Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174601) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Kiváncsi lennék az emotiva új procijára. Árban elég kellemes persze nem kell 1.5milliós procihoz hasonlítani.
[link]

(#174602) VoidXs válasza m3ss (#174598) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tamoo írása.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174603) Dorian válasza m3ss (#174600) üzenetére


Dorian
félisten

Nekem nagyon gyenge a gépem, biztos nem vinné a madvr-t.
Tervben van, h ezt zenelejátszásra használom (ezt úgyis linux alatt teszem, így nem kell majd boot során váltogatni), filmre meg veszek egy másikat. De akármit is tud a madvr csakis olyant akarok venni, ami teljesen csendben van. Ha így nem lehet madvr-hez való teljesítményt kapni, akkor inkább nem kell madvr.
De egyszerűen nincs időm ilyesmivel foglalkozni, utánanézni pontosan milyen gép jó, feltelepítgetni, utánanézni a beállításoknak, kísérletezgetni vele stb. Örülök ha este ledőlök egy film elé. Feleségem laptopja is gatya, de inkább adtam neki egy másikat, mintsem mindent újratelepíteni, stb.

Hangcucc védelemre húzz elé gyerekrácsot. Egy ideig kell csak, utána már nem érdekli annyira.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174604) ada19 válasza m3ss (#174598) üzenetére


ada19
senior tag

Nekem még időm nem volt rá de belinkeled kérlek ezt a guideot?

Mégsenem

(#174605) m3ss válasza ada19 (#174604) üzenetére


m3ss
veterán

en ebbol csinaltam. ha mpc, akkor ez is.
ha mar itt tartunk, ezeket az mk3d kiterjesztesu cuccokat nektek megeszi az mpc+madvr? nekem nem adja, pedig elvileg jok a 3d beallitasok. total media theatre viszi.

dorian: sztem full hd-hez nem kell komoly pc. barmilyen sok magos proci meg egy 10-20 ezres vga. ez siman megoldhato halk konfigban is.

az a baj, hogy a frontokhoz minden iranybol hozzaferni, mert kvazi a "szoba kozepen" vannak. igy nem tudom leracsozni. amugy is szar ez az elrendezes, mert tul nagy a tavolsag a ket front kozott. ha kozel akarok ulni a vaszonhoz akkor a ket front van tul tavol egymastol, ha tavol ulok akkor meg a kep kicsi :))
tegnap kozelebb is toltam egymashoz a frontokat, es nem kicsit jobban szol ugy, egybeolvad az egesz lcr. amugy meg egy nagy ur tatong a center es a frontok kozott..vizualisan is, de ami a hangot illeti sajnos meginkabb.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#174606) MasterMark válasza VoidXs (#174594) üzenetére


MasterMark
titán

Ha jól értettem, akkor csinálsz egy fájlt az AVR-nek, amit ha rátöltesz az jobb mint amit saját maga mér be. Ha ezt meg tudod csinálni akkor nem a real-time számítással van baj, hiszen ha külön csinálsz korrekciót és ráteszed akkor jó lesz.

A kérdés az, hogy ez amit így csinálsz az is limitálva van a real-time számítás gyengesége miatt? Ha igen akkor mitől jobb mint amit az AVR számol ki?

Switch Tax

(#174607) -KP- válasza Khaosz55 (#174601) üzenetére


-KP-
addikt

Szerintem ez egy lepkefing. 1k usd-s áron, a hazai ára nyaldosni fogja alulról a 2k usd-t. Ott van az Iota processzora is, ami sokkal de sokkal jobb vételnek tűnik.

https://www.iotaenterprises.co.uk/products/iotavx-avx17

(#174608) Dorian válasza m3ss (#174605) üzenetére


Dorian
félisten

Figyi, egy alaplapra integrált celeron j3160 van benne :DDD
Full hd + eq-apo-t még éppen viszi gond nélkül, kizárt, h mdvr-t elbírja.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174609) ada19 válasza MasterMark (#174606) üzenetére


ada19
senior tag

Nem ez történik. A generált fájlt PC-n az EQ APO-ba kell betölteni és PC-n történik az EQ (ehhez szükséges hogy a dekódolás is PC-n történjen, ergo bitstreamet nem kaphat AVR). Ilyenkor az AVR-en minden korrekciót nullázni kell, kivéve esetleg crossovert.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#174610) MasterMark válasza ada19 (#174609) üzenetére


MasterMark
titán

Erről van szó: [link] Itt az elkészült fájl egy audessybe importálandó cucc, nem? Vagy nagyon nem értek valamit?

