Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216101) oszy válasza antocskin (#216100) üzenetére


oszy
veterán

Én meg azt olvastam, hogy nem is olyan jó, ha hosszan tölti egyhuzamban az ember. Na most akkor mi van... :) Nem értem már ezt. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#216102) antocskin válasza oszy (#216101) üzenetére


antocskin
tag

Ha ez komoly volt akkor:
Akkor mi a jó megoldás?

Ha irónia akkor:
Köszönöm a segítséget! :R

(#216103) bylow válasza MasterMark (#216097) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi!
Azért nem is gondoltam erre, mert Galaxy telefonnal is csináltunk lassított felvételeket, és annál azonnal a kész, lassított videó volt használható...

Valóban MPC-nél ha állítom a sebességet akkor jól játssza le.
Viszont Premiere Pro-nál meg olyan mintha sérült lenne a fájl, mert egy bizonyos résztől visszább ugrik a lejátszás, és azt a szakaszt úgymond újra játssza, de ugyan annyi időnél van vége mint ahol az eredetinek, szóval így a vége meg lemaradt.

ByLow #

(#216104) Thewent12 válasza antocskin (#216100) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Nem feltétlen gondolnám, hogy valóban ez miatt hosszabb az üzemidőd. Én sem töltöm a saját töltőjével, itthon az esetek 90 százalékában vezetéknélküli töltővel, nagyon ritkán pedig kocsiban kábellel ha szükséges. Nem érdemes túlgondolni ezt. Használati eszköz,a lényeg, hogy jól kiszolgáljon téged.

(#216105) oszy válasza antocskin (#216102) üzenetére


oszy
veterán

Ez az amit én sem tudok! Komolyan írtam. Azóta nem tudom, hogy most mi a jó. Itt is van olyan, aki írta, hogy éjjelente tölti az akkumulátora meg teljesen rendben. De ugye erről az éjszakai töltésről is mondtak már rosszat.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#216106) #32191744


#32191744
törölt tag

Üdv!

iPhone 11 Pro-ra ez a tok megfelelő lehet? [link] Igazából már megrendeltem( :DDD :DDD ), de biztos ami biztos. Ha a por nem jut be alá, akkor már jó, iPhone 7-ről váltottam (black jet) ami minden porszemtől karcolódott, hiába volt rajta gyári szilikon tok. Bár annak ritka elb@szott egy színe volt. :R

(#216107) HarleyCustom válasza #32191744 (#216106) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A por bemegy mindegyik alá szinte. Én a gyári bőr és szilikon alatt kevésbé tapasztaltam. Időnként leveszem és megtörölgetem

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#216108) antocskin válasza #32191744 (#216106) üzenetére


antocskin
tag

Az egyik, ha nem a legjobb tok hozzá. Jó választás volt. De úgy látom itt egy kicsit drágán mérik. :Y
A por be fog alá menni, de nem veszélyes. Havonta egyszer kiveszed és megtörlöd. Ennyi

(#216109) atees válasza #32191744 (#216106) üzenetére


atees
őstag

Szia! Én a 11 re ezt a spigen tokot vettem. Vékony és véd mindenhol. Nekem bejön nagyon

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#216110) Valkűr válasza #32191744 (#216106) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem Spigen Rugged Armor van, picit dagi tőle a telefon, de nagyon jol vedi.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#216111) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok! Kollégámnak iPhone XR készüléke van, nekem iPhone SE ios 13.3.1. Sajnos a Hotspot eldobálja magát 2-3 percen belül az XR-en! Érthetetlen. Nálam jó, nekem működik. Előtte neki egy android volt azon is jó volt. Sőt, ha az én Hotspotomra kapcsolódott az is jó. Aktívan használja a számítógépet is, tehát nem megy alvóba. Mi lehet a gond? Nagyon örülnék a segítségnek. A csatornakiosztás esetleg? Lehet azt valahol állítani? Köszönöm előre is a segítséget. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#216112) Baltincs


Baltincs
tag

Csak meg lett végül a 11-es, a telekomnál hozzám vágták hűséghosszabbítással, hát azt kell mondjam, eléggé elszoktam 1 év alatt az almától, de szerintem gyorsan visszarázódom ;]
Nagyon tuti kis készülék, egyetlen egy dolog lepett meg nagyon, az pedig a súlya. Azért van neki :DDD

(#216113) Ashiyo


Ashiyo
csendes tag

Sziasztok!

