Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198601) MasterMark válasza hito (#198600) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor te tiltottad le. ;]

Switch Tax

(#198602) lugosi válasza hito (#198598) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak tipp. Az a szám amiről ő ír, nem volt korábban iphone-ban regisztrálva iMessage számként?

(#198603) hito válasza lugosi (#198602) üzenetére


hito
nagyúr

Nem hiszem, sőt, biztos hogy nem. Egyébként ha volt, akkor mi lenne az eljárás, illetve a probléma?

MasterMark: azért az életemmel fizetnék szerintem ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198604) lugosi válasza hito (#198603) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

(#198605) ittakary válasza lugosi (#198604) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezt sem tudtam hogy van ilyen

(#198606) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#198584) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K
Ahogy mongya’kend:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#198607) hito válasza lugosi (#198604) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi a linket. Megnézem, bár nem hiszem hogy ez lesz a gond. Ha jól emlékszem a másik 8 Plus-ra megjöttek tőle az üzenetek.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198608) DaveHutt válasza lugosi (#198604) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elmentem, két hónap múlva esedékes számcsere miatt. Köszönöm!

(#198609) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Az létezik, hogy mióta kikapcsoltam 3utools-al az autofrissítést és resetelt a telefonom azóta megjelentek bugok és pár app nem működik rendesen?

(#198610) -secret- válasza sum-blink (#198609) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Milyen app?

(#198611) sum-blink válasza -secret- (#198610) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Facebook, messenger KO, letöröltem, majd wifiközelben újrarakom. Instagram feed se frissül.

[ Szerkesztve ]

(#198612) Tibee86 válasza sum-blink (#198611) üzenetére


Tibee86
veterán

Mert elkezdődött a világvége!!!!

(#198613) sum-blink válasza Tibee86 (#198612) üzenetére


sum-blink
aktív tag

:D nem hiányzik, csak azt hittem telefon para. (Mert mikor melóból eljöttem még működött.)

(#198614) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Hmm... nekem messengeren full üres a beszélgetés listám de fb-on azt írja 5-en írtak. Ez azért nem fun.

(#198615) hito


hito
nagyúr

Hardverapro-n nálatok sem írja be a belépési adatokat, hiába van elmentve? Baromi idegesítő. Ha a jelszó mezőbe kattintok, akkor felajánlja az e-mailemhez tartozó jelszót, de az e-mail cím mezőt nem hajlandó sehogy sem kitölteni.

11.4.1, Safari. És nem szeretnék más böngészőt használni :N

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198616) ittakary válasza hito (#198615) üzenetére


ittakary
nagyúr

bizony, mindig nekem kell beírni

(#198617) hito válasza ittakary (#198616) üzenetére


hito
nagyúr

Engem már az őrületbe kerget. :((( Prohardver lapcsalád bug riportba bedobom a dolgot, de nem hiszem, hogy ezzel komolyan fognak foglalkozni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198618) -secret- válasza hito (#198617) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#198619) #77646080 válasza hito (#198615) üzenetére


#77646080
törölt tag

Sajnos, ez ilyen.

(#198620) hito válasza -secret- (#198618) üzenetére


hito
nagyúr

Várj! Ez csak arra vonatkozik, hogyha mobilarénáról lépek át hardverapróra, nem? Ha eleve hardveraprón nyitok, akkor miért nem tölti ki az e-mail cím mezőt? A két dolog eltérő probléma.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#198621) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Hogyan tudom a Windows 8.1 számára ismét felismerhetővé tenni a telefonom? Egyszer le kellett minden apple cuccot törölnöm valamiért a programok közül... Már usb meghajtóként se látja. Driver külön nincs hozzá? Nem találtam. Csak iTunes.

(#198622) MasterMark válasza sum-blink (#198621) üzenetére


MasterMark
titán

Törlöd az usb-k közül.

Switch Tax

(#198623) vans?


vans?
őstag

Lehet, hogy hulye kerdes, de a szolgaltatok altal forgalmazott XR-ek fuggetlenek, vagy tenylegesen fuggok? Dupla SIM miatt erdekelne.

koszi!

