Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199401) hito válasza B-L-A-C-K (#199400) üzenetére


hito
nagyúr

Nem arra írtam :) Mind1 is, mert sehol nem lehet és már értem, hogy miért nem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#199402) dud998 válasza B-L-A-C-K (#199400) üzenetére


dud998
őstag

Szerintem azért írta ezt ki, mert gondolom a telefonod Voda hálózaton üzemel. Az óra meg azt hitte, illetve a telefon is, hogy az is szintén azon fog. Gondolom semmi akadálya annak, hogy a két eszköz más kártyán menjen.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#199403) szabogabor10 válasza dud998 (#199402) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos van akadálya. Meg kell egyezzen a szolgáltató. Magyarországon nem nagyon lehet az óra cellular egységét használni, amíg nem lesz támogatott ország.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#199404) B-L-A-C-K válasza dud998 (#199402) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ez így akkor sem oké, mivel az órám tudja a külön eSim-et, viszont ha ott nem tudom hozzáadni mivel nem engedi, máshol hol tudnám? (nincs rá máshol opció) Apple oldalán meg nincs feltüntetve hogy menne a mi országunkba, azaz szerintem ha aktiválva lenne az országunkba is hozzá tudnám adni simán egy magyar eSim kártyát, jelen esetben T-mobile, de mivel nem aktív itthon, ezért nem tudom hozzáadni. Vagyis nekem így logikus.

(#199405) szabogabor10 válasza B-L-A-C-K (#199404) üzenetére


szabogabor10
veterán

Így van. A kulcs az, hogy meg kell egyezzen a telefon és az óra szolgáltatója.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#199406) dud998 válasza B-L-A-C-K (#199404) üzenetére


dud998
őstag

Nem tudom, mikor vesz már komolyan minket (MO) az Apple. Ez is olyan, mint az Apple Pay. Bár arra már van valami reális esély, hogy lesz. Akkor sajnos rossz volt a gondolatmenetem. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#199407) Lazika válasza dud998 (#199406) üzenetére


Lazika
senior tag

Hát jó lenne, ha már lenne apple pay 5 év után, főleg, hogy körbelőttek minket...

(#199408) B-L-A-C-K válasza dud998 (#199406) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én már azon is csodálkoztam, hogy aktiválták az Apple Watch S4-en nálunk az EKG-t, amire ugye nem sok esély volt mostanában.

(#199409) szabogabor10 válasza B-L-A-C-K (#199408) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak azért aktiválták, mert az egész EEA-re szólóan tudta az Apple engedélyeztetni az EKG-t. Különben valszeg soha nem aktiválták volna.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#199410) hito


hito
nagyúr

11.4.1-en működött eddig az Electra jailbreak. Ma el akartam indítani a cydia-t, mivel azóta újra lett indítva megint meg kell csinálni a jailbreak-et. Igen ám, de az eszközfelügyeletnél már nem tudom beállítani megbízhatóként, csak olyan van, hogy alkalmazás ellenőrzése. Erre rányomok, de semmi nem történik. Mi lehet a gond? Már nem működik a JB 11.4-en sem?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#199411) hito válasza hito (#199410) üzenetére


hito
nagyúr

Remek! Töröltem az Electra-t, most meg nem tudom újratelepíteni. Hiába nyomok rá a webes felületről, az ablak felugrik, rányomok, hogy install és nem történik semmi. Közben a telepített csomagok meg (iTransmission, Filza) nem törölhető, sem a Cydia.

Tudna egy törvényen kívüli segíteni nekem? Tudom, hogy nem trendi manapság a JB :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#199412) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

(#199391) Wajk!
Koszi, majd kiprobalom őket!

MÁS:
12.2 -re érdemes frissíteni? (XSMax)
Az emoji-kon kivul van valami újítás?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#199413) -secret- válasza HUTCHDB (#199412) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Érdemes. Biztonsági réseket falaz talán.