Switch Tax

(#174611) ada19 válasza MasterMark (#174610) üzenetére


ada19
senior tag

Ez mondjuk úgy hogy egy kivétel, egy konkrétan pár napja bejelentett Audyssey feature-re. De akik használják, úgy használják ahogy írtam. A mérés és a korrekció is PC-n történik.

Mégsenem

(#174612) MasterMark válasza ada19 (#174611) üzenetére


MasterMark
titán

Igen tudom, de én meg erről beszélek. A kérdés az, hogy ha ez korrigálható így, akkor miért nem tudja megmérni az AVR jól.

Switch Tax

(#174613) Khaosz55 válasza -KP- (#174607) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én ezt a márkát nettó nem ismertem.

(#174614) VoidXs válasza MasterMark (#174606) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Fenntart pár szűrőt kizárólag manuális korrekcióra, ezekkel élek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174615) ctrlaltdel13 válasza m3ss (#174598) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

(#174616) MasterMark válasza VoidXs (#174614) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen hardverigénye van egyébként egy EQ APO-nak, illetve a Cavern-nek? Gondolom a Cavern elmegy lassú hardveren is, max tovább tart.

Switch Tax

(#174617) Dorian válasza MasterMark (#174616) üzenetére


Dorian
félisten

Celeron j3160 a full hd filmlejátszás + eq-apo-t még simán viszi, de sok tartalék nem marad benne.
Cavern érezhetően nagyobb igényű, de azt (egy sokkal erősebb) laptopról szoktam futtatni

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174618) Tamoo válasza MasterMark (#174616) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja, Cavernnek van nagyobb igénye, de gondolom csak a unity miatt.
EQ APO elmegy szinte bármin.

[ Szerkesztve ]

(#174620) Alpachino


Alpachino
veterán

Kérdésem annyi lenne hogy, érdemes egy jobb minőségű Rca-3.5mm jack kábellel összekötni a konfigomban lévő Asus Tuf alaplapi hangvezérlőjét és a frissen beszerzett Denon avr 950rd erősítőmet ? :R Jelenleg egy olcsóbb rca kábellel van párosítva.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#174621) Saughassy válasza VoidXs (#174614) üzenetére


Saughassy
aktív tag

Egyébként ha ennyire perverz vagy, már korábban is osszedobhattal volna valami hasonlót, hiszen mióta van mobilapp az Audyssey hez, azóta exportalhato belőle a korrekciós fajl, ami szerintem plaintext, mert már van egy non official windows app amivel kicsit szabadabban lehet szerkeszteni. De az nem tud mérni.

(#174622) VoidXs válasza MasterMark (#174616) üzenetére


VoidXs
nagyúr

12.5 GFLOPS kell neki. A mikrokontrollerek java az 1-et sem éri el, és akkor még más feladatuk is van. PC-n az átlagos teljesítmény olyan 500 GFLOPS körül van.

Saughassy: ha jól emlékszem, titkosítva volt a fájl, nem plaintext.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174623) MasterMark válasza VoidXs (#174622) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az EQ APO önmagában? Az is full szoftveresen fut?

Nem lehet ezt hardverből gyorsítani fix funkciós cuccokkal?

Arra lennék kíváncsi igazából, hogy miért nincs ilyen a házimozi processzorokban. Az ottani DSP is full szoftveresen csinálja a saját kis korrekcióját?

szerk.: Egy DIRAC pl milyen teljesítményen dolgozik? Az is szoftveres?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#174624) VoidXs válasza MasterMark (#174623) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez az EQ APO, ha pusztán egy 7.1 grafikus EQ van benne, erősítés és késleltetés nélkül, de azok minimálisan növelik csak. A DSP egy sima mikrokontroller, annyi különbséggel, hogy van benne egy MAC (szorzás, összeadás, visszaírás egyszerre) művelet, ami harmadolja vagy negyedeli az igényt, de ide az sem elég. Ezért van 30-ad felbontása a Diracnak is az EQ APO-hoz képest (786 MFLOPS), fizikailag nincs olyan DSP, aminek ez olcsón menne. A Cavern proci egy olyan egyedileg tervezett DSP-vel készül, ami 70000 Forint, és ennyiért is csak 2 csatornát képes kezelni. Ebből lesz benne 4-8, és akkor még köré kell a DAC/ADC elektronika és a táp. Természetesen lehetséges lenne PC alapon is, de ott komoly jogi (HDMI) és kényelmi aggályok merülnének fel, ezért marad az analóg út.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174625) Tamoo válasza Alpachino (#174620) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Megosztó a téma, lehettél volna kicsit konkrétabb, mert nem tudjuk a Te koordináta rendszeredben mi az olcsóbb és mi a jobb minőségű.

