Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Ijk válasza Woodslave (#14893) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mostmár be merem rakni, csak kicsit nagy lett volna a kontraszt. ;]

[link] [link]

Olyan 99 kilósan. Szerintem max 5 kilót fogok szálkásítani, kaján nem változtatok, aerob edzések mennek majd.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14902) Zomb€€ válasza Ijk (#14901) üzenetére


Zomb€€
őstag

Faszás!
Frankó vékony a derekad rohadj+ ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#14903) meroly válasza Ijk (#14901) üzenetére


meroly
veterán

Tényleg rádfér egy krea kúra ;]

Egyébként én is a fekete trikómban érzem magam a legizmosabbnak :DDD

Impossible is nothing

(#14904) wertigo1984 válasza Ijk (#14901) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jó forma. :C A csuklyád szép.

(#14903) meroly: én meg majd a MuscleMeds-es kapucnis felsőmben a teremben, ha egyszer valahára megjön. :K :(((

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14905) Woodslave válasza Ijk (#14901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó forma de ezt tuttuk. Jó hosszú kezed van neked is :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14906) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#14824) üzenetére


Yeffy
veterán

ja, értem, valahogy volt egy ilyen sejtésem...
kösz az infót... :)

deniro: nem tudom, nem voltam itt, szóval passz. elhiszem...

Tamoo: ejj, hát milyen válasz volt ez... ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14907) nepszter1


nepszter1
addikt

Szereztem a régi jó öreg jack3d-t ;]

(#14908) shteer válasza Zomb€€ (#14902) üzenetére


shteer
titán

meg a lába is ;]

mint nekem :D

..szerintem jónak tűnik

(#14909) shteer válasza Ijk (#14901) üzenetére


shteer
titán

:K -5 kilóval egész faja strandforma lesz

..szerintem jónak tűnik

(#14910) Zomb€€ válasza shteer (#14908) üzenetére


Zomb€€
őstag

A cicanadrág miatt tűnik annak... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#14911) Woodslave válasza shteer (#14909) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha meg az első képen lévő arccal beáll a büféhez, biztos megszánja valaki egy langossal ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14912) turbobusa válasza Ijk (#14901) üzenetére


turbobusa
senior tag

mióta edzel? kezdetben hány kiló voltál?

(#14913) Muscl3Pharm válasza spacey (#14842) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Az elso ertek azt jelenti amikor a sziv ut egy a masik , a per , amikor elernyed . Mind a ketto magas , a konyv szerint 140/80 ill, az alatti ertek a normalis. A te esetedben a per ertek nagyon magas , 99 , ez viszont hosszu tavon sokkal veszelyesebb mint ha az elso ertek lenne a magas .
Sajna ebbol vernyomas csokkento gyogyszer szedes lesz ... korzetihez kene menned

(#14914) Muscl3Pharm válasza #11527168 (#14865) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Szerintem vegyel vissza a sulyzos eddzesbol kicsit es kapcsolj ra a kardiora izombol ...

(#14915) Dexar007 válasza Muscl3Pharm (#14913) üzenetére


Dexar007
veterán

Azért ennyire ne szaladjunk szerintem előre. Egyébként is írta,hogy edzés után 1 órával mérte,még bőven benne lehetett a póver,ami miatt ennyit mért.

Give me your cum,bull!

(#14916) spacey válasza Muscl3Pharm (#14913) üzenetére


spacey
csendes tag

Ma lemértem edzés után egy órával és 138/80-mértem,de azért hétfőn elmegyek orvoshoz nem játszom az egészségemmel :R

Szétrobban a hátam,holnap pihi ;]

(#14917) Muscl3Pharm válasza spacey (#14916) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Akkor viszont semmi gaz , bar a kardio artani nem fog ...

