Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86601) Dexar007 válasza Dani82 (#86599) üzenetére


Dexar007
veterán

Mi se ertjük. Neked olyan mintha kis zsirgombocokbol lenne összetakolva a hasad. Föled az also resze ahol rendesen kocsonyas igy ranezesre.

Give me your cum,bull!

(#86602) kolosanyi válasza Dani82 (#86599) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mert nem vagy szétcuccolva. Ha így akarsz kinézni, be kell tárazni a gyógyszeres szekrényed és kész. Egyik naturál hobbisportoló sem néz ki így. Radnix kivétel, ő Kinder Buenoval is atom szálkás. :D

(#86600) aleister
A tejsavófehérje sem -2 másodperc alatt szívódik fel, hiába próbálja meg elhitetni az emberrel a marketing. Szerintem teljesen mindegy a felszívódási sebesség, nem ezen múlik a Mr. O. cím.

(#86603) -Mike- válasza kolosanyi (#86602) üzenetére


-Mike-
addikt

De radnix sem natu... nem szóltam. ;]

(#86604) HussarF válasza Dani82 (#86580) üzenetére

Valószínűleg az a fajta vagy, akinek tényleg genetikailag nem adja ki a hasa olyan szépen a kockákat.

Ez ettől függetlenül nem mentség arra, hogy kéthetente más módszert kezdtél, mert minél hamarabb akartad, kb. mint az egyszeri dagadék, aki jövő hétre akar 20 kilóval kevesebb lenni, lehetőleg úgy, hogy ne kelljen túl sokat beletennie, és utána zabálhasson így ugyanúgy tovább, mint eddig. Ahelyett, hogy valami mellett letetted volna a voksot és akkor konzekvensen végigcsináltad volna. Így csak csapongtál jobbra-balra és még csak azt sem tudod a végén elmondani, hogy most már tudod, hogy melyik használ vagy melyik nem használ neked, mert nem csináltad végig egyiket sem rendesen.
Tőled azért profibb hozzáállást vártam.
Mert így hiába görcsölsz rá és raksz bele ennyi energiát, olyan, mintha 1-esben pörgetnéd a kocsid, hiába nyomod neki jobban, nem lesz gyorsabb, csak elbaszódik, váltani kéne felfele. Persze, hogy frusztrál, hogy nem jön az eredmény, aztán elkezded a popcorn-ozást, meg az ilyen IIFYM faszságokat és még jobban hátravet a dolog. Az IIFYM az nem lehet egy diéta alapja, az legfeljebb ritka alkalmakkor alkalmazott elv, hogy ha már meg kell enned egy szelet sütit, különben a barátnőd örökre haragudni fog, hogy nem kóstoltad meg az első sütését, akkor bekapsz egyet és levonod a makrókból. De nem állandóan...
Kár, hogy ezt neked kell magyarázni, de ez egy türelem-sport. Itt minden kurva lassan jön. És konzekvensnek kell maradni. A kaját tartani kell minden körülmények között. Ha nem tudod, akkor pedig nem szabad elfelejteni: Még mindig jobb nem enni semmit, mint szart enni.

(#86605) aelod válasza aleister (#86595) üzenetére


aelod
veterán

Sztem nem oszt nem szoroz. A fehérje típusoknál van kazein inkább idd azt este.
Nap többi részében mehet a savó.

(#86599) Dani82

Most tényleg a hivatásos versenyzőkhöz méred magad akik a verseny előtt 0 ch-n vannak? Meg vízhajtóznak?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86606) Sholom válasza Dani82 (#86599) üzenetére


Sholom
tag

Naturálban ez a genetikai határod. "Asztmásnak lenni" felesleges volt. Esetleg megpróbálhatnál elmenni egy komoly edzöhöz. Ha mindent jól csináltál eddig, ök tudnak még mutatni egy-két trükköt edzés és táplálkozás terén. Persze elismerem, ha ész nélkül elkezdenél koxolni keményen, azzal is több eredményt érnél el. Nem éri meg, de ha tényleg mindent helyesen csinálsz és "ennyire" tellett akkor vagy beletörödsz a dologba és örülsz annak amit elértél vagy rendesen, fullban átállsz a sötét oldalra. De ahogy olvastalak, már ez a kis asztma is kicsit betett, szóval ...