Számomra az elég jó amitől általában nemigazán kell jobb, azok 500-1000Ft/db csatlakozó és 800-1000Ft/m kábel áron vannak.

[ Szerkesztve ]

(#174626) VoidXs válasza Alpachino (#174620) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem számít.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174627) Alpachino válasza Tamoo (#174625) üzenetére


Alpachino
veterán

Igazából egy no name kábelem van most 1.5m kb. 1000HUf-ért vettem még anno, csak megmaradt... :) [link] [link] pl. ez elfogadható már ? Az autóhifimben Kácsa- neotech rca van, de ott tudom, hogy nagyon sokat számít a kábelek minősége

VoidXs : :R

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#174628) VoidXs válasza Alpachino (#174627) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Még drága is, nálam az interconnectek darabja 400 forint.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174629) BBéci válasza Alpachino (#174627) üzenetére


BBéci
titán

Ha autóban hallod, akkor otthoni rendszerben - azonos minőséget feltételezve - méginkább hallani fogod.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174630) Alpachino válasza BBéci (#174629) üzenetére


Alpachino
veterán

Ok. de gondolom ott a környezet és a forrásminőség miatt is megérdemli, sőt kötelező a minőségi kábelezés...jelen esetben az alaplapi hangkárty. ill. az mp3, youtube...stb. források nem biztos, hogy "megérdemlik" a fullosabb rca kábelezést....gondolom én... :F

Egyébként a hangfal kábeleim azok jók : 2.5mm kácsa, ami kimaradt az autóhifiből :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#174631) VoidXs válasza Alpachino (#174630) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Szerintem megint ki kell emelni, hogy - jól szigetelt - kábeltől csak a hangerő függ. Az fontos, hogy helyesen legyen méretezve az erősítőhöz és a távolsághoz.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174632) Rumcsaka válasza VoidXs (#174624) üzenetére


Rumcsaka
tag

:Y
Nem szeretnék hülyeséget kérdezni de ez a készülő Cavern proci ha elkészül példul 7.1 csatornával akkor ez elérhetővé válik majd emberek számára is vagy ez csak magáncélra épül :F

(#174633) VoidXs válasza Rumcsaka (#174632) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Elérhető lesz, de messze van még az.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174634) Rumcsaka válasza VoidXs (#174633) üzenetére


Rumcsaka
tag

Szuper! :R
(Nekem az otthoni mozi építése van még messze...úgymond nem mostanság lessz belőle valami... :) )

(#174635) BBéci válasza Alpachino (#174630) üzenetére


BBéci
titán

Ugyanazt gondolom én is, sőt, meggyőződésem, de sajnos ebben a topikban túlerőben vannak azok, akik szerint elegendő, ha egy kábel vezeti az áramot, nincs befolyással a hangminőségre.
Gondolom azt is tapasztaltad autóhifiben, hogy a tápkábel (sőt, a beiktatott biztosíték) mennyire hatással van a hangminőségre. Na, azt az itteniek pláne nem ismerik el.
1999 és 2004 között számos IASCA hangminőség versenyen voltam bíró.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174636) ada19 válasza BBéci (#174635) üzenetére


ada19
senior tag

“sajnos ebben a topikban túlerőben vannak azok, akik szerint elegendő, ha egy kábel vezeti az áramot, nincs befolyással a hangminőségre”

A helyes megfogalmazás pedig:

sajnos ebben a topikban túlerőben vannak azok, akik tisztában vanna a képességeikkel, esetleg még a fizikával is. A többiek meg szeretik a scifit, és/vagy álomvilágban élnek.

Mégsenem

(#174637) VoidXs válasza ada19 (#174636) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azt kihagytad, hogy olyanok is lehetnek, akiknek a megélhetése függ attól, hogy vegyék a kamut.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174638) BBéci


BBéci
titán

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy semmiféle érdekem nem fűződik a kábelek forgalmazásához, eladásához. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az hazudik!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174639) BBéci válasza ada19 (#174636) üzenetére


BBéci
titán

Nem hiszem el, hogy te még nem hallottál különbséget kábelek hangra gyakorolt hatása között. Tényleg annyira egyértelmű és durva is tud lenni, hogy egy amatőr, hozzá nem értő is azonnal hallja.
Persze ha sosem próbáltad, az más, akkor passz!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174640) MasterMark válasza VoidXs (#174631) üzenetére


MasterMark
titán

Mit jelent a jól szigetelt? A legtöbb kábel nem is szigetelt sehogy.

