Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) pitőr. válasza Simtu (#41100) üzenetére


pitőr.
tag

sztem nagyon jól ahoz képest h beta. Tény h vannak laggok, de sztem jó, ha ki jön rendesbe lehet értelme lesz frissíteni :D viszont ha a beállításokba megyek be az lassú :/ Chrome is van h megáll kicsit gondolkodni, más negatívumot még nem tapasztaltam, de pár napig még fent hagyom és leírom a tapasztalatokat. aku idő ilyesmi.

iPhone 14 pro 

(#41102) Blyan válasza Kashim (#41099) üzenetére


Blyan
félisten

Bármilyen ovális formára ráizgul... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41103) M@te


M@te
senior tag

de rohadtul idegesít hogy a beta 1et feltettem gond nélkül de a 2vel 5ödszörre sem jutok dűlőre. shit update és amikor kész azt írtja ki hogy észlelve de nem azonosítható és az alma logónál megfagy, csinálhatok bármit

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41104) Blyan válasza M@te (#41103) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor tedd fel a béta egyet, majd OTA frissítsd.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41105) Kashim válasza pitőr. (#41101) üzenetére


Kashim
őstag

i4-en eléggé le van butítva a látvány sajnos. Az átlátszó részek egyszínűek, vagy egy sima átmenet van kifeszítve. Animációk darabosak, szvsz elég lehangoló. Sebességen biztos reszelnek még, de az ilyen 3D-s effektek + halványan átderengő dolgok nem lesznek a véglegesben sem. Pedig nagyon sokat dobnak a kinézeten. Nem olyan arcbatolós csilli-villi az egész, de ahogy színek passzolnak a háttérhez, meg az ikonok és értesítések elcsúsznak a háttér vagy az épp futó program felett azért elég jól néznek ki.

(#41106) Tibee86 válasza M@te (#41103) üzenetére


Tibee86
veterán

Ugyanez volt nekem is, majd felraktam shift+restore-vel. Így eljutottam az aktiválásig, amit viszont nem tett meg. :(
Vissza is raktam a 6.1.3-at, mert nem volt kedvem 3x is megpróbálkozni vele. Tudtam, hogy amilyen mázlista vagyok, így fogok járni... :D

[ Szerkesztve ]

(#41107) M@te válasza Blyan (#41104) üzenetére


M@te
senior tag

megpróbálom

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41108) Simtu válasza Kashim (#41105) üzenetére


Simtu
senior tag

Vajon 4s-en láthatóak lesznek ezek az effektek?

(#41109) Kashim válasza Simtu (#41108) üzenetére


Kashim
őstag

Azon biztos. Sajnos ennél az iOS verziónál az iPhone 4 lesz a mostohagyerek.

[ Szerkesztve ]

(#41110) Blyan válasza Simtu (#41108) üzenetére


Blyan
félisten

Azon persze.

(#41109) Kashim

Jövőre meg majd a 4S lesz, ez már csak így megy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41111) Sn00k válasza matyi19 (#41089) üzenetére


Sn00k
veterán

Romániába már euró van? Azt megnézném :U ;]

3njoy the Lif3

(#41112) R a y válasza quailstorm (#41096) üzenetére


R a y
senior tag

Az ipad 1 hogy lenne mar a 3GSel egy kategoria? iPad 1ben A4 proci van a 3GSben meg nem. Gyengébb...

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#41113) R a y


R a y
senior tag

Akinek meg nem megy fel a beta ketto, akkor az eloszor csinaljon egy restoret 6.1.3/4re majd a backupot ne toltsetek vissza, majd erre a tiszta iosra kell a shift+update-tel a beta 2t feltenni. iPad minin nalam a belakott rendszerre nem engedette csak uj, tiszta ios 6.1.3ra!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#41114) Blyan válasza R a y (#41112) üzenetére


Blyan
félisten

Viszont ugyanúgy 256 MB RAM. Az soványka, még egy A4-gyel is.
És hidd el, az i4 és a 3GS SoC teljesítményben nincs túl messze egymástól, a grafikai gyorsító, ami jóval erősebb az i4-ben - ami kellett is a 4x felbontáshoz- de CPU nem sokban gyorsabb

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41115) matyi19 válasza Sn00k (#41111) üzenetére


matyi19
őstag

Igen a feltoltokartya euroban van :) , nehogy mar jobban tudd mint en ;]
Amugy csak viszonyitas keppen, en havi 5€-val toltom fel a kartyam, amiert cserebe kapok:
1500perc, halozaton belul
+vegtelen SMS halozaton belul
+650 MB internet
+30perc/ sms barmilyen halozatra Romaniaban, illetve vezetekes telefonra az EU, ban vagy USA-ban
+ ingyenes, mobile Fb
Amugy ez valtoztathato, aki pl. nem internetezik telefonrol az tesz kevesebb MB-t es mondjuk tobb percet halozaton kivul, vagy belul....
Mindez az orange-nal....

