Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#316901) Villa7 válasza syIex (#316896) üzenetére


Villa7
tag

újítások nagy része úgysem lesz elérhető EUban ;]

(#316902) zzola válasza syIex (#316896) üzenetére


zzola
félisten

Főleg úgy, hogy a 18-ban csomó újdonság nem lesz elérhető az EU usereknek...

Vagy ezekre gondoltál: "szabadon rendezhetővé válnak például az alkalmazásikonok, de ezentúl megváltoztathatjuk akár azok színét is."
Ez hatalmas feature, ja nem. :DDD

(#316903) szildavid90 válasza Noxy (#316900) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Valószínű, hogy ez lesz a megoldás a saját nyugalmam érdekében. :D

[ Szerkesztve ]

(#316904) Farkassacred válasza lugosi (#316899) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ez mondjuk logikusan hangzik, nem tudom miért nem eszerint jártak el..
Azt viszont továbbra sem értem, hogy egy törölt bankkártya adatait miért tárolják még mindig :F Jogilag az rendben van?

(#316905) nokamiki válasza evooo (#316868) üzenetére


nokamiki
senior tag

Csak ennyi, és ez nem az összes, csak ami a képre fért:

[ Szerkesztve ]

V2 rider - Yamaha MT-01

(#316906) vargalex válasza Noxy (#316900) üzenetére


vargalex
félisten

De nem arról volt szó, hogy nem történt adatszivárgás???

Alex

(#316907) tuzpenge válasza Noxy (#316886) üzenetére


tuzpenge
őstag

És szerinted ez normális?????

ˣ

(#316908) tothl válasza syIex (#316896) üzenetére


tothl
addikt

Én is mindig a kisgatyámban hordom bicajozáskor. Eddig nem volt baj. Eddig. :D

(#316909) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Újabb levonás, annak ellenére, hogy ki van kapcsolva az online vásárlás az OTP-nél. WTF??? :W

Rohadt jó, hogy nyaralás kellős közepén ezzel idegesítenek és semmit nem tudok tenni, mert nem fogok roaming tarifával várni a kezelőre fél órákat…

Mivel amúgysincs jobb dolgom ébredés után, mint a számlámat nézegetni, nekem feltűnt, hogy idén az icloud 399 Ft-os díját kétszer vonják le: 02.12-02.21, 03.12-03.21, 04.12-04.21, 05.12-05.21.

Egyszer érjek haza, az Applet feljelentem az biztos…

[ Szerkesztve ]

(#316910) icecave válasza ForRedGlory (#316909) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mindenképp kellemetlen, de nem fog senki pénze sem veszni.
Újabb cikk a témában: [link]

(#316911) Farkassacred válasza icecave (#316910) üzenetére


Farkassacred
őstag

Okosabbak sajnos a cikk elolvasása után se lettünk. Reméljük az apple is lép valamit hamarosan.

(#316912) Noxy válasza vargalex (#316906) üzenetére


Noxy
veterán

Nekem tök mind1 ki mit mond.
Letiltottam oszt kész. Ezen az egy helyen volt ott nekem is, tízen valahány évig. Többet nem lesz mert vagy elásom, vagy a p..kazetta sarkába rakom. Ez remelem lökést ad a magyar bankok virtuális b.. kártya kezeléséhez. Tavaly még telefonálni kellet ha le akartad tiltani. Persze ilyekor mindenki qrva nyugodt, fejből köpi a tel..számot, a banki azonosítót + a PIN-t. Ja basszus 1-2 nap múlva meg előkerült a kocsiba, fotelba, vagy a kanapéba a csúszva. :W Most már fel lehet függeszteni. Hurrá. Haladunk. :C

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#316913) syIex válasza zzola (#316902) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván nem a szín változtatás vonz, hanem amit év vége körül ígérnek.. :DDD
Bár az, hogy az ikonokat bárhogy rendezhetem azt én szeretem, mert lesz egy átlátható háttér amit én díjazok! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#316914) divan válasza Noxy (#316912) üzenetére


divan
senior tag

Neked milyen bankkártyád van, ami tizenvalahány évig érvényes? :Y

(#316915) MikeWazowski válasza syIex (#316913) üzenetére


MikeWazowski
veterán

És akkor mi az amire vársz nagyon a 18-cal?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#316916) Rage47 válasza nokamiki (#316905) üzenetére


Rage47
veterán

Nálam is majdnem így néz ki, ma reggel ez fogadott.

Ezek után, ha rendbehozták, minimum egy fél éves ingyenes iCloud előfizut adhatnának vagy hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#316917) tuzpenge válasza Rage47 (#316916) üzenetére


tuzpenge
őstag

Amúgy várjuk ki hogy ki a hibás! Nem mindenkit érint a világon ez minimum érdekes. Nem értek ehhez (se) ;] , de itt minden megeshet, meg annak az ellenkezője is. Viszont ez azért k@rva bosszantó...nekem is már levonásra is került (idáig csak beterhelte, de ma már le is vonta), de az ID-m alatt a vásárlási előzményeknél nem jelent meg...ez is nagyon furcsa....számla se jött emailben ami általában azonnal jön....

