Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) Cassidey válasza Radnix (#74899) üzenetére


Cassidey
senior tag

Na tessék, már a bokám is vastag (pedig arra se gyúrok.) ;]

Vele példálózott párszor Layne Norton nem? Azt mondta nagyon durva az anyagcseréje. :K
De viszonyítás kérdése, ha azt nézed, hogy pl én diétában sem szeretek annyira 200g alá menni, és kevés rajtam az izom, bikinimodellek esznek 300g-okat (rajtuk már több), akkor ahhoz képest normálisnak is tűnik a 600 nála. Miért ne ehetne dupla annyit mint egy jó anyagcseréjú bikinicsaj. :D

Őt kb. úgy simogatnám meg, mint valami fura hüllőt, és végig félnék, hogy elpattan egy ér rajta vagy nem is tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74902) Radnix válasza Cassidey (#74901) üzenetére


Radnix
senior tag

Igen ő az. Csak elég durva főleg, hogy 5% körüli testzsírnál 80 kg-os testsúly alatt csinálja :D
Ezek után elképzelni sem tudom mennyit ehetnek a mr. olympia tenyészgorillák :DDD

(#74900) Ijk: most már minden világos :P :D

[ Szerkesztve ]

(#74903) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#74896) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mutasd azt a vádlit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74904) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#74903) üzenetére


Cassidey
senior tag

(#74905) Radnix válasza FIREBLADE78 (#74903) üzenetére


Radnix
senior tag

A kutyavigye el a befőttedet jóember hát ide hallom a fitymacsattogást! :DDD ;]

(#74906) -Mike- válasza Cassidey (#74904) üzenetére


-Mike-
addikt

(#74907) BÁ Nutrition válasza Ijk (#74900) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en az vagyok :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74908) LLam válasza Cassidey (#74904) üzenetére


LLam
senior tag

a jo vadli szekszi! a jovo segge es neked mar megvan :R :rozsaszal:

Stay hungry!

(#74909) Woodslave válasza Cassidey (#74904) üzenetére


Woodslave
nagyúr

újabb példa, hogy a genetikának semmi jelentősége ebben a sportban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74910) szuszinho válasza Cassidey (#74904) üzenetére


szuszinho
őstag

Mi a gond ezzel a vádlival?

(#74911) Woodslave válasza szuszinho (#74910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kicsit eltúlozta az implantátum méretét... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74912) szuszinho válasza Woodslave (#74911) üzenetére


szuszinho
őstag

Jaaa, de az is lehet, hogy lecsúszott a seggéről ;]

(#74913) Ijk válasza Woodslave (#74909) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem hiszek a vádli genetikaban, terhelni kell és lesz. Most szuperszetteket nyomok rá, a 3. gpehez már alig bírok elmenni. Borzasztó fájdalmas a hatékony vádli edzes.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#74914) Woodslave válasza Ijk (#74913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most nem erről volt szó, hanem hogy Cassynek úgy van ilyen vádlija, hogy nem edz rá. Persze ez nem zárja ki, hogy nem néptáncolt 15 évet vagy versenyszerűen bringázott, atletizált stb..

Abban én sem hiszek hogy ne lehetne növelni, páne, hogy az átlagos ember lófax edzésmennyiséget nem végez rá bármihez képest. Én még ma is alig bírok járni a szombati vádlizás miatt (biztos nem melegítettem be rendesen) Az más kérdés, hogy ettől függetlenül nem gondolom hogy nekem megérné az extra időbefektetést. Annak ellenére hogy egyik legimpresszívebb izomcsoport ha jól ki van dolgozva (ezért most guggolás helyett is vádlizok ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74915) Cassidey


Cassidey
senior tag

A jövő segge. :C

Egyébként nyilván mindenkinek van erőssége, úgy hallottam vádlit nehéz "csinálni". :K Nem néptáncoltam meg ilyenek, kb a tesiórát is ellógtam, de még skinnyfat koromban is nagyobb volt a vádlim a "szokásosnál". Mióta edzek még nagyobb lett, magassarkúban ugyanúgy kiáll mint Oláh Vivinek azon a képen amit valaki betett lejjebb. NYILVÁN nem akkora meg blabla, mert ő profi testépítő, de ott a kiálló izomdarab. De hát ez nem olyan menő azért, nem tudnék olyan testrészt mondani amire nem cserélném el a vádlim "genetikai előnyét". :D

[ Szerkesztve ]

