Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89688) Zola007 válasza aelod (#89687) üzenetére


Zola007
veterán

előre bocsátom: no offense, nem ellen szól amit írok.
Ez sosem volt olcsó sport. Mondjuk engem már múltkor is meglepett mikor az 55-60e Ft-ra írtad hogy aki ennyit tud költeni kajára, stb.

Egy hasonló élelmiszerárakkal rendelkező Németországban egy 10 éves gyerek 2300 kcal-os adagjára átlag 195 Eurót adtak meg havonta, ami jelen árfolyamon is 61.000 Ft és ez még qrva messze van egy 4-5000 kcal tartalmú testépítő étrendtől.

Egy amerikai testépítő fórumon írta egyszer egy magyar srác, hogy neki kb 2000-2300 Ft a napi kajája, megkérdezték mennyi is az dollárban, akkor még 8-9 dollárnak felelt meg, az egyik amerikai valami ilyesmit írt "How? only 9 dollars for food a day? this is simply steal of food!"
Magyarul ha csak ennyit költesz kajára, gyakorlatilag ingyen van/lopod a kaját

szóval ebből kellene kiindulni, szerintem egy tömegelés 4000 kcal-os bádis étrendet nem lehet kihozni 70e alatt, de akkor nagyon megválogattuk, hogy mindenből diszkontáron vásárolunk.

Nekem is fogcsikorgatva jön ki a kaja és - sajnos - nem nyomtatom a pénzt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.