Közben olvastam az egyik kollega véleményét. Ha tényleg váltogattad a diétádat, kár is volt belekezdeni. Erre lenne jó egy edző aki profin megtervezi és végrehajtattja a programot. Amikor meg váltanál mert pár hétig stagnálsz, elmagyarázza hogy mi történik és milyen irányba haladsz

[ Szerkesztve ]

(#86607) Tamoo válasza aleister (#86600) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én pont lesz@rom a felszívódás sebességét. :D Már az edzés utáni fehérjét is elhagytam, rohadtul nem ezen múlik.

Dani82: Genetika.... nekem is hasonló a hasam felépítése. Elmúlt egy évben rámentem, hogy pakoljak rá némi izmot, de soha nem lesz olyan formája mint amit szeretnék. Attól hogy most zsírosabb vagyok tekintsünk el. :D

[ Szerkesztve ]

(#86608) Dexar007 válasza Tamoo (#86607) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#86609) aleister válasza Tamoo (#86607) üzenetére


aleister
veterán

Értem. :)

(#86602) kolosanyi
Azért van különbség. Feltételezem, hogy azért nem bemondásos alapon állapítják meg a BV-t. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#86610) Dani82 válasza HussarF (#86604) üzenetére


Dani82
senior tag

Nézd a kaját nélam keményebben kizárt, hogy sokan tartanák innen. Oké, most az elmúlt 1 hónapban volt két mozi. Ebből 1 alkalommal ettem popcornt és nachost. a másik alkalommal 800 Ft-ért vettem 40g szájbabaszott proteinchipset. semmi mást.
Nálam nincsen sütike, csak egy falat pizza stb. Igen, IIFYM-ra álltam át, ami úgy néz ki, hogy 3 hete más nincs bevive a naplóba, mint csirke/pulyka/marha, zab, tojás, Impact whey, kigyoubi, paradicsom, teljeskiőrlésű biotészta napi 1800kalóriára állítva, amit kibaszottul szigorúan veszek. és nem úgy rakom össze, hogy na becsúszott egy lekvárosbukta akkor majd holnap 400 kcal kevesebbet eszem. nincs ilyen. Nem megerőltető számomra ez a fajta kajálás, mert szeretem és nem azért eszem már nagyon régóta mert éhes vagyok, hanem mert tudom hogy kell a testemnek.
Az egyetlen kicsapongásom a ketogén étrend kipróbálása volt egy hónapig, mivel előtte egy hónapig dekára pontosan ugyanannyi voltam. De kívánom hogy érezd át, hogy űzöd az álmodat, hogy közel tökéletesen tested legyen ( igen, nekem ez az álmom, mert minden másom megvan), minden kibaszott reggel 4-5kor felkelsz elmész letolod a 45 perc kardiót, majd hazamész eszel lefekszel még egy órát aludni, elmész dolgozni, majd délután elmész és letolod a súlyzós edzésed. És igen, heti 10-12 alkalommal mész edzeni Elviseled a sok gyökér beszólást, amikor a vapiánóban kb a dekorvirágot eszed meg csirkemellel, míg a többiek előtted a 45 cm-es pizzákkal kínálgatnak. És tudod mit, nem az a nehéz, hogy ne egyek pizzát, fornettit, kurvaanyámat, hanem az amikor 500adszor is higgadtnak kell maradni, amikor megkérdezik, hogy meddig diétázol még, ugyan csak ezt kóstold meg, mi ez a sok szar amit beszedsz stb....
Tudod ekkor az emberek 90% feladja a picsába, megeszi a pizzát, lemondja az edzést.
Én rátaláltam a ketogén étrendre mint új motiváció, amiből erőt gyűjthettem, hogy menjek tovább csináljam. De nem sikerült, nem működött ennyi. Ez kurva nagy csapongás valóban.

Nekem ez a szar az életem jelenleg, ami valahol szerencse, hogy megtehetem, hogy egy ilyen önimádó buzi életmóddal éljek, valahol pedig kurva szar, mert sosem lesz az, hogy na, jól nézek ki. megérte.
Mert tudod mit? ha szarul keresnék, szar életem lenne tudnám miért van. Mert lusta vagyok, demotivált,
azért keresnék szarul, mert tudnám, hogy többet is beletehetnék az életbe akkor valszeg jobban menne minden. De itt nem ez van, mert igenis tudom, hogy többet teszek bele szerintem mint bárki a környezetemben ( a teremben) és mégis minden második ember úgy néz ki mint ami az én álmom. És azt látom, hogy fornettit zabálnak, hogy minden hétvégén buliznak, és heti 3x edzenek és igen irigy vagyok emiatt rájuk, mert az én álmom is az lenne, hogy olyan testem legyen, csak egy kibaszott igazságtalanság, hogy emiatt én széthajtom magam és mégsincs meg.