(#74916) Ijk válasza Woodslave (#74914) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy fut, vagy más mozgással terheli. Én például combbol sétálok, futok, tekerek, van aki vadlibol.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#74917) God Vazzeg válasza Ijk (#74898) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meghalnék az unalomba ha így csinálnám. Jellem kérdése. Mivel én szeretem ha van CÉL, ezért én a diétát és a tömegelést is maximálisan szoktam csinálni. Amit írsz, az csak egy járható út a sok közül, ezért is szép az a sport :K

(#74918) Woodslave válasza Ijk (#74916) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja vagy sokat vezet :U

bár nőknél a magassarkú sokat jelent :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74919) Woodslave válasza God Vazzeg (#74917) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a tömegelés részt az láttuk/látjuk. ;] a diétánál neked mit jelent a maximális?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74920) Ribi válasza Cassidey (#74904) üzenetére


Ribi
nagyúr

Esetleg olyan kép, ahol nem a combodhoz szorítod? Így jóval nagyobbnak néz ki mint valóságban. :U
Mint amikor valaki bicepszet feszít és közben az oldalához szorítja a karját, hogy jól szétterüljön.

(#74921) HussarF válasza Ijk (#74913) üzenetére

Vagy lesz, vagy nem. Én volt, hogy hónapokig minden nap edzettem, volt, hogy heti 2x-3x keményebben, volt, hogy heti 1x, meg volt, hogy soha. Nem igazán volt különbség bármit is csináltam vele, így jelenleg inkább a semmi felé tendálok. Másra is tudom fordítani azt az időt, amit eredmény nélküli vádlizással töltenék :)

(#74922) God Vazzeg válasza Woodslave (#74919) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kaja betartva, stimulánsok egekben, kardió felvezetve. Lehet hogy az eredmény nem engem igazol ami a diétát illeti ( ;] ) de nagyon odateszem magam, és élvezem, mert - mivel a tömegelést eltúlzom - nagyon látványos eredményt tud hozni. Legutóbb pl 6,8kg ment le 2 hét alatt, és élveztem :D (A diétát of course :DDD )

(#74923) Cassidey válasza Ribi (#74920) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ott a nyújtott lábam, de nem volt az úgy odanyomva.:D De nem érdekes már ez, mindegy, mert ha nem is nagy én annak látom és úgysem lehet vele kezdeni semmit.:) Majd csinálok egyet hátulról ha eszembe jut valamikor.:)

Egyébként legalább azt kiderítettük, hogy a magassarkú lesz a titok nyitja, szóval ne szarakodjatok, csak hordjatok azt pár hétig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74924) Woodslave válasza Cassidey (#74923) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a tuti vádliedzés combó: fel kell hízni 150kg-ra és magassarkúban kell várni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74925) szuszinho válasza Cassidey (#74923) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor szólok is a srácoknak, hogy irány shoppingolni :D

[ Szerkesztve ]

(#74926) Ribi válasza Cassidey (#74923) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez az a vádli amire azt mondom, hogy jól néz ki. Olyat még nem láttam, hogy valakinek nagy a vádlija. :U
Én pl. a magassarkúban felhúzódó vádlitól arcrángást kapok annyira csúnya tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#74927) Woodslave válasza HussarF (#74921) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja szerintem mondjuk Dennis Wolf biztos jó pénzt fizetne Ijk-nek az edzéstervért... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74928) Koppanyvezer válasza Cassidey (#74923) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Jaja, a magassarkú nekem is sokat segített. :K

Steamen: xxxpaulxxx

(#74929) God Vazzeg válasza HussarF (#74921) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem meg mindig nagy volt, most is alig edzem, van hogy simán kihagyom 2-3 hétig, és akkor is nagy. Genetika :K

(#74930) pityaa23 válasza Koppanyvezer (#74928) üzenetére


pityaa23
senior tag

Formásabb nem lett a vádlid, de legalább egy kis pénzt kerestél? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74931) Eagl3


Eagl3
veterán

Hasznáétatok már termogenikus zsírégetőt, mik a tapasztalatok? Most fogyott el a Super Fat Burner-em, gondoltam kipróbálok egy termót, nem tudom mennyire emeli a pulzust...

(#74932) God Vazzeg válasza Eagl3 (#74931) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Revex-16-ot próbáld ki.. Nagyon pozitív tapasztalatom van vele, páromnak is bejött :K

(#74933) Zola007 válasza Cassidey (#74923) üzenetére


Zola007
veterán

Hátulról készült képet várjuk, nem muszáj (értsd: TILOS :) ) úgy megvágni, hogy csak a vádlit mutassa ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74934) Eagl3 válasza God Vazzeg (#74932) üzenetére


Eagl3
veterán

Köszi, épp azt nézegettem.