ˣ

(#316918) plejik


plejik
addikt

Valaki rendelt már a Pitaka hivatalos oldaláról? Most vannak egész jó akciók és rendelnék, de nem tudom, hogy kell-e rá vámot és hasonlókat fizetni, mert akkor már nem igazán éri meg... :D Előre is köszi!

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#316919) crue válasza icecave (#316910) üzenetére


crue
őstag

Ezt csak akkor lehet kijelenteni, ha minden érintett visszakapta a jogtalanul lenyúlt pénzeket. Addig nem vennék rá mérget.

(#316920) _NCT


_NCT
őstag

A refund mennyi időt szokott igénybe venni, hogy megjelenjen a számlán?

(#316921) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Fél órát vártam ma az Apple care telefonszámon, hogy valakit kapcsoljanak, és a zene is szar volt :P
Írjak a bankomnak inkább? Nem nagy összeg, és csak szerda este volt 2 levonás, de jó lenne tisztázni meg jelezni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#316922) blakey válasza evooo (#316868) üzenetére


blakey
titán

Igen, ma tőlem levonta a már 14-én egyszer (megfelelő időpontban) levont Apple Music előfizetést. (1 790 Ft)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#316923) dvdbackuper válasza syIex (#316896) üzenetére


dvdbackuper
őstag

atment rajta egy kombajn?

(#316924) _NCT válasza _NCT (#316920) üzenetére


_NCT
őstag

Most látom, hogy istenverte idióták dolgoznak az Apple-nél…..A korábbi Apple History-ban lévő, kifizetett alkalmazásokat refundolták ehelyett a dummy levonások helyett….Tényleg ennyire idióták???? Még ha nem küldtem volna el dátummal, statement-el milyen dátumról van szó…..

(#316925) xhege válasza syIex (#316896) üzenetére


xhege
addikt

Pont két nappal a biztosítás megkötése után?
Ezt imádni fogják! :))

(#316926) syIex válasza dvdbackuper (#316923) üzenetére


syIex
veterán

GLS kisbusz... :o

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#316927) noorbertt válasza syIex (#316926) üzenetére


noorbertt
őstag

Majd írd meg mi volt a Yettel biztosítással. Ha jól tudom szlovák cég intézi, bár ez nem feltétlenül rossz.

(#316928) xhege


xhege
addikt

Bevallom nekem eddig elkerülte a figyelmem az Apple ID egyenleg feltöltésének a lehetősége. A legtutibb ezek szerint az lenne, ha az ember ide töltene fel mondjuk minden hónap első napján egy megfelelő összeget, ami fedezi az előfizetéseit.
Akkor nem lenne szükség semmilyen kártya berögzítésére.
Viszont mivel van aktív előfizum így nem engedi törölni az Apple ID alól az utolsó kártyát. Ez esetleg változik, ha feltöltesz egy bizonyos egyenleget?

Remélem nagyjából érthető volt a kérdésem, és nem beszéltem teljesen hülyeségeket. :)

(#316929) xhege válasza noorbertt (#316927) üzenetére


xhege
addikt

Igen ez érdekelne engem is, mert nekem is biztosítva van a telefonom.

(#316930) syIex válasza noorbertt (#316927) üzenetére


syIex
veterán

Már bejelentettem és hétfőn jönnek érte. Kíváncsi vagyok mi lesz, de elvileg nem szabadna probléma legyen hiszen kiterjed a biztosítás erre is. Jelzem, hogy mi a helyzet.

Korábban egy 14 Pro-t már leadtam náluk, mert annak a kijelzője tört be és a hátlap is sérült picit, de nem ennyire ment szét. Azt simán cserélték pedig 1TB verzió volt.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#316931) TXT


TXT
őstag

Sziasztok,

Tudnatok segiteni mitol nem tudok a Beallitasoknal belepni az Icloud es a Facetime beallitasaiba? Tizeneve hasznalok Iphone-t, de ilyennel meg nem talalkoztam. Ez eddig mukodott, most meg ezt mutatja. Egyszeruen nem enged be itt a beallitasokba, mar a nevnel is lathato, hogy halvanyabb a betuszin es hiaba bokdosom, nem enged belepni.
Nem uj telefon, hasznalom jo ideje, 17.5.1 iOS fut rajta.

Mi a megoldas? :U

(#316932) tboy93 válasza syIex (#316896) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ejha, ezt nem apróztad el :D

(#316933) Imilenni válasza syIex (#316930) üzenetére


Imilenni
addikt

Az eset leírásába mit írtál bele?
Ha beleírtad hogy cipzár nélküli zsebben volt abba beleköthettek.

Nekem pár hónapja egy biciklis verte ki a kezemből a telefont, a hátulja tört be egy kicsit, cserélték a komplett telefont. Vadi újat kaptam helyette.

Press "F" to pay respects.

(#316934) Big_Boss válasza TXT (#316931) üzenetére


Big_Boss
senior tag

Ha egy force restart nem segít akkor erre nézz rá.