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#198624) HarleyCustom válasza vans? (#198623) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hiába a dual mód,a Telenor akkor is függőként adja.A Telekom függetlenként,a Voda-t nem tudom.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#198625) davidsz válasza vans? (#198623) üzenetére


davidsz
őstag

Csak a Telekomos független.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#198626) vans?


vans?
őstag

koszi a valaszokat!

hábm bábm

(#198627) gyuromoj


gyuromoj
veterán

WWDC19 június 3.-7.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#198628) sum-blink válasza MasterMark (#198622) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Néztem youtube-on, nem vált be, mert meg se jelenik ott.

(#198629) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok...
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék megvenni egy elég drága alkalmazást Appstore-ból.
Pontosabban 2 alkalmazás között vacilálok viszont egyiknél sincs lehetőség demo verzió letöltésére hogy ki tudjam próbálni melyik a számomra megfelelő. Arra gonodltam megveszem valamelyiket és ha nem jön be visszakérném az árát, (Androidon elvileg van erre lehetőség) kérdés hogy itt iOS-en is működik-e ez a dolog, tudtommal az EU-ban 14 napos elállási jogom van. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? hogy és miként lehet refundolni?
Választ köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#198630) P41N


P41N
senior tag

Valaki tudja hogy miért viselkedhet így a telefonom ? Az lenne a problémám, hogy mintha le lenne lassulva a telefonom. Megnyomom a bekapcsológombot és kell kb 3 másodperc hogy felébressze a kijelzőt, de ugyan ez igaz a home gombra is (értesítéseknek is kell 3 másodperc hogy felébressze a kijelzőt). Az akksi gyorsan merül, nem tudom hogy hány százalékos lehet, de púposnak púpos egy kicsit. Olyat is csinált már, hogy megnyitottam a kamerát vagy Snapchat-et, és újraindult az egész telefon. Elsőnek JB-re gondoltam, de az nélkül is ezt csinálja. Remélem csak akksi hiba, vagy szoftver, mert ha nem, akkor nem tudom mit mondok. A telefonban utángyártott kijelző van.

[ Szerkesztve ]

(#198631) MasterMark válasza sum-blink (#198628) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor rosszul nézted.
Az elrejtett eszközök között van az eszközkezelőben.

Switch Tax

(#198632) tboldi válasza Tompo92 (#198629) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pár órával a vásárlás után jön egy email (gyakorlatilag ez a számla), amiben lesz egy “probléma jelentése” opció. Erre kattintva és az Apple ID-dal bejelentkezve ki tudod választani a vásárlás törlését.

És igen, 14 napod van erre.

(#198633) natë válasza tboldi (#198632) üzenetére


natë
nagyúr

Ez hasznos infó!

(#198634) cascada


cascada
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogyan lehet fényképeket dátumhelyesen átmásolni egy Android eszközről iPhone-ra? (iOS 12.4)

Android telóról felmásoltam PC-re a képeket, majd iTunes-al Photos / Sync Photos / Copy photos from lehetőséggel megadtam neki a mappát amiben a fényképek voltak.
Ennek eredményeképpen a képek ugyan rákerültek az iPhone-ra, dátumhelyensen, azonban nem lehet letörölni róla :Y A Photos alkalmazásban ha megnyitom ezeket a képeket, nincs törlés gomb.

Abban kérném a segítségeteket, hogy mi ennek az útja/módja a felhős szinronizáción kívül (mert nincs 30GB-os iCloud tárhelyem), hogy át tudjam tenni a fényképeimet hozzáférhető módon (törölni is lehessen a telóról, ne csak iTunes-al)?

Köszönöm a segítséget előre is.

(#198635) lugosi válasza cascada (#198634) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy nem találod a törlés gombot? Mert lehet törölni, olyannyira hogy a nemrég törölt képeket külön is gyűjti a rendszer.

(#198636) cascada válasza lugosi (#198635) üzenetére


cascada
senior tag

Ha PC-ről szinkronizálom rá, akkor nem lehet sajnos törölni. Egy olyan kategóriába teszi bele, hogy From My Mac.

(#198637) lugosi válasza cascada (#198636) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, figyelmetlen voltam, azokat tényleg csak itunes-ben lehet törölni, a szinkronizálás kikapcsolásával.

A 3utools-t esetleg nézted?