Lehet amatőr kérdés lesz ez, de inkább megkérdezem, biztos ami biztos. A helyzet az, hogy 1 hónapon belül új telefonra váltanék és tutibiztos, hogy a 11 Pro (256GB) lesz az. Régóta erre vágyok, nem is akarom "alább adni".. pl. a sima 11-nek már zavar a vastagabb kávája és a nagyobb mérete, az XS és társai már "régebbi" modellek nekem, az SE2/9 pedig fixen nem fog érdekelni.

A helyzet, hogy lenne pénzem a 11 Pro-ra, ezzel nincs gond, de az istenért sincs lelkem kiadni egyben azt az összeget. Szóval a kérdésem az iStyle-os részletfizetési lehetőségre vonatkozóan lenne.. másol nem láttam ilyen opciót, de javítsatok ki, ha tévedek. Csak pozitív / negatív tapasztalatokat szeretnék kérni, ha valaki hasonló cipőben jár(t). A terv, hogy pl. 150 - 200k önerővel kezdem és a maradékot havonta törlesztem.. De hiába írja, hogy 0% THM, van bármi kockázata vagy.. valami? Az sem lenne jobb, ha a végén mégis 2x annyi lenne a végösszeg. Szívesen venném annak a tanácsát, aki jártasabb ebben.

Fröcsögő, okoskodó kommenteket nem kérek, inkább görgessetek tovább.
Köszönöm a segítséget! :)

(#216114) devil-k válasza Ashiyo (#216113) üzenetére


devil-k
nagyúr

0% THM-nél csak a végösszeget fizeted ki havonta leosztva, semmi mást. Pl. 200.000 Ft-nál, 10 hónapra, havi 20.000 Ft.

Ahol van még:
- Edigital
- Euronics
- MM

- mozi bolondéria -

(#216115) rkristof


rkristof
tag

Csak számomra zavaró, hogy mennyire melegek a színek a 11 Pro-n? (TT off, NS off, kisegítő lehetőségeknél is állítottam)
A sima 11-hez képest is óriási a különbség és nem a Pro javára....

(#216116) tboldi válasza rkristof (#216115) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az OLED eleve melegebb tónusú, mint az IPS panelek, de amúgy én is észrevettem már, hogy a szintén OLED-es XS Maxomhoz képest is melegebbnek tűnik a 11 Pro kijelzője.

(#216117) devil-k válasza rkristof (#216115) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ugyan már. Nem a Pro javára. :DDD

- mozi bolondéria -

(#216118) pecccccccca válasza rkristof (#216115) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én kifejezetten örülök neki. 😊

Humorban nincs helye tréfának!

(#216119) HarleyCustom válasza rkristof (#216115) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ízlések és pofonok. Számodra. Számomra nem zavaró, sőt!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#216120) ittakary válasza Ashiyo (#216113) üzenetére


ittakary
nagyúr

istyle oldalán fent van kristály tisztán minden hiteljüknek az összes feltétellel, szabállyal együtt magyar nyelven

0% THM az 0% THM, nincs benne rejtett költség, de a kérdésed alapján szerintem még azt sem tudod hogy a THM mit jelent, szóval ennek is nézz utána

Mondjuk én egy hitel kérdésében, ha egyéb kérdésem van (pl az általad említett előtörlesztéssel kapcsolatban), a hitelnyújtó bankot hívnám fel, mert ott kapsz atom biztos választ, és nem prohardveren

iStyle-ból AirPodsomat vettem 10 hó-ra (gondoltam kipróbálom, semmit nem vettem még hitelre) végül havi két csekket fizettem be, így 5 hó alatt túl voltam rajta

(#216121) tonyqa23 válasza Ashiyo (#216113) üzenetére


tonyqa23
senior tag

En tv-t vettem igy, egy cigit nem tudtam elszivni, olyan gyorsan elbiraltak az igenylest. Foleg, ha annal a banknal vagy, ami az istyle-lal van szerzodve. Nincs rejtett koltseg, ha meg 200at befizetsz, akkor meg meg konnyebben megkapod, mert kevesebb lesz a torleszto.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#216122) BPéter1984