(#41116) bigdady válasza Sn00k (#41111) üzenetére


bigdady
nagyúr

A pénzváltóban :))

(#41117) pitőr. válasza Kashim (#41105) üzenetére


pitőr.
tag

azért nem irtam ezt mert köztudott h sajnos h nem teszik bele, sebaj majd egyszer váltok i5 re :D

iPhone 14 pro 

(#41118) vadászcsiga válasza matyi19 (#41115) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát csak Mo-n vannak ilyen kibeb_szott szar csomagok? Ez nonszensz

(#41119) Kashim válasza vadászcsiga (#41118) üzenetére


Kashim
őstag

Ez van ilyen kis országban sajna...

(#41120) vadászcsiga válasza Kashim (#41119) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az összes környező országban ott van ez az Orange, nálunk miért nincs? Itthon ez a 3 vérszívó szolgáltató meg tuti kartellezik, megis vígan elvannak.

(#41121) madgie válasza quailstorm (#41096) üzenetére


madgie
titán

És ugyanúgy marketing okok miatt nem kapta meg az iPad 1 mondjuk az iMovie-t vagy iPhoto-t... én anno felhekkeltem rá őket, az akkori os-sel (nem emlékszem a pontos verziószámra) olyan folyamatosan vágtam az "őskori" hardverrel a 720p-t, mint az állat.

Előbb-utóbb sajnos el kell kicsit felejteni optimalizálni, különben ki venné meg az újat, jobbat? Ez egy ilyen világ, itt már nincsenek sokol rádiók, ezerkettes zsigulik, videoton tévék, nagyon jó esetben öt év múlva minden egy teljes generációnyit avul.

(#41122) quailstorm válasza R a y (#41112) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hmm, benéztem, de amit Blyan válaszolt kb az lenne az enyém is. Nincsen ordas nagy különbség egy iPhone 3GS és egy iPad közt teljesítményben, ezt leginkább a RAM okozza.
3GS A4
A HD kodeken kívül az L2 cache, meg az órajel változott, semmi extra. Viszont az ipadot a RAM fektette meg a továbbfejlődésben. Biztos vagyok benne hogy 512-vel megkapta volna az iOS6-ot és 7-et is. Mert akkor már könnyebb dolga van mint az iP4-nek.

(#41121) madgie: nekem van Sokol-403-mam a szekrényben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41123) Xero válasza B-L-A-C-K (#41087) üzenetére


Xero
nagyúr

Már miért buknék rajta? El se adom őket, tehát nem igazán számít. Viszont én eddig összesen 100e Ft-ot költöttem iPhone-ra (3G, 4S). A 4S-t 70e-ért vettem. Most elmenne kb ugyan ennyiért. Hol itt a bukás? :F ;)

[ Szerkesztve ]

(#41124) Sn00k válasza matyi19 (#41115) üzenetére


Sn00k
veterán

Oké biztos úgy van, én azt hittem, hogy már a fizető eszköz euró, de így ok. Bár rejtély számomra a feltöltő kártya, miért van euróba , csak ezt nem értem, de mindegy:)

3njoy the Lif3

(#41125) Sn00k válasza Xero (#41123) üzenetére


Sn00k
veterán

2 éves hálózatfüggő 4s-t, 70K-ért ?

3njoy the Lif3

(#41126) theiron320 válasza Sn00k (#41124) üzenetére


theiron320
aktív tag

de lejben fizetjük ki, csak euro van ráírva:)) van itt ám logika

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#41127) B-L-A-C-K válasza Xero (#41123) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem drágábban vetted részletes előfizetésre...

(#41128) matyi19 válasza Sn00k (#41124) üzenetére


matyi19
őstag

Ezt en sem tudom, de szerintem a szolgaltato miatt....
Regen dollar volt :D

(#41129) Xero válasza B-L-A-C-K (#41127) üzenetére


Xero
nagyúr

Ikon 400 a magán előfizetésem a bejelentése óta.

