Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174651) BBéci válasza Alpachino (#174650) üzenetére


BBéci
titán

Ha a hangszórókábel cseréjével az elérhető változás mértéke 100, akkor az RCA 80, tehát valamivel kevésbé jelentős, de meghatározza a rendszer hangminőségét.

#174648I'am Dony
A hitvány hangszórókábel után olyan a hang egy jó minőségűvel, mintha dimenziót ugrottunk volna. Felhúztak egy képzeletbeli függönyt a hangdobozok elől, előkerültek a finom részletek, hosszabbak lettek a lecsengések, nagyobb távolságra kerültek egymástól a zenészek/hangszerek és még hosszan sorolhatnám. Igen, ez sztereó zenére vonatkozik, mert kábeleket kizárólag azzal szokás tesztelni. Amelyik azzal beválik, az jó lesz házimozira is. De ez érvényes erősítőkre, hangdobozokra egyaránt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174652) BIGi75 válasza BBéci (#174651) üzenetére


BIGi75
senior tag

Nagy mágia ez a kábel téma.
Az árnyékolt interconnect rca akkor indokolt, ha sok elektromos eszköz van a közelében? Nekem 1nm-en van tv, avr, cd, lemezjátszó, mediaplayer, upc modem, switch, xbox, + most még berakok egy sztereo erősítőt.

(#174653) VoidXs válasza BIGi75 (#174652) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor indokolt, ha sok elektromos zajt szed fel. Ez nem feltétlenül attól van, hogy sok az eszközöd, hanem például attól, hogy közel van erősáramú kábelhez vagy valami erős rádióforráshoz.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174654) BIGi75 válasza VoidXs (#174653) üzenetére


BIGi75
senior tag

Mérhető az elektromos zaj, vagy csak felveszem a hangerőt jel nélkül, hogy búg-e, vagy ilyesmi?
AVR preout/minidsp/sztereo amp összekötéshez ilyet vettem link , remélem nem gerjed és átmegy a front meg az LFE rendesen.

(#174655) VoidXs válasza BIGi75 (#174654) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mérhető, kikapcsolt eszközön egyik végét bedugva multiméterrel például. A feltekerési sistergés jöhet máshonnan is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174656) I'am Dony válasza BBéci (#174651) üzenetére


I'am Dony
őstag

Így van Béci!

(#174657) BIGi75 válasza VoidXs (#174655) üzenetére


BIGi75
senior tag

Na, tök jó. Mire állítom a multit? És milyen érték sok vagy kevés?

[ Szerkesztve ]

(#174658) VoidXs válasza BIGi75 (#174657) üzenetére


VoidXs
nagyúr

AC feszültség. Hallható gondok 1 mA-től kezdődnek.

#174656 I'am Dony: Végülis mindenki máshogy éli meg fejben a hangerőkülönbséget, de szerencsésebb emberek tudják, hogy pusztán 0.1 dB miatt nem éri meg vagyont adni egy kábelért, mert ott a távirányító.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174659) BIGi75 válasza VoidXs (#174658) üzenetére


BIGi75
senior tag

Köszi VoidXs, sokat segítettél, nem csak most, hanem korábban is nem egyszer. Akkor holnap átnézem a kábeleimet..

(#174661) MasterMark válasza VoidXs (#174658) üzenetére


MasterMark
titán

Mintha múltkor is lett volna erről szó, de teljesen lineáris az a hangerőkülönbség akkor?

Switch Tax

(#174662) VoidXs válasza MasterMark (#174661) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Kb. 200-300 kHz-ig igen, de bizonyos kábeleknél MHz körülig is. Szóval ahol nekünk számít, ott bőven.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174663) MasterMark válasza VoidXs (#174662) üzenetére


MasterMark
titán

És ha egy olyan kábelről van szó, ahol nem elég jó a szigetelés, az mit okoz?