(#199414) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

hogy tudom a legegyszerubben atmasolni a kontaktjaimat az iPhone-omrol egy Galaxy S8-ra? Ceges telo, es duplikalni szeretnem a kontaktokat.

koszi!

hábm bábm

(#199415) sethi válasza vans? (#199414) üzenetére


sethi
senior tag

Export icloudból import gmailbe, majd beállítod a gmail fiókot és leszedi a kontaktokat

(#199416) vans? válasza sethi (#199415) üzenetére


vans?
őstag

Koszi szepen, flottul ment.

hábm bábm

(#199417) mukibuci válasza vans? (#199414) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha párhuzamosan használod a két telefont, akkor export-import helyett érdemesebb lenne mindketton ugyanoda szinkronizalni (androidon is eléred az iCloudban levo cimtarat)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#199418) sethi válasza vans? (#199416) üzenetére


sethi
senior tag

Nincs mit!

Mukibuci! Hogy éred el androidról? Én is androidot kaptam cégesnek...(az xs óta le is adtam)

(#199419) mukibuci válasza sethi (#199418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Play áruház keresojeben az iCloud szó csodákra kepes😅

szerencsere ezereve nem volt ra szükségem, így passz, hogy melyik lesz a legjobb

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#199421) sethi válasza mukibuci (#199419) üzenetére


sethi
senior tag

Hála az Istennek én is megszabadultam tőle, de nem tudtam, hogy lehet icloudot droidon használni

(#199422) HUTCHDB válasza -secret- (#199413) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az lehet nekem pontosan nem jo... JB jo lenne.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#199423) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv mindenki ,kérdésem volna hozzátok .adott lenne egy Iphone 4s készülék .Aminek az akkuja már elég gyengus volt ,1 napot ha kibirt .kb 1 hónappal ezelött elveszett az adatkábele akkor le is merült teljesen és polcon állt szobahömérsékeleten ,most sikerült vásárolnom egy adatkábelt hozzá .....A Helyzet az hogy nem kapcsol be semmi élet jelet nem ad. Akku 1 hónap alatt kinyirta magát enyire ? ilyen van ? :U Az adatkábel töltö jó tesztelve

(#199424) -secret- válasza HUTCHDB (#199422) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha JB kell akkor ne frissíts!

(#199425) #77646080 válasza INMOTEP (#199423) üzenetére


#77646080
törölt tag

"ilyen van ?"

Sajnos igen, megtörténhet.

Mennyi ideig tartott a próbatöltés? Elképzelhető, hogy hosszabb idő után fog életre kelni (de napi használatra már nem lesz elegendő, úgy gondolom).

(#199426) Wajk válasza INMOTEP (#199423) üzenetére


Wajk
addikt

igen sajnos, nagyon le tudnak merülni, aztán maguk mellé esnek. próbáld meg számítógépre kötni (gyenge áram), vagy régebbi töltővel, 500-assal, vagy kisebbel tölteni. Hagyd rajta akár egy éjszakát is, hátha elkapja a fonalat. Vagy a másik véglet, nem mintha fel tudná venni, de egy gyors töltőt is rápróbálhatsz, hátha.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#199427) INMOTEP válasza #77646080 (#199425) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez már kb 2 órája a töltön van és se kép se hang

(#199428) INMOTEP válasza Wajk (#199426) üzenetére


INMOTEP
őstag

iIpad töltön van kb 1 órája raktam rá ,de lehet megpróbálom gépröl is ,de ha semmi akkor veszek egy ujj akut bele ,azt még én is kitudom cserélni

(#199429) #77646080 válasza INMOTEP (#199427) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az már bőven elég kellett volna, hogy legyen valami visszajelzés. Marad az akksi cseréje.

(#199430) HUTCHDB válasza -secret- (#199424) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kb. én is így gondoltam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#199431) dome29


dome29
aktív tag

Sziasztok
Képeket hogy mentem le Icloudba?hogy másik telefonon is jelezze az összeset. Hiába jelölöm ki hogy fotók mentése bekapcsolása, nem csinàl semmit

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#199432) -secret- válasza dome29 (#199431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iCloud fotókönyvtárad be van kapcsolva?

(#199433) dome29 válasza -secret- (#199432) üzenetére


dome29
aktív tag

[kép]
Igen

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#199434) lugosi válasza dome29 (#199433) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elkezdte szerintem feltölteni, csak eltart egy ideig. Max egy restartot csinálj.