BPéter1984
tag

Sziasztok , headset kérdésem lenne , Iphone X készülékem van tehát azzal leginkább kompatibilis , ha valaki ezek ismeri és esetleg használta is a véleményekre lennék kíváncsi , ha máshol is beszerezhető olcsóbban , nem hónapok múlva jutnék hozzá.
Itt a linkek hozzájuk :
- [link]
- [link]
- [link]
- [link]
Elsősorban a fülre " akasztós" típust preferálnám.
Ha lenne más azt is szívesen meghallgatom.
Köszönöm. :) :R

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#216123) sethi válasza BPéter1984 (#216122) üzenetére


sethi
senior tag

Nekem az air executive van xs-el használom. Nagyon jó cucc. Stabilan van a fülben, jól zárja ki a hangokat, az ígért üzemidőt maximálisan tudja. Kapcsolódással nincs probléma.Olyat szól, hogy az agyam kiüti a helyéről (ami még maradt) Nagyon minőségi cucc. Érződik, hogy nem a 10 000-es kategória.
Az Aquanál vettem egy hónapja akcióban 20200Ft volt
Most néztem, még mindig vannak, és olcsóbbak mint amit linkeltél

[ Szerkesztve ]

(#216124) tboldi válasza BPéter1984 (#216122) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyiket sem ismerem, de ha a BT-n elérhető legjobb hangminőséget keresed, akkor olyat válassz, amelyik ismeri az AAC kodeket. ;)

(#216125) sethi válasza tboldi (#216124) üzenetére


sethi
senior tag

Ez tudja. Ezért is választottam. Ami külön tetszik benne, hogy nem kell kábel a töltéséhez, be van építve a töltő tokba.

(#216126) oszy válasza BPéter1984 (#216122) üzenetére


oszy
veterán

Itt olcsóbb az Air Excecutive. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#216127) BPéter1984 válasza sethi (#216123) üzenetére


BPéter1984
tag

Pont ezt raktam volna a sor végére mert félnék hogy elhagyom , könnyen kiesik a fülemből ( Air Executive ) . Azért néztem a többi típust .

[ Szerkesztve ]

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#216128) sethi válasza BPéter1984 (#216127) üzenetére


sethi
senior tag

Szerintem hasonló minőségűek. Nem igazán lősz mellé egyikkel sem.

(#216129) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Hülye kérdés : Próbaképpen átrakom a SIM-et egy iPhone-ból egy másikba, ott másik Apple ID-val aktiválják. Be fog-e hisztizni az Apple ID/ iCloud/akármi? És amikor visszateszem a sajátomba...?
Köszi minden tapasztalatot, guglin nem találok ilyenről semmit.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#216130) -secret- válasza hcl (#216129) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#216131) hcl válasza -secret- (#216130) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#216132) ittakary válasza hcl (#216129) üzenetére


ittakary
nagyúr

megkérdezi majd hogy aktiválja e az iMessage-et

rá kell nyomni hogy ne

(#216133) hcl válasza ittakary (#216132) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#216134) SoldierL


SoldierL
senior tag

“A szervizelési és támogatási lehetőségek ellenőrzése” Miért nem hajlandó működni? Mindig azt írja ki ellenőrzés nem lehetséges, próbálja meg később. 2 napja. Mindent jól írok be.

(#216136) HarleyCustom válasza SoldierL (#216134) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem jó.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#216137) #32191744 válasza #32191744 (#216106) üzenetére


#32191744
törölt tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :R :R

(#216138) BPéter1984


BPéter1984
tag

Sziasztok , erre a kérdésre visszatérve még , valamelyik tudja esetleg a zajcsökkentést vagy mennyire fontos lehet ennek a hiánya ?
Bocsánat de nem volt még ilyesmi head-setem és szeretnék jól választani, tudom írtátok hogy ezek közül nagyon nem tudok mellé nyúlni de most ez a kérdés merült fel bennem.

