebbi kellene :)

Simon László

(#41676) szekfizsolt válasza TheMarci (#41673) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem. Windows alatt találtam programot, ami meg tudja osztani a netet wifin keresztül (mint a telefonon a hotspot), a telefon látta is a gépet, mint rooter-t, de nem tudott rácsatlakozni. Erre keresnék megoldást, ha van egyáltalán ilyen...

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41677) TheMarci válasza szekfizsolt (#41676) üzenetére


TheMarci
addikt

De minek, amikor a windows alapból tud ilyet. Az miért nem jó?

Do You Dream?

(#41678) szekfizsolt válasza TheMarci (#41677) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Küldtem privátot, mert bénázok... :(

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41679) Bryan65


Bryan65
tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni nemrég lettem egy Iphone5 tulajdonos telenoros kártyával használom,nem tudom az email fiókokat beállítani,pedig a telenor oldalán megadottak szerint töltöttem ki a megfelelő rubrikákat.A következő hiba üzenetet kapom: A "freemail.hu" IMAP szerver nem válaszol. Ellenőrizze a hálózati kapcsolatát, és hogy a "Bejövő levelezőszerver" mezőben helyes adatok vannak-e megadva. :W

You'll never walk alone

(#41680) gabormgp


gabormgp
senior tag

Na.Váltotta a T-mobile.Mostmár Telekom HU-t ír.De valamikor a nap folyamán visszaváltott testvérem 4s-én T-mobile-ra.Nekem meg maradt változatlanul Telekom Hu.Ez miért van?Mert én csak hogy újra índítottam úgy lett Telekom Hu.

(#41681) ittakary válasza Bryan65 (#41679) üzenetére


ittakary
nagyúr

Cseréld le a Freemailt. Semmirekellő, kalap végterméket nem érő szolgáltató. Igazán nem értem, hogy az ingyenes GMail korában, miért akar bárki is ilyen trágyát használni, mint a Freemail vagy a Citromail.

(#41682) B-L-A-C-K válasza ittakary (#41681) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+1

(#41683) vadászcsiga válasza gabormgp (#41680) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En nem szeretem mert állandóan telenornak olvasom :D

(#41684) TheMarci válasza vadászcsiga (#41683) üzenetére


TheMarci
addikt

Zeppelin. (JB) :)

Do You Dream?

(#41685) vadászcsiga válasza TheMarci (#41684) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Á majd megszokom

(#41686) bigdady válasza ittakary (#41681) üzenetére


bigdady
nagyúr

1etértek

(#41687) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Na 4-edjére kinn van az iOS7 videóm, de a google már megint kötekedik, nem bírja ki hogy ne szóljon be...
tessék nézni, véleményezni: [link]
Tudom béna, de a lényeg látszik. Ha valaki nagyon akarja addig tudja kipróbálni míg lehet iOS7 beta1-re downgradelni, avagy azt rárakni 6.1-re
Most vagy a háttérkép megy el, és lesz fekete, vagy a facebook appal lehet oldalra kifektetni a sávokat, de fentről jön le, csak látszólag fordul el, vagyis mivel két statusbar van, csak az állandóan látszó fordul el.

(#41688) joey04 válasza quailstorm (#41687) üzenetére


joey04
titán

Azért ebben nem látok olyat, ami egy első bétában akkora nagy hiba lenne, hogy ilyen véleménnyel legyen róla az ember: este azon röhögtünk mekkora fail az iOS7 :U
Főleg, hogy már a b2-ben is sokat kijavítottak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41689) Blyan


Blyan
félisten

Eh, mindig bepóbálom az iOS7-et és mindig azzal szembesülök, hogy nekem kellő Gtalk-ot is kezelő IM appok egyike sem küld notificationt. :(
Tiszta WP fíling. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41690) buvartacsko válasza Blyan (#41689) üzenetére


buvartacsko
addikt

(#41691) Blyan válasza buvartacsko (#41690) üzenetére


Blyan
félisten

A G+ integrációja miatt nálam ez nem üti meg a minimális szintet sem - másrészt szeretem a saját jól bevált alkalmazásaimat.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41692) buvartacsko válasza Blyan (#41691) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hát Google alkalmazás. Nem csodálkozok hogy nem üti meg a minimum szintet se. :DDD

(#41693) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez volt már?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#41694) Blyan válasza legiaap (#41693) üzenetére


Blyan
félisten

Most akartam linkelni, de ettől még lehet hogy volt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41695) kenny123 válasza legiaap (#41693) üzenetére


kenny123
addikt

Minden évben feljött a téma, remélem most sem lesz igaz.

yo

(#41696) Noxy válasza ittakary (#41681) üzenetére


Noxy
veterán

Vegyél már vissza a fikából.
Amikor elkezdtem használni a freemailt a GMail még pete volt, és csak meghívóval lehetett regizni.
A freemail napig hibátlanul működik az i4S-n is, meg a PC-n.
Olvassá vazze.:

hogy a "Bejövő levelezőszerver" mezőben helyes adatok vannak-e megadva.

Ez meg nem más mint: mail.freemail.hu
freemail IMAP

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#41697) Blyan válasza kenny123 (#41695) üzenetére


Blyan
félisten

Márpedig idén már igaz lesz.

(#41696) Noxy

Lehet, hogy anno a gmail még pete volt és a freemailt használta félország (én is), de 10 évvel később 2013-ban ekkora mellel freemailt védeni az elég vicces.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41698) Terence12


Terence12
tag

Sziasztok. Lehet hogy csak nekem újdonság de sikerült a redsnow-val 6.1.3-ról 5.1.1-re restore-olni az use remote blobs for restore-menüvel. Ez normális hogy még sikerülhet? Iphone 4 NEM rev(a). Nem Itunes-al hanem redsnow-val csinaltam a visszaállítást!

[ Szerkesztve ]

(#41699) #51177472


#51177472
törölt tag

srácok, ha 4S-en szürkült a wifi, azt lehet külön javíttatni?

(#41700) kenny123 válasza Blyan (#41697) üzenetére


kenny123
addikt

Én merek rá fogadni, hogy nem lesz. Marad a 4s olcsó ájfónnak, ennyi. Van rá egy söröd, hogy lesz? ;] ;]

yo

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.