(#316935) vargalex válasza divan (#316914) üzenetére


vargalex
félisten

Én OTP-s vagyok, így engem teljesen meglepetésként ért az, hogy édesanyám Gránit Bankos kártyájának lejártakor ugyan olyan kártyaszámú, csak későbbi lejáratú kártyát kapott. Az OTP esetében a csere kártya száma nálam mindig változott...

Alex

(#316936) ezrrl


ezrrl
csendes tag

Azt furcsállom, hogy a tényleges fizetésem és ez a terhelés teljes mértékben eltér egymástól mind névre és kinézetre is az OTP alkalmazásban. Esetleg az alkalmazásban meg tudom nézni, hogy milyen számlára ment a két összeg?

(#316937) syIex válasza Imilenni (#316933) üzenetére


syIex
veterán

Nem vittem túlzásba a leírást az állapota magáért beszél... :((
Farmereken nincs cipzár és ilyen megkötése nem lehetne elvileg a biztosítónak.
Azt mondjuk nem írtam bele, hogy át ment rajta egy 3.5 tonnás jármű.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#316938) MasterMark válasza plejik (#316918) üzenetére


MasterMark
titán

Én onnan rendeltem, úgy rémlik nem kellett semmit pluszba fizetni.

Switch Tax

(#316939) zenit73


zenit73
aktív tag

Kabarénak is elmegy amit ezekről a levonásokról olvasok itt, izgalmas :Y

Nyugi, majd csak rálelnek a megsértett programozóra aki egy laptoppal elbujt a ring kazánházában és nyomkodja az entert ;]

[ Szerkesztve ]

(#316940) tuzpenge válasza TXT (#316931) üzenetére


tuzpenge
őstag

Képernyőidőnél nézz szét! Ott van korlátozva szerintem.

ˣ

(#316941) Zsolt,72 válasza vargalex (#316935) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

ERSTE esetén is már évek óta változatlan a kártya száma. A CVC és a lejárati dátum változik. Elsőre furcsa volt, most már megszoktam.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#316942) divan válasza vargalex (#316935) üzenetére


divan
senior tag

Én K&H-nál vagyok, a kártyaszám ott sem változik, csak a lejárati idő, és a CVC kód, de ha négy adatból kettő változik, akkor már nem ugyanaz a kártya, továbbra sem értem, hogy hogy lehet egy kártya tizenéve használatban.

(#316943) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nekem is levont egy Apple Music előfizetési díjat, pedig kikapcsoltam az online fizetést. 26-i könyvelési dátummal. Tegnap el is adtam a 15 PM-et meg a Ultra 2-t. Apple One-t is lemondtam. Nálam teljesen leírta magát a cég. 24 óra alatt nem képesek megoldani a problémát. De az új emojikon biztos ezerrel dolgoznak. Vicc. A pénzt nem fogom visszakérni. Költse gyógyszerre aki hibázott.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#316944) Rage47 válasza FіkuszKukіsz (#316943) üzenetére


Rage47
veterán

Mire váltasz?

(#316945) FіkuszKukіsz válasza Rage47 (#316944) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Szokásosan Samsungra.

Romanes eunt domus

(#316946) rankesz válasza FіkuszKukіsz (#316943) üzenetére


rankesz
veterán

Következő mobil nekem is újra droid lesz, sajna még jó soká mert beleugrottam stolgáltatónál a megjelenéskor a 15PM-ba... Most meg egy darabig visz minden kesst a költözés -felújítás. Mai ésszel egy akciós oneplus 12 + op watch 2 tökéletesen kiszolgálna legalább 2 évig

(#316947) Zsolt,72 válasza FіkuszKukіsz (#316943) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

De az új emojikon biztos ezerrel dolgoznak.

Ezeket továbbra is harmadik fél fejleszti, az Apple csak (pont úgy, mint a többi gyártó) implementálja az eredményt.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#316948) captainnemo válasza FіkuszKukіsz (#316945) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Én is gondolkodtam azon android vagy ios, de nálam a apple pay (a google wallet nem támogatott a bankom által) és a faceid (az ujjlenyomat olvasás rohadt bizopnytalan) volt a döntő.

(#316949) nVIPER válasza Zsolt,72 (#316947) üzenetére


nVIPER
senior tag

Amikor látom, hogy a frissítések egy része kiemelten erről szól, hogy újabb emojik vannak, nah az felb@sz. Lenne számtalan dolog amit lehetne javítani, fejleszteni, új funkciókat hozzáadni. Erre becsúszik még egy ilyen banki/fizetős hiba is... Nevetséges egyébként. Samsung S sorozatú telóival soha nem volt ilyen mértékű bughalmaz, de az oneplussal sem..

(#316950) Zsolt,72 válasza nVIPER (#316949) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Kiemelten? :)

A múltkori változáslistában egy mondat erejéig említették a tényt, hogy ilyen is van a változások közt.

Arra kívántam reagálni, ami évek óta tévesen szerepel egynémely felhasználó tudatában. Ezeket a dolgokat nem az Apple fejleszti. Mindössze elérhetővé teszi, pont úgy, mint a többi gyártó. Akiknél szintén megtalálható a változások listájában. Ez egy hétköznapi gyakorlat.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.