(#41125) Sn00k: Mit tudom én mennyiért mennek most, csak mondtam egy kb összeget. Nem áll szándékomban eladni, csak vázoltam, hogy közel sincs rajta olyan hú de nagy veszteség, maximum 10-20e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#41130) B-L-A-C-K válasza Xero (#41129) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így valóban megéri, sőt értelemszerűen én is úgy csinálnám a telefon cseréket, de nem mindenki van ilyen drága előfizetésben mint neked...:)

[ Szerkesztve ]

(#41131) cs2160 válasza Sn00k (#41064) üzenetére


cs2160
csendes tag

Szia, köszi :)

(#41132) Blyan válasza Xero (#41129) üzenetére


Blyan
félisten

Azért ha a jelenlegi i5 árakból indulok ki, a szifon 5S-t már nem kapod majd meg ennyiért. :D
Durva, hogy 120--at kell kifizetni érte... :U

(#41125) Sn00k

Simán, ne viccelj.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41133) #93966848


#93966848
törölt tag

Milyen a béta 2?Állítólag az elején hülyéskedik a rendszer, aztán beáll és egész használható az 1-hez képest, de szeretnék véleményeket :)

(#41134) Xero válasza Blyan (#41132) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezzel én is tisztában vagyok. Patkány módon tolta fel 5 év alatt a T az árakat.

(#41135) Blyan válasza Xero (#41134) üzenetére


Blyan
félisten

Ez a legtalálóbb kifejezés erre.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41136) bigdady válasza Xero (#41134) üzenetére


bigdady
nagyúr

Voda mindig is ezen az árszinten volt :)

(#41137) Blyan válasza bigdady (#41136) üzenetére


Blyan
félisten

Láthatóan felzárkózott mellé a magenta banda is. Tényleg viccesek ezek az árak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41138) Xmodule


Xmodule
őstag

Elfelejtettem apple id jelszót kértem emlékeztetőt mailra már több mint egy órája de még mindig semmit nem kaptam. Mennyi ideig szokott tartani amíg kikuldik?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#41139) M@te


M@te
senior tag

Hali!

Vennék egy gyári független i4s-t de az eladó azt mondja minden kártyával működik kivéve a telenorossal és erre a cikkre hivatkozik:
http://szifon.com/2011/08/03/breaking-szivatja-a-telenor-az-iphone-osokat/
1 hete próbálta és nem megy vele de a többi szolgáltatóval igen. Sorozatszám alapján független. Ha van még rá gari akkor emiatt cserélik?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41140) szekfizsolt válasza M@te (#41139) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Érdekes, biztosan előfordul, de Angliából hoztam az I4S-emet, másfél éve használom Telenoros kártyával és soha semmi problémám nem volt vele. Létezik, hogy ilyen különbség lenne az Iphone-ok között?

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41141) M@te válasza szekfizsolt (#41140) üzenetére


M@te
senior tag

Nem tudom.. Nekem tmobilos volt de ki lett fuggetlenitve naluk es en is telenoros kartyaval hasznalom egy eve gond nelkul

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#41142) Blyan válasza M@te (#41141) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk ha Neked pont telenoros kéne, és pont azzal nem megy, akkor édesmindegy, nem? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41143) B-L-A-C-K válasza Blyan (#41142) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem itt csak ennyi a lényeg amire választ akar kapni:

"Ha van még rá gari akkor emiatt cserélik?"

(#41144) kali válasza M@te (#41139) üzenetére


kali
legenda

rémlik, hogy régebben a telenor sim kártya típusa is válogatta - eltérő kilobyte kapacitás, elvileg a 128 kilobyte a jó -, de mostanság sok ismerősöm használja a telenor hálózatán a szolgáltató sim kártyájával, és nincs gond!
több cikk is született régebben, hogy felesleges emiatt cseréltetni a telefont, mert a cserések sem mentek a problémás telenor sim kártyákkal.

[ Szerkesztve ]

(#41145) kenny123


kenny123
addikt

Csak nekem hiányzik zenehallgatás közben a zárolt képernyőről egy óra, ios 7 alatt?

yo

(#41146) buvartacsko válasza kenny123 (#41145) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem. Mindenkinél ilyen. Bug. Ezért BETA, ahogy már többször is elhangzott. ;)

Nagyon sok zenét hallgatok, nekem ez az egyik legfontosabb feature ennél a telefonnál, talán ha ez most jól működne akkor fent hagytam volna, de így felejtős részemről. :)

[ Szerkesztve ]

(#41147) kenny123 válasza buvartacsko (#41146) üzenetére


kenny123
addikt

Oké, hogy béta, csak na..
Viszont most néztem, naptár app-ban semmi nem jelzi, ha naptárnézetben egy adott napra van-e program. Én is rakom vissza 6.1.4-et, nem erőltetem többet a béta rendszert. Még mindig hiányzik a 6.1.2, JB miatt.. :(

yo

(#41148) irgum válasza kenny123 (#41147) üzenetére


irgum
addikt

Nekem is de már annyira megszoktam, hogy nem térek vissza. A JB-et úgyis buktuk. :)

(#41149) Csabee. válasza kenny123 (#41147) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ne búsulj. Felesleges a JB..

Üdv: Csabee.

(#41150) buvartacsko válasza kenny123 (#41147) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nincsen csak na! Ez egy BETA. Ezzel jár. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.