(#74935) -Mike- válasza Eagl3 (#74934) üzenetére


-Mike-
addikt

Bodybuildingbolt.hu-n nézd meg van e közeledben üzletük, ott ~6500, ofisöl boltan 9000.

[ Szerkesztve ]

(#74936) Woodslave válasza -Mike- (#74935) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ez kicsit sem furcsa ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74937) Cassidey válasza Eagl3 (#74934) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nekem az abszolút nem jött be, nem pörget úgy mint az elődje. :( Gondolom kivették belőle a jó cuccot. :D A Cellucor super HD-t érzem, nem is pörget túl, csak az a pont tökéletes nekem, de szerintem azzal se égetem jobban a zsírt. Igazából szerintem attól függ mennyire érzed a pörgetést, hogy mennyire vagy érzékeny a stimulánsokra.. Koffein, zöld tea kivonat esetleg tyrosine van ezekben és kész. Ja, és szupermátrix. ;]

[ Szerkesztve ]

(#74938) Zola007 válasza Cassidey (#74937) üzenetére


Zola007
veterán

Peeeerszee, szupermátrix, gondótam':

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74939) Cassidey válasza Zola007 (#74938) üzenetére


Cassidey
senior tag

Alig fér a kapszulába a sok hatóanyag a szupermátrix miatt. :(

(#74940) FollowTheORI válasza Ijk (#74913) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én hiszek a genetikában, hisz edzés nélkül is óriási különbségek vannak benne. Amit akármennyire edzel nem tudsz kompenzálni. (Alak, forma és alapméret szempontjából sem.)
Van akinek pipaszár lába van és csak egy "csomó" lesz a vádlija a "térde alatt", és max ez a csomó lehet nagyobb. Neki sosem lesz fasza arányos vádlija. Van akinek meg tök arányos eloszlik végig a lábszárán. Van akinek hárafelé jobb van akinek befelé. És ezen irányokban is nő jobban.
Ez kb olyan mint a bicepsz meg a mellizom. Lehet növelni, kinek mekkora munkával, de hogy mekkora és hogy fog kinézni az genetika kérdés is elég nagyrészben. (Vagy épp a hasizom.)

De azzal egyetérek hogy növelni (adottságtól függően) valameddig lehet, akinek nehezen megy annak vért pisilve van akinek meg elég ha felmegy minden nap a 10 emeletre gyalog.
De lehet... :K
A többi részét meg amit a "természet adott" el kell tudni fogadni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74941) Fandango


Fandango
veterán

Egy ideje kovetem a topikot, es ez kello motivacito adott, hogy ujra lemenjek a terembe. Kozel 7 ev mozgas szegeny eletmod utan, ideje is volt. Az edzes jo volt, jol esett, tudomet azert nem koptem ki, de ereztem azt a 7 ev kihagyast. 2m magassagomhoz 90kg suly tarsul, sose voltam egy nagydarab, elhizott, pedig eszek rendesen (mar ahhoz kepest, ahogy kinezek, teljesen atlagos vekony testalkat). Ezt az edzestervet neztem ki, es tervezem veghez vinni, errol mi a velemenyetek?

(#74942) FollowTheORI válasza Ijk (#74916) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebben is tuti van valami. Ott ahol sok mozgás van vádliból is és rendszeres túlterhelés.
Pl tánc, teniszezés, box (ha valaki szökdécselős + ugrókötéllel edz állóképességre) nagyon is megfigyelhető a túlfejlett vádli... szóval lehet köze ennek is hozzá.
Szóval akinek nem fejlődik eléggé akkor érdemes ilyen szinten terhelni, akár minden nap, vagy másnap letolni valami vádligyakorlatot. Vagy hosszan tartó vagy nagy súllyal rövid. Célszerű lehet váltogatni/kombinálni.

De mondjuk a genetika ezekben a sportokban is okoz eltérést, mind forma mind méretben.
Főleg ha valaki magas nyúlánk vs alacsony tömör.

Mondjuk azt hogy a magassarkúban gyakori járás (pipiskedés), mit és mennyire befolyásol nem tudom.
De ha valaki sokat és sokszor járkál így, lehet... :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74943) Ribi válasza Fandango (#74941) üzenetére


Ribi
nagyúr

Jónak tűnik, de fontos, hogy az első 1-2 hónap kb. az izületek és porcok hozzászoktatásáról szól. Sajnos saját tapasztalat alapján tudom, hogy amikor második héten már olyan súlyokkal nyomtam, hogy a végén csak épphogy mentek ki a dolgok, na akkor 1 hónapra rá a térdem vagy vállam szétment. Aztán megint több hónap szünet. Legnehezebb az egészben betartani a tervet és nem tolni "na most jól szétcsapom magam" edzéseket. Plusz bemelegítés. Kötelező.

