Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#220024) Micsurin válasza -Ben- (#220022) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kiderül. De nem hiszem, hogy az apple pont most akarná elárasztani a piacot variánsokkal ha eddig nem tette. :D Az egyre biztosabb, hogy következő telónak rápróbálok az IOS-re. Az elmúlt két évben lassan úgy is az out of the box működjön elvet várnám el. EMUI-t szerettem de azt kifektették.

Plusz mind az SE mind a 12 emberi méretű telefonnak ígérkezik. Azt nem tudom a kesztyűs mód, hogy mint van megoldva. Azt nagyon szerettem a P20-ban, nem kellett leoperáljam a motoroskesztyűt., kapott egy kis löttyös bevonatot és tudtam vele böködni ha a teló kesztyűs módban volt.

Néztem most egy Istyle-os javítási táblázatot 22k a 8-ban az akku csere nem gondolom, hogy az SE ezt nagyon fölfelé tornázná így nem tűnik annyira parának a kis akkumulátor. Gari lejárta előtt be kell próbálni egy garis cserét aztán a következőt meg megéri megcsináltatni még. Addigra meg úgy is nagyjából csere érett lenne ~4 évesen. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.