Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216801) herdsman12 válasza Vadvirág50 (#216796) üzenetére


herdsman12
őstag

Beállítások - Apple ID - (alul) Kijelentkezés volt?

(#216802) Vadvirág50


Vadvirág50
csendes tag

(#216796) Tudna valaki ere a kérésre segítséget?

(#216803) Vadvirág50


Vadvirág50
csendes tag

Igen ,kijelentkeztünk mielőtt be lett az új állítva

[ Szerkesztve ]

(#216804) blau24


blau24
tag

Sziasztok! Az alábbiakban szeretném kérni a segítségeteket:
Gépen bejelentkezve az iCloud-ba a kontaktok száma kb. a fele a telefonon lévő kontaktok számának, a telefonon be van kapcsolva a az iCloud-ba a kontaktok szinkronizációja. A másik pedig, hogy ha belépek az üzenetekbe és rámegyek az egyik kontaktra akkor az összes fotó megtekintésénél jelenleg kb. 30 képet mutat viszont a részleteknél alul mutatja, hogy "1143 kép az iCloudban", ha rákattintok, hogy letöltés akkor sem jelenik meg több kép a fotókon belül, ezeket a képeket hogy tudnám elővarázsolni? Előre is köszönöm :R

(#216805) Norbeey90 válasza sethi (#216792) üzenetére


Norbeey90
tag

Én is azt hittem, hogy igy fog tenni de nem, kiválasztom, a nevet, beteszi, és kész, rá nyomok a küldés ikonra, és elküldi, ennyi, semmi kérdés nem volt :D

(#216806) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Tesóm tegnap elejtette a 6S-ét. Külsőleg semmi baja nem lett, azonban kikapcsolt és azóta se kép, se hang. Recovery módot próbáltam előhozni, ekkor a kijelző némely részein láttam fényt. 2 kérdésem lenne.
Az egyik hogy esetleg van-e ötletetek mi lehet a baj. Ha esetleg csak a kijelző, akkor annak a szervizét még rászánná.
A másik pedig, hogy az adatokat hogyan tudnám belőle kinyerni. Biztonsági mentése sem gépen, sem iCloudon nem volt. PC-hez kötve iTunesban bejön a helyreállítási mód és felajánlja hogy frissít vagy visszaállít. A frissítés végigment rajta utána viszont már nem is volt látható.

(#216807) aujjobba válasza pana0017 (#216806) üzenetére


aujjobba
addikt

Ha sem gépen sem felhőben nincs mentés, akkor azok az adatok egyáltalán nem fontosak, így kinyerni se kell őket.

Egyébként ezt szerviz fogja tudni neked megmondani, de ha a frissítés végigment akkor valószínűleg a főbb részek nem sérültek, talán tényleg csak egy kijelző vagy kábel ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#216808) herdsman12 válasza blau24 (#216804) üzenetére


herdsman12
őstag

Általában másik fiók a probléma.
Beállítások - Jelszavak és fiókok-nál tudod megnézni, hogy milyen fiókba vannak a Kontaktok.

(#216809) sly54 válasza Norbeey90 (#216805) üzenetére


sly54
tag

Amikor aktiválod az e simet akkor ki kell választani,hogy melyik legyen a fő kártya

(#216810) herdsman12 válasza Vadvirág50 (#216803) üzenetére


herdsman12
őstag

A Kontaktok milyen fiókkal vannak szinkronizálva? Nem lehet ua a Google fiók mindkét telefonon?

(#216811) lugosi válasza Vadvirág50 (#216796) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valószínű nem lett kijelentkezve a korábbi apple id-ből, nem lett eltávolítva, és így azzal a fiókkal szinkronizál továbbra is. Meg kéne nézni a telefonokon, hogy a fiókok alatt hány icloud fiókot láttok beállítva.

(#216812) sethi válasza Norbeey90 (#216805) üzenetére


sethi
senior tag

Nálam így működik [ké p]

(#216813) sethi válasza sly54 (#216809) üzenetére


sethi
senior tag

Az csak elnevezés. Elsődleges és másodlagos, de bárminek elnevezheted őket. Simenként tudod kiválasztani, hogy melyikről mit szeretnél és a későbbiekben ezt tudod módosítani a helyzet függvényében. Nincs ötletem, hogy a kollégának miért nem mennek az smsek

(#216814) dinersgala válasza dinersgala (#216798) üzenetére


dinersgala
tag

azóta teljesen lemerült, de ha bedugom a kábelt érzékeli, de nem tölti. :F

(#216815) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

iPhone 11 Pro-hoz keresek valami jobb minőségű de nem túl drága állványt.
Ház felújításos dolgokat szeretnék felvenni de fix pozícióból és a végén majd felgyorsítani a folyamatot.

Köszi.