De igen én vagyok a türlemetlen HussarF, 3 éve türelmetlen vagyok...

Sorry, jöhetnek a Didnt read LOL képek :)

(#86611) kolosanyi válasza -Mike- (#86603) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én úgy tudom, hogy tolt valamit, de mostanában nem nagyon volt semmit.

(#86609) aleister
Nem, de nem számít úgyse. :D

(#86610) Dani82
Szerintem 3 év az lóf@*z. Térj vissza erre két év múlva és addig tartsd ezt ugyanígy. Van fejlődés, csak lassú, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#86612) Tamoo válasza Dani82 (#86610) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én kíváncsi vagyok meddig lesz még türelmed/motivációd ehhez.
Csodálom az eddigi kitartásodat is...
Próbáltad már, hogy kevesebb edzés több pihenés ugyanezzel a szigorú étrenddel?

kolosanyi: De nem 3éve edz (hanem szerintem már 10+), csak ez a nagy szigor van 3éve ha jól gondolom. :F

[ Szerkesztve ]

(#86613) Woodslave válasza kolosanyi (#86611) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja nekem is 6 év kellett az álomalakhoz :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86614) Zola007 válasza Dani82 (#86610) üzenetére


Zola007
veterán

Teljesen biztos vagy benne hogy ez a Te sportod?

Nem szivatásból mondom, de mi lenne ha kipróbálnál pl. kettlebellt, crossfitet vagy hasonlót egy fél évig és addig hagyományos konditerem közelébe nem mennél?
Kicsit tisztulna a tudatot, nem görcsölnél ennyit a dolgokon, adna egy másfajta szemléletet, letisztulna pár dolog a saját határaiddal kapcsolatban.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86615) Tamoo válasza Woodslave (#86613) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Toljál már egy napi wood képet, hadd dicsérjünk meg megint. ;]

(#86616) batai15


batai15
félisten

En valahol meg ertem dani sracot. Most beszeltem egy kis roma gyerekkel. Heti 4foci edzes meg naponta fekvo. Azt mondja eszik ami van , ha szalonna azt . es jol nezett ki es csak egy eve csinalja. Oke nem vastag gyerek volt de aranyos es latszik hogy nem azert mert sovany. Ha ennek a fele igaz amit mondott meg tudom erteni hogy szarul erzed magad. De ne add fel. Nem eszet akarok osztani mert ujonc vagyok velem is lehet ez lesz . csak egy kis biztatast adni neked.
Lehet enis igy fogok jarni nekem is jol fog esni egy kis boost valakitol .

[ Szerkesztve ]

(#86617) bandus válasza Zola007 (#86614) üzenetére


bandus
veterán

+1

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#86618) Woodslave válasza Dani82 (#86610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy meg járj valami lepukkant vidéki terembe ahol nem minden második arc mensfizik. Én alig látok olyat akitől elájulnék... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86619) Morris válasza Tamoo (#86612) üzenetére


Morris
veterán

Én ugyanígy látom.

Én tolnék valami cuccot a helyében. Akkor biztos meglenne a kívánt forma.
Naturalban nagyon majdhogynem esélytelen a kívánt forma. Vagy ha mégis összejön, akkor ahhoz társ a genetika. Ez van.

(#86620) Woodslave válasza Tamoo (#86615) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86621) Tamoo válasza Woodslave (#86620) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Viccelek, nekem most te vagy a példakép a topikból. :D

(#86622) FollowTheORI válasza Dani82 (#86580) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ehhez bazi sok intenzív kardio HIIT edzés kell... nem konditerem.
Legalább heti 2x 30 perc olyan hogy levegőt nem kapsz. :K
Üdv a klubban. :)

Nekem is pont ilyen... fent már látszanak a kockák néha, de alul ott egy kis "pukli". (Meg azért test tartás kérdés is - ha sokat ülsz pl, akkor pont az az alsó rész türemkedik és nyomódik össze, az évek alatt szépen kitűremkedik és úgy deformálódik az az alsó izomrész - évek is kellhetnek visszacsinálni, meg nem kell annyit ülni, vagy nagyon helyesen egyenes háttal kell ülni mindig).
Saját tapasztalat hogy csakis a mozgás intezitásával és mennyiségének növelésével lehet leszedni (amennyire). Meg persze a kaja is fontos. Nincs mese kell a zöldség hús kombó dominancia.