"
Sziasztok , head-set kérdésem lenne , Iphone X készülékem van tehát azzal leginkább kompatibilis , ha valaki ezek ismeri és esetleg használta is a véleményekre lennék kíváncsi , ha máshol is beszerezhető olcsóbban , nem hónapok múlva jutnék hozzá.
Itt a linkek hozzájuk :
- [link]
- [link]
- [link]
- [link]
Elsősorban a fülre " akasztós" típust preferálnám.
Ha lenne más azt is szívesen meghallgatom.
Köszönöm. :) "
:R :R :) :)

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#216139) atees válasza BPéter1984 (#216138) üzenetére


atees
őstag

Kérdezd meg a fülesek topikjában ( ha van) ott nagyobb sikerrel járhatsz.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#216140) Baltincs


Baltincs
tag

Sziasztok!
iPhone 11hez keresek olyan tokot, amin fellelhető mágnes, a mágneses autós tartómhoz.
Két dolog van, ebayen tudom sok van, de most a mindenféle csodavírus miatt eléggé megnövekedhet a szállítás, és egyébként sem rövid, a másik pedig, hogy itthon valami nem horror összeges sztori érdekelne (nekem 10-15ezer rengeteg egy tokért). Van ilyen alternatíva itthon, vagy csak szabad szemmel igen jól látható összegért kaphatok ilyet?

Jaj és olyan üvegfóliám van a telefonon, ami ilyen 3d-s kerekített kis fekete keretes cucc, ha ez számít :D

[ Szerkesztve ]

(#216141) oszy válasza Baltincs (#216140) üzenetére


oszy
veterán

Banggood és Gearbest a rendelés után max. 1 nappal feladja még a mostani időszakban is. Ha ez opció.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#216142) Baltincs válasza oszy (#216141) üzenetére


Baltincs
tag

Akkor itthon csak csillagászati összegért van? :/

(#216143) MOZTAAP


MOZTAAP
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 6Splus-om és egy régi iphone 4-em (az elérhető legfrissebb ios-szal). A régin is szeretném éltere kelteni a messengert, de nem megy. Mit tehetnék?
1. Mac-es gépem nincs
2. Az újabb mobilon le van töltve fut a messenger, de hiába jelentkezek be a 4-esen ugyanazzal az ID-vel, nem tölti le rá a messenger régebbi verzióját... neten csak ezt a két tippet találtam.
Van valami más megoldás???? Nagyon fontos lenne, nem szeretném kidobni a kis drágát. :)
Köszi szépen!

(#216144) MasterMark válasza MOZTAAP (#216143) üzenetére


MasterMark
titán

Messenger: Requires iOS 9.0

iPhone 4 Maximum iOS Support: iOS 7.1.2

Switch Tax

(#216145) Wajk válasza MOZTAAP (#216143) üzenetére


Wajk
addikt

4S-sel sikerült anno összehozni a dolgot, a 4-essel már vannak kétségeim. Az már nem erre való sajnos. :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#216146) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

az iCloudban miért nem akarnak a kontaktok megjelenni, amikor elvileg be van kapcsolva, hogy szinkronizálja őket a "felhőbe"? :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#216147) lugosi válasza XFishboneHUN (#216146) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A telefonon az icloud fiókba mented őket?

(#216148) btudos válasza XFishboneHUN (#216146) üzenetére


btudos
veterán

Nézd meg, mi az alapértelmezett fiók a Beállítások-Kontaktok menüpontban. Ha nem az iCloud, akkor meg is van a magyarázat.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#216149) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani vmi megbízható progit, ami mutatja, hogy melyik alkalmazásom mennyi mobilnetet fogyaszt? A gyári valahogy nem stimmel nekem és nem jövök ki 3 GB mobilnettel, úgy hogy Facebook, Messenger és Spotify-t elvileg nem is kellene, hogy számolja, mert olyan előfizuban vagyok... :W Nem szoktam vidiket nézni telón meg semmi, olyasmit ami indokolná pl. hogy tegnapról mára pl. 500+ MB mobilnetem leesett 0-ra a T-Mobil saját alkalmazása szerint.

Telefon: iPhone 7, legfrissebb sw-vel, előfizu meg T.

Köszi előre is a segítséget!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#216150) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Iphone XS: napjában többször kér jelkódot, ezek közül sokszor face id megpróbálás nélkül azonnal kéri. Ez mitől lehet?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.