(#74944) Fandango válasza Ribi (#74943) üzenetére


Fandango
veterán

Termeszetesen ezekre figyelek, edzes elott, utan tekertem egy kicsit, volt bemelegites is, es igy elso alkalommal nem teptem szet a termet azert. :D

(#74945) Ijk válasza FollowTheORI (#74940) üzenetére


Ijk
nagyúr

A genetikát leginkább hisztis kifogásként kezelem. Túl kell lépni a saját hiúságon abban a tekintetben hogy másnak jobb a vádlija, miközben nem edzi tudatosan, hanem másként kapja meg a terhelést vagy mások a tapadásai.
Én még nem nagyon láttam olyan szar genetikát amiből ne lehetne viszonylag fasza formát kihozni. A többi meg hiúság vagy versenyszint.
Nekem is partvisnyél vádlim volt, évekig hiába edzettem, nőtt de közel sem a megfelelő szintre. Rengeteget dolgoztam vele, koncentráltan próbáltam a gyakrolatokat hogy ráérezzek, változtattam a súlyokon, az ismétlésszámon, a gyakorlatokon.
Tudom hogy a legtöbb gyúrós szarik a vádlizásra, esetleg valamelyik edzés végén bedob 1-2 gyakorlatot amikor pipiskedik egy kicsit aztán le van tudva. Múltkor egy srác hisztizett nekem hogy neki szar a vádlija, ilyen a genetikája, nincs remény. Amikor vádlizott odamentem segíteni, az első sorozat után abba akarta hagyni hogy ez fáj neki. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#74946) Cassidey


Cassidey
senior tag

Olyan szempontból igaza van Ijknek, hogy sokan csak kifogásként használják a genetikát. De vannak korlátaink.. például nekem soha nem lesz szuper vékony a derekam, meg szerintem vastagok az ízületeim, nem lesz belőlem fitnesszmodell sem. De magamhoz (és az átlaghoz) képest baromi jó formát tudok azért csinálni, meg mindenki más is.
Csak az nem mindegy mennyit kell beletenni érte. Például én a méreteimhez képest viszonylag sokat ehetek diétában is, ch-t sem kell annyira levennem, hogy megszenvedjek vele. Viszonylag arányos vagyok, és a zsír is viszonylag arányosan jön fel.
De a barátnőmmel egymagasak vagyunk, egyszerre kezdtünk edzeni, mindkettőnknek nulla sportmúltja van (sőt, nem is, ő legalább spinningre eljárt), és 3kg különbség volt kettőnk között. (Ez azóta is így van egyébként.) Az ő formája ez volt, az enyém pedig ez. 3 kg! Megkérdeztem anno az edzőm, hogy ez hogy a francba van, tudom, hogy az izom nehezebb, de én sem sportoltam, aktív sem voltam. Nem tudott mit mondani, csak hogy genetika. És az alakulása is sokkal nehezebb, vért izzadt szigorú étrenddel, kardióval minimális eredménnyel. Ez szívás azért..

Most már különböznek a képek.:)

[ Szerkesztve ]

(#74947) Radnix


Radnix
senior tag

Mai motiváció.jpg

Én nem férek a gatyámba, majdnem minden nap lemegyek edzeni mostanában :))

(#74946) Cassidey: javítsd a linkeket

[ Szerkesztve ]

(#74948) -Mike- válasza Cassidey (#74946) üzenetére


-Mike-
addikt

Ugyan a két kép ugyanaz, de a bal oldali forma az valami borszasztó. :D

(#74949) Cassidey válasza -Mike- (#74948) üzenetére


Cassidey
senior tag

Na, nem kell gonosznak lenni. :(((

(#74950) madle


madle
őstag

Bassza meg,

utóbbi hetekben nagyon durván jól ment az edzés, tegnap meg összeszedtem valami fosós bizbaszt... mai napomat eddig haza is vágta, bár enni tudtam, reggel óta megvan minden mai kaja bennem. Pálinkát is ittam kétszer gyógyszerként :D

Edzést ma már nem erőltetem, pedig tervben lett volna, de inkább pihenek. Ilyenkor ti mit szoktatok enni, inni? Azért a tápanyagokat nem akarom elhagyni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.