(#199435) norbertoth


norbertoth
senior tag

A pocket build-ban mekkora világot lehet építeni? Vagy csak egy kis négyzet alakút és annyi?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#199436) dome29 válasza lugosi (#199434) üzenetére


dome29
aktív tag

Nem csinàl semmit...

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#199437) nord_ válasza dome29 (#199436) üzenetére


nord_
veterán

Szinkronizáláskor legyen töltöm a telefon és ne bizergáld. Akkor dolgozik (jogosan: nem akarja letöltéssel lassítani a készüléket, internetsebességet).

[ Szerkesztve ]

(#199438) markknight


markknight
veterán

Korlátozták a News-t magyar storeba? Napok óta nem tölt be semmi hírt az app :O

Update: Aha, látom. Verge, Wired stb nem elérhetõek ha magyar store-ban vagy bejelentkezve. Király..

[ Szerkesztve ]

(#199439) Jaded válasza markknight (#199438) üzenetére


Jaded
senior tag

Állítsd át UK-ra. Én is most állítottam át mindenhol, így működik.

Renault Megane IV Limited

(#199440) galaxys80


galaxys80
veterán

Korábban volt itt szó róla, hogy a cserélt iPhone 7-em garancia ideje meglepő módon jó dátumot mutat az Apple oldalán.
Nos ki is derült, hogy mi ennek az oka.[link]
A cikk alapján látható, hogy nem refurb telefont kaptam vissza. A modellszám nálam N-el kezdődik.

(#199441) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Van egy app, a Notability. Szerintetek, ha megveszem iOS-re, akkor mac-en az app store verziót is megkapom érte? Én arra gondolok, hogy nem, de hátha más már próbálta. 1-2 eurós appnál nem gondolkoznék, de 3500 Ft amit még esetleg csak-csak, de 7000 Ft-ot már nem szívesen adnék ki érte, hogy az eszközök között ugyanazt használjam.

Szerk.: megoldódott, természetesen külön meg kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#199442) oszy


oszy
veterán

Van egy SE nálam, ami nem csinál biztonsági mentést.

Az iCloudot használó alkalmazások alatt, csak a kontaktok, naptárak és a jegyzetek van kipipálva. iCloud: 5 GB/30 KB felhasználva. :F

Az lehet baj, hogy az üzenetek 8,54 GB?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#199443) Noxy válasza oszy (#199442) üzenetére


Noxy
veterán

Az lehet baj, hogy az üzenetek 8,54 GB

Az, mivel a bizt...mentésbe ezt is beleszámolja.
Amúgy + 45 GB, 299 Ft/hó. (vagy iTunes-l PC-re ingyen)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#199444) B-L-A-C-K válasza oszy (#199442) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem akarsz előfizetni nagyobb tárhelyre kapcsold ki az üzenetek mentését.

(#199445) Noxy válasza B-L-A-C-K (#199444) üzenetére


Noxy
veterán

Ez is 1 megoldás, de ha vissza akarja állítani valami oknál fogva, vagy másik iPhonera szeretné felrakni akkor lehet hogy hiányozni fognak neki.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#199446) oszy válasza B-L-A-C-K (#199444) üzenetére


oszy
veterán

Köszi srácok! A tulaj nem akar tárhelyet bővíteni. Azt hol lehet kikapcsolni?
Most javasoltam, hogy az üzenetekben levő képeket törölje ki.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#199447) Noxy válasza oszy (#199446) üzenetére


Noxy
veterán

Beáll.. - iCloud - Tárhely kezelése - Bizt. mentések.
8,5 GB-l elszöszöl 1 ideig amire kitörölgeti. :K :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#199448) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Szerintetek ez a füles rendesen fog működni az iphone-al?
Mert akkor egy próbát megérne :))
[link]

(#199449) -secret- válasza Cseri0058 (#199448) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Valószínűleg.

(#199450) tboldi válasza Cseri0058 (#199448) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem látom okát, hogy miért ne működne. Persze nem lesz akkora integráció, mint egy W1 vagy H1 chippes füles esetén, de ettől még használható lesz ez is.

Viszont az AAC kodeket nem tudja, így a hangminőség kérdéses lehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.