Switch Tax

(#174641) Dorian válasza MasterMark (#174640) üzenetére


Dorian
félisten

?
Bebszna, ha nem lenne a külsejükön szigetelés...

#174642:
A digit kábeleket kell feltétlenül árnyékolni, magas-jelű kábeleknél nem kell, de lehet.
A jó szigetelés műszakilag megfelelő dielektrikumot jelent. Ha PVC, akkor pl. jó minőségű anyagot, ami idővel a levegő oxigéntartalma nem diffundál át.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174642) MasterMark válasza Dorian (#174641) üzenetére


MasterMark
titán

Jó oké igaz, árnyékolásra gondoltam. Vagy akkor nem is kell, hogy árnyékolt legyen? A jó szigetelés akkor mitől függ?

Switch Tax

(#174643) python1 válasza MasterMark (#174642) üzenetére


python1
veterán

Ha nem vág agyon az áram ami a kábeleken folyik, az jó szigetelésnek számít. :D
Elnagyolva.

[ Szerkesztve ]

(#174644) VoidXs válasza MasterMark (#174642) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mindkettő elnyeli a rádióhullámokat, csak az árnyékolás a rosszul tervezett vagy kevés anyagból olcsón kihozott rendszerek esetén inkább árt (belső földhurok). A normális (nem csak betekert) szigetelést pártolom.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174645) exception válasza MasterMark (#174642) üzenetére


exception
aktív tag

Az erősítőt a hangfallal nyugodtan összekötheted csupasz vezetékkel is, akkor sem lesz zajos. Azért van rajta szigetelés, hogy ne oxidálódjon, mert az rontja a vezetőképességet, ami már hatással lehet a hangra.

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#174646) VoidXs válasza exception (#174645) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez így van, nagy teljesítményhez képest eltörpül a zaj, nem tud hangszórót meghajtani.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174647) BBéci válasza exception (#174645) üzenetére


BBéci
titán

Láttam már csupasz vezetékkel csatlakoztatott hangdobozokat, furcsa volt, de kiválóan működött.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174648) I'am Dony válasza BBéci (#174635) üzenetére


I'am Dony
őstag

elegendő, ha egy kábel vezeti az áramot, nincs befolyással a hangminőségre.

Ez így, ebben a formában nem igaz. Ez sztereo rendszernél EQ nélkül igenis hallható különbség. Azért, mert a sz@r/hitvány kábel ront a hangon. Egy jónak momdható kábel kevesebbet ront. De mozinál ill. EQ-nál a csiri-biri kábelt már nem hallod meg.

(#174649) VoidXs válasza I'am Dony (#174648) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Minden helyes, amit írtál, amennyiben a "ront" helyett a "halkít" szót használod. Nagyon egyszerű teszt rá, hogy az egyik frontot bekötöd cérnaszállal, és a hangkép közepe el fog tolódni ellentétes írányba. Ezt lehet valós időben is csinálni, hogy bikábelezed a cérnával és a rendessel, de a rendes egyik végén egyik pólust se kötöd be, csak megkérsz valakit, hogy érinse oda vagy épp vegye el.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174650) Alpachino válasza BBéci (#174635) üzenetére


Alpachino
veterán

Igen....nagyon sokat olvastam a hasznos kommentjeidet az autóhifi topicban :K
Mikor kicseréltem a cérna 10mm-se SAL tápkebelt ( amit persze a boltos ajánlott :) ) egy komolyabb 35-ösre, meg rendesen letesteltem ugyenezen átmérővel, a mélyláda (elsősorban) sokkal dinamikusabban, pontosabban szólt. Így jutottam el odáig, hogy az egész autóhifi rendszeremet minőségi kábelekkel láttam el :K Pl. a szettek magasugárzói a kácsa kábelek után sokkal tisztábbak lettek....pedig "csak" egy Kick ICQ 6.2 esekkel hajtom.

Ezért is tettem fel úgy az eredeti kérdést, ami csak is az RCA kábelre vonatkozik. :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.