Switch Tax

(#174664) Dorian válasza MasterMark (#174663) üzenetére


Dorian
félisten

Pl. idővel elkezd belül oxidálódni a réz.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174665) VoidXs válasza MasterMark (#174663) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha még meg is szakadt, akkor amit Dorian írt, és egyre jobban csillapít, amúgy elvezeti a rádiózajt, ami jobb esetben csak összekötőn jön elő (ott biztosan rákerül a hangra), rosszabb esetben egy hangszórókábel is visszaviheti az erősítő visszacsatolására, ha az csak 1-2 ellenállás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174666) Dorian


Dorian
félisten

Szerintetek melyik topikba írjam be, hogy keresek egy informatikust, aki nálam a teljes helyi hálózatot rendbe rakja, beállítja, Zyxel NAS-hz is értsen (elérés beállítása mert valami nagyon furcsa, + 1 HDD-vel tárhely bővítés, vagy mondja meg, hogy dobjam ki és hozzon egy olyan ami alkalmas, ha kell bizonyos eszközök cseréjét javasolja,javaslatot tesz egy új HTPC specifikációjára, meg egy laptopot újra telepít.
De miattam lehet pék is, csak olyan legyen aki csinált már ilyesmit és nem próbálkozik, hanem vágja.
(Jelenleg még az új Kodit sem tudom beállítani, hogy lássa a NAS-t: az smb, nfs, ip, meg az összes ilyen varázsszó nekem kínai)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174667) MasterMark válasza Dorian (#174666) üzenetére


MasterMark
titán

Múltkor már nem sikerült egyszer beállítani? :DDD

Amúgy random összerakott hálózattal meg eszközökkel mindenki csak próbálkozni tud.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#174668) Dorian válasza MasterMark (#174667) üzenetére


Dorian
félisten

Boomer vagyok, ennyi elég? ;]
Mire rájöttem pl. az előbb arra, hogy mit jelent az, hogy "kiszolgáló" elmormoltam pár "imát"
De azért a Kod beállítása menni fog :))
De a NAS-ba pl. nem merek beletenni még egy HDD-t, nehogy vmi baromságot csináljak és a másikon lévő film-állományom egy pillanat alatt eltűnjön.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#174669) Quetz


Quetz
őstag

Multi Sub Optimizer tutorial: https://youtu.be/WtMq73BzOIA

Mindenkinek hasznos lehet, aki egynél több mélynyomóval rendelkezik, és azokat külön csatornákon tudja vezérelni.

(#174670) Power17


Power17
tag

Sziasztok!
Jelenleg egy Yamaha RX-V361 házimozi erősítőm és egy Magnat Motion 990 set + Magnat Sub 250A szettem van. Évek óta megvannak. Eddig nem érdekelt hogy váltsak, de most van egy jó lehetőség. Amúgy se voltam megelégedve ezzel a Magnattal max a subbal. Kevés a magas a tiszta hangok a mély. De a fórumon olvastam nem annyira jó hozzászólásokat. :)

A lényeg hogy érdemes lecserélnem az erősítőt egy Denon AVR 1911-re, kapok-e többet? Hangzás ügyileg, paraméterben. (tesztet olvastam róla, meggyőző)
A hangfal szett egy Jamo S418 HCS3 lenne. Megkímélt darab, sok infót nem tudok mert kevés van ebből a típusból. De annyit hallottam nagyon szép mély és magas tiszta hangzás van.
Kérhetek véleményt erről ? Pozitív és negatív hozzászólásokat elfogadok és hogy megéri-e? :)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#174671) MasterMark válasza Power17 (#174670) üzenetére


MasterMark
titán

Már önmagában a HDMI miatt is megéri, de egyébként is egy jobb erősítő. A Jamo is jobbnak tűnik ránézésre.

Switch Tax

(#174672) BBéci válasza Power17 (#174670) üzenetére


BBéci
titán

Ezt beírtad a belépő topikba is, ott a helye, kaptál választ.
Ha valamikor lesz időd, olvasgasd a fórum szabályzatát!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174673) Power17 válasza BBéci (#174672) üzenetére


Power17
tag

Köszi, mindenképp. Csak nem tudtam hol kapok választ. :)

(#174674) Tamoo válasza Quetz (#174669) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

1:51:27 :Y Te már végignézted? Ennyire tartalmas vagy ennyire el van nyújtva?

(#174675) VoidXs válasza Tamoo (#174674) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én már kétszeres gyorsítás nélkül nem is tudok előadást nézni :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174676) Power17 válasza MasterMark (#174671) üzenetére


Power17
tag

Köszi. Még a hangfalakon agyalok. :F

(#174677) Quetz válasza Tamoo (#174674) üzenetére


Quetz
őstag

Van egy playlistes verzió is, én azt néztem meg, két részletben.

(#174679) VoidXs válasza Atomgeszi (#174678) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Áh, a klasszikus "tegyünk egy amúgy a hangot semennyire nem befolyásoló alkatrészre szép nagy kondikat, mert azt hiszik az 1970 óta tananyagot se látott hifisek, hogy ezek a jók, miközben amúgy ha már minőség, az SMD sokkal jobb".

