Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37032) MPowerPH válasza Dani82 (#36996) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze... Pl. a kezemmel rendszeresen beleestem abba a hibába, hogy mell után beiktattam pluszban egy alkar+koncentrált bicepsz kombót. Így oda jutottam, hogy pár hét után elkezdett fájni az alkaromban végigfutó ín, ami a végére ellehetetlenítette a karedzést. Ilyenkor 2 hónapos rehab is kevés tud lenni, és addig csak csirke súlyokkal tudsz dolgozni, sok ismétléssel.(plusz előtte 2 hét full pihi, és krémek tömkelege) Ez szerintem az egyik legrosszabb eredménye a eszement edzésnek, minden megmaradt kedved elszáll attól, hogy lemenj és gyötörd magad. Van it egy srác, aki most ugyan ettől szenved. Ő minden karedzés előtt(heti 2x) bevesz 2db fájdalomcsillapítót, így az tompítja neki. Szvsz ez is egy lehetőség, bár kissé durva.

Amikor csak úgy érzed, hogy nincs benned erő, akkor szimplán váltani kell. Én ilyenkor mindig változtatok arra az alkalomra a gyakorlatok típusán, kisebb súly, több ismétlés, koncentráltabb végrehajtás. Mostanában elég gyakran cserélgetem, van a-b-c-d felállás, amik hétről-hétre váltják egymást, így nem olyan monoton, és mindig máshogy terheled az izmokat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.