(Vagy ott a kémia meg a pörgettyűk, de én azokat kerülöm... inkább szenvedek és abba halok meg. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86623) kolosanyi válasza Tamoo (#86612) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor én értettem félre.

(#86613) Woodslave
Én 15 éve sportolok. Nem nézek ki szarul, de meg se közelítem az ilyen olyan fitness, fizík, t*köm tudja milyen kategóriás versenyzők kinézetét. Viszont egy cseppet sem zavar, mert engem az erőnlét fejlesztése érdekel, meg az, hogy ne hízzak el a francba.

(#86614) Zola007
Teljes mértékben egyetértek.

(#86624) aelod válasza Dani82 (#86610) üzenetére


aelod
veterán

Minden nap 45 perc kardio? :Y
Én egy percet nem kardioztam az elmúlt évben :) (Látszik is fedett vagyok).

A személyi edző és a korábban írt katlebell/crossfit edzésre váltás nem lehet rossz megoldás ha már ennyire besokalltál.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86625) Woodslave válasza kolosanyi (#86623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én tökéletes testet szeretnék de én nem fogom azt beletenni ami ehhez kell. Komolyan ha 40-es éveimben is igy fogok kinézni meg hasonló intenzíven tudok edzeni az már elég lesz. Persze nem zárom ki némi teszto alkalmazását... ;]

Tamoo köszmitiszol :Y ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86626) Zomb€€ válasza Dani82 (#86610) üzenetére


Zomb€€
őstag

En kb 2 eve megmondtam, hogy ki vagy egve - leginkabb a tested - lazits. Es ez a lazitas neked horrornak hangzik, de kb most fel kene hagynod a grammra kajalast, meg par hetre az edzest, es ev vegeig "tomegelni" (nem a nagyo nelbutultra gondolok). Januartol meg vissza minden szigor.

Merget vennek ra, hogy jovo majusra mar jobban neznel ki :K

Amugy meg valszeg, hogy az eletben is ilyen allhatatos vagy, hogy sikerult elerned azt a szintet, hogy annak hodolhatsz amire igazan vagysz, szoval nem veletlen. De amit en meganultam, hogy neha igazan fontos beleszarni a dolgokba - es ezt most komoly :D :K

Amugy ezer eve nem irtam ide, idokozben kikoltoztem a friccekhez. Hat erdekes momentumokat latok a teremben, leginkabb azt , hogy mig otthon a Deadliftezok aranya kb 200-1 volt itt 2-1.
Meg magamra oltottem eletem malacformajat, 110 kg szinzsir vagyok :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#86627) aelod válasza Woodslave (#86625) üzenetére


aelod
veterán

+1
Uff.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86628) Ijk válasza Dani82 (#86610) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most komolyan azt hiszed hogy naturálban úgy nézel ki majd mint aki koxol?
Ha buzik formát akarsz akkor szálkásítsd tovább magad, ami kurva nehéz ugyebár innen. Túl is edzed magad, azt hiszed hogy majd 12 edzéstől fejlődsz, lófaszt. Csinálj heti 5-öt, de ott basszál neki oda. Kizárt dolog hogy te naturálban 100%-os edzéseket lenyomsz 12-szer.
Másik dolog hogy 3 év hobbigyúrós szinten már jó, de aki komoly formát akar naturálban akkor meg lófasz. Egyszerűen ez a szélsőségesen izomdiszmorfiás életmód nem fogja helyettesíteni az éveket amit még bele kell tenni.
Nálad nem az edzés, táplálkozásmódszer a probléma, hanem a gondolkodásod. Olyan testet akarsz elérni naturálban amit nem lehet. Főleg nem ennyi idő alatt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#86629) Dicker válasza Dani82 (#86580) üzenetére


Dicker
őstag

Az itt a probléma, hogy nem tudod hogyan kell befeszíteni a hasat. A levegőt azt ki kéne fújni. ;]
A másik gond meg a hasizom vastagsága. De majd a következő tömegelésnél próbáld ki a plusz súllyal nehezíthető gyakorlatokat.

