Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74801) mayday00 válasza -Mike- (#74800) üzenetére


mayday00
őstag

lesz még ennél bonyolultabb is :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#74802) Zola007


Zola007
veterán

Van egy 1000 ft-os kuponom a Sárgára holnapi lejárattal
ha kell valakinek, írjon priviben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74803) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#74798) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Úgy szoktam ezt,hogy egy tojás 40g zabpehely és tej bele,megsütöm. Aztán mézzel leöntöm

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74804) mayday00


mayday00
őstag

Kipróbáltam a piros kupakos lóbalzsamot. Még jó, hogy nem az arcomra kentem :DD :)) :C Csodát láttam volna :D amúgy ez a piros kupakos mire való?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#74805) FollowTheORI válasza rwin5 (#74786) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Á semmi... :legyint ;] :P

Csak azt akartam mondani valójában, lennék újra 22 éves... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74806) Dicker válasza FollowTheORI (#74805) üzenetére


Dicker
őstag

Edzeni nem tud normálisan. Enni van pénze, kiegészítés is megy. Összességében csak egy újabb díszk.csög.
Megnéztem ezt a 120 kg-s fekvenyomást, amit a haver végig húzott felfele erőből, így jó, ha volt 90 kg, se. Majd láttam van 150 kg-s is. Azt meg se mertem nyitni.
A vállból nyomás+római pad kombó se gyenge, kb semmire se jó, mert a súlyponton túl engedi előre a rudat, ami előrelendíti, így nagyjából annyit ér, mint reggel felkelni az ágyból.

Természetesen legglyob szeméjí edsző tanfolyamon tanulhatta mindezt 60 ezerért.
Mindegy, még focista lehet belőle.

(#74807) macera2 válasza mayday00 (#74804) üzenetére


macera2
aktív tag

Nekem a térdemre ajánlották, jó emberek. Gyógyszertárba 1800 Ft, a Kőbányi Bazár-ba u.a. 500 Ft. De nekem egyik se vált be. Úgy tűnik, hogy a Flexigél, vagy a Biotech - Arthro Guard - ja az ami jelentősen javított a problémámon. Az utóbbi bogyókat jelenleg is szedem.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#74808) sutyesz96 válasza Dicker (#74806) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az elejére +1.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#74809) freaghill


freaghill
őstag

Mi van Pateszok? Wood linkjeit még mindig mindenki leszarja? ;]

(#74810) HussarF válasza freaghill (#74809) üzenetére

Úgy látom itt valaki ismeri, hogy hogy mennek a dolgok ;]

(#74811) Eagl3


Eagl3
veterán

Van valakinek Gorilla Wear pólója? Milyen a méretezése, bővebb fazonú? Nem tudom, hogy L-es vagy XL-es kellene ha esetleg rendelek majd.

(#74812) Zola007 válasza Eagl3 (#74811) üzenetére


Zola007
veterán

jó lesz oda az M-es is ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74813) freaghill válasza HussarF (#74810) üzenetére


freaghill
őstag

Na és te izmos lettél? :D

(#74814) -Mike-


-Mike-
addikt

(#74815) proof88 válasza -Mike- (#74814) üzenetére


proof88
addikt

azigen :DDD :C

(#74816) Dicker válasza Eagl3 (#74811) üzenetére


Dicker
őstag

Talán izmos vagy, hogy ekkora póló kell? Feltalálták egyébként a mérettáblázatot. Itt van.
Végén ha az S-es jön ki, akkor ne lepődj meg. Többibe még gyúrni kell.

Magasság alapján választottam XL-t egyszer, kicsit bő, bár nem vészes.
Nekem is jó az L-es gondolom, annyival nem rövidebb, amúgy is inkább tricskó a menő, annak is levágtam a karját.

(#74817) HussarF válasza freaghill (#74813) üzenetére

Régen az voltam, de már elmúlt :R

(#74818) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ez a mai nap tiszta fogyókúra volt. Ettem 3x,de az legalább minőségi féle volt.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#74819) BÁ Nutrition válasza HussarF (#74817) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Összeesett a műizom? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74820) freaghill válasza BÁ Nutrition (#74819) üzenetére


freaghill
őstag

Te amúgy gyúrsz? :U

(#74821) BÁ Nutrition válasza freaghill (#74820) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aha, tegnap ota. nyarra kipattintom magam mint kolompar herkules :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74823) Woodslave válasza brownus (#74822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért szomorít el ez a mondat? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74824) Cassidey válasza brownus (#74822) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nevetséges, h írnak egy ilyen cikket úgy, hogy imádják a broscience-t ami semmivel sem jobb.

(#74825) mayday00 válasza -Mike- (#74814) üzenetére


mayday00
őstag

hatalmas :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#74826) Eagl3 válasza Dicker (#74816) üzenetére


Eagl3
veterán

AHol én néztem, nem volt mérettáblázat, köszi. 188 magas vagyok, akkor bepróbálok majd egy L-eset szerintem. Arra lettem volna csak kíváncsi, hogy nagyobb méretezések-e ezek mint az átlag pólók, mert azokból többnyire XL szokott kelleni.

(#74827) Woodslave válasza Dicker (#74816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hittem ezt testépítőknek csinálják, de mondjuk a 98-as mellbőséghez 86-os derék és 96-os csípő.. Nekem elég xar az alkatom, de még így is jobbak az arányaim.. Pedig magasságom alapján XS-es kéne :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74828) Cassidey válasza Woodslave (#74827) üzenetére


Cassidey
senior tag

De egy csomó testépítő dagadt is, az ilyen kétajtós szekrényeknek csinálják nem a fitness formáknak. :D Van nálunk egy pasi (nem dagadt), olyan korodbeli lehet Wood, olyan jó elnézegetni, mindig szűk trikókban van. ;] Hatalmas és szálkás, vagyis az én szemmértékemmel/ a vidéki terem felhozatala közt mindenképp az. :DDD

(#74829) Woodslave válasza Cassidey (#74828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

felvennéd ezt a stoppost?

ez a fazon most az új "kedvencem" hogy baxná meg akinek ilyen genetikát osztottak :D 1 év alatt mit lehet elérni [link] nem olvasgattam el minden motivációs baromságát, szóval nem tudom naturál-e :U :o

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74830) HussarF válasza brownus (#74822) üzenetére

Én azt emelném ki, ami előtte volt:

"A súlyzós edzéstől csak nagyobb darab leszek! [...] Ez majdnem ugyanaz, mint a "túl izmos leszek" című emeletes szarkupac, azzal a különbséggel, hogy ezt a dumát tipikusan olyan nők tolják, akik aktívan edzenek, és valóban kétszer akkorák, mint amikor elkezdték - zsírban."

Ez nem teljesen igaz. Egy nem full vékony csaj, ha rendesen edz, akkor is "nagydarab" lesz, ha nem zabál, mint állat. Ugyanaz az effektus, mint amikor valaki jól "betömegel" és nagydarab lesz. Csak az előbbi esetben a csaj a zsír alá szed fel egy jelentős, az utóbbiban meg az izom főlé zsírt.
Most én is felmentem 70-71 kg-ról olyan 78 köré, de már vagy 4 éve ez a koncepció. Most mindenki mondja, hogy hogy megizmosodtam, milyen vastag lettem, pedig izmosodtam a francot :D
Sztem ebben van talán 1 kg izom, de a nyári formára ledobom. De nem igaz, hogy 4-5 kg izmot vesztek minden diétával, meg szedek vissza utána.
Csak aki mondjuk nem nagyon csinált még ilyet, az azt hiszi, mikor jól lefogy, hogy vesztett egy csomó izmot, mert abban a tévhitben volt, hogy ő azért volt nagydarab, mert rohadt izmos, pedig nem. Csak be volt puffadva :D (És ezért nyúlnak a kokszhoz, hogy nehogy lejöjjön az a sok izom diétakor. Mert látja magán, hogy mennyi izmot vesztett...)
De a lényeg, ahonnan indultam, ugyanez az effektus, amikor egy lányon van valami moderált méretű zsírpárna, és beizmosodik alá, akkor a kettő együtt már elég masszív látszatot kelt. Viszont ha a zsítól megszabadul, akkor lesz megint kis karcsú, csak most már izom lesz rajta és nem zsír.

(#74831) Cassidey válasza Woodslave (#74829) üzenetére


Cassidey
senior tag

Túl izmos, félnék megver, vagy ki tudja. ;] Egyébként nekem itt érdekes módon a második/harmadik tetszik, szerintem azon a legjobbak az arányai. Meg a feje sincs még annyira szétcsúszva mint a végén. Elkezdene a pasim edzeni meg is mutatnám, hogy vigyázz, állj meg a második fázisnál. :C

HussarF persze, meg más faszságok is vannak benne, de megint jól megmondták! Arról nem is beszélve, hogy betöltődnek a glikogénraktárak, vizesedsz, és azt veszed észre, hogy egy jó lábazás után alig jön fel a szűk farmer. Most egy csaj aki nem ért hozzá, nyilván beparázik, hogy többet mutat a mérleg, szorít a farmer, hogy na, jött is az izom, és mennyivel nagyobb lett pár edzéstől, ő pont kisebb akar lenni.. Inkább ilyenekről írnának.

[ Szerkesztve ]

(#74832) Woodslave válasza Cassidey (#74831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja figyelni kell nehogy túlszaladjon az ember :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74833) Woodslave válasza HussarF (#74830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így van, ha zsír alá izmot raksz, akkor nagyobb darab leszel. A guggolással is ez van. Nem attól lesz nagy segged, de nagyobb lesz ha izmos is lesz a zsír mellett...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74834) Eagl3 válasza Woodslave (#74829) üzenetére


Eagl3
veterán

"szóval nem tudom naturál-e " :U

(#74835) shteer válasza Woodslave (#74829) üzenetére


shteer
titán

Milyen feherjevel lehet elerni ezt a format?

..szerintem jónak tűnik

(#74836) HussarF válasza shteer (#74835) üzenetére

Rovarfehérjével. Szunyogokat, meg bogarakat kell enni.

http://www.fao.org/forestry/edibleinsects/en/

[ Szerkesztve ]

(#74837) KoVee84 válasza shteer (#74835) üzenetére


KoVee84
senior tag

csak fehérjével nem, ehhez protein is kell!

(#74838) Cassidey válasza Woodslave (#74832) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én őt bírom egyébként nagyon, jókat ír. De csórikám még 1 kg izmot se szedett fel egy év alatt, nem tudom elég e ide. ;]

Ez a szegény csaj meg.. ilyenkor gondolom azt, hogy baromi jó genetikám van. :D

Eagl, a zsírosak implantátummal különösen jól mutatnak, főleg amelyiknek a földet nézi a mellbimbója :D

[ Szerkesztve ]

(#74839) Eagl3


Eagl3
veterán

Nagy az isten állatkertje :D

Cassidey: róla legalább elhiszem, hogy nem gyógyszerezi magát :)

[ Szerkesztve ]

(#74840) HussarF válasza HussarF (#74836) üzenetére

(#74841) Woodslave válasza Cassidey (#74838) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég lenne nekem egy ilyen fizikum. De akármilyen flexibilisen próbálom nem sikerül. :D Mondjuk pont azt baxom el amit ír. Hét közben 80%-os a diéta - max a húsleves ami nincs kalkulálva, vagy amit asszony főz és eszek belőle egy kicsit - de most vasárnap megettem vagy 15 házi túrós buktát :U (de legalább aznap reggel voltam edzeni, hátha ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74842) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hogy lehessen szánalommal nézni valakire megint a topikban. Majdnem megvagyok végre 65 kiló. De ettől igazán több nem is nagyon akarok lenni, úgyhogy mehetek is a csába. :D És az átlag topiklakóval ellentétben ez nálam felfelé való küzdelmet jelentett a 61-ről, ahol tavaly január elején kezdtem. Emellé persze megjött a várva várt derékfájdalom is az edzés mellékhatásaként, meg a váll kattogás. Kéne újra gerinctornát nyomatni, fiatalon még csináltam, de sajna már régen nincsen meg miket kellett csinálni. Ortopédia hogy megy manapság? Beutaló nélkül?

I am having fun staying poor.

(#74843) Woodslave válasza Drizzt (#74842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó ez :K

ha 100 cm vagy ;] na jó nem még 165 cm-s magassághoz se rossz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74844) HussarF válasza Drizzt (#74842) üzenetére

Akkor egyél baszki :D
Én tavaly ősszel diéta után kipróbáltam, hogy mennyit bírok. 72 kg voltam, és egy nap megettem 2 kiló krumpliból, 10 tojásból, két szál kolbászból készült rakott krumplit, másfél kiló szőlőt, egy nagyobb mákos tekercset meg fél kiló tésztából meg fél kiló túróból készített túrós tésztát. Úgy számoltam, hogy azon a napon úgy 1000 g ch-t, 300 g fehérjét és tippelni sem merek mennyi zsírt toltam be. Igaz este már az ágyba csak így beborultam és magzatpózban nyekeregtem, de megérte. ;]

(#74845) Woodslave válasza HussarF (#74844) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért érte meg? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74846) HussarF

Na fiúkák (és lánykák)!

A múltkor volt ez a téma, hogy melyik boltokban lehet tápkieget SZÉP kártyára (esetleg Erzsébet utalványra) venni. Bevallom, akkor nem figyeltem teljesen, de most lett aktuális, hogy ki kell töltenem a VBKJ keretet idénre. Azon gondolkozom, hogy érdemes-e a SZÉP kártya szabadidőre tennem.
Utánanéztem és ezeket az üzleteket találtam. Valami infót ezeknek a megbízhatóságáról tudtok adni, melyiket ismeritek, stb.?

[üzlet1]
[üzlet2]
[üzlet3]
[üzlet4]

Ne tartsátok magatokban az infót! Köszi

(#74847) freaghill válasza BÁ Nutrition (#74821) üzenetére


freaghill
őstag

Hogy is hívták a gyereket aki bejött és mondta, hogy ő már izmos és rakott be pár tré képet? :DDD

(#74848) Casanova* válasza freaghill (#74847) üzenetére


Casanova*
veterán

Bá Nutrition :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#74849) KoVee84 válasza freaghill (#74847) üzenetére


KoVee84
senior tag

Mr. Rik, és ő már olyan izmos volt, hogy elkezdett repedezni a bőre a sok izomtól :DDD

(#74850) Silverr válasza freaghill (#74847) üzenetére


Silverr
aktív tag

Szinte mindenki igy kezdte ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.