(#198638) sethi válasza cascada (#198634) üzenetére


sethi
senior tag

Töltsd fel Google Photosba és onnan le tudod tölteni, akár többet is egyszerre, és a telefonon törölhető/szerkeszthető. Vagy hagyhatod is ott és bárhonnan eléred.

(#198639) Noxy válasza cascada (#198634) üzenetére


Noxy
veterán

PC-n a képek mappánál törölöd a jelölést, majd szinkron.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#198640) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok! Valaki tudja,hogy miért írja ki ezt a hibát ha telepíteni akarom az ITunes-t?

(#198641) -secret- válasza Karcub (#198640) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hibakodra keress ra google-ben, ad par otletet a fixalashoz.

(#198642) Noxy válasza Karcub (#198640) üzenetére


Noxy
veterán

Valamelyik Win topikban (XP, Win7, Win 10) kellene ezt megkérdezned.
Itt nem az iTunes-l van a baj, hanem az OS-l.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#198643) lugosi válasza Karcub (#198640) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez valóban úgy tűnik inkább a windows hibája, itt egy cikk, hogy miken menj végig: [link]

(#198644) Tompo92 válasza tboldi (#198632) üzenetére


Tompo92
senior tag

Na sikerült megjött az email viszont érdekes módon mikor a reportproblem oldalra belépek ott már nem látni azt a megvásárolt alkalmazást..nehogy véletlen reklamálni tudjak, valahogy sejtettem, szánalmas..

(#198645) Noxy válasza Tompo92 (#198644) üzenetére


Noxy
veterán

Mondjuk az is hogy még véletlenül sem kérdezted meg itt, hogy használja e vki azt a 2 “rejtélyes” alkalmazást. Egyéb tapasztalat stb..
Ellenben a “mani back” már jobban érdekelt. Amúgy meg jó formán még alig használtad, és már kéred vissza a $.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#198646) #77646080 válasza Noxy (#198645) üzenetére


#77646080
törölt tag

Arra gonodltam megveszem valamelyiket és ha nem jön be visszakérném az árát - írta az eredeti posztjában. Ezért érthető, hogy érdeklődik a pénz visszatérítése után, hiszen innen indult a szál.

Abban egyetértek veled, hogy bizony elmaradt részéről a konkrét alkalmazások megnevezése, ami segíthetett volna/segítene közelebb jutni a megoldáshoz.

(#198647) HarleyCustom válasza Tompo92 (#198644) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyetértek az előttem szóló “NOXY”-val....,

Semmi támpontot nem adtál,hogy milyen alkalmazásról van szó,vagy mire szeretnéd használni...
Ejnye-bejnye :N
Esetleg ha hagytad volna,hogy segítsen valaki tanáccsal...hogy pl.ne töltsd le,mert nem jó...akkor most nem lennél morcoska:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#198648) MasterMark válasza HarleyCustom (#198647) üzenetére


MasterMark
titán

Ettől függetlenül vissza kéne tudnia refundolni szerintem... :U

Switch Tax

(#198649) Tompo92 válasza Noxy (#198645) üzenetére


Tompo92
senior tag

Nem szeretnék vitázni, valószínüleg nem tájékozódtál mielőtt ezt a választ írtad ,semmi baj, emberek vagyunk.
Szóval.
Az a 2 rejtélyes alkalmazás a Beatmaker 3 és a Cubasis 2.
Pár HSZ-el feljebb feltettem egy kérdést(amit vagy olvastál vagy nem) hogy hogy működik a refound mivel nincs lehetőség kipróbálni az alkalmazásokat kénytelen vagyok megvenni és igy megtudni megfelelő e nekem a dolog(ez kiderült). Zenész topicokban jártam a dolgok után nem itt az iPhone topic-ban ezért nem tudhattad hogy ezt én már végig zongoráztam. Az az állításod ,hogy fél napot sem használtam az alkalmazást teljesen rendben van, de nem kellenek hetek hozzá hogy kiderüljön hogy megfelel e vagy sem.
Egyébként is erre van a refound. Gondolom ha romlott ételt vásárolsz nem eszed meg az egészet, kiderült az első kanál után.

(#198650) MasterMark válasza Tompo92 (#198649) üzenetére


MasterMark
titán

Van support keresd meg őket. Mit vársz a topiktól dobjuk össze neked az árát mi, vagy mi? :U

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.