A karod viszont sokat javult, a váll meg sokat vesztett. Ha meg érett izmokat szeretnél várj egy 6-7 évet még. ;]

(#86630) Because válasza Dani82 (#86580) üzenetére


Because
őstag

ilyenkor örülök, hogy nem veszem komolyan az edzést.... ennyi energiát, pénzt belerakni és "csak" itt tartani, tényleg más genetikából hozza ezt a szintet
viszont itt az a lényeg, hogy magadból hozod ki a maximumot!

[ Szerkesztve ]

(#86631) Eagl3 válasza Dani82 (#86580) üzenetére


Eagl3
veterán

Te nyomtál valami kokszot is a jó múltkor (talán tavaly?) nem?

(#86632) HussarF válasza Dani82 (#86610) üzenetére

Jó, én értem. Nekem volt egy barátom, legalább ilyen megszállott volt mint te. Reggel-este edzés, 110%-ra betartva a kaja, a végén már koksz is. Lenyomott így egy szezont tavasztól nyár végéig. És hiába... Sosem nézett ki még csak közel sem olyan jól, mint egy másik srác, akinek feleannyit sem (persze még így is sokat, mert ennek a fele is sok) beletennie.
Van ilyen, szomorú és nem lehet vele mit kezdeni. Nekem derekam hátsó-alsó és oldalsó-alsó részéről megy le legutoljára a zsír. Nem elég hozzá egy fél év diéta. Elég kár, mert ha onnan is lemenne, egy keskeny derékkal sokkal jobban néznék ki, jobban kiadná a V alakot a hát. Így még sosem láttam, hogy úgy milyen, mert félévnél tovább még nem csináltam. Kéne hozzá lehet, hogy egy év.
Te abban a szerencsétlen helyzetben vagy, hogy ezt a hasadról mondhatod el. Szar ügy, de úgy is mindenki a végeredmény alapján ítél, kár is ellenkezni. Neked a kockás has végeredményhez lehet, hogy egy évig kellene tolnod. Persze nem 12 edzéssel, mert az már túlvisz azon a határon, amikor a több edzés jobb. De mondjuk heti 3 aerob meg 4-5 súlyzós edzéssel. Erre mondtam, hogy ez egy türelem-sport.
Legyen, elismerjük, neked tényleg szarabb, mint a többségünknek, mert ha a has nem akar előjönni, akkor az sokat levon a látványból. De most jobb lesz ettől? Úgyis az a dolog vége, hogy vagy megdolgozol érte, vagy nem. Vagy belerakod a többletet vagy nem. Hiába a hiszti, ez marad a végső kérdés. Végigcsinálod a telet is egy normális étrenddel és már lehet, hogy jövő tavaszra előbújik az összes keresztszálka a hasadon, vagy szarsz bele, mert ennyit nem ér. Nálad ennek magasabb az ára, mint másoknál. De ez nem érdekel senkit. Van kockahas vagy nincs, ennyit fog mindenki látni. És ha megcsinálod, akkor se lehetsz sértett óvodás, hogy "a kurva anyátokat, megcsináltam, de nekem sokkal szarabb volt, az enyém többet ér", mert ez a része már senkit nem fog érdekelni. Ha viszont úgy döntesz, hogy nem, akkor meg engedd el és szarj bele, hogy milyen a hasad, amíg nem vagy pocakos. Ez megint csak nem fog különösebben érdekelni senkit. Vagy ha igen, akkor annak saját magával lehet valami problémája, hogy miért a te testeddel foglalkozik...
Ez egy ilyen világ, ezek a szabályai, nem lehet vele mit csinálni, vagy megtanulsz eszerint játszani vagy sok lesz a pofon.
A 3 év edzés meg nem kevés, de azért nem is olyan nagyon sok. Még húst is tudsz pakolni magadra.

(#86633) Eagl3 válasza Dani82 (#86599) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyrészt genetika miatt, illetve ahogy mondod, kevés a tömeg, hasad és vállad van nagyon lemaradva tömegben így a kép alapján.