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174680) -KP- válasza Atomgeszi (#174678) üzenetére


-KP-
addikt

Ezen mi a különleges? Nem tudom hol voltál az utóbbi 7-8 évben. Audiofil ssd, audiofil sata kábel,audiofil switch,router, audiofil lan kábel és csomó egyéb "nyalánkság" látott napvilágot.

A legújabb audiofil trend, hogy 4 vagy 8 darab switchet kell egymás után kötni, és jobb lesz tőle a hang.

Audiofooloknál nincs megállás.

[ Szerkesztve ]

(#174681) VoidXs válasza -KP- (#174680) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azt hittem, csak egyedüli megvezetett szerencsétlen volt, aki ezzel rámírt ismeretlenül Facebookon, de akkor elterjedt. Ha a TP-Link lennék, én is ilyet terjesztenék, főleg azok után, hogy a "csak a TP-Link jó" szöveget is hozzácsapják. Hihetetlen ereje van annak, hogy amit elsőnek hall az ember, azt hiszi el, és ragaszkodik hozzá.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174682) -KP- válasza VoidXs (#174681) üzenetére


-KP-
addikt

Francokat. Elég néhány audiofül weboldal, blog meg videó és a hülyeség terjed.

A legjobb az egészben az, hogy természetesn a 8 egymás után kötött switchet illik audiofool lan kábellel, tápkábellel, alátéttel használni.

Egy ilyen setup minden kétséget kizáróan megszűri a felhasználót a pénztárájától rendszert a káros zajoktól. :))

[ Szerkesztve ]

(#174683) powerup2 válasza -KP- (#174682) üzenetére


powerup2
addikt

Ez már elég kemény lehúzás :D és van aki beveszi :D

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#174684) Khaosz55 válasza -KP- (#174680) üzenetére


Khaosz55
addikt

Óriási. Ez kb olyan mint mórosoknál (motorozom nem is keveset). Ha valamire ráírják, hogy motoros akkor kb 1.5-2X annyiba kerül, aláöltöző, zokni, töltő, tisztítószerek meg millió dolog.

(#174685) VoidXs válasza -KP- (#174682) üzenetére


VoidXs
nagyúr

alátét vazze

e͓̽g͓̽y͓̽ ͓̽m͓̽ű͓̽a͓̽n͓̽y͓̽a͓̽g͓̽ ͓̽d͓̽o͓̽b͓̽o͓̽z͓̽n͓̽a͓̽k͓̽

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174686) ada19 válasza -KP- (#174680) üzenetére


ada19
senior tag

Amikor azt hiszed mindent láttál: az egyik FB csoportban tegnapi felvetés. Vajon a letöltött bejárató lemez is ugyanolyan hatásos mint az eredeti? :D

Mégsenem

(#174687) VoidXs válasza ada19 (#174686) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak ha kiírja lemezre és elküldi Svédországba egy gleccserben fagyni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174688) spiky03


spiky03
veterán

Egy kis kérdés ha lehet. :)
Még mindig mozgatja a fantáziámat az egységes kialakítású front oldal és itt jókat írtak a JBL mozis hangfalakról, amik nem is annyira drágák.

A JBL 8330 és JBL 8340 között mi a küölnvség?
Melyiket érné meg választani?
Esetleg ezekből az "A" verziót? Vagy láttam, hogy van MKII verzió is pl a 8330ból.

Valamint ezekhez mondjuk mi lehet jó hatsá hangfalnak? Mert oda picit lehet nagyok lennének ezek a nappaliba. :D
Igaz elvileg ezek is surround hangfalak, de akkor jó lehet front oldalra is LCR-nek?

Németeknél találni pár darab eladót vegyesen belőlük.
Mondjuk jó lenne élőben is meghallgatani őket azért, hogy mit tudnak.

Nah meg kérdés, hogy 90 fokkal elforgatva a frontokat az úgy működhet-e meg a centernek valót fejjel lefelé feltenni a falra?
Mert kb így tudnám csak elhelyezni őket a jelenlegi felállásban. :)

Vagy esetleg van valami más alternatíva, ami nem milliókba kerül, mint pl az M&K?