(#216816) default. válasza lugosi (#216789) üzenetére


default.
őstag

Köszönöm szépen.

(#216817) Drp81


Drp81
aktív tag

Sziasztok. Nalatok is sz...kodik a gmail? Allandoan kidobnegy ablakot, hogy a Szerver identitása nem ellenőrizhető.. De hiaba nyomok barmit, mindig feldobja. Kezdek ideges lenni már.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216818) tonyqa23 válasza Drp81 (#216817) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Teljesen jol müxik nalam.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#216819) Drp81 válasza tonyqa23 (#216818) üzenetére


Drp81
aktív tag

Az a poen, hogy ipaden es macen sem megy... mar mindent megneztem, de semmi... :W
"Szerver identitása nem ellenőrizhető" és "imap.gmail.com"

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216820) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

https://www.macrumors.com/2020/03/16/apple-low-cost-iphone-two-sizes/amp/?__twitter_impression=true

Ez egyre erősebb ajánlat lesz :D Reméljük igaz és hamarosan kiderül.

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#216821) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok,

ugyan iPadről van szó, de megkérdem itt is:

Amennyiben egy még aktiválatlan, dobozos, új ipad 6. generációs készüléket aktiválok, annak a garanciája mától érvényes lesz?
Az eladó elküldte a széria számot és ezt írja jelenleg:

Kiderítettem, hogy másfél éve lett vásárolva és nem tudni hogy hivatalos forrásból-e. (GSM bolt, etc.) Szifonon ileltve Apple oldalán olvastam olyat, hogy akkor nem feltétlen az első aktiválástól/gépre dugástól indul a gari.

Van tapasztalata ezzel valakinek itt a fórumban?

Köszi előre is! :R

meg

(#216822) tothjozsi96 válasza peugeotmate (#216821) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szia, igen!

Aktiválási naptól érvényes a garancia.

(#216823) -secret- válasza peugeotmate (#216821) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha bontatlan és aktiválatlan akkor te fogod elsőként aktiválni nem más. Aktiválási naptól 1 év garit fog írni.

Nekem bontott Alzás MacBookom van aminél ezt írja (tehát nem én aktiváltam) de ilyen esetben pedig a számla alapján garanciáztatok ha gond van.

[ Szerkesztve ]

(#216824) peugeotmate válasza -secret- (#216823) üzenetére


peugeotmate
őstag

Na de pont ez az. Ehhez nincs szamla, de ha lenne is, akkor is masfel eves lenne mar, amivel legfeljebb a szavatossag veheto igenybe.
Nem?

[ Szerkesztve ]

meg

(#216825) -secret- válasza peugeotmate (#216824) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#216826) Drp81 válasza Drp81 (#216817) üzenetére


Drp81
aktív tag

Sziasztok, Visszatérve a bajomra, közben kiderült, hogy csak wifi-n dobálja fel ezt az ablakot, a páromnak is a 7+-on, plusz a mac-en és az ipad-en. 4G-n minden OK. Ergo, a wifi-vel van gond. Az internet működik, minden rendben, csak a gmail nem működik az apple mails-ben... Valakinek ötlet? Az is jó, ha leírjátok, hogy nincs semmi ötlet, csak légyszi segítsetek :) :R köszi

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216827) aujjobba válasza Drp81 (#216826) üzenetére


aujjobba
addikt

Tegnap lattam ilyet macOS-en a gyari Mail appban, igaz nem dobott fel ablakot de jelezte hogy a gmail nem megy.
Lehet csak atmeneti problema, a microsoft teams is szarakodott tegnap egesz nap, valahol ertheto, a fel vilag homeoffice-ba vonult.

(#216828) Drp81 válasza aujjobba (#216827) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, a gyári Mail csinálja nekem is, minden készülékemen. Csak az a fura, hogy a páromnak is ugyanezt csinálja és ugyanakkor jelentkezett. De csak wifivel és mindketten u.azt a wifit használjuk.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216829) herdsman12 válasza Drp81 (#216828) üzenetére


herdsman12
őstag

Másik WiFi hálózaton mizu?
Esetleg egymás hotspotján?

(#216830) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a vacak wi-fi hotspot vajon az ios -nek köszönhető , vagy hardver defekt. Hiába van bekapcsolva , az Xbox mikor épp látja (ha látja egyáltalán ) mire beírom a jelszót már elfelejti . Asszony és a gyerek telója nem is látja.
Nem akarok itt flame-et kelteni , mert amúgy tetszik az XS , de annak ellenére , hogy mennyire bolond biztos (állítólag ) az IPhone , azért az ilyen apró nyűgök eléggé idegesítőek. Androidon az ilyen alap dolgok flottul működtek . ( Az ilyen bölcsességek , hogy “ menjek vissza droidra” nem kellenek! )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#216831) Tompika1987 válasza mcwolf79 (#216830) üzenetére


Tompika1987
kezdő

Szia! Szintén XS legújabb IOS-sel semmi hibát nem produkál a hotspot. Lehet ez wines gép, mac vagy éppen xbox a munkában :DD

iPhone XS, MacBook Air Retina, iPad Air, iWatch Series1, Xbox One X

(#216832) kisapa válasza lugosi (#216769) üzenetére


kisapa
senior tag

A kártya ismételt hozzáadása segített. Köszönöm.

(#216833) herdsman12 válasza mcwolf79 (#216830) üzenetére


herdsman12
őstag

Megpróbálnám a Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása után újra a hotspot bekapcsolását.
Többfelé, többféle eszközzel használom, hetek múlva is stabilan csatlakoznak az eszközök.

(#216834) Drp81 válasza herdsman12 (#216829) üzenetére


Drp81
aktív tag

Más wifin még nem próbáltam, hotspoton sem, ma megnézem.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216835) Drp81 válasza Drp81 (#216834) üzenetére


Drp81
aktív tag

(Bocs, lejárt a szerkesztés)
Mac-en kipróbáltam, az iPhone-ról adtam a hotspotot, és így egyből jöttek a levelek...
Akkor mi lehet? :F Wifi router sz..t be? Egyszerűen nem értem... :((
Viszont iPhone-on a Gmail appal meg működik rendesen a levelezés, szóval a gyári Mail appnak van baja a Wifimmel. Hát én még ilyet nem pipáltam...

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216836) bnorci71 válasza Drp81 (#216835) üzenetére


bnorci71
addikt

Router újraindítás volt már? Resetelés?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#216837) nord_ válasza Drp81 (#216835) üzenetére


nord_
veterán

Nem egyedi a problémád, ha ez megnyugtat. :) Macen nálam se szinkronizálja két napja a gmailes leveleket a gyári app, de a webes levelezőben bejön, szóval fölöslegesen ne masszírozd a routered beállításait, mert nem fog segíteni. :)

---

szerk.
valamiért önmagától offline-ba kapcsol a levelező, nézd meg a beállításokat, segíteni fog!

[ Szerkesztve ]

(#216838) devil-k


devil-k
nagyúr

- mozi bolondéria -

(#216839) kleinguru válasza devil-k (#216838) üzenetére


kleinguru
addikt

Curve megoldotta eddig is, de így még jobb :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#216840) devil-k válasza kleinguru (#216839) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha megy natívan, minek kerülő út? :)

- mozi bolondéria -

(#216841) aujjobba válasza devil-k (#216840) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem engem kerdeztel, de en peldaul azert szeretem a Curve-on keresztul vegezni a fizeteseket, mert ott utolag atkonyvelhetem masik kartyara oket.
A hitelkartyam nehany kategoriaban 4% visszateritest ad egy bizonyos havi koltesi limit alatt, emiatt utolag atrakom a mashova tartozo kolteseket masik kartyara.

[ Szerkesztve ]

(#216842) Drp81 válasza nord_ (#216837) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, nálam is azt írja, hogy Állapot: Offline. De nem tudom, hogy miért...

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#216843) lugosi válasza devil-k (#216838) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon vártam, sajnos csak lakossági kártyával működik, cégessel nem. Az OTP-nél úgy emlékszem az elejétől működött a céges kártyával is, nem tudom, hogy itt ez később várható, vagy csak a lakosságit fogják támogatni?

(#216844) vans? válasza devil-k (#216838) üzenetére


vans?
őstag

Na lassan tenyleg csak az Unicredit marad... :U

hábm bábm

(#216845) gahor72


gahor72
aktív tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
A lányom megkapta a nejem régi telóját(5s).
Összelapátoltam neki,működik,de valamiért a beállításokban a neve,az Apple ID,iTunes stb fül szürke,a jelszevak,fiókok,mail,fiók hozzáadása is.
Szeretnék hozzáadni fiókot,de így nem lehet.
Mi lehet a gond?
Köszönöm a segítséget

(#216846) devil-k válasza lugosi (#216843) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem tudom, nem vagyok Raiffeisen ügyfélszolgálatos. :) Hátha hamarosan ahhoz is jó lenne.

- mozi bolondéria -

(#216847) sethi válasza vans? (#216844) üzenetére


sethi
senior tag

És a Budapest Bank. Ők sem kapkodják el

(#216848) default.


default.
őstag

Sziasztok!
A Fotók alkalmazásban be lehet valahogy állítani, hogy az albumba helyezett fotók "eltűnjenek" az összes fotó közül?

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

(#216849) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Van arra lehetosegem hogy a vibert 2 szammal hasznaljam?

(#216850) lugosi válasza default. (#216848) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet ilyet beállítani.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.