(#86634) Zola007 válasza HussarF (#86632) üzenetére


Zola007
veterán

Erre szoktam mondani, hogy se a nőket, se a főnököd, se a BMW-kereskedést nem érdekli, hogy honnan van a kinézeted, tudásod, pénzed.
Őket csak a végeredmény érdekli: van v. nincs

A többi már csak egyéni morális kérdés

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86635) Dicker válasza HussarF (#86632) üzenetére


Dicker
őstag

Vannak ilyen csodalámpás zsírbontó/lazító terápiák. Ki kell próbálni. ;] ;]

(#86636) Zola007 válasza Dicker (#86635) üzenetére


Zola007
veterán

Ilyen csodalámpára gondolsz?:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86637) HussarF válasza Dicker (#86635) üzenetére

A kavitációs zsírbontás. Csináljuk! Te mész elöl ;]

(#86638) Dicker válasza HussarF (#86637) üzenetére


Dicker
őstag

"Mi segítünk megszabadulni a bőr alá lerakódott zavaró zsírpárnáktól és közben akár 8 centimétert karcsúsodhatsz 4 hét alatt!"

Hol van akció? ;]

(#86639) HussarF válasza Dicker (#86638) üzenetére

Aztán a végén a karodra rakják rá és abból vesztesz 8 centit ;]

(#86640) aelod válasza HussarF (#86639) üzenetére


aelod
veterán

Vagy máshonnan -8 centi ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86641) kk831228 válasza Dani82 (#86610) üzenetére


kk831228
addikt

;]

Szerintem próbálj meg egy kicsit másra koncentrálni... Probálj meg annak örülni amid van... Amíg neked a legnagyobb problémád hogy a hasad alsó kockái, nem látsznak, más 70000 ft - ból él, vagy éppen éhenhal... Tudom hogy ez neked nem vigasz, csak próbálok rávilágítani hogy mekkora problémával küszködsz... :B

Szerintem is egy kicsit lazítanod kellene, mert ezt így nem lehet sokáig csinálni. Sajnos nem testileg hanem idegileg fogsz besokallni... Abból meg nem olyan egyszerű kilábalni... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#86642) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vagy egy kis hasplasztika akkor már zsírleszívással... mehetnek a zsírsejtek a hasból máshova nőveszteni... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86643) kennystyle válasza Dani82 (#86610) üzenetére


kennystyle
tag

Szerintem nem lenne hülyeség megpróbálnod valamilyen más mozgásformát beiktatni. Akár több félét is, hogy legyen újdonság a tested számára. Sima kardio vagy hiit helyett pl tenisz, intenzivebb yoga féle vagy bármi amit amúgy lehetőleg szeretnél csinálni és jó kiegészítő a gyurma mellé. A lényeg hogy ne mindig ugyanazt csináld.

szerk.:
Szerintem a fejlődést hiányolod magadon leginkább, márpedig ezen fejben segíthet ha van egy olyan másik sport e mellett amiben érzed azt, hogy fejlődsz.

[ Szerkesztve ]

(#86644) aelod válasza kolosanyi (#86602) üzenetére


aelod
veterán

Mr. O-ra is legalább 10-15év edzés múlttal, izom "érettséggel" kell rendelkezni. Ha nem többel. Na meg jó sok pénzzel és genetikával. Kiss Jenő sem tudott elindulni 1996-ban, holott kvalifikálta magát. (Egyedüliként azóta is). Dorian Yates-nek egyáltalán nem volt jó genetikája mégis a belefektetett edzésmunka megtérült 6x.

"A távolság az álmaid és a valóság között csak rajtad múlik"

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86645) kolosanyi válasza aelod (#86644) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ok, de hogy jön ez a tejsavóhoz? ;]

(#86646) aelod válasza kolosanyi (#86645) üzenetére


aelod
veterán

Úgy, hogy kifutottam a szerkesztési időből :DDD
Amúgy nem a savóhoz írtam hanem a gyógyszeres szekrényhez és annak a megtöltéséhez.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86647) Alpachino válasza kolosanyi (#86645) üzenetére


Alpachino
veterán

Úgy, hogy ha az edzésmúltat, genetikát és a koxot leszámítjuk, akkor a Mr. olimpiák is mind egytől egyig tejsavót is ittak.....( régen tojás, tejfehérje) :) ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#86648) FollowTheORI válasza Alpachino (#86647) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aztán meg jön az igazi naturál átalakulás: [link]

:DDD ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#86649) kk831228


kk831228
addikt

Motivésön... : ;] :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#86650) kolosanyi


kolosanyi
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.