AVX-en találtam egy eladó 8340A-t, de az tavalyi hírdetés, igaz még nincs lezárva. :D

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174689) VoidXs válasza spiky03 (#174688) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Alapból nagyon hasonló, ofszetes dobozok, ezért a 8340A-t tudom javasolni, ami szimmetrikus (frontnak és centernek is jó), nekem is van a rendszerben. Az A-sok a műanyagok, de olyan kiváló munkák, hogy nem érződik a hangjában, rengeteg dobozt megszégyenítenek. Ha már előre ilyet veszel, hátra mehetne mondjuk 8320, ami ugyanez, csak kisebb. Ezeket hiába forgatod 90 fokban, mivel négyzet alakúak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174690) Tamoo válasza ada19 (#174686) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem olvastad korábban a hifis topikot. Olyan észrevétel is volt véleményvezértől, hogyha ide-oda másolgatod a fájlt a HDD-n, az bizony meghallatszik majd utána a minőségén. :D

(#174691) powerup2 válasza Tamoo (#174690) üzenetére


powerup2
addikt

Neee :DD :DD :DD :DD ez már tényleg nagyon gáz. Az ilyen istenverte hülyéknek a hozzászólásait nem lehet törölni mert még lesz aki elhiszi.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#174692) spiky03 válasza VoidXs (#174689) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infókat.
Igen az láttam, hogy Te 8340A-t használsz, meg írtad is korábban.

Úgy értettem a forgatást, hogy pl a bal frontnál a magas baloldalon lenne és nem fent, a jobb oldalon meg jobra lenne, centernél meg alul.
Mert így tudnám elhelezni őket a vászon két oldalán, így is a mély hangszórót takarná.
Nem tudom így lenne-e értelme, hogy mennyit venne el a hangból? :U

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174693) -KP- válasza spiky03 (#174692) üzenetére


-KP-
addikt

Ha nem hangáteresztő vászon, akkor ne takard el a hangszórót.

(#174694) ada19 válasza Tamoo (#174690) üzenetére


ada19
senior tag

Gondolom nem megfelelően bejáratott HDD-ről lehetett szó, ahol a jitter mint varázstulajdonság sérült a másolások között. Na ki is próbálom. :D

Mégsenem

(#174695) spiky03 válasza -KP- (#174693) üzenetére


spiky03
veterán

Nem az, egy sima ALR vászon.
De lehet, hogy már nem fehér a fal, hanem karamell színű, lehet egy normál vászon is jó lenne, ami lehet hangáteresztős. Akkor 1 méretet tudnék is ugrani a 110"-ről 120"-ra.
Mondjuk nem tudom az milyen árban lenne, meg az F22 kivetítené-e azt a méretet a jelenlegi helyéről.
Amúgy ide kellenének a hangfalak, a piros helyekre. :)
[kép]
[kép]

Ilyen színű lett most a nappali:
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174696) ada19 válasza spiky03 (#174695) üzenetére


ada19
senior tag

Ennyire csak nem rosszak a Cantonok hogy Cofidis reklámot nézel miközben a cseréjükről beszélsz :D

Mégsenem

(#174697) BBéci válasza spiky03 (#174695) üzenetére


BBéci
titán

Sokkal barátságosabbnak, kellemesebbnek érzem az új falszínnel a szobát, de vetítéshez, pláne fehér plafonnal, még mindig nagyon nem az igazi.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#174698) VoidXs válasza spiky03 (#174692) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Center ne legyen oldalas, maximum fejjel lefelé. Nem a minőség lenne oldalasan a baj, hanem hogy nem középről szólna a hang.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#174699) spiky03 válasza ada19 (#174696) üzenetére


spiky03
veterán

Ez nem mostnai kép. :DDD

@#174697BBéci
Köszi szépe! :R Nekem is jobban tetszik mint a fehér.
Plafonra is van már folyamatban egy megoldás, amit Vikhtor ajálott a fekete szövetes megoldás.
Már a kampók megvannak hozzá. :D

@#174698VoidXs
Igen a centert csak úgy tudnám elhelyezni, hogy fejjel lefelé, hog ne lefelé menjen a hang.
TV fölé lenne a jó, csak ahhoz meg kellene a hangáteresztő vászon...
Oldalra csak elforgatva tudnám, hogy a magas ne lógjon bele a vászonba.

Hát lehet akkor marad így minden. :D
Németeketől úgysem vettem még semmit sem az ebay-en. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#174700) I'am Dony válasza -KP- (#174680) üzenetére


I'am Dony
őstag

Audiofooloknál.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.