(#14918) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Nahh, mai kezdősúlyom éhgyomorra 96,1kg, innen indul a diéta holnap! Naturál lesz minden valószínűség szerint, ezzel ne is bombázzatok :D Cél: 88kg körüli jó fazon elérése, ha nem ok, akkor 86kg, meglátjuk. Majd időnként jelentkezek hogy mizu :D

(#14919) #11527168 válasza Muscl3Pharm (#14914) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kosz de ez a dolog mar "hozzaertokkel" le van rendezve, de igazad van a kardio az elsodleges, szerintuk is, be is tartom.

Mocskos leltarozas :(

Ijk jo a forma csak ne vagj ilyen szomoru kiskutyafejet xD A fekete triko rajtam is dob mindig 10 kilot. Amugy itt mar mindenki 100 korul mozog? Elbujok asszem :D

(#14920) venge


venge
tag

Bocsáss meg, Atyám, vétkeztem!
Most voltunk piacon és ettem egy lángost. Sajtos, tejfölöset. És még jól is esett! De ígérem, ma kétszeres
intenzitással fogom nyomni a hátat, bicepszet!

(#14921) Tamoo válasza #11527168 (#14919) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Milyen szomorú kiskutyafej! :D ez ilyen: "Na ezt csináljátok utánam köcsögök!" fej! :DDD

(#14922) Ijk válasza #11527168 (#14919) üzenetére


Ijk
nagyúr

Edzés végén készült, ilyenkor már szédelegni szoktam. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14923) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#14918) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt mivel akadályozod meg hogy az izom lerobbanjon rólad diéta alatt?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14924) spacey válasza BÁ Nutrition (#14923) üzenetére


spacey
csendes tag

Szerintem az alkat és genetika kérdése is,edző társammal azonos súlyal kezdtünk el diétázni ő is 11Kg-tól szabadult meg de sokkal több izmot veszített mint én.Ezek méretben meg is mutatkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#14925) sixer66


sixer66
senior tag

Van itt, aki eszi az MHN 100% Whey pro-t? Ha van dobna róla pár véleményt? Most készülök venni egy 3Kg-osat és ahogy néztem kb 1 szinten mozog a szkáájtek 100% whey pro-jával, persze ez nem saját tapasztalat.

(#14926) BÁ Nutrition válasza spacey (#14924) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én natúrba nagyon összecsoffadok diéta alatt
múltkor volt vmi cikk hogy ilyenkor jöhet jól az extra mennyiségű BCAA amino. de aztán tudja a franc mi lenne..
inkább fogyasztanék 1 év alatt 10 kilót és csak mondjuk 15% tzs-re minthogy erőben visszaessek 20 kilónál többet :)
lehet hogy ahhoz meg az is elég lenne ha lejárnék kosarazni vagy valami egyéb mozgást beiktatnék

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14927) spacey válasza BÁ Nutrition (#14926) üzenetére


spacey
csendes tag

Hát igen én is így vagyok vele mondjuk nekem elég lassú diéta volt majdnem 5-hónap kellett.De erőben viszont nem estem vissza,de részben ebben a kreatin sokat segített ebben biztos vagyok.

BCAA nagyon jó cucc ha elérem a várt eredményt semmit nem fogok szedni csak fehérjét (gasparis+BCAA)

Viszont lenne egy kérdésem mert látóm te sem ma kezdted,kreatin szedésnél 95kg-nál napi 10g megengedett szinten tartásnál?itt arra gondolok edzés előtt illetve edzés után.Pihenő napokon felkelés után...mennyire jó ötlet ez? :R

(#14928) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#14923) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyjából semmivel, a ch-t nem veszem el annyira, illetve fehérjét nagyon megemelem. DHEA és egyéb tesztofokozók is tervben vannak :K

(#14929) Boxer001 válasza Ijk (#14901) üzenetére


Boxer001
veterán

Jeah, jár a fakkcumizós szmájli. :R :D

(#14930) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#14928) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor mi alapján veszed el a ch-t? mindig figyeled mennyire vagy még telt és egyből visszatöltesz pár napig ha laposodsz? a kilók is visszaugranak úgy, fax tudja.

mennyire emeled a fehérjét? olyan fehérjét használsz amiben protein is van vagy naturálba nyomod inkább :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14931) turbobusa


turbobusa
senior tag

havonta mennyiből jöttök ki a kaját számolva? most akarom el kezdeni a sportot, utóbbi években elég lusta dög voltam. 30-35k jött ki a kajám 73kg-ra, lehet ebből még faragni vagy így reális nagyjából? első körben a tömegnövelést mennyire tűznétek ki? 80-85kg-ra gondoltam...

(#14932) BÁ Nutrition válasza turbobusa (#14931) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem 70-80k között jönne ki ha betartanám nagyjából
és ez még spórolósan számolva

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14933) adam432 válasza BÁ Nutrition (#14926) üzenetére


adam432
tag

A BCAA tényleg sokat segít diéta alatt. 2 éve a diétámban nem ment semmi kieg., el is gyengültem rendesen. Tavaly megadózis BCAA ment edzés alatt és lefekvés előtt is, így a végén 85kg-san még 140-be tudtam guggolni 7-et.

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14934) turbobusa válasza BÁ Nutrition (#14932) üzenetére


turbobusa
senior tag

gondolom 90-100kg közt mozoghatsz akkor. 183cm-hez a 73kg kevésnek mondható, mit gondolsz mennyire lenne érdemes először felmenni? elég a 80-85kg?

(#14935) BÁ Nutrition válasza turbobusa (#14934) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb 120 vagyok inkább :)
de mint mondtam ez is egy minimál kajára lenne elég
most kb 1500-1600 körül mozognak a csirkecsöcsök abból 30 kilót alapból le kéne tolni
ez olyan 45-48k
10 kiló rizs 3k
zöldség napi 1 kiló az kb 15k havonta
ez eddig mondjuk 65k
akkor ha csak ízesítetlen fehérjét veszek mp-t vagy (scitecet ;] ) akkor az 17-25 k körül van havonta
a gyümölcs mondjuk havi 10k
zabpehely mondjuk max 1k
túró 5k
vitamin, egyéb kiegek
szal ez már azért inkább a 100hoz közelítene
de mivel tudjuk hogy 43ezer forintból biztos, nyugodt kiszámítható életet lehet élni ezért elég mindenből a fele
és tényleg :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14936) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#14935) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ezért jó kicsinek lenni. ;]

(#14937) meroly válasza turbobusa (#14931) üzenetére


meroly
veterán

Egy súlyban vagyunk, nekem egy havi kajám:
31620.- csirke 19kg
2000.- rizs 8kg
5000.- vitamin
5000.- fűszer, öntet, ízesítő, szőlőcukor, stb
4500,- protein (5 kilós natúr myprotein, napi 30g+edzés után 90g)
5000,- cottage cheese (20 adag mert nem mindig eszem)

Ez durván 54000 Ft.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14938) Boxer001 válasza meroly (#14937) üzenetére


Boxer001
veterán

Edzés után 90g?

(#14939) Eagl3 válasza Boxer001 (#14936) üzenetére


Eagl3
veterán

Zsírmentes tömegre kellene számolni, amit úgy vettem észre nagyon sokan nem vesznek figyelembe. Így meg azért közel sem akkora a differencia a hobbigyúrósok között.
Én speciel teljesen jól elvagyok napi 50-70 deka hússal, megiszok még két fehérjét, néha tojás, tonhalkonzerv, túró... túl van misztifikálva az egész. Nyilván kell a magas fehérje bevitel, de nem kell kiló csirkéket zabálni agyatlanul.

(#14940) meroly válasza Boxer001 (#14938) üzenetére


meroly
veterán

Ja mióta a myprotein van, betolok 3 kanállal a turmixba, eddig csak kettő ment.
90g nem a fehérje tartalom, az a kanál méret. :)
Kb olyan 74g fehérje edzés utánra.

Ha visszaosztom az 54ezer 31-el, akkor napi 1750-be vagyok. Ez kb 1,5 menü ára olcsóbb helyen. Tehát még mindig jó vagyok.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#14941) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#14936) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak igazság szerint neked is ennyit kéne enned ;]
nekem ha versenyző szintű izomzatot kéne összehoznom akkor az alább leírthoz még vagy 30-40ezret nyugodtan hozzátehetnék csak alapanyagokból, pl normális minőségű halból, vagy marhából. ill semmi fűszer vagy főzőcskézős cucc nincs benne, se energia ára..
szal hiába mondjuk hogy áh majdnem annyiba kerül a szar kaja is.. hát nem
nem beszélve arról ha megeszek egy pizzát akkor 5-6 óra múlva leszek éhes ha meg csirkerizst akkor 2-2,5 óra múlva már kigúvad a szemem az éhségtől..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14942) spammer válasza BÁ Nutrition (#14935) üzenetére


spammer
veterán

Én értem, hogy 120 kiló vagy, de nem tudom akkor sem elképzelni, hogy hogyan lehet ennyi kaját egy nap megenni... 1 kiló hús, 1 kiló zöldség, rizs, fehérje, túró meg a többi. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#14943) BÁ Nutrition válasza spammer (#14942) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mikor kint voltam Íreknél és röhej összegbe került a kaja akkor simán megengedhettem magamnak hogy 1 kiló húst egy kajálásra megegyek ;]
melegen, frissen kontakt grillezve simán lecsúszik.
írtam már hogy volt olyan hogy ehhez lement 2,5 kiló sült krumpli, és egy két literes fagyi egy film alatt :)
szép nagy fejem is volt :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14944) turbobusa


turbobusa
senior tag

Nem találom hirtelen, mennyi a napi ch és fehérje szükséglet tskg-ként. Tudtok ebbe segíteni? 2g a fehérje ha jól rémlik...

(#14945) meroly válasza turbobusa (#14944) üzenetére


meroly
veterán

2-2,5g a fehérje és 3-5g a CH kb.

Impossible is nothing

(#14946) turbobusa válasza meroly (#14945) üzenetére


turbobusa
senior tag

elég a nagy a szórás 3-5g, mikor kell ezzel számolni vagy melyik az ideális mennyiség?

(#14947) Ijk válasza Boxer001 (#14936) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálunk a teremben 80% 180 alatt van.
De azért élőben elég odabaszós egy 2m-es 120 kilós állat. ;]

Pont múltkor találtam Cedric-ről egy képet. És akkor ő még "csak" 185 magas.

spammer: "de nem tudom akkor sem elképzelni, hogy hogyan lehet ennyi kaját egy nap megenni..."
És akkor még vinnyogtok folyton hogy ektok vagytok. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14948) meroly válasza turbobusa (#14946) üzenetére


meroly
veterán

Én is csak tippelgetek, fogalmam sincs, magán kell kitapasztalni mindenkinek, meg attól is függ milyen testalkatú vagy. Eddig 2-2,5-el csináltam a CH-t is, most van kb 3-3,5-ön.
Kezd 3-al, aztán ha nem akar nőni, akkor emeld.

Impossible is nothing

(#14949) BÁ Nutrition válasza Ijk (#14947) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

múltkor volt vmi kép Ronnieról meg asszem Bigshow nevű pankrátorról, vagy lehet ketrecben nyomja nem tudom, lényeg hogy van vagy 215 magas meg 200 kiló körül. persze nyilván nem arról van szó hogy versenyen bármi köze lett volna hozzá csak hogy mennyivel nagyobb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#14950) S e t h válasza BÁ Nutrition (#14949) üzenetére


S e t h
